Jelenleg 329 vendég és nincs tag online

A játék furcsa dolgai :)

3 éve 10 hónapja #149340 Írta: HunZsolt
Megválaszolva: HunZsolt

Sunhair beküldte: A halom baromság mellett ami egy oldalon gyorsan össze is gyűlt gondolt e arra (nem...persze hogy nem), hogy beleássa magát a játèkelméletbe és mielőtt minden bokorban ráakadunk a manipulációra, utána nézünk miért is mozog 50% körül a WR....

Ne kiálltsunk farkast feltétlen...egy kis tanulással és kevesebb höblizéssel mindenki jobban jár

HUnZsolt: lassan 3+ hónapja nem tudsz wn8 alapján túlmenni a "sárgán"...Ez a WG hibája? Gondolom manipuláció miatt...

Egész egyszerüen leszarom a wn8-at.De örülök,hogy nyomozol utánam bár időelbaszás hidd el.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 10 hónapja #149341 Írta: HPeter
Megválaszolva: HPeter

Toydolls2 beküldte:

Sunhair beküldte: HUnZsolt: lassan 3+ hónapja nem tudsz wn8 alapján túlmenni a "sárgán"...Ez a WG hibája? Gondolom manipuláció miatt...

Mielőtt egymás torkának ugranátok Zsolt nem írta, hogy minden csatában a legjobban teljesített.
Én hét végé játszottam annyira sz@rul, ahogy már nagyon régen. Bármit csináltam, bármivel mentem, szinte csak vereség volt a vége. Pedig ennél egy hangya f@sznyival jobb szoktam lenni. www.wotinfo.net...ver=EU

Szívemből szóltál...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2

3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #149342 Írta: Kopasz
Megválaszolva: Kopasz
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Köszi Morphelo :) Tudom, hogy nem árulod el,de te pedagógus vagy? Monitoron keresztül érzem a higgadságod és nyugalmad :)
szerk. honnan van ennyi türelmed, mert én is szeretnék :)

3 éve 10 hónapja #149348 Írta: GunnersHun
Megválaszolva: GunnersHun
Én ettől függetlenül logikátlannak találom az RNG létét. Célja van és nem az, hogy jobb legyen a játék.

"Nem győzni jöttem, hanem pusztítani!!"

3 éve 10 hónapja #149349 Írta: Morphelo
Megválaszolva: Morphelo

Kopasz beküldte:

Köszi Morphelo :) Tudom, hogy nem árulod el,de te pedagógus vagy? Monitoron keresztül érzem a higgadságod és nyugalmad :)

Gondolom ez irónia akart lenni :)

3 éve 10 hónapja #149350 Írta: singes
Megválaszolva: singes

GunnersHun beküldte: Én ettől függetlenül logikátlannak találom az RNG létét. Célja van és nem az, hogy jobb legyen a játék.

Te is nagyon jól tudod, hogy miért kell az rng, pontosan mi a célja.

Állítólag egy ember csak akkor hal meg, ha már senki nem gondol rá. Ha ez igaz, Morphelo addig biztosan él, amíg én lélegzem.

Tha Force is strong in my family. My father has it. I have it. My sister has it. Morpehlo had that power, too.

Do. Or do not. There is no try.

3GM: T-34, Chi-nu, KV-1, KV-1S, A-43, T-34-85, amx 12t, amx 13 75, obj. 416, obj. 257
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: eldegor

3 éve 10 hónapja #149356 Írta: Kopasz
Megválaszolva: Kopasz

Morphelo beküldte:

Kopasz beküldte:

Gondolom ez irónia akart lenni :)

Nem.

3 éve 10 hónapja #149372 Írta: eldegor
Megválaszolva: eldegor

singes beküldte:

GunnersHun beküldte: Én ettől függetlenül logikátlannak találom az RNG létét. Célja van és nem az, hogy jobb legyen a játék.

Egyetlenegy célja van - mivel a szobanövények is élőlények így nekik is biztosítani a megfelelő keretet a létezéshez... :P :lol: :evil:

Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: GunnersHun, singes

3 éve 10 hónapja #149378 Írta: singes

eldegor beküldte:

singes beküldte:

Egyetlenegy célja van - mivel a szobanövények is élőlények így nekik is biztosítani a megfelelő keretet a létezéshez... :P :lol: :evil:

Néha azért ciki, hogy 2-3k-val még én is ezen a szinten voltam stabilan...

Bár elnézve, hogy sokan még 10-20k-val is azon vannak...

Állítólag egy ember csak akkor hal meg, ha már senki nem gondol rá. Ha ez igaz, Morphelo addig biztosan él, amíg én lélegzem.

Tha Force is strong in my family. My father has it. I have it. My sister has it. Morpehlo had that power, too.

3GM: T-34, Chi-nu, KV-1, KV-1S, A-43, T-34-85, amx 12t, amx 13 75, obj. 416, obj. 257

3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #149538 Írta: TaroII
Megválaszolva: TaroII
Szerintem ezek nem furcsaságok, hanem a WOT egyszerűen csal. Egyrészt az egyik fejlesztői hírcsokorban maga Strom is elszólta magát, miszerint

"egyáltalán nem véletlen, amikor T10 tankkal full seggbe lövöd a T37-et és lepattan", másrészt bevallottan segítik a tomato játékosokat, vagyis az sem véletlen, hogy T28 prottal lepattanok a T20 seggéről, majd ő simán szembefordul velem és teljesen előlről belő. Természetesen 2K csatás tomato.

Pl ma 18 csatából tudtam leszorzózni a T28 protot (2000 feletti WIN8 érték mellett).
A játéktudásnak semmi köze random csatában ahhoz, hogy nyersz-e.
Az a szomorú, hogy én COD-ból jövök (mert elegem volt a rengeteg csalóból) és kb. 9.2 ig itt azért nem volt látványos csalás. Azóta viszont a a WOT maga csal látványosan és szerintem egyre több a csaló játékos is.

Én mindíg magamban keresem először a hibát, de valaki mondja már el nekem, hogy t49-el megyek 60-al és cikázok, hogyan lő ