Csak egy kérdés

3 éve 11 hónapja #295380 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke

nyáron indul


A következőben mindenképpen megpróbálom, ha még játszogatok majd.
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295381 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Chimera milyen tank? Csak azért érdekel a dolog, mert lassan begurul a garázsba, viszont nagyon ritkán találkozni vele.


meglepő, de nem rossz. a tornya és egész teste hemzseg a lehetetlen letörésektől, ami hanyag célzás esetén képes lepattintani bármit...de erre azért nem érdemes taktikát alapozni. :) a lövege szintén meglepően nem rossz. nem vagyok egy nagy td-s, mert nincs türelmem percekig hesszelni egy bokorban, ezért csak a v4 játszik nálam, de a chimeraval is jól elvagyok, mert elég mozgékony. sztem alapvetően egy jó kis gép.


De mi köze a chimera-nak a td-khez? :S


a hanyag olvasásom. :) a charioteer-re gondoltam. :)


Előfodul az ilyen. :cheer: Viszont akkor a kérdés még mindig aktuális. Milyen a Chimera?
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #295390 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Chimera milyen tank? Csak azért érdekel a dolog, mert lassan begurul a garázsba, viszont nagyon ritkán találkozni vele.


meglepő, de nem rossz. a tornya és egész teste hemzseg a lehetetlen letörésektől, ami hanyag célzás esetén képes lepattintani bármit...de erre azért nem érdemes taktikát alapozni. :) a lövege szintén meglepően nem rossz. nem vagyok egy nagy td-s, mert nincs türelmem percekig hesszelni egy bokorban, ezért csak a v4 játszik nálam, de a chimeraval is jól elvagyok, mert elég mozgékony. sztem alapvetően egy jó kis gép.


De mi köze a chimera-nak a td-khez? :S


a hanyag olvasásom. :) a charioteer-re gondoltam. :)


Előfodul az ilyen. :cheer: Viszont akkor a kérdés még mindig aktuális. Milyen a Chimera?


2 csatám van vele össz és megmondom őszintén, semmire nem emlékszem belőle...gondolom nem hagyott bennem nagy nyomot. de a fene se tudja, inkább nem nyilatkozom.

de ha ráér holnapig, akkor már lesz időm játszani és tolok vele 10 kört, utána írok róla pár szót. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295393 Írta: Expozoli
Megválaszolva: Expozoli
Sziasztok!
Elnézést kérek, nem ide tartozik, de hátha tud valaki segíteni!
Azt vettem észre, hogy napok óta a Battle Pass-ban nem számolja tovább az eredményeimet, tehát hiába vagyok benne a legjobb háromban az elért XP alapján, már több napja nem adja hozzá az így elért pontokat!
Továbbá azt is észrevettem, hogy a csaták után a harci tapasztalatokat sem adja hozzá egyik harckocsinál sem a meglévőhöz!
Ilyennel találkoztatok már?
Na most ilyenkor mit lehet tenni? Így feleslegesen csinálok mindent, nem fejlődök semmit sem!!!
Várom a tanácsotokat!
Köszönöm, hogy meghallgattatok!
Üdv:
Zoli
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295394 Írta: Hecienda
Megválaszolva: Hecienda
Battle Pass-ban limitálva van az egy tankkal megszerezhető pontok száma, ezt lent a járműlistában is jelzi a kép felett.
Harci tapasztalatra meg így látatlanban az a tippem hogy bevan kapcsolva a gyorsított legénységképzés.
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295399 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911
@bandras32

mentem 10 kört a géppel és szerintem: képzelj el egy superpörit/t26e5-öt a defender lövegével és egy med sebességével. ez inkább egy mozgékony, tornyozásra ajánlott nehéztank, mint médium. a teste elég papír, de tele van hülye letörésekkel, ezért bármi pattanhat ha nem céloznak meg rendesen. városi pályán csak óvatosan vele.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, PZoli
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295408 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

@bandras32

mentem 10 kört a géppel és szerintem: képzelj el egy superpörit/t26e5-öt a defender lövegével és egy med sebességével. ez inkább egy mozgékony, tornyozásra ajánlott nehéztank, mint médium. a teste elég papír, de tele van hülye letörésekkel, ezért bármi pattanhat ha nem céloznak meg rendesen. városi pályán csak óvatosan vele.


Köszi. :beer2:
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #295413 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911
juteszembe: egyszer voltam 9-esek között, kétszer 6-osok között, többi mind full 8.

érdekes mm.

szolo, nem szakasz.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, PZoli
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295418 Írta: CheckEngine
Megválaszolva: CheckEngine
Csak még egy kérdés...

