Csak egy kérdés

4 éve 3 napja #295286 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Magyar embert miért érdekli annyira hogy valakinek miért csak 800 a wn8 és nem 2.000? Mert ha nincs 2.000 wn8 valakinek az már szar.
Mert ha valakinek kevesebb mint 1.000 a wn8 az már tuti funból tolja csak. :blink:
Nem egy embert láttam már aki 600-700 wn8al jobban játszott mint egy 1500-2000 wn8 játékos.
Én megértem hogy a magyar community minden téren a legalja ezen a bolygón, de a farokméregetés nem vezetet még senkit se előrébb.

Nem tudom, hogy ezt mire reagáltad, mert nem tettél be idézetet.
Elképzelhető, hogy egyszer-egyszer egy 600-700 wn8-as jobban játszik, mint az 1500-2000-es, de az esetek döntő többségében sokkal rosszabbul játszik és jóval kevesebbet tesz hozzá a csatához. Mert előbb van a játék és abból fakad a wn8 és nem fordítva.
A wn8-nál azért az is érdemes figyelni, hogy valaki csak wn8-at könnyen húzható tankkal teljesít jó vagy általában (magas tierben is például), de a wn8 mellett a győzelmi arányt is érdemes nézni, mert a kettő együtt nem hazudik. Lehet valakinek jó wn8-a egy tankkal, mert jól camppel, de ha camppel, akkor csak várja az ellenfelet és nem segít a fronton, aminek az eredménye, hogy ha az ellenfél legyűri a frontot, akkor ő már többnyire csak annyit tud tenni, hogy a lehető legtöbbet viszi magával, de valószínűleg veszít, mert az ellenfélé a mapcontrol. Ennek eredménye a jó wn8 (sebzés és kill), de nem túl jó győzelmi arány.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KamizZa
Téma zárolva.
4 éve 3 napja #295287 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni
Lassan végére érek a meghívottammal a toborzó programban. A kérdés az lenne, hogy melyik 8-as tankot lenne érdemes kivenni? Én alapvetően a brit meden, meg a t26e5-ön gondolkodtam, a többi nem igen fogott meg. Tanulmányoztam a tankok statjait is és elégszer találkoztam már ellenük csatában, viszont azon emberek véleménye érdekelne, akiknek megvan és használják őket "rendszeresen".
Téma zárolva.
4 éve 2 napja #295288 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Lassan végére érek a meghívottammal a toborzó programban. A kérdés az lenne, hogy melyik 8-as tankot lenne érdemes kivenni? Én alapvetően a brit meden, meg a t26e5-ön gondolkodtam, a többi nem igen fogott meg. Tanulmányoztam a tankok statjait is és elégszer találkoztam már ellenük csatában, viszont azon emberek véleménye érdekelne, akiknek megvan és használják őket "rendszeresen".


3 tankot szedtem ki eddig, M4 49, 112, FV4202.
M4 49, már ismeri mindenki, így gond nélkül belövik, vagy küldik a goldot. Átütés, töltés, célzás rendben vannak, egy teljesen jól használható tank.
112, viszonylag ritka, így kevesen ismerik. Páncél van rendesen, elég mozgékony. Az alacsony átütés miatt szokták rossz tanknak titulálni, de ha azt nézzük, hogy tier limites már nem is olyan kevés az átütés, ha meg kevés akkor ott a HEAT.
FV4202, na ez az a tank a háromból amire azt mondom, hogy kár volt beleölnöm azt a pár száz csatát ami alatt kihúztam. Ment is a levesbe. A másik kettő simán megérte kategória,
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szecsibeni
Téma zárolva.
4 éve 2 napja #295290 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni
Valóban, a 112 felett elsiklott a figyelmem...A páncélja tényleg egész jó, a löveg statokon éppen lehet javítani megfelelő skillekkel illetve felszereléssel...Meg ugyebár szeretném a közeljövőben kihúzni a wz 111-5a-t, úgyhogy egy jó legénység sem ártana azért :)
Téma zárolva.
4 éve 1 napja #295313 Írta: Toldi Pál
Megválaszolva: Toldi Pál
Sziaztok abban kérnék segítséget, hogy más is járt úgy az elmúlt 4 napban hogy nem tudott belépni a tankreward's oldalra?
Próbálkozom folyamatosan de nem enged be folyton a kidob rögtön.
Így fogalmam sincs mennyire vagyok még a reward-októl.

