Jelenleg 345 vendég és 8 tag online

A játék furcsa dolgai :)

3 éve 10 hónapja #149638 Írta: Medden_EU
Megválaszolva: Medden_EU

HunZsolt beküldte: Vannak kurva jó statisztikával rendelkező játékosok akiknek még 10%al sem nagyobb a győzelmi arányuk.Akkor most ez hogy van?

Attól függ, hogy mennyit játszanak csapatban, mivel együl 1/15 részben befolyásolod a csatát, de szakaszban 3/15 részben.

Továbbá, hogy Carry tankokkal játszanak-e. Nem mind1, hogy a tank amivel játszol, mennyire képes befolyásolni egy meccset. Vannak tankok, amivel a saját HP lesebzése már lila statot (T62A) ad és vannak amivel csak a saját HP 2x adnak lila statot (Pl WT auf E100).

"Ha három madár lehetnék, felülről láthatnám, ahogy magam alatt repülök!"

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 10 hónapja #149640 Írta: Morphelo
Megválaszolva: Morphelo

HunZsolt beküldte: Vannak kurva jó statisztikával rendelkező játékosok akiknek még 10%al sem nagyobb a győzelmi arányuk.Akkor most ez hogy van?

Kurva jó alatt mit értesz? Én azt mondom 2500 recent felett már nem rossz. 2500 alatt sztem komoly ráhatásod nincs a meccsre. Ráhatás sztem olyan 3000-től kezdődik.
Ha én az egyik meccsemre kapok 2600-as wn8-at akkor azt mondom, hoztam az átlagot, de semmi xtra. Elhanyagolható kör volt, valamit elb*sztam.

3000-től már azt mondom, hogy tettem valamit a győzelemért. (saját hp-hoz mérten kivettem 2-3 tankot). Lightokat most nem sorolnám ide az más kategória a wn8-at illetően.

10%-kal nagyobb? Minél? 60%-ra gondoltál? Azért 60%-os win rate overallban annyira nem szar. :) Én sem értem még el. De még max. 5000 csata és sikerül.

De egy stabilabb(2000 felett)kék, illetve lila játékost nem nagyon találsz 55%-os győzelmi arány alatt...

Arról nem is beszélve, ha két hasonló kaliberű játékossal állok össze szakaszban, nem tud lemenni a winrate-ünk 65% alá. De inkább 70-75% körül mozog.
Biztos nem függ össze a tudással.

Persze van egy-két kivétel, mint a fehér holló.

3 éve 10 hónapja #149642 Írta: HunZsolt
Megválaszolva: HunZsolt
Tudom mi az rng és nyugodtan lehet manipulációnak nevezni mivel az.Vagy nem értem,hogy akkor az mitől nem manipuláció,ha befolyásolja a nyerési arányt vagyis a csata kimenetelét tulajdonképpen.
Ha egy adott játékos nálam 70%-al jobban játszik akkor az ő győzelmi aránya sokkal nagyobbnak kellene lennie mint az enyém.Itt már nem lehet azt mondani,hogy hádde 15en vagyunk,mert amikor azt mondom,hogy nem győzök 3 napja akkor meg azt mondják,hogy hádde én vagyok a szar mert kicsi a wn8am.Persze,hogy kicsi,ha egyszer a lövések nem sebeznek hiába találnak.Mitől lenne nagy?

Itt van egy kép mind a két adat az én statomat mutatja direkt azért fotóztam le,mert furcsamód azon a napon minden lövésem sebzett sőt amikor mellé lőttem akkor is kilőttem egy másik ellenséget akit nem is láttam.Tudtam,hogy utána szopás jön,de,hogy ekkora azt nem gondoltam.

Mitől függ a wn8?Többek között a sebzéstől gondolom ebben nem tévedek.Szóval,ha szopóágra kerülök akkor a lövéseim nagy része hiába talál kritikus lesz 0 sebzéssel.Goldot ritkán használok akkor is max dühből,de inkább soha.