A regisztrációd évfordulójára szokott adni a WG egy mindenre jó 30%-os kupont. Múlt évben fel is használtam egy ilyet akkor pont a defenderre. Most viszont semmi nem jött. Tudtok erről valamit? Megszűnt ez az akció vagy csak nálam van valami anomália? Választ előre is köszi!
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295422 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Csak még egy kérdés...

A regisztrációd évfordulójára szokott adni a WG egy mindenre jó 30%-os kupont. Múlt évben fel is használtam egy ilyet akkor pont a defenderre. Most viszont semmi nem jött. Tudtok erről valamit? Megszűnt ez az akció vagy csak nálam van valami anomália? Választ előre is köszi!

Ezzel ugyan nem leszel előrébb, de én már az utóbbi két alkalommal sem kaptam semmit és nyáron lesz a következő. Korábban kaptam egyet, abból lett meg a Löwe, még emlékszem is rá. Ez alapján nem tudom, hogy kinek adja és kinek nem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CheckEngine
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295444 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun
Én eddig minden évben kaptam, de nem pontosan a reg napján. Legutóbb (2019 május) ~1 héttel később.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CheckEngine
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295445 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Csak még egy kérdés...

A regisztrációd évfordulójára szokott adni a WG egy mindenre jó 30%-os kupont. Múlt évben fel is használtam egy ilyet akkor pont a defenderre. Most viszont semmi nem jött. Tudtok erről valamit? Megszűnt ez az akció vagy csak nálam van valami anomália? Választ előre is köszi!

Nem szűnt meg.Én 3 napja kaptam évfordulós kupont.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CheckEngine
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295450 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus
Sziasztok
Szeretnék kérdezni, de legyetek szívesek olyan válaszoljon aki tényleg ért hozzá, vagy ő maga is klán parancsnok.
Én egy klán parancsnoka vagyok, ipari nyersanyagot lehet gyűjteni. Ez rendben is van, jelenleg a parancsnoki központ szintje 3-as, a pénzügyi egység szintén 3-as szint. És szoktam venni ilyen kredit tartalékot. Ami jelenleg egy órát ad, és 20% plusz kreditet hoz csatánként amit a klán ad. Az ára az 1100 ipari nyersanyag, ha emelem a szintjeiket akkor ez olcsóbb lesz, vagy drágább? Tehát sokkal többe kerül majd előkészíteni?
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #295456 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna
Sziasztok. Szerintetek valamikor meglépi azt a WG, hogy játékidőhöz kötött prémium fiókot is létre lehessen hozni?
Momentán én hajlandó lennék azért többet áldozni, hogy csak akkor ketyegjen a prémium idő amikor játszom.
Mert így belegondolva azoktól is tud bevételt hozni, akik amúgy a kevés idő miatt nem fizetnek elő hónapokra.
Itt ez az ingyen 14 nap. Ebből kemény 10-12 óra játékidő ha kijön mire leketyeg. Köszönöm egyébként, de így nem sok értelme van számomra.
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295460 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Sziasztok. Szerintetek valamikor meglépi azt a WG, hogy játékidőhöz kötött prémium fiókot is létre lehessen hozni?
Momentán én hajlandó lennék azért többet áldozni, hogy csak akkor ketyegjen a prémium idő amikor játszom.
Mert így belegondolva azoktól is tud bevételt hozni, akik amúgy a kevés idő miatt nem fizetnek elő hónapokra.
Itt ez az ingyen 14 nap. Ebből kemény 10-12 óra játékidő ha kijön mire leketyeg. Köszönöm egyébként, de így nem sok értelme van számomra.

Volt olyan verzió, hogy 30x1 napos, tehát akkor aktiválódik egy 24 órás blokk, amikor az ember lejátszik egy csatát. Alig volt több, mint a normál prém fiók. Csak tesztre tette be a WG és kevés embernek ajánlotta fel, azután el is tűnt a süllyesztőben. Ez neki nem éri meg egyáltalán.
Amit te javasolsz, az meg még ennél is rosszabb lenne neki. Ha napi egy órá játékkal számolunk, akkor 30 nap az 30 óra. Fizetnél 3000 Ft-t (havi prém ára) 30 óra prém fiókért? Kb. így lehetne a WG-nek gazdaságos. Ha már ugyan ennyi pénzért a dupláját kapnád (napi 2 óra), akkor elég sokan térnének erre rá, mert tovább tartana ki, mint egy hónap, ami azt jelentené, hogy a játékos jobban jár, a WG pedig pénzt veszít.
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.