Jelenleg 292 vendég és 4 tag online

A játék furcsa dolgai :)

4 éve 1 hónapja #147875 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij
Ha esetleg valakinek kétsége támadna arról, hogy a WG buzerálja az MM-et, annak ajánlom figyelmébe azt a tényt, hogy a legújabb frissítés úta a Winrate-em olyan szintű mélyrepülésben van ami már nem magyarázható véletlenekkel.
Elképesztő csapatokat kapok, a top tier szinte minden esetben piros, három perc alatt elhullanak, aztán 10 ellen jön engem meglincselni.
Minez annyira nyilvánvalóan a frissítéshez köthető, hogy az előtte lévő napot még 60% felett zártam, aztán 9,10-után elkezdődött a mélyrepülés.
Nem én változtam mert a Wn8-amat hozom, mondjuk van egy nem számottevő visszaesés a csapatjáték hiánya miatt, de nem jelentős.
Remélem hamar leszállnak rólam, mert ez nagyon rombolja a morálomat.
Hiábavalónak érzem a csatában való szerepemet.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 1 hónapja #147876 Írta: blslas
Megválaszolva: blslas

antalpeter beküldte: Sajna a replay nincs meg, csak az utolsókat mentem automatikusan.
Kis képes magyarázat hozzá:
zöld nyíl - én E25.
piros nyíl - lövés iránya T1
kék nyíl - T1 megjelenik, majd villan a 6. érzék.

Korábban gyenge gépen játszottam és betudtam az ilyesmit a low grafika, lagg, wifi kombónak.
De most 4mag, 8Gbram, Gtx750Ti, FHD, max graf, 15-30ping, 40-50 FPS. Már nem tudom mire fogni... (biztos bennem van a hiba).

Nem összeesküvés elmélet gyártás, csak nem tudom hova tenni...

Benne van a játékban. Egy másik példát mondok ue pályán. A vonat mellett balra van egy bokor. A társam a bokor tuloldalán állt kb. 200 méterre a bokortol. Én a bokortol kb. 50-60 méterre. simán láttam a társam. Mikor a bokor tökéletesen köztünk volt eltünt a társam. Ha arrább gurultam pár métert már láttam is. Közben nem volt köztünk még 300 méter sem.

4 éve 1 hónapja - 4 éve 1 hónapja #147897 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Hát, én az ilyen, saját halála után a még élő társai pozícióját jelentgető faszfejekre mindig nyomok feljelentést - akkor is ha társam volt, akkor is ha ellenfél.

Volt olyan h kértem erre az ellenfél csapatát is, hogy jelentsék fel ők is, hisz legközelebb lehet az ő társuk lesz az idióta... valaki visszaírt az ellenféltől hogy már megtörtént :) .. azaz már jelentette magától is.

Bot, bázisnál-sarokban kempelő tétlen valaki/valami pozíciójának megadása a csata végén persze más tészta. ( Udvariasság: vadásszák le, és mehessenek játszani.)

Persze evvel is vigyázni kell: kilőtt ellenfél megírja h az utolsó tagjuk bot és hol kempel ... valaki tőlünk elindult oda a free frag-ért .. az állítólag másutt kempelő "bot" meg kilőtte oldalról ... szóval nem bot volt :D ... hanem "radio deception".

4 éve 1 hónapja #149081 Írta: matyusfia
Megválaszolva: matyusfia
Sziasztok! Egy rövid kérdésem van. Hogy a p...ába van az, hogy automata tűzoltó készülék ellenére a "tank megsemmisült a tűzben?" :-(

4 éve 1 hónapja #149091 Írta: singes
Megválaszolva: singes

matyusfia beküldte: Sziasztok! Egy rövid kérdésem van. Hogy a p...ába van az, hogy automata tűzoltó készülék ellenére a "tank megsemmisült a tűzben?" :-(

Előbb kell tűz, amit el lehet oltani. :silly:

Szóval kigyulladsz, 1x megy le a sebzés a tűz miatt, és utána eloltja. Ergo olyan kevés hp-d maradhatott a lövés után (20 körül talán), ami rögtön a gyulladás pillanatában hamuvá vált. ;)

Állítólag egy ember csak akkor hal meg, ha már senki nem gondol rá. Ha ez igaz, Morphelo addig biztosan él, amíg én lélegzem.

Tha Force is strong in my family. My father has it. I have it. My sister has it. Morpehlo had that power, too.

Do. Or do not. There is no try.

3GM: T-34, Chi-nu, KV-1, KV-1S, A-43, T-34-85, amx 12t, amx 13 75, obj. 416, obj. 257

4 éve 1 hónapja #149095 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

singes beküldte:

matyusfia beküldte: Sziasztok! Egy rövid kérdésem van. Hogy a p...ába van az, hogy automata tűzoltó készülék ellenére a "tank megsemmisült a tűzben?" :-(

Előbb kell tűz, amit el lehet oltani. :silly:

Szóval kigyulladsz, 1x megy le a sebzés a tűz miatt, és utána eloltja. Ergo olyan kevés hp-d maradhatott a lövés után (20 körül talán), ami rögtön a gyulladás pillanatában hamuvá vált. ;)

Vagy több gyújtó találat érte a tankot.

TROLLdoys
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

play4stats.com/...olls2/

4 éve 1 hónapja #149098 Írta: Pocakovics
Megválaszolva: Pocakovics
Engem az érdekelne, hogy hogy a fenébe tud a repesz-romboló lövedék pattanni?!?!

Ami jó, azt ne javítsd!

A wot ablaka az Elm utcára nyílik
ahol esőben énekel és farkasokkal táncol, a keresztapám...

4 éve 1 hónapja #149102 Írta: EasternCat
Megválaszolva: EasternCat

Szmertyij beküldte: Ha esetleg valakinek kétsége támadna arról, hogy a WG buzerálja az MM-et, annak ajánlom figyelmébe azt a tényt, hogy a legújabb frissítés úta a Winrate-em olyan szintű mélyrepülésben van ami már nem magyarázható véletlenekkel.
Elképesztő csapatokat kapok, a top tier szinte minden esetben piros, három perc alatt elhullanak, aztán 10 ellen jön engem meglincselni.
Minez annyira nyilvánvalóan a frissítéshez köthető, hogy az előtte lévő napot még 60% felett zártam, aztán 9,10-után elkezdődött a mélyrepülés.
Nem én változtam mert a Wn8-amat hozom, mondjuk van egy nem számottevő visszaesés a csapatjáték hiánya miatt, de nem jelentős.
Remélem hamar leszállnak rólam, mert ez nagyon rombolja a morálomat.
Hiábavalónak érzem a csatában való szerepemet.

Tapasztalom utóbbi időben rendesen, amikor a fél csapatom elolvad kábé egy vagy két perc alatt én meg pislogok, hogy okes mengint jön a szivíttyú. Ja és már jön is rám egy fél dandár.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: colmancer

4 éve 1 hónapja #149103 Írta: Toydolls2

Pocakovics beküldte: Engem az érdekelne, hogy hogy a fenébe tud a repesz-romboló lövedék pattanni?!?!

Elmondok Neked egy történetet.
Történt, hogy az előző verziónál átállítottam a su-152-nél a lőszereket, hogy az elsődleges legyen a repesz. A napokban amikor jáccikoltam feltűnt, hogy hiába lődözök mindent vivő repeszt az ellenre, pattog mint a gumírozott nikkelbolha. Bakker, itt valami nem kerek, minimum 100-at biztosan kellett volna sebeznem. Én barom, nem állítottam át a lőszereket.... :S
Lehet Nálad is ez történt!? :)

TROLLdoys

play4stats.com/...olls2/

4 éve 1 hónapja #149105 Írta: singes
Megválaszolva: singes

Pocakovics beküldte: Engem az érdekelne, hogy hogy a fenébe tud a repesz-romboló lövedék pattanni?!?!

Én egyszer a t32-vel pattintottam (!) a t92 t10-es arty lövését! :silly:

Jött is a hacker meg a report ezerrel utána. :lol:

Nagyon ritkán, de előfordulhat, lévén a he-nek nincs egyáltalán normalizációja...

Állítólag egy ember csak akkor hal meg, ha már senki nem gondol rá. Ha ez igaz, Morphelo addig biztosan él, amíg én lélegzem.

Tha Force is strong in my family. My father has it. I have it. My sister has it. Morpehlo had that power, too.

Do. Or do not. There is no try.

3GM: T-34, Chi-nu, KV-1, KV-1S, A-43, T-34-85, amx 12t, amx 13 75, obj. 416, obj. 257

4 éve 1 hónapja #149113 Írta: Pocakovics
Megválaszolva: Pocakovics
Nem kevertem össze a lőszereket, mert csak az van benne, egyébként a PzIV H és az M4 trollja is produkálta a jelenséget, az utóbbi két hétben összesen úgy tizenötször. :blink:

Ami jó, azt ne javítsd!

A wot ablaka az Elm utcára nyílik
ahol esőben énekel és farkasokkal táncol, a keresztapám...

4 éve 1 hónapja #149116 Írta: Toydolls2

Pocakovics beküldte: Nem kevertem össze a lőszereket, mert csak az van benne, egyébként a PzIV H és az M4 trollja is produkálta a jelenséget, az utóbbi két hétben összesen úgy tizenötször. :blink:

Akkor nem szóltam, azt is csak halkan. De azért én a helyedben a legénységet áthúznám a hajó alatt, csak hogy tudják a rendet, és hogy ki a főnök! :)

TROLLdoys

play4stats.com/...olls2/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Pocakovics

4 éve 1 hónapja #149220 Írta: DanyiilNyikon
Megválaszolva: DanyiilNyikon
HE lövedékkel sem tuti a sebzés. Régebben mikor T49-el játszottam rendszeresen "pattant" a HE IS-7, valamint E5 toronyról is. Lánctalp találatnál is lehetséges, hogy csak lekapod a láncát. Túl vastag páncélra a "kis" kaliberű troll szinte biztos hogy nem sebez, értem én ezalatt a Panzer IV és a Sherman kis 122esét.

VTEPS féle lőszer tutorialból:
"Ha nem üti át a páncélt, akkor sebzése egyszerűen kifejezve csökken, annak a fügvényében, hogy milyen vastag páncélt találtunk el. Vannak erre csoda képletek, de tömören ez a lényeg. Ha nagyon vastag páncéllal találkozik akkor akár semennyit sem sebez.."

4 éve 1 hónapja - 4 éve 1 hónapja #149264 Írta: colmancer
Megválaszolva: colmancer
Szevasztok!

A cikkhez szólnék hozzá anélkül, hogy (illumizálnék) gyártanám az elméleteket...csak mint tény:

Winratem:
- 8425 csata, 2015-05-08, 52,37%,
- 9201 csata, 2015-06-18, 52,57%,
- 10145 csata, 2015-08-22, 52,59%,
- 10606 csata, 2015-09-21, 52,36%.

Minden egyéb értékem emelkedik. Noobmeteres grafikont csatoltam. Úgy érzem kell egy kis szünet...vagy a WZ-küldi vége.

Jó napot mindenkinek!

* Most csatoltam is :oops:

4 éve 1 hónapja - 4 éve 1 hónapja #149269 Írta: Kopasz
Megválaszolva: Kopasz

Wot life-on megnéztem a ténykedésed, hát mit is mindjak :S Téged tényleg komoly rollere tett a Wg :sick:

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.