A fos 155-el mentem ezekben a napokban na azzal kb szarabbul jártam mintha artyznék,mert 4 perc alatt kihal a csapat én meg nem tudok mit csinálni tehát megint szar lesz a wnnyóc....A statba az látszik,hogy szarabbul játszok mint valaha pedig nem vagyok rossz passzban.Szóval hagyjuk már ezt a wnnyócat.Alapjába véve aki goldozik orrba szájba annak bizonyára jobb lesz még akkor is,ha szopóágon van + könnyü tankkal sebzek 1500at azt ott a vinnyóc istenkirály vagyok.

3 éve 10 hónapja #149647 Írta: viktor9421
Megválaszolva: viktor9421

singes beküldte:

eldegor beküldte:

singes beküldte:

GunnersHun beküldte: Én ettől függetlenül logikátlannak találom az RNG létét. Célja van és nem az, hogy jobb legyen a játék.

Te is nagyon jól tudod, hogy miért kell az rng, pontosan mi a célja.

Egyetlenegy célja van - mivel a szobanövények is élőlények így nekik is biztosítani a megfelelő keretet a létezéshez... :P :lol: :evil:

Néha azért ciki, hogy 2-3k-val még én is ezen a szinten voltam stabilan...

Bár elnézve, hogy sokan még 10-20k-val is azon vannak...

nyugi, én 6K-nál kb 850-1000 körül voltam :oops:

3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #149649 Írta: KingofDogs
Megválaszolva: KingofDogs
Hmmmm.......
Aki goldozik az jobb lesz? vicces vagy
Gondolom azért nem sebzel fos 155 mert leghátul campelsz? és megb.... a csapatott?
és ne haragudj meg de 1700avg fos 155 az vicc.
De ahogy látom egyik tier10-es tankoddal se tudod hozni a minimális szintet.
Fejezd be a campelést azt játsz!

és láttalak már csatában úgy mondom ezt.

3 éve 10 hónapja #149650 Írta: Morphelo

HunZsolt beküldte: Tudom mi az rng és nyugodtan lehet manipulációnak nevezni mivel az.Vagy nem értem,hogy akkor az mitől nem manipuláció,ha befolyásolja a nyerési arányt vagyis a csata kimenetelét tulajdonképpen.
Ha egy adott játékos nálam 70%-al jobban játszik akkor az ő győzelmi aránya sokkal nagyobbnak kellene lennie mint az enyém.Itt már nem lehet azt mondani,hogy hádde 15en vagyunk,mert amikor azt mondom,hogy nem győzök 3 napja akkor meg azt mondják,hogy hádde én vagyok a szar mert kicsi a wn8am.Persze,hogy kicsi,ha egyszer a lövések nem sebeznek hiába találnak.Mitől lenne nagy?

Itt van egy kép mind a két adat az én statomat mutatja direkt azért fotóztam le,mert furcsamód azon a napon minden lövésem sebzett sőt amikor mellé lőttem akkor is kilőttem egy másik ellenséget akit nem is láttam.Tudtam,hogy utána szopás jön,de,hogy ekkora azt nem gondoltam.

Mitől függ a wn8?Többek között a sebzéstől gondolom ebben nem tévedek.Szóval,ha szopóágra kerülök akkor a lövéseim nagy része hiába talál kritikus lesz 0 sebzéssel.Goldot ritkán használok akkor is max dühből,de inkább soha.

A fos 155-el mentem ezekben a napokban na azzal kb szarabbul jártam mintha artyznék,mert 4 perc alatt kihal a csapat én meg nem tudok mit csinálni tehát megint szar lesz a wnnyóc....A statba az látszik,hogy szarabbul játszok mint valaha pedig nem vagyok rossz passzban.Szóval hagyjuk már ezt a wnnyócat.Alapjába véve aki goldozik orrba szájba annak bizonyára jobb lesz még akkor is,ha szopóágon van + könnyü tankkal sebzek 1500at azt ott a vinnyóc istenkirály vagyok.

Múltkor 5 alkalommal nem ütöttem be 3 gyengepontján sem az Is3-at a LEO1-gyel. Lerohantak minket a meccs végén és vesztettünk. 4750 sebzéssel és 3 killel zártam mindezek ellenére.

