Jelenleg 309 vendég és 4 tag online

Csak egy kérdés...

3 hónapja 2 hete #295238 Írta: Hecienda
Megválaszolva: Hecienda
Ó basszus én ezt keverem a Steel Hunter-el...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 2 hete #295245 Írta: Bernard
Megválaszolva: Bernard
Üdv!

Kaptam egy emailt a wg-től, hogy account évforduló, amelyben ez a legörgetős "életút" van.
Amint ez megvan, a következő képernyőn gyűjtsem be a jutalmamat, ami egy Progetto meg 3 nap prém. Eddig csak a 3 nap prém jelent meg az accomon. Esetleg legyek türelemmel, mert kicsit több idő kell, vagy másnál is volt ilyen probléma, esetleg én értek félre valamit?

Köszi a válaszokat!
Mellékletek:

3 hónapja 2 hete #295246 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Sziasztok!Valaki tolja a COD warzone-t?Jó lenne ismerős szakaszozni.Feri73:)

Betanított magfizikus

3 hónapja 2 hete #295249 Írta: Hecienda
Megválaszolva: Hecienda

Bernard beküldte: Üdv!

Kaptam egy emailt a wg-től, hogy account évforduló, amelyben ez a legörgetős "életút" van.
Amint ez megvan, a következő képernyőn gyűjtsem be a jutalmamat, ami egy Progetto meg 3 nap prém. Eddig csak a 3 nap prém jelent meg az accomon. Esetleg legyek türelemmel, mert kicsit több idő kell, vagy másnál is volt ilyen probléma, esetleg én értek félre valamit?

Köszi a válaszokat!

A Progettó csak bérlős szokott lenni, nincs véletlenül bekapcsolva a szűrök között hogy ne mutassa?

3 hónapja 2 hete #295250 Írta: Bernard
Megválaszolva: Bernard
De ez volt a baj.. Csak az üzenet nem volt egyértelmű a számomra, hogy akkor ez bérlős vagy sem.. Köszi szépen.

3 hónapja 2 hete #295251 Írta: Mydgard
Megválaszolva: Mydgard
Üdv!

Jelen pillanatban melyik elérhető tier 8-as prémium tank minősül a legjobb pénznyomdának? Lehet beruháznék egyre, mert folyamatos credit hiánnyal küzdök.

Onward to Victory!

3 hónapja 2 hete #295252 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi
Blaszfémia ugyan, de amelyik osztállyal a legjobban játszol. Lévén az eredmény függvényében adja az ezüstöt, olyan tankot érdemes választani amivel jól megy a játék.

Meglehet tévedek, de nem hiszem, hogy különbség lenne egyes tankok "kredithozamában" ugyanolyan teljesítmény mellett.

Ami nekem bejön, az a light tank, lévén spot dmg-t sokkal egyszerűbb összeszedni és arra is szépen adja az ezüstöt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

3 hónapja 2 hete #295254 Írta: Toldi Pál
Megválaszolva: Toldi Pál
Sziasztok remélem tudtok ebben segíteni mert kicsit bosszant a dolog.
Hogyan lehet az, hogy bokorban állva/álcaháló/álcázási képességgel egy lövés után úgy spotolnak ki mint a fehér nyuszit a réten a sas. Ráadásul az engem garázsba küldő játékost nem is láttam.

Köszönöm előre is a válaszokat.

3 hónapja 2 hete - 3 hónapja 2 hete #295255 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Toldi Pál beküldte: Sziasztok remélem tudtok ebben segíteni mert kicsit bosszant a dolog.
Hogyan lehet az, hogy bokorban állva/álcaháló/álcázási képességgel egy lövés után úgy spotolnak ki mint a fehér nyuszit a réten a sas. Ráadásul az engem garázsba küldő játékost nem is láttam.

Köszönöm előre is a válaszokat.

egyszerűsítve:
www.facebook.co...95678/

és a teljes álcarendszer működése (full, elég bonyolult, de azért érdemes tisztában lenni vele)
www.wotinfo.hu/...erites

video (angol)

és ha lenne egy replay is az esetről, akkor a kollégák szépen kielemeznék neked, hogy mi-merre.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, straubbazsi, Toldi Pál

3 hónapja 2 hete #295258 Írta: Petitanker2003HUN
Megválaszolva: Petitanker2003HUN
Sziasztok, nem akartam új topicot nyitni ezért, remélem jó helyen van itt.
Nemrég "újra" elkezdtem játszani (abbahagytam technikai okok miatt elég hamar) és elég tanácstalan vagyok merre-mit fejlesszek ki. Még csak pár száz csatám van, meg az értékelésem is elég alacsony, szóval a toborzós topicot böngészve elszomorodtam, de megakadt a szemem az "SH képes tankok"-on, szóval mik lennének ezek?

3 hónapja 2 hete - 3 hónapja 2 hete #295260 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Petitanker2003HUN beküldte: Sziasztok, nem akartam új topicot nyitni ezért, remélem jó helyen van itt.
Nemrég "újra" elkezdtem játszani (abbahagytam technikai okok miatt elég hamar) és elég tanácstalan vagyok merre-mit fejlesszek ki. Még csak pár száz csatám van, meg az értékelésem is elég alacsony, szóval a toborzós topicot böngészve elszomorodtam, de megakadt a szemem az "SH képes tankok"-on, szóval mik lennének ezek?

fejlesztve: kezdésnek az orosz nehéz és med ágak pont jók lesznek. könnyen játszhatóak és jól lehet velük haladni.

+ pár prémium tank: progetto, defender pl.

3 hónapja 2 hete #295267 Írta: Toldi Pál
Megválaszolva: Toldi Pál
Köszönöm megnézem mindenképpen. A replay-t viszont nem találom meg mert pontosan nem emlékszem melyik tegnapi meccem volt az.

3 hónapja 2 hete #295268 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Toldi Pál beküldte: Köszönöm megnézem mindenképpen. A replay-t viszont nem találom meg mert pontosan nem emlékszem melyik tegnapi meccem volt az.

Ha a pályára emlékszel és a tankra, az nagyban szűkíti a szóba jöhető replayek számát (a replay fájlok nevében szerepelnek ezek, bár a játékbeli megjelenített nevük nem mindig ugyanaz, ami a replay nevében van, mert azok az a kódban lévő térkép nevet használják)

3 hónapja 2 hete #295269 Írta: LoriP
Megválaszolva: LoriP
Sziasztok!
A Tank Rewards ugye március 29-ig tart. Ez 29-e éjfélt jelent? Illetve, a két női legénységi tag a tier IV-nél csak április 1-ig elérhető? Ha addig nem toborzom be őket akkor elvesznek? Köszi!

3 hónapja 2 hete #295270 Írta: KamizZa
Megválaszolva: KamizZa
Hogy lehetséges hogy az Olasz nemzet tank elemzésekbe egy olasz tankról sincs még elemzés?

A testem egy templom a téglák anyaga akarat
A lélek építette és a hit tartja a falakat
wotlabs.net/sig...re.png

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.