Csak egy kérdés

4 éve 1 hónapja #294651 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Sziasztok.

Ha nyomnék egy acc resetet akkor mi maradna meg?
Úgy emlékszem valamiben át lehet menteni a kreditet, de már nem tudom mi volt az....

Ha jól emlékszem minden fejlesztés és tank elveszik! Még a prémek is! Ami marad az az Arany, meg a fogyócikkek. A szabad XP is mind ha lenulláznák...

Ha szabad érdeklődnöm, mért szeretnél Acc resetet?


A prémtankok nem.
Mert 50K csatát elég nehéz rendbehozni statügyileg.
De az érdekelne mi marad meg?
Mert valahogyan akkor mentenék át suskát.

eu.wargaming.ne...10184/
Szóval az arany, prém napok, garázs és barakk slotok. Prémium tankok és nyeremény tankok (kivéve a kampány küldetés tankjai obj260, obj 279 stb.) + a rajtuk lévő prémium festések.
Ennyi marad.
A régi fogyócikkben átmentem a kreditet trükk már nem működik.
Az egyetlen mód, hogy áttrükközz némi kreditet az az, hogy mivel a prém/nyeremény tankok megmaradnak (kivéve kampányosok), ezért a reset után eladogatod a feleslegeseket, így elég nagy kreditbázis össze tudsz építeni, ha sok prém tankod volt. Később persze vissza tudod venni, ha már újra pörög a gazdaság. Reset előtt a kötvényeidből is érdemes prém tankokat venni, mert a kötvények amúgy elvesznek.
Ha elölről akarod kezdeni, persze csináld csak, de amúgy csak hazugság önmagunknak, hogy letagadjuk (nem kell néznünk) a múltunkat. Klánba kerüléshez amúgy is csak a recent számít, ezért tök fölösleges, ha meg noob-oznak, miközben már rég nem vagy az, az meg a kutyát nem érdekli.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk
Téma zárolva.
4 éve 1 hónapja #294659 Írta: Macikusz
Megválaszolva: Macikusz
Ja, mod lesz, mert most felraktam őket újra és megint csinálta....
Téma zárolva.
4 éve 4 hete #294753 Írta: Gepanzerte_Kommandant
Megválaszolva: Gepanzerte_Kommandant
üdv! valaki megtudná mondani azt hogy hol lehet elöhalászni aszt az infot hogy
melyik évben regeltem a játékra? válaszokat elöre is köszönöm.
Téma zárolva.
4 éve 4 hete #294755 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

üdv! valaki megtudná mondani azt hogy hol lehet elöhalászni aszt az infot hogy
melyik évben regeltem a játékra? válaszokat elöre is köszönöm.


olvasnivaló: www.wotinfo.hu/...dolgok
Téma zárolva.
4 éve 4 hete #294758 Írta: Narandil
Megválaszolva: Narandil
Sziasztok!

Ha a Twitch Prime által kapok egy újoncot, akihez az van írva, hogy 2020. 02. 29-ig sorozzam be, azt mit jelent? 29-n éjfélig van időm, vagy mielőtt 29-t üt az óra?
Téma zárolva.
4 éve 3 hete #294768 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

Sziasztok!

Ha a Twitch Prime által kapok egy újoncot, akihez az van írva, hogy 2020. 02. 29-ig sorozzam be, azt mit jelent? 29-n éjfélig van időm, vagy mielőtt 29-t üt az óra?

Ha minden igaz akkor 23:59-ig, tehát az elsejét már ne várd meg vele. De lehet ez is reggel 7-kor vált, ahogy a napi szorzók. Mindenesetre én a helyedben tutira mennék és még most beültetném valahova.
Téma zárolva.
4 éve 3 hete #294771 Írta: Narandil
Megválaszolva: Narandil
Én is így hittem, de a mai nap már nem jelent meg a barakkban. Vártam, hátha leárazzák az egyik soron következő tankot, s akkor oda tettem volna. Helyette a ToTT-n szerzett T110-be akartam berakni.

Gondoltam írok a supportnak, hogy akkor most mi van. De csak magyarázkodnak az időpontról. Persze semmit sem tesznek. Szóval megszívtam.
Téma zárolva.
4 éve 3 hete - 4 éve 3 hete #294774 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

Én is így hittem, de a mai nap már nem jelent meg a barakkban. Vártam, hátha leárazzák az egyik soron következő tankot, s akkor oda tettem volna. Helyette a ToTT-n szerzett T110-be akartam berakni.

Gondoltam írok a supportnak, hogy akkor most mi van. De csak magyarázkodnak az időpontról. Persze semmit sem tesznek. Szóval megszívtam.

Akkor viszont az a helyzet, hogy ma reggel 7 óráig tudtad volna toborozni. Ahogyan a különböző leárazások, küldetések és a maraton is datálódik. Mindig az előző napot kell figyelni, hiszen általában reggel 7-ig tartanak.

Mondjuk ez tényleg elég nagy szívás és sem látom sehol, hogy írná hány óráig toborozható az adott függőben lévő legénységi tag, csak a dátumot írja. Tanulópénz sajnos, hogy nem szabad az utolsó pillanatig halogatni az ilyesmit.
Téma zárolva.
4 éve 3 hete #294776 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

üdv! valaki megtudná mondani azt hogy hol lehet elöhalászni aszt az infot hogy
melyik évben regeltem a játékra? válaszokat elöre is köszönöm.

Gratulálok, látom egyszerűbb új topikot nyitni, mint már egy meglévőben feltenni a kérdést.
Egyébként meg bármelyik statisztikai oldalon meg tudod nézni.
pl.: www.wotinfo.net...-stats
ui.: el ne felejtsd átállítani a te szerveredre.
Téma zárolva.
4 éve 3 hete #294780 Írta: Narandil
Megválaszolva: Narandil

Én is így hittem, de a mai nap már nem jelent meg a barakkban. Vártam, hátha leárazzák az egyik soron következő tankot, s akkor oda tettem volna. Helyette a ToTT-n szerzett T110-be akartam berakni.

Gondoltam írok a supportnak, hogy akkor most mi van. De csak magyarázkodnak az időpontról. Persze semmit sem tesznek. Szóval megszívtam.

Akkor viszont az a helyzet, hogy ma reggel 7 óráig tudtad volna toborozni. Ahogyan a különböző leárazások, küldetések és a maraton is datálódik. Mindig az előző napot kell figyelni, hiszen általában reggel 7-ig tartanak.

Mondjuk ez tényleg elég nagy szívás és sem látom sehol, hogy írná hány óráig toborozható az adott függőben lévő legénységi tag, csak a dátumot írja. Tanulópénz sajnos, hogy nem szabad az utolsó pillanatig halogatni az ilyesmit.


Sajnos az, de azért megírom nekik, hogy az órát is rakják oda. Meg persze kenjék a hajukra. :)
Téma zárolva.
4 éve 3 hete #294781 Írta: Gepanzerte_Kommandant
Megválaszolva: Gepanzerte_Kommandant
üdv! valaki megtudná mondani azt hogy hol tudom elöhalászni a játékba hogy mikor
regeltem? válaszokat elöre is köszönöm.
Téma zárolva.
4 éve 3 hete - 4 éve 3 hete #294787 Írta: Silaci
Megválaszolva: Silaci
Üdv volna egy kérdésem illusztrálom fotóval:)
A kérdés mint látható van prémiumom akkor miért nem a több tp pontot adja a küldetéshez?
Ezt csak most vettem észre.
Előre is köszönöm a válaszotokat.
Mellékletek:
Téma zárolva.
4 éve 3 hete - 4 éve 3 hete #294788 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

Üdv volna egy kérdésem illusztrálom fotóval:)
A kérdés mint látható van prémiumom akkor miért nem a több tp pontot adja a küldetéshez?
Ezt csak most vettem észre.
Előre is köszönöm a válaszotokat.

Azét mert ennél a küldetésnél az alap Xp nézi (Base Xp). (Mint a küldetések legtöbbjében.)
Tehát hiába van prémed. Itt egységesen ugyan annyit kapsz a küldetésre, mint egy alapfiókos játékos...
Úgyhogy hiába kaptuk prémnapot ezzel a küldetésbe nem lettünk előrébb...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Silaci
Téma zárolva.
4 éve 3 hete #294789 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

Üdv volna egy kérdésem illusztrálom fotóval:)
A kérdés mint látható van prémiumom akkor miért nem a több tp pontot adja a küldetéshez?
Ezt csak most vettem észre.
Előre is köszönöm a válaszotokat.

Mert az alap XP amit ebben a csatában szereztél az 273. Ezen felül a prémium fiók hozzad plusz 50%-ot (így jön ki a 356) , de az már nem az alap XP, hanem az össz. megszerzett. Ugyanígy a napi szorzók és boostok is hozzáadódnak, de az alap XP az minden esetben annyi, mint amennyit egyébként a második lapfülön is látsz a tankod mellett.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Silaci
Téma zárolva.
4 éve 3 hete #294791 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk
Hamarosan véget ér a BOURRASQUE küldetés.
De most hó vége vala...
Nem tudjátok meddig engedik megvenni a küldetés zárta után BOURRASQUE-t, mert most nincs rá apanázs?
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.