Jelenleg 333 vendég és 4 tag online

A játék furcsa dolgai :)

4 éve 1 hónapja #149666 Írta: Morphelo
Megválaszolva: Morphelo
Mindenki szeretne fiatalabb lenni :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 1 hónapja #149667 Írta: HunZsolt
Megválaszolva: HunZsolt

viktor9421 beküldte:
jaja, azok a mocsok szemét goldno......
pillanat, a gold lőszer kreditért vehető
szóval ha nem használsz goldot egyáltalán az a te dolgod/bajod, a goldot sem lehet össze-vissza lövöldözni (lehet, de sokba fog kerülni)
goldot akkor érdemes használni ha simával a gyengepontot sem lövöd be, vagy olyan tankokkal amiknek univerzálisan szar a szintjükhöz képest az átütés
próbáld ki egy hétre hogy csak goldot lősz, aztán majd írd le a tapasztalataidat...
szerintem nem leszel tőle egyből kék játékos és a nyerési arányod sem fog 58%-ra ugrani

1.Nem nem mondtam,hogy szemétség azt állítottam,hogy előny és akár mennyire is fáj ez igaz.
2.Szóval nem használok goldot és igen az én dolgom ahogy az is az én dolgom,hogy mennyi a vinynócam mégis emlegetve van és,hogy mennyire érzem szopóágon magam az is az én dolgom.Mégis papolsz nekem.
3.Nem fogom kipróbálni egy hétre,mert 2 nap alatt elfogyna a kreditem,de nyilvánvalóan sikeresebb lennék,ha goldoznék és aki ezt vitatja az magának is hazudik.De ez az egyes pontban ki van fejtve.
4.Még az is lehet,hogy javulna tőle a statom.

4 éve 1 hónapja #149669 Írta: TaroII
Megválaszolva: TaroII
Ezzel a hsz-el kapcsolatban csak két megjegyzésem van:
1. Vagyis nem a játéktudás, hanem a szerver dönti el, mekkora lesz a winrate.
2. Én arra próbálom felhívni a figyelmet, hogy az rng nem véletlenszerűen módosítja a játékos bizonyos értékeit (pl. hogy nyerjen a kezdő játékos is).

Így tehát kár lenne a játékkal kapcsolatban olyan tévhiteket erősíteni, miszerint rajtad múlik, milyen játékos leszel, mennyit nyersz, stb.

Összességében tehát a WOT csal, vagy ha úgy tetszik befolyásolja a találati arányod, a nyerésed, mindened.
A többi csak duma, szép megfogalmazása a fenti tényeknek.

4 éve 1 hónapja #149671 Írta: viktor9421
Megválaszolva: viktor9421

HunZsolt beküldte:

viktor9421 beküldte:
jaja, azok a mocsok szemét goldno......
pillanat, a gold lőszer kreditért vehető
szóval ha nem használsz goldot egyáltalán az a te dolgod/bajod, a goldot sem lehet össze-vissza lövöldözni (lehet, de sokba fog kerülni)
goldot akkor érdemes használni ha simával a gyengepontot sem lövöd be, vagy olyan tankokkal amiknek univerzálisan szar a szintjükhöz képest az átütés
próbáld ki egy hétre hogy csak goldot lősz, aztán majd írd le a tapasztalataidat...
szerintem nem leszel tőle egyből kék játékos és a nyerési arányod sem fog 58%-ra ugrani

1.Nem nem mondtam,hogy szemétség azt állítottam,hogy előny és akár mennyire is fáj ez igaz.
2.Szóval nem használok goldot és igen az én dolgom ahogy az is az én dolgom,hogy mennyi a vinynócam mégis emlegetve van és,hogy mennyire érzem szopóágon magam az is az én dolgom.Mégis papolsz nekem.
3.Nem fogom kipróbálni egy hétre,mert 2 nap alatt elfogyna a kreditem,de nyilvánvalóan sikeresebb lennék,ha goldoznék és aki ezt vitatja az magának is hazudik.De ez az egyes pontban ki van fejtve.
4.Még az is lehet,hogy javulna tőle a statom.

a gold előny ha értelmesen van használva, van olyan játékos akin a gold sem fog segíteni mert kb fogalma sincs semmiről (ezt ne vedd magadra)
pláne magas tierben ahol HEAT a gold lőszer

4 éve 1 hónapja #149681 Írta: KingofDogs
Megválaszolva: KingofDogs
Kedves Zsolt okfejtésed és siránkozásod nem mérvadó.

Aki átlátja a játékot az tud játszani aki nem,ilyen vagy te is!!
Irkálja a marhaságait!
Okoska :cheer:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: viktor9421

4 éve 1 hónapja #149711 Írta: mrekkencs
Megválaszolva: mrekkencs
Engem is ezek az RNG-re fogott manipulálás idegesít fel. Nagy kaliberűvel pattogok folyamat a 3szinttel alattam lévőkről. Akár 4-5lövést is benyelnek, pattannak. Mi a franc ez, jó oké kell egy kis szerencse is mondá a WG, de kérem azért a lóf***nak is van vége. A másik,hogy direkt 2 accounttal játszom. A kisebb accountomon van körülbeül 50csata, Tier4ig teszteltem, és ott az 50csata alatt egyszer sem volt olyan hogy 3-15, 2-15, és társaik. Felmegyek a nagy accountomra és ott meg egyfeszt csak ilyen meccsek vannak, és amíg a kis accon mindent belövök, még a lehetetlent is, a nagy accon még azt se sebzem 246 pennel ami körbe 70mm páncélú, pattanok róla. Erre nincs magyarázat. Főleg hogy egy ép meccset nem tudok menni, a WN8am egyfeszt a béka segge alatt van, sebzés nuku,lóvé nuku,xp nuku. A kis accon meg szinte mindig 2500-5000wn8 közt játszok. Nagyon nagyon utálom a WG-t, hogy ennyire sz**ik a játékosokra ill. a játékélményre...... A harmadik dolog, hogy egy jó gépen is sz*rul fut, olyanon amin az új játékok is fullon mennek... -.-'
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sziszadog

4 éve 1 hónapja #149741 Írta: HunZsolt
Megválaszolva: HunZsolt

KingofDogs beküldte: Kedves Zsolt okfejtésed és siránkozásod nem mérvadó.

Aki átlátja a játékot az tud játszani aki nem,ilyen vagy te is!!
Irkálja a marhaságait!
Okoska :cheer:

Okfejtésemre értelmesen reagálni nem tudsz az meg hogy számodra mi mérvadó hát finoman fogalmazva leszarom :lol:

4 éve 1 hónapja #149746 Írta: KingofDogs
Megválaszolva: KingofDogs
Nem akartalak megsérteni ennyi:)
1200 átlag is7-tel folytassam ?

Játékhoz semmi közöd:)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _NMI_

4 éve 1 hónapja #149787 Írta: singes
Megválaszolva: singes

mrekkencs beküldte: Engem is ezek az RNG-re fogott manipulálás idegesít fel. Nagy kaliberűvel pattogok folyamat a 3szinttel alattam lévőkről. Akár 4-5lövést is benyelnek, pattannak. Mi a franc ez, jó oké kell egy kis szerencse is mondá a WG, de kérem azért a lóf***nak is van vége. A másik,hogy direkt 2 accounttal játszom. A kisebb accountomon van körülbeül 50csata, Tier4ig teszteltem, és ott az 50csata alatt egyszer sem volt olyan hogy 3-15, 2-15, és társaik. Felmegyek a nagy accountomra és ott meg egyfeszt csak ilyen meccsek vannak, és amíg a kis accon mindent belövök, még a lehetetlent is, a nagy accon még azt se sebzem 246 pennel ami körbe 70mm páncélú, pattanok róla. Erre nincs magyarázat. Főleg hogy egy ép meccset nem tudok menni, a WN8am egyfeszt a béka segge alatt van, sebzés nuku,lóvé nuku,xp nuku. A kis accon meg szinte mindig 2500-5000wn8 közt játszok. Nagyon nagyon utálom a WG-t, hogy ennyire sz**ik a játékosokra ill. a játékélményre...... A harmadik dolog, hogy egy jó gépen is sz*rul fut, olyanon amin az új játékok is fullon mennek... -.-'

Pár dolgot nem ártana tisztázni.

Különbség van aközött, hogy pattansz és aközött, hogy nem ütöd át. Ha nem ütöd át, akkor kevés a pen (rng 25% ugye). Ez sokszor tényleg kínos, de a másik játékost ugyanúgy zavarja. És ez ugye +-ba is tud menni, csak arról mindenki megfeledkezik, hogy olyan helyen üt át vkit, ahol nem lehetne.
A pattanás pedig nem rng-függő, mert AP-nak és APCR-nek van normalizációja. Ha nagyon éles a szög, ahogy eltalálod, akkor pattan. Ez független a pen-től és a páncélzattól! Ez egyszerű mázli (illetve az értelmesebb játékosoknál szándékos). Én sokszor kaptam már meg, hogy csíter, mert SZÁNDÉKOSAN úgy forgatom a tankot, hogy az oldalát mutassam, aztán visszafordítom, hogy éles legyen a szög. Ebben nincs semmi varázslat, semmi csalás, semmi összeesküvés.

Kicsit utána kellene olvasni a dolgoknak (a lőszereket itt: vteps.hu/index....torial ) és nem kiabálni hogy így csal a játék meg úgy csal a másik.

Van még ugye a 3x kaliber szabály, miszerint ha a kaliber 3x nagyobb, mint az EFFEKTÍV páncélvastagság, akkor nem pattan, hanem mindenképpen átüti. Itt nem a pen-t kell nézni, hanem a kalibert!!!

És ha szerinted a wg csal akármit is mondok, és így szar a játék meg úgy szar, akkor nem kell játszani vele.

Állítólag egy ember csak akkor hal meg, ha már senki nem gondol rá. Ha ez igaz, Morphelo addig biztosan él, amíg én lélegzem.

Tha Force is strong in my family. My father has it. I have it. My sister has it. Morpehlo had that power, too.

Do. Or do not. There is no try.

3GM: T-34, Chi-nu, KV-1, KV-1S, A-43, T-34-85, amx 12t, amx 13 75, obj. 416, obj. 257
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1, oldkund, KingofDogs

4 éve 1 hónapja #149813 Írta: Golradir
Megválaszolva: Golradir
"3x kaliber szabály, miszerint ha a kaliber 3x nagyobb, mint az EFFEKTÍV páncélvastagság, akkor nem pattan, hanem mindenképpen átüti."

Kíváncsi vagyok hol volt ez a szabály amikor tegnap JagdpantherII legnagyobb ágyújából Hellcat-et meglőttem full szemből kb 90fokos szögben a közepén, és simán benyelte a lövésemet sebződés nélkül :) Akkorát röhögtem majd leestem a székről :) Egyébként 9.10 óta JP II nek a lövései érezhetően sokkal többet pattannak le, nyelődnek el sebzés nélkül még arannyal is, 2 szinttel kissebb light meg medium tankokról, valamint heavy-k gyengepontjairól oldalán/fenekén. Nem panaszkodom, mert ígyis megvan csatánként általában a 2000feletti sebzésem, de ezek a folytonos RNG vezérelt fail lövések nagyon idegesítőek az tény..

4 éve 1 hónapja #149815 Írta: viktor9421
Megválaszolva: viktor9421

singes beküldte:

mrekkencs beküldte: Engem is ezek az RNG-re fogott manipulálás idegesít fel. Nagy kaliberűvel pattogok folyamat a 3szinttel alattam lévőkről. Akár 4-5lövést is benyelnek, pattannak. Mi a franc ez, jó oké kell egy kis szerencse is mondá a WG, de kérem azért a lóf***nak is van vége. A másik,hogy direkt 2 accounttal játszom. A kisebb accountomon van körülbeül 50csata, Tier4ig teszteltem, és ott az 50csata alatt egyszer sem volt olyan hogy 3-15, 2-15, és társaik. Felmegyek a nagy accountomra és ott meg egyfeszt csak ilyen meccsek vannak, és amíg a kis accon mindent belövök, még a lehetetlent is, a nagy accon még azt se sebzem 246 pennel ami körbe 70mm páncélú, pattanok róla. Erre nincs magyarázat. Főleg hogy egy ép meccset nem tudok menni, a WN8am egyfeszt a béka segge alatt van, sebzés nuku,lóvé nuku,xp nuku. A kis accon meg szinte mindig 2500-5000wn8 közt játszok. Nagyon nagyon utálom a WG-t, hogy ennyire sz**ik a játékosokra ill. a játékélményre...... A harmadik dolog, hogy egy jó gépen is sz*rul fut, olyanon amin az új játékok is fullon mennek... -.-'

Van még ugye a 3x kaliber szabály, miszerint ha a kaliber 3x nagyobb, mint az EFFEKTÍV páncélvastagság, akkor nem pattan, hanem mindenképpen átüti. Itt nem a pen-t kell nézni, hanem a kalibert!!!

javítsatok ki ha tévedek, de én úgy tudom hogy az vermatch szabály nem veszi figyelembe az effektív páncélt, csak a sima páncélt

tehát pl a KanonenJPZ-t forgathatod ahogy akarod (biztos van az az állat aki megpróbálja forgatni :lol: ) akkor elvileg minden tank aminek 90-es ágyúnál nagyobb van át fogja ütni, mert ugyebár 30mm a frontpáncél

4 éve 1 hónapja #149818 Írta: LisztQkac
Megválaszolva: LisztQkac
Amikor kiürül a garázs :woohoo:
Mellékletek:

4 éve 1 hónapja #149819 Írta: Golradir
Tölts le másik XVM-et, mert abban amit telepítesz valami nem kóser. egyébként az xvm config fájljai között a carousel.xc tartalmazza a garázs beállításokat, abban lehet valami gubanc. Tudom ajánlani még a wotcachcleaner nevű kis fájlt.

4 éve 1 hónapja #149826 Írta: Golradir
Ja és egyébként Hellcat-nek 12mm páncélja van testén, JP II-nek meg 128mm-es az ágyú, na akkor ez hányszorosa is? :D

Lehet bizonyos WN8 felett fizet a WG hogy éltesd a jétékot és lehurrogd aki nemtetszését fejezi ki :D (ez most csak full poén ;) )

Arról meg szerintem felesleges beszélni hogy most a WG csal e vagy nem. Ez nem csalás, csupán így írták meg a játékot, hogy bizonyos esetekben nem te vagy a skilled dönti el hogy valami sikerül e, hanem az RNG. Need for speed-nek is volt emlékszem olyan része amiben ha lehagytad az ellenséget akkor bármennyire is ügyesen mentél és kellet volna hogy lekörözd 2-3 körrel a játék mindig közvetlen mögéd teleportálta őket :) Ilyen a játék és kész.

4 éve 1 hónapja #149827 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2
Mrekkencs, kerüld a személyeskedő megjegyzéseket!

TROLLdoys
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

play4stats.com/...olls2/

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.