Köszönöm előre is a válaszokat.
Téma zárolva.
4 éve 1 napja #295315 Írta: 48d8ecb985ac4f88b1151b5be817af5a
Megválaszolva: 48d8ecb985ac4f88b1151b5be817af5a
Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni tőletek hogy a jutalom, fejleszthető töltésgyorsítót hogyan lehet felszerelni és fejleszteni?
A raktárban van már de a listában nem szerepel, így nem tudom feltenni ...
Köszi!
Téma zárolva.
4 éve 1 napja #295316 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni tőletek hogy a jutalom, fejleszthető töltésgyorsítót hogyan lehet felszerelni és fejleszteni?
A raktárban van már de a listában nem szerepel, így nem tudom feltenni ...
Köszi!

Ha ráklikkelsz az adott járműnél a 3 felszerelés kocka egyikére, akkor a felugró lista tetején a "normál" gomb mellett látsz egy "fejlesztett"-et is. Ott találod.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: 48d8ecb985ac4f88b1151b5be817af5a
Téma zárolva.
4 éve 1 napja #295318 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Sziaztok abban kérnék segítséget, hogy más is járt úgy az elmúlt 4 napban hogy nem tudott belépni a tankreward's oldalra?
Próbálkozom folyamatosan de nem enged be folyton a kidob rögtön.
Így fogalmam sincs mennyire vagyok még a reward-októl.

Köszönöm előre is a válaszokat.

Először is próbáld meg, hogy a böngésződben nyitsz egy inkognító/privát mód ablakot és azon keresztül mész el és jelentkezel be az oldalra (ebben a módban olyan, mintha még soha nem jártál volna az adott oldalon.
Ha ez nem, akkor próbáld meg egy másik böngészővel (pl.: chrome, firefox, opera)
Ezek már több embernek segítettek.
Ha ezek sem, akkor azt nézd meg, hogy bejelentkezel a worldoftanks.eu-n és ha ott már bent vagy, egy másik lapon megnyitod a tankrewards oldalát és ilyenkor már ott is be kell lenned jelentkezve (mivel a tankrewards.eu a worldoftanks.eu aloldala.
Téma zárolva.
4 éve 1 napja #295321 Írta: 48d8ecb985ac4f88b1151b5be817af5a
Megválaszolva: 48d8ecb985ac4f88b1151b5be817af5a

Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni tőletek hogy a jutalom, fejleszthető töltésgyorsítót hogyan lehet felszerelni és fejleszteni?
A raktárban van már de a listában nem szerepel, így nem tudom feltenni ...
Köszi!

Ha ráklikkelsz az adott járműnél a 3 felszerelés kocka egyikére, akkor a felugró lista tetején a "normál" gomb mellett látsz egy "fejlesztett"-et is. Ott találod.

... köszi!
Időközben rájöttem hogy nem tudom feltenni magasabb tierben amig "alap" és nincs fejleszteve ... így csak tier 6-ra megy fel!
:thx2:
Téma zárolva.
4 éve 1 napja #295323 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni tőletek hogy a jutalom, fejleszthető töltésgyorsítót hogyan lehet felszerelni és fejleszteni?
A raktárban van már de a listában nem szerepel, így nem tudom feltenni ...
Köszi!

Ha ráklikkelsz az adott járműnél a 3 felszerelés kocka egyikére, akkor a felugró lista tetején a "normál" gomb mellett látsz egy "fejlesztett"-et is. Ott találod.

... köszi!
Időközben rájöttem hogy nem tudom feltenni magasabb tierben amig "alap" és nincs fejleszteve ... így csak tier 6-ra megy fel!
:thx2:

"nem tudom feltenni magasabb tierben amig "alap" és nincs fejleszteve ... így csak tier 6-ra megy fel!"
Ezt nem igazán értem, a felszerelések közül amiből felmegy egy adott tankra a standard, fel megy a fejlesztett is, amire pedig nem megy fel az alap, arra a fejlesztett sem (pl.: vertikális stabilizátort tudsz rakni tier 8-as medekre, de nem tudsz rakni tier 5-ös medekre, nem számít, hogy standard vagy fejlesztett), szóval ezt a max. tier 6-osrát nem értem. Nem néztél félre valamit? (lehet, hogy nem, csak én nem értem, hogy mire is gondolsz)
Téma zárolva.
4 éve 1 napja #295327 Írta: 48d8ecb985ac4f88b1151b5be817af5a
Megválaszolva: 48d8ecb985ac4f88b1151b5be817af5a

Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni tőletek hogy a jutalom, fejleszthető töltésgyorsítót hogyan lehet felszerelni és fejleszteni?
A raktárban van már de a listában nem szerepel, így nem tudom feltenni ...
Köszi!

Ha ráklikkelsz az adott járműnél a 3 felszerelés kocka egyikére, akkor a felugró lista tetején a "normál" gomb mellett látsz egy "fejlesztett"-et is. Ott találod.

... köszi!
Időközben rájöttem hogy nem tudom feltenni magasabb tierben amig "alap" és nincs fejleszteve ... így csak tier 6-ra megy fel!
:thx2:

"nem tudom feltenni magasabb tierben amig "alap" és nincs fejleszteve ... így csak tier 6-ra megy fel!"
Ezt nem igazán értem, a felszerelések közül amiből felmegy egy adott tankra a standard, fel megy a fejlesztett is, amire pedig nem megy fel az alap, arra a fejlesztett sem (pl.: vertikális stabilizátort tudsz rakni tier 8-as medekre, de nem tudsz rakni tier 5-ös medekre, nem számít, hogy standard vagy fejlesztett), szóval ezt a max. tier 6-osrát nem értem. Nem néztél félre valamit? (lehet, hogy nem, csak én nem értem, hogy mire is gondolsz)

Szia!
Úgy értettem hogy pl. a T10-nél vagy a Löwe-nél nem jelent meg a listában egy tier 6-osnál meg ott volt ...
:oops:
Téma zárolva.
4 éve 1 napja - 4 éve 1 napja #295329 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Emiatt én azt mondanám, hogy ne vedd meg egyiket se, talán egyszer (fogalmam sincs mikor) frissül a készlet és talán bekerül valami használhatóbb.


Talán a mostani újítások cikkekben olvastam, hogy tervezik a bond shop frissítését, mégpedig a ranked szezonok változásánál lehet rá számítani. Tehát, előreláthatólag, leghamarabb a következő ranked-nél.
Mostani választékból nem nagyon vennék semmit, egyébként.

@szecsibeni
Képeztem legénységet 112-ben, csillagok is rajta vannak, de nem kívánom senkinek se! :) Hajtépős ágyú. PrefMM nyolcasok is többnyire full nyolcban játszanak, vesztettek a normál nyolcasokhoz képesti előnyükből (mindet imo). Azt javasolnám, hogy a type64-ben húzz fel egy legénységet inkább, az fun. Persze, ott nem ömlik a credit közben, meg jó előre ki kell képezni őket, de megfontolnám.

(Érdekességképpen, az én spórolós módszerem így néz ki: lányok 64be beülnek, 5/6/7 skillig felhúz, skill rezet akció megvárása, négyszáz goldból rezet mindenki, utána creditért heavy-be képzés, automatikus 100%, csak az ahhoz szükséges XP-t bukod, végül a nehezekhez illő skillek kiosztása.)
Téma zárolva.
4 éve 1 napja #295330 Írta: 48d8ecb985ac4f88b1151b5be817af5a
Megválaszolva: 48d8ecb985ac4f88b1151b5be817af5a
Srácok!
Erre sem kaptam Battle Pass jutalmat ... nem az első eset hogy nem számolja a teljesítményt! Mi lehet az oka?
Köszi!
Mellékletek:
Téma zárolva.
4 éve 1 napja #295331 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
@Shatok Gunner

Limitálva van a tankonként megszerezhető pont. Konkrétan látod a tank ikonjaid tetején, hogy mivel mennyit lehet szerezni és hol tartasz. Például T95-nél 550/550, tehát finitó. Amikor végig értél vele, akkor kaptál egy kevés extra pontot is rá, de ebben a Battle Pass-ban többet már nem tudsz szerezni vele.
Téma zárolva.
4 éve 1 napja #295332 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

Srácok!
Erre sem kaptam Battle Pass jutalmat ... nem az első eset hogy nem számolja a teljesítményt! Mi lehet az oka?
Köszi!
Figyelem: Spoiler!


Elérted a limitet. :angel.

Mellékletek:
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.