Jelenleg 322 vendég és 3 tag online

Csak egy kérdés...

5 hónapja 2 hete #293811 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Sziasztok!Valaki ért az XVM-hez?Tegnap előtt óta a WG értékelést mutatja,nem a wn8-at.

Betanított magfizikus

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 hónapja 2 hete #293812 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Feri38_HUN beküldte: Sziasztok!Valaki ért az XVM-hez?Tegnap előtt óta a WG értékelést mutatja,nem a wn8-at.

Be lehet állítani az XVM-es oldalon. De inkább töröld le.

Klán: ROTON
A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tankpeti

5 hónapja 2 hete #293813 Írta: Feri38_HUN

Matt__Kirby beküldte:

Feri38_HUN beküldte: Sziasztok!Valaki ért az XVM-hez?Tegnap előtt óta a WG értékelést mutatja,nem a wn8-at.

Na ez a gáz,hogy be van állítva.

Betanított magfizikus

5 hónapja 2 hete #293814 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Feri38_HUN beküldte:

Matt__Kirby beküldte:

Na ez a gáz,hogy be van állítva.

Nincs pont ez az.
Alaphelyzetben a WG értékelést mutatja, hacsak nem állítod át, vagy nem teszel fel olyan modot, ahol eleve be van állítva.

Klán: ROTON
A legjobb hely

5 hónapja 2 hete - 5 hónapja 2 hete #293824 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
Mostanában miért kell rendszerint ugyanazt a mapot kapni két egymást követő csatában?

5 hónapja 2 hete #293826 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

AssistKing beküldte: Mostanában miért kell rendszerint ugyanazt a mapot kapni két egymást követő csatában?

Eddig is úgy volt, hogy csak 2-3 pálya váltotta egymást. Ez egy ismert probléma, de nemigazán akarnak tenni ellene.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AssistKing

5 hónapja 2 hete #293828 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing

matyiabagoly beküldte:

AssistKing beküldte: Mostanában miért kell rendszerint ugyanazt a mapot kapni két egymást követő csatában?

Eddig is úgy volt, hogy csak 2-3 pálya váltotta egymást. Ez egy ismert probléma, de nemigazán akarnak tenni ellene.

Toljuk a szakaszt, mostanában rendszerint kapjuk 2x meg ugyanazt. Azt hittem már valami bug ez. De akkor nem.

5 hónapja 2 hete #293842 Írta: gabi418
Megválaszolva: gabi418
Üdv Mindenkinek!

Miért csak bizonyos (főként prémium) tankokba lehet csak átképezni a legénységet plusz női tagot toborozni? Van olyan más lehetőség hogy arany nélküli átképzésre?

5 hónapja 2 hete #293844 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

gabi418 beküldte: Üdv Mindenkinek!

Miért csak bizonyos (főként prémium) tankokba lehet csak átképezni a legénységet plusz női tagot toborozni? Van olyan más lehetőség hogy arany nélküli átképzésre?

Átképezni a legénységet csak olyan tankra lehet, amelyiket már kifejlesztetted a tech tree-ben (nem kell, hogy a garázsodban legyen) VAGY bármilyen prémium vagy nyereménytankra, ami a játékban megtalálható. Ugyanúgy a lányok toborzására is ez a szabály vonatkozik. Átképezni kreditből is lehet (20.000/fő), de ilyenkor kapnak tapasztalatpont levonást. Ha azonos osztályú tankra képzed (pl.: közepesről közepesre), akkor kb. 39.000 tp, ha más osztályúra (pl.: közepesről tankvadászra), akkor kb. 63.000 tp. Ez annyit jelent, hogy ha egy sima 100%-os legénységed van, akkor előbbi esetén 90%-ra, utóbbi esetben 80%-ra esnek vissza. Amúgy ingyen is át lehet képezni, de akkor a 100%-os legénység 80 és 60%-ra esik vissza, ami szörnyű, ezt semmiképpen sem ajánlom, ha nincs kredited, akkor előbb szedd össze a rávalót (20k emberenként).

5 hónapja 2 hete #293860 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec
Tudom, hogy kicsit későn, de tudja valaki, hogy miért kaptam (kaptunk) szombaton 1 nap prémiumot? Talán a múlt heti szerverleállások miatt?

5 hónapja 2 hete #293861 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

VaFec beküldte: Tudom, hogy kicsit későn, de tudja valaki, hogy miért kaptam (kaptunk) szombaton 1 nap prémiumot? Talán a múlt heti szerverleállások miatt?

Én nem kaptam.

5 hónapja 2 hete #293866 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

bandras32 beküldte:

VaFec beküldte: Tudom, hogy kicsit későn, de tudja valaki, hogy miért kaptam (kaptunk) szombaton 1 nap prémiumot? Talán a múlt heti szerverleállások miatt?

Én nem kaptam.

Az kapott, aki kihasználta a "Matchday" adta lehetőséget. :) :)
VaFec: ha szombatra kaptad péntek este, akkor a Dortmundra tettél :), ha szombaton, akkor már sok a lehetőség :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: VaFec, hadtjuk

5 hónapja 2 hete #293868 Írta: VaFec

RockyRuciano beküldte:

bandras32 beküldte:

Én nem kaptam.

Az kapott, aki kihasználta a "Matchday" adta lehetőséget. :) :)
VaFec: ha szombatra kaptad péntek este, akkor a Dortmundra tettél :), ha szombaton, akkor már sok a lehetőség :)

Igen, köszi, közben már megfejtettem én is. A kövi ismét a Dortmund lesz a Berlin ellenében nálam.

5 hónapja 2 hete #293871 Írta: Feri38_HUN
Sziasztok!Még mindig XVM szakértőt keresek,a 6 szín helyett ez a szar a 8 színes skálát használja.Hol tudom visszaállítani?:(

Betanított magfizikus

5 hónapja 2 hete #293882 Írta: VaFec
Úgy érzem magam, mint aki bedrogozott. Délelőtt 2x-es szorzók voltak, most meg 5x-es. Hogy is van ez? Más is tapasztalta?

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.