Csak egy kérdés

4 éve 1 hónapja - 4 éve 1 hónapja #294040 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

A mini map! sem a csapattársakat..sem az ellenséget nem jeleníti meg...a csapat társ és ellenség névsor sem látható.
Az én tankom pozíciója is csak egy sárga egyenes vonalból állapítható meg..

..az viszont poén ,hogy a replay-on nem ez látszik...bezzeg amikor kockás volt a talaj..az látszott. :(


szedd le a modokat!
Téma zárolva.
4 éve 1 hónapja #294041 Írta: ScreaminGoose
Megválaszolva: ScreaminGoose
Mint írtam az előzményekben..semmi MOD..semmi extra nincs.
Téma zárolva.
4 éve 1 hónapja - 4 éve 1 hónapja #294042 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Mint írtam az előzményekben..semmi MOD..semmi extra nincs.

Akkor frissítsd a videókártya driver-ed, vagy ha a legfrissebb van fenn, akkor tedd vissza az eggyel régebbit. Mióta csinálja ezt? Mi változott meg azóta, hogy előjött ez a probléma?
Téma zárolva.
4 éve 1 hónapja #294044 Írta: ScreaminGoose
Megválaszolva: ScreaminGoose
Volt a karácsonyi váltás...akkor is nyűglődtem a géppel..majd kénytelen voltam gépet cserélni ,mert a progi nagy fekete kockákkal jelenítette meg a hiányzó talajt.
Másik gép..full naturban telepítve minden...pontosabban egy Firefox és a WOT..más egyáltalán nincs rajta...telepítés után csak minden huszadik játék után csinálta ezt...a frissítés óta ez sűrűbb lett.
Téma zárolva.
4 éve 1 hónapja #294049 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Volt a karácsonyi váltás...akkor is nyűglődtem a géppel..majd kénytelen voltam gépet cserélni ,mert a progi nagy fekete kockákkal jelenítette meg a hiányzó talajt.
Másik gép..full naturban telepítve minden...pontosabban egy Firefox és a WOT..más egyáltalán nincs rajta...telepítés után csak minden huszadik játék után csinálta ezt...a frissítés óta ez sűrűbb lett.

Le tudnád írni, hogy milyen géped van(proci, ram, videókártya)? A nagy fekete kockás talaj videókártya driver problémára utal. Azt tudtad volna orvosolni egy újabb, vagy adott esetben régebbi driver telepítésével.
Téma zárolva.
4 éve 1 hónapja #294053 Írta: ScreaminGoose
Megválaszolva: ScreaminGoose
A régi gépre (laptop) vagy 5 éve volt utoljára grafikus driver frissítés.. (kockásítós)
..a mostani sem erőgép..sőt.
Packard Bell (szintén táska gép) Intel 8980..Win7/32 4gb ddr3 Geforce GT630 2gb (aránylag friss a driver)
lebutítva a grafikai beállításokat gyönyörűen fut a WOT...csak nem tudom ,hogy miért dobja be ezt a hibát.
Téma zárolva.
4 éve 1 hónapja - 4 éve 1 hónapja #294058 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

A régi gépre (laptop) vagy 5 éve volt utoljára grafikus driver frissítés.. (kockásítós)
..a mostani sem erőgép..sőt.
Packard Bell (szintén táska gép) Intel 8980..Win7/32 4gb ddr3 Geforce GT630 2gb (aránylag friss a driver)
lebutítva a grafikai beállításokat gyönyörűen fut a WOT...csak nem tudom ,hogy miért dobja be ezt a hibát.

Szóval, az az aránylag friss driver verziószámát meg tudnád mondani?
Ez a legfrissebb: www.geforce.com...132971
A gond az, hogy mivel régi a gép, és a legfrissebb driver hozzá 2018 márciusi, elképzelhető, hogy nem is lesz jó. A WoT patch-ről patch-re fejlődik grafikailag, ami azt jelenti, hogy kerülhetnek bele olyan elemek, amiket a régi kártyák nem tudnak lekezelni és ezek okozhatnak olyan anomáliát, mint amit te is tapasztalsz. Talán segíthet, ha felteszed a Win 10/64-et, de ehhez is ugyanolyan régi driver van, így csodát ne várj tőle.
A megoldás az, hogy vagy hagyod a WoT-ot, és keresel más játékot, vagy veszel egy modernebb gépet. :gandalf: Ez utóbbi erősen ajánlott!
Téma zárolva.
4 éve 1 hónapja #294063 Írta: ScreaminGoose
Megválaszolva: ScreaminGoose
Köszönöm a segítséget! Ma kipucoltam..bár nem volt koszos..kapott új pasztát is...hátha jobb lesz.
Körülnézek a piacon...de nem akarok 2 évente új gépet venni :)
Jó játékot. :)
Téma zárolva.
4 éve 1 hónapja #294092 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Kifejlesztettem a T100 LT-t. Meglepődve láttam a lőszereit.
Első ránézésre az arany használata felesleges, ti milyen kiosztást javasoltok?
Téma zárolva.
4 éve 1 hónapja - 4 éve 1 hónapja #294093 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Kifejlesztettem a T100 LT-t. Meglepődve láttam a lőszereit.
Első ránézésre az arany használata felesleges, ti milyen kiosztást javasoltok?


én 3 repeszt, a többit fele-fele arányban viszem. nagyon ritka eset, hogy kifogyna az egyik lőszertípus, ezért nyugodtan vigyed felesben. még mindig jobb eset, hogy prémlőszerrel kelljen lőnöd párat, mint az, hogy ne üss át pár keményebb vasat. szerintem.

de ahogy érzed, vagy a pénztárcád engedi. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Téma zárolva.
4 éve 1 hónapja #294130 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk
Harcostársak!
Hogyan lehetne elérni, hogy a nálam letiltott Himmelsdorfra ne tegyen be kis tierben rendszeresen.
Téma zárolva.
4 éve 1 hónapja #294132 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Harcostársak!
Hogyan lehetne elérni, hogy a nálam letiltott Himmelsdorfra ne tegyen be kis tierben rendszeresen.


Sehogy. A térkép kizárás csak tier4 fölött működik.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, PZoli
Téma zárolva.
4 éve 1 hónapja #294133 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Harcostársak!
Hogyan lehetne elérni, hogy a nálam letiltott Himmelsdorfra ne tegyen be kis tierben rendszeresen.

- Csak tier IV vagy magasabb szint járművekkel zárhatsz ki pályákat.
- Csak random csatára, normál módban működik (tehát támadásnál vagy egy bázisos módban nem).
- Szakasz esetén a parancsnok által kizárt pályák számítanak.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, bhaalhun
Téma zárolva.
4 éve 1 hónapja #294152 Írta: Goldfinger
Megválaszolva: Goldfinger
Csak nekem nem mennek a szerverek , vagy másnak se?
Téma zárolva.
4 éve 1 hónapja #294153 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Csak nekem nem mennek a szerverek , vagy másnak se?

Már fél 6 körül sem mentek, szóval nem nálad van a probléma.
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.