Jelenleg 189 vendég és nincs tag online

A játék furcsa dolgai :)

3 éve 11 hónapja #147266 Írta: Golradir
Megválaszolva: Golradir
Köszi Sweet! :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #147289 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij
Az új pöcs óta így alakul a winrate-em(24H, elmúlt 7 nap, elmúlt 30 nap):

Így pedig a Wn8-am:

Most komolyan, mit kellene még tennem?

Gondolom minden körben szerezzek egy Pool's medalt. :whistle:
Mellékletek:

3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #147342 Írta: antalpeter
Megválaszolva: antalpeter
A játék furcsa dolgai közül az álca / spotrendszert említeném...
Olvastam róluk többször is, de így is vannak érdekes észrevételeim.

A legemlékezetesebb:

E25: (legénység: álca mindenkin 100%, parancsnok/rádiós látótáv novelők 75% / 100%, parancsnok 6. érzék 100%) + venti + álcaháló.

Berohanok egy bokorba, lapulok, soptolok magamnak, meg a mögöttem lévőknek...
6. érzék nem villan... kb 15-20 másodperc lapítás után eltalál egy T1 heavy!
nem lát gondoltam "vaklövés"... aztán megint... minimap ellenőrzés, hátha mögém szánta nincs arra senki akire lőhetne. Aztán spotolódik a T1 közvetlen mellettem! A bokor túloldalán mikor merőlegelsből kb félig ráfordultam villan a 6. érzék! és kapok egyszerre 3 találatot. Ezzel vége is számomra a meccsnek.
A T1 kb. 500 WN8 / 2K / 40% os.

Természetesen nem minden csatában észlelek ilyet, de számomra bosszantóan gyakran. (Light és TD elsősorban).

3 éve 11 hónapja #147352 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
Esetleg van replay is? Nem kételkedem a szavadban, de amit írsz, az nagyon durva és szívesen megnézném a saját szememmel is.

3 éve 11 hónapja #147353 Írta: Deadman78
Megválaszolva: Deadman78
Sziasztok!

Ilyeneket én is tapasztaltam többször is. Általában nehéz tankok a mező közepén egyszer csak "eltűnnek" és közvetlenül előttem, mellettem, stb tűnnek fel.
Most egy KV-2 csinálta ezt meg, úgy került velem szembe, hogy előtte el kellett mennie 50 m-en belül 3 tankunk előtt is, de semmi spot..

Üdv

3 éve 11 hónapja #147355 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
Az ilyeneket össze kéne gyűjteni aztán csinálni belőlük Best of Spot-Bug youtube videót. :D

3 éve 11 hónapja #147358 Írta: antalpeter
Sajna a replay nincs meg, csak az utolsókat mentem automatikusan.
Kis képes magyarázat hozzá:
zöld nyíl - én E25.
piros nyíl - lövés iránya T1
kék nyíl - T1 megjelenik, majd villan a 6. érzék.

Korábban gyenge gépen játszottam és betudtam az ilyesmit a low grafika, lagg, wifi kombónak.
De most 4mag, 8Gbram, Gtx750Ti, FHD, max graf, 15-30ping, 40-50 FPS. Már nem tudom mire fogni... (biztos bennem van a hiba).

Nem összeesküvés elmélet gyártás, csak nem tudom hova tenni...
Mellékletek:

3 éve 11 hónapja #147359 Írta: antalpeter
Valóban lehetne ilyen anomália kielemző topic...
Ha meglenne a replayem, lehet nálam is kiszúrnának valamit a nálam tapasztaltabb játékosok. Mert ugye nem kizárt, hogy a nagy spotolás hevében nem vettem észre valami apróságot...

3 éve 11 hónapja #147371 Írta: KingofDogs
Megválaszolva: KingofDogs
Sajnos replay nélkül nehéz megmondani.
De annyit azért hozzá tennék a wargamminges szerver középszintet se érek el a többi multis játékhoz képest.
Szóval a szerverek okozzák a legtöbb bajt.
Meg szerintem sokszor hibázik a játék a számolásoknál.
De a wargamming szerint mindig nálad van a hiba:)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: antalpeter

3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #147375 Írta: gyula
Megválaszolva: gyula

Sunhair beküldte:

Golradir beküldte: Sziasztok!

Nekem hasonló a tapasztalatom mint Zizi-nek, bár én mindig prémium fiókkal játszom, de tény, hogy az utóbbi pár hónapban valamit biztos csináltak az MM-el, mert folyamatosan olyan csatákba dob be amiknél már a legelején látni, hogy semmi esély a csapatomnak a győzelemre. Csatáim kb 80-90%-át veszítem, és nem azért mert rossz játékos lennék, hanem szintén amiatt amit Zizi is írt, hogy a csapatom fele bot a másik fele meg 100 WN8-as tomato noob akik senkire sem lőnek csak mennek egyenként meghalni. Folyamatosan 15-30% nyerési esélyes csatákba dob ahol ellenség 1500-3000 WN8 tele heavy tankokkal az én csapatom meg 200-800 WN8-as játékosok ahol kb egyedül szoktam 1000felett lenni és negyedannyi heavy-vel. Ugye alapvetően az hogy több a heavy nem kéne számítson, de sajnos akkor számít ha 14-0-ra vezet az enemy és egyedül állok szemben 8 full életű heavy tankkal mert az összes csapattársam csak meghalt már az első 5 percben. Van kb 14 tankom a garázsban és mindig kínszenvedés leszorzózni őket, van olyan hogy 14-15 csata kell hogy 1 sikerüljön és mindig emiatt az MM miatt. KB másfél évvel ezelőtt még sokkal balancoltabb volt az MM, és ezt a WN8-amon is érzem mert az utóbbi pár hónapban jelentősen csökkent.

Nagyon remélem hogy a WG fog majd valamit ezzel csinálni, mert nagyon gondolkodom hogy abbahagyom és törlöm a játékot, mert ez így egyszerüen élvezhetetlen, hogy randomban esélytelen játszani, az osztagozást meg már unom.

Kamu...kamu...kamu...ééééés KAAAAMUUUUUU
Ember ne etess meg senkit ezzel a dumával...
"utóbbi pár hónapban valamit biztos csináltak az MM-el, mert folyamatosan olyan csatákba dob be amiknél már a legelején látni, hogy semmi esély a csapatomnak a győzelemre. Csatáim kb 80-90%-át veszítem"
MIÉRT?? Ez a statod...
wotinfo.net/en/...ver=EU
Itt egy másik
en.wot-life.com...radir/

És komolyan azzal akarod a fejem átverni, hogy 80-90%-át veszíted? Most komolyan? Hogy lehet ilyen amatőr módon kamuzni? A WOTINFO.net-en ott van az elmúlt EGY HÓNAP 50%-os WR-rel....
Ekkora igazság van a többi részében is, akkor Benedek Elek elbújhat mögötted. Ember, ne csináld már. Azon nem gondolkoztál, hogy te hibázol? Hogy a pillangó effektus életbe lép, és ha csak te nem csinálod azt amit kéne, akkor az olyan mintha az ellenfél eggyel többen lenne? Nem lehetne a MM manipuláció helyett 5000 körösen arra koncentrálni, hogy jobb legyél? Hogy tanulj? Megkérni Jackalt? HUn_Mercenaryt? Hunyadit vagy mittudomén, hogy segítsen? Szakaszozzon veled és tanítson? Nem....ennyi körrel MÁR MOST be kell állni a MM manipulációs vizionálók sorába, minden bokorban minden lövésben keresni a WG külön személyre szabott kis manipulációit...
Az egyik topicban egy hülye azt taglalja, hogy prém fiókkal minden csak nyer, mert a WG azt akarja, hogy fizess, és csak úgy tudsz nyerni...Itt meg a másik agytröszt, már azzal jön, hogy azért van büntetve mert VETT PRÉM FIÓKOT....MIVAN?? A WG azért büntet mert PÉNZT ADTÁL NEKIK...Logikuuuuuus....hát ez az eddigi "legjobb" bullshit...a WG büntet mert prémet vettem...gratulálok....

Bocsi, hogy bele szólók, de nekem is ez a véleményem, bár nem mondhatom, hogy csak bottok közé rak egyszerűen ami eddig pattant az most simán bejön ellenben nekem sokkal kevesebb megy át. Eddig zöld játékos voltam a 9.10-ig, tegnap kérdeztem meg a klán társamat, már csak citromsárga vagyok ez van
érdemes megnézni:http://en.wot-life.com/eu/player/Gyula1970/

3 éve 11 hónapja #147390 Írta: Hecienda
Megválaszolva: Hecienda
Ne csak a színeket nézd, a szöveget is olvasd el.

Verzióváltás Szept 2-án volt picit több mint egy hete.
A Te hétnapos statisztikád 1497 WN8 ami jobb mint az overall statod(1256).
Az hogy az utolsó napod szarul sikerült az egy dolog, de ezzel együtt is jobb a hétnapos statod mint az overallod.

Sőt ha megnézed a WN8 grafikont azt láthatod hogy a WN8ad a verzióváltás óta elég meredeken elkezdett emelkedni egészen eddig az utolsó napi megtorpanásig.

3 éve 11 hónapja #147412 Írta: AwfulDoggy
Megválaszolva: AwfulDoggy
Sziasztok!

TD-4 Rajtaütés küldit csináltam.
Semmisíts meg 3 ellenséges járművet.Maradj észrevétlen számukra a megsemmisülésük pillanatában.
Sikerült megcsinálni a küldit,csak szerintem rohadtul föl voltam spotolva az összes killemnél.:)
Ha valaki esetleg megnézi a replay-t írja már meg legyen szíves,hogy én vagyok teljesen hülye vagy a játék :D
Köszi:)

wotreplays.com/...#stats
Mellékletek:

3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #147476 Írta: gyula
Megválaszolva: gyula

Hecienda beküldte: Ne csak a színeket nézd, a szöveget is olvasd el.

Verzióváltás Szept 2-án volt picit több mint egy hete.
A Te hétnapos statisztikád 1497 WN8 ami jobb mint az overall statod(1256).
Az hogy az utolsó napod szarul sikerült az egy dolog, de ezzel együtt is jobb a hétnapos statod mint az overallod.

Sőt ha megnézed a WN8 grafikont azt láthatod hogy a WN8ad a verzióváltás óta elég meredeken elkezdett emelkedni egészen eddig az utolsó napi megtorpanásig.

Ez azért lehetséges, mert sokkal a kevesebbet megyek német tankokkal a 9.9-óta, föleg a cent, és a kv-1, t34-85 tankokkal megyek, csak a szorzókat szedem le és a vk 4502A-val megyek a német tankok közül többet, szeretném a VK4502B-t, azt mondják jó az a tank. Sajnos nem vagyok egy campelö játékos eddig is elöl volta v a második vonalban(lassú tankkal) bíztam a páncélomban, a JT ezért adtam el

3 éve 11 hónapja #147807 Írta: hermanotto1
Megválaszolva: hermanotto1
Az imént jártam úgy hogy, egyik csapattársam elárulta az ellenségnek a pozíciómat!Kérdezem én ha a dezertálást büntetés követi, akkor az árulásért mi jár? :whistle:

3 éve 11 hónapja #147812 Írta: Bélabá
Megválaszolva: Bélabá
Egy fura dolog... A lila stathoz gyökérség is jár vagy opcionális? (Elnézést a kivételektől!!! :) Pl: kedves csapattárs nem enged visszavonulni lövés után hanem fedezéknek használ .Majd mikor írom hogy engedjen már vissza akkor kilő.Vagy TD-vel kitol a bokorból és lelök a hegyről mert az az ő helye szerinte. Ma három alkalommal is volt hasonló de csak lila játékossal . Hát nem tudom. Na mondjuk az egyik magyar volt... ;) Sajna nincs visszajátszás pedig kiraknám...

" CREATIO EX NIHILO "

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.