Nem csak Te pattansz :) Hidd el mivel a lilák, kékek többet lőnek/találnak meccsenként, merem állítani, hogy a pattanások is sokkal gyakoribbak. Mindezek ellenére tudják tartani a magasabb szintet.
Inkább nem írom le én mennyit pattanok meccsenként...
Mondjuk ha T10-es td-vel mész ne csodálkozz, hogy nem megy jól a játék. Azzal még a legjobbaknak is csak alkalmanként sikerül egy-egy jó kör. Teljesen használhatatlan tankfajta... szerintem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HunZsolt

3 éve 10 hónapja #149652 Írta: TaroII
Megválaszolva: TaroII
Ó taníts mester! Ezek szerint te minden csatát megnyersz, míg a szerencsétlen kezdők meg nem. Akkor miért is nem 80% feletti a winrátád, hiszen térdet hajtva is látom unikum mivoltodat mester!
Dumáltok itt össze-vissza. Bizony az is a szerver "bűne" amikor fordulásból belövöd, kigyújtod, stb.
Magad is ellentmondtál magadnak: vagy beadja, vagy nem. Ez nem szerencse, hanem a WOT céljának megfelelő kimenetel.
Te sem térsz ki Strom azon kijelentésére, hogy ezek a lehetetlen lepattanók egyáltalán nem a véletlen miatt alakulnak. Arra sem térsz ki, hogy szerintük "segíti" a szerver a gyenge játékost.
Az rng, az mm és ezek bizony a csalás szép megfogalmazásai.
Arról, hogy én "nem tudhatom" meg csak annyit, hogy hátha mégis, az unicum nagyarcoddal meg talán inkább a felvetésekre kellene érdemben reagálni a személyeskedés helyett (ha már reagálni volt erőd).

3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #149653 Írta: GunnersHun
Megválaszolva: GunnersHun

Morphelo beküldte: ..., merem állítani, hogy a pattanások is sokkal gyakoribbak. ...

Szóval Te egy nagyon pattanásos kocka vagy! Tudtam én!!! (csak nem sejtettem)

;) ;) :silly: :cheer: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

"Nem győzni jöttem, hanem pusztítani!!"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphelo, viktor9421

3 éve 10 hónapja #149654 Írta: viktor9421

TaroII beküldte: Ó taníts mester! Ezek szerint te minden csatát megnyersz, míg a szerencsétlen kezdők meg nem. Akkor miért is nem 80% feletti a winrátád, hiszen térdet hajtva is látom unikum mivoltodat mester!
Dumáltok itt össze-vissza. Bizony az is a szerver "bűne" amikor fordulásból belövöd, kigyújtod, stb.
Magad is ellentmondtál magadnak: vagy beadja, vagy nem. Ez nem szerencse, hanem a WOT céljának megfelelő kimenetel.
Te sem térsz ki Strom azon kijelentésére, hogy ezek a lehetetlen lepattanók egyáltalán nem a véletlen miatt alakulnak. Arra sem térsz ki, hogy szerintük "segíti" a szerver a gyenge játékost.
Arról, hogy én "nem tudhatom" meg csak annyit, hogy hátha mégis, az unicum nagyarcoddal meg talán inkább a felvetésekre kellene érdemben reagálni a személyeskedés helyett (ha már reagálni volt erőd).

ezért a hsz-ért érdemes volt regelni.....
most komolyan azt gondolot hogy a wot szándékosan eltéríti a lövéseidet amikor lősz? szerinted a WG-sek ott ülnek és befolyásolják a csaták kimenetelét???
RNG = szerencse, vagy van vagy nincs, ennyi
igen, a szar játékosok jobb RNG-t kapnak, ez viszont nem fog automatikusan győzelemhez vezetni, egy szar játékosnak az RNG segítsége kb annyi mint ha egy vízbe fulladó emberhez hozzávágsz egy vízálló órát (segítek, nem sokra megy vele)
mert általában olyan szituációba teszi magát ahol ha nem te, akkor majd más kinyírja....

3 éve 10 hónapja #149655 Írta: Morphelo

GunnersHun beküldte:

Morphelo beküldte: ..., merem állítani, hogy a pattanások is sokkal gyakoribbak. ...

