Jelenleg 392 vendég és 10 tag online

Csak egy kérdés...

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #294305 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Továbbá! A kérdés teljesen felesleges és "ostoba". Hiszen a fórumozóknak kellene megválaszolni, hogy mi jár a lemmingek fejében. Idönként még abban sem vagyok bizos mi jár a nejem fejében, pedig idén leszünk 40 éves házasok. Írj rájuk a chaten és kérdezd meg.

Persze közrehathat az itt is gyakran oktatott "soha ne maradj egyedül" lecke is. Ha nem fordulnak a kezdökörből - szerintük - elegen balra, hát ő is követi a többséget jobbra. Az ilyen meccsek már eleve bukottak, hacsak az ellenség nem hasonló színvonalú és a végén a győzelmet el lehet adni egy oldali push-nak. És akkor mindenki happy.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 3 hete #294306 Írta: Pegazus
Megválaszolva: Pegazus

Matt__Kirby beküldte:

Pegazus beküldte: olvasgattam,kaptam tippeket,azon a szinten tettem fel a kérdésem. mondták,hogy nincs értelme. és tényleg nincs.

Figyelj, azon hogy a 15 játékosból 10 elmegy egy oldalra, és meghalnak 3 tank ellen, mert nem támadnak ki amikor kellene senki sem tud segíteni.
10 játékosnak a fejébe nem tehetsz "világot". Nem tudják értelmezni a térképet, nem esik le, hogy ha az egyik oldalon 13 piros pötty van, és az nem az én oldalam akkor előttem csak 2 piros pötty lehet.
Lehet már ott is gond van hogy mik azok a piros pöttyök?:whistle:

Ne sértődj meg a válaszon, itt már mindenkinek tele a "púpja" olyan idiótákkal akik megkérdeznek valamit, az ember válaszol, és erre leállnak vitatkozni, hogy az nem úgy van.
Én sem vagyok jó játékos, de basszus hajlamos vagyok elhinni, hogy ha valaki jobb nálam, akkor lehet hogy tudja miről beszél.

A másik réteg az örök konteógyártók klubja, mocskos WG, manipulált meccsek, tankok lőszerek stb. szabadon választhatsz.

IGEN EZ EGY MANIPULÁLT JÁTÉK, MERT EGY SZÁMÍTÓGÉPEN PIXELEKBŐL ÖSSZERAKOTT TANKOT IRÁNYÍTASZ, ÉS MEGPRÓBÁLSZ KISZEDNI MINÉL TÖBB ELLENSÉGET.
TEHÁT MAGAD MANIPULÁLOD A JÁTÉKODAT.

Én tévedtem, bocsánat. Lehet értelmesen válaszolni egy általatok hülyének vélt kérdésre. Értem,hogy tele a tököd. Legközelebb nem töltök időt azzal,hogy visszaolvasok pár száz oldalt és az alapján választom a stílust. Majd megkérdem máshol.

Ha három madár lennék, láthatnám alulról, hogyan repülök magam után.

1 hónapja 3 hete #294307 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Pegazus beküldte:

Matt__Kirby beküldte:

Pegazus beküldte: olvasgattam,kaptam tippeket,azon a szinten tettem fel a kérdésem. mondták,hogy nincs értelme. és tényleg nincs.

Figyelj, azon hogy a 15 játékosból 10 elmegy egy oldalra, és meghalnak 3 tank ellen, mert nem támadnak ki amikor kellene senki sem tud segíteni.
10 játékosnak a fejébe nem tehetsz "világot". Nem tudják értelmezni a térképet, nem esik le, hogy ha az egyik oldalon 13 piros pötty van, és az nem az én oldalam akkor előttem csak 2 piros pötty lehet.

Ne sértődj meg a válaszon, itt már mindenkinek tele a "púpja" olyan idiótákkal akik megkérdeznek valamit, az ember válaszol, és erre leállnak vitatkozni, hogy az nem úgy van.
Én sem vagyok jó játékos, de basszus hajlamos vagyok elhinni, hogy ha valaki jobb nálam, akkor lehet hogy tudja miről beszél.

A másik réteg az örök konteógyártók klubja, mocskos WG, manipulált meccsek, tankok lőszerek stb. szabadon választhatsz.

IGEN EZ EGY MANIPULÁLT JÁTÉK, MERT EGY SZÁMÍTÓGÉPEN PIXELEKBŐL ÖSSZERAKOTT TANKOT IRÁNYÍTASZ, ÉS MEGPRÓBÁLSZ KISZEDNI MINÉL TÖBB ELLENSÉGET.

Én tévedtem, bocsánat. Lehet értelmesen válaszolni egy általatok hülyének vélt kérdésre. Értem,hogy tele a tököd. Legközelebb nem töltök időt azzal,hogy visszaolvasok pár száz oldalt és az alapján választom a stílust. Majd megkérdem máshol.

és a végére egy jótanács: ha bemész egy kocsmába, ne úgy rendelj sört, hogy "hé köcsög! egy sör rendel!" mert lehet, hogy bele fognak köpni a sörödbe.

1 hónapja 3 hete #294309 Írta: Pegazus
Megválaszolva: Pegazus
és a végére egy jótanács: ha bemész egy kocsmába, ne úgy rendelj sört, hogy "hé köcsög! egy sör rendel!" mert lehet, hogy bele fognak köpni a sörödbe.

ha az a szint, akkor nem...

Ha három madár lennék, láthatnám alulról, hogyan repülök magam után.

1 hónapja 3 hete #294312 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Végignéztem az oldalt tüzetesen mégis mindenhol nulla van

1 hónapja 3 hete #294315 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

charliefirpo_2018 beküldte: Végignéztem az oldalt tüzetesen mégis mindenhol nulla van

Jó acc-al léptél be? :whistle:

1 hónapja 3 hete #294319 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Pegazus beküldte:

Matt__Kirby beküldte:

Miért az itt leírtak alapján választasz stílust? Hol a sajátod?

Klán: ROTON
A legjobb hely

1 hónapja 3 hete #294353 Írta: Original74
Megválaszolva: Original74
Hali.
Ti milyen loszerrel hasznaljatok az m48 pattont?
Tekintve hogy az alaploszer apcr...
???

1 hónapja 3 hete #294354 Írta: bandras32

Original74 beküldte: Hali.
Ti milyen loszerrel hasznaljatok az m48 pattont?
Tekintve hogy az alaploszer apcr...
???

Nekem volt benne mind a 3 fajta, APCR jó gyors, HEAT ha kell az átütés, HE meg általában reset.
(tegnap adtam el, eléggé felhúzott)

1 hónapja 3 hete #294365 Írta: Matt__Kirby
Valaki elmagyarázná nekem ,hogy bokron keresztül hogyan spotolnak meg, ha nincs szabad látható felületem, és nem lövöm el magam?
Nagyon bosszantó, hogy nem értem a kérdést.

A legjobb hely

1 hónapja 3 hete #294366 Írta: Rathagol27
Megválaszolva: Rathagol27

Matt__Kirby beküldte: Valaki elmagyarázná nekem ,hogy bokron keresztül hogyan spotolnak meg, ha nincs szabad látható felületem, és nem lövöm el magam?

Van, hogy a kobakod látszik ki, de van úgy is, hogy két bokor van egymás mellett és alul van egy kis hézag. Ha ott rálát az alsó “észlelési” pontodra, akkor cumi van. Én már jártam így. Replay segít.

1 hónapja 3 hete #294367 Írta: Matt__Kirby

Rathagol27 beküldte:

Matt__Kirby beküldte: Valaki elmagyarázná nekem ,hogy bokron keresztül hogyan spotolnak meg, ha nincs szabad látható felületem, és nem lövöm el magam?

Van, hogy a kobakod látszik ki, de van úgy is, hogy két bokor van egymás mellett és alul van egy kis hézag. Ha ott rálát az alsó “észlelési” pontodra, akkor cumi van. Én már jártam így. Replay segít.

kÖSZI

A vége felé amikor a spotterrel hadakozom
A legutolsó spot előtte lőttem, szóval az nem meglepő

Melléklet:

Fájlnév: 20200210_2...otreplay
Fájlméret:1,079 KB

A legjobb hely
Mellékletek:

1 hónapja 3 hete #294368 Írta: bandras32

Matt__Kirby beküldte:

Rathagol27 beküldte:

kÖSZI

Melléklet:

A bokor álca értéke hozzá adódik a Te álca értékedhez, és ez csökkenti az ellenfél látótávját, de mivel a Lynx nagyon közel volt az lett volna a meglepő, ha nem spotol.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _Szazados_

1 hónapja 3 hete #294369 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Matt__Kirby beküldte:

Rathagol27 beküldte:

kÖSZI

Melléklet:

Megnéztem. Csak tippelnék. A bokor sem ad 100%-os camo-t és bár az Schwarzpanzer-nek nincs rossz camoja, de mivel med, ezért mozgás közben is csökken, így maximum 24%-os camod lehetett (100% camo skill, venti, bia, csoki). Ha az a bokor csak 50%-os volt, akkor így összesen 74%, de ha csak az alap 13%-al számolunk, akkor csak 63%. A Lynx-nek lehetett 340 körüli látótávja, ha csak egy optika volt rajta és a legénység 100%-os (bár egy nagyon gyenge játékosról beszélünk). Kb. 1 négyzet volt köztetek, ami 100m. Lehet, hogy túl közel voltál. Persze az is lehet, hogy mivel a térkép szélén van egy pici emelkedő és te arról gurultál le, a tornyod teteje vagy valamid minimálisan kilátszott, bár a 3 másodperces hatodik érzéket figyelembe véve szerintem már a bokorban voltál, mikor észleltek (és nem csak közelítettél).
Milyen camo skill, bia, venti és csoki volt a tankodon?

1 hónapja 3 hete #294372 Írta: Rathagol27
Megválaszolva: Rathagol27
Egy bokornak max 50%, de általában kevesebb az álcázáshoz adott bónusza. Tehát a korábban sorolt adatok alapján a kb 100m a legjobb eset.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.