Szóval Te egy nagyon pattanásos kocka vagy! Tudtam én!!! (csak nem sejtettem)

;) ;) :silly: :cheer: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Majdnem. :lol: Viszont van fogszabim. 27 évesen feltetettem. :lol:

3 éve 10 hónapja #149656 Írta: HunZsolt

KingofDogs beküldte: Hmmmm.......
Gondolom azért nem sebzel fos 155 mert leghátul campelsz? és megb.... a csapatott?

Jaj most magyarázd már meg,hogy a gold nem jelent előnyt a sima lőszerrel szemben.Egyébként miért haragudnék?Azért mert nagy a pofád? Te dolgod.

Egyébként meg a fos155 el senki nem fog előremenni okoska.

3 éve 10 hónapja #149658 Írta: HunZsolt

viktor9421 beküldte: [

Nem egészen.Most vagy azt állítjuk,hogy van rng ami beleszól a győzelmi arány alakulásába ami nem lehet véletlen vagy azt állítjuk,hogy nincs semmiféle manipuláció.A kettőt együtt állítani kurva röhejes.

3 éve 10 hónapja #149660 Írta: viktor9421

HunZsolt beküldte:

KingofDogs beküldte: Hmmmm.......

Jaj most magyarázd már meg,hogy a gold nem jelent előnyt a sima lőszerrel szemben.Egyébként miért haragudnék?Azért mert nagy a pofád? Te dolgod.

Egyébként meg a fos155 el senki nem fog előremenni okoska.

jaja, azok a mocsok szemét goldno......
pillanat, a gold lőszer kreditért vehető
szóval ha nem használsz goldot egyáltalán az a te dolgod/bajod, a goldot sem lehet össze-vissza lövöldözni (lehet, de sokba fog kerülni)
goldot akkor érdemes használni ha simával a gyengepontot sem lövöd be, vagy olyan tankokkal amiknek univerzálisan szar a szintjükhöz képest az átütés
próbáld ki egy hétre hogy csak goldot lősz, aztán majd írd le a tapasztalataidat...
szerintem nem leszel tőle egyből kék játékos és a nyerési arányod sem fog 58%-ra ugrani

3 éve 10 hónapja #149661 Írta: viktor9421

HunZsolt beküldte:

viktor9421 beküldte: [

Nem egészen.Most vagy azt állítjuk,hogy van rng ami beleszól a győzelmi arány alakulásába ami nem lehet véletlen vagy azt állítjuk,hogy nincs semmiféle manipuláció.A kettőt együtt állítani kurva röhejes.

ha lepattansz egy T20 seggéről akkor az RNG ellened van, amikor Cromwell hihhhetetlen 145mm átütésével belövöd szemből az IS-3-mat akkor melletted van
de szerintem tudod jól hogy értettem...

3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #149662 Írta: Morphelo

TaroII beküldte: Ó taníts mester! Ezek szerint te minden csatát megnyersz, míg a szerencsétlen kezdők meg nem. Akkor miért is nem 80% feletti a winrátád, hiszen térdet hajtva is látom unikum mivoltodat mester!

Miért nincs 80% felett? Mert túl sok olyan játékossal kerülök össze egy csapatba, aki a inkább a fórumon sír, hogy a 3 lövéséből 2 alkalommal pattant, minthogy megtanulná, hogyan kell játszani.
Sajnos nem minden emberben van meg a fejlődésre való indíttatás. Annál inkább az összeesküvések keresése.
Storm-ot leszarom. Beszélnek össze-vissza. Az pedig, hogy a játék támogatja a rosszakat? Mit azt a meccsenként 1-2 sikeres lövést (lehet sokat mondtam) :D. Gondolkodj már egy kicsit... :D

Nem vagyok még unicum, ez is mutatja, hogy az információgyűjtés nem az erősséged.

Egyszerűbb lett volna, ha a nevedben "a" betű nélkül regisztáltál volna. Sokkal nyilvánvalóbb lett volna az egész. :silly:

Még annyi:
Lehet, hogy dumálunk össze-vissza, de a számok engem igazolnak, Te kis butus. :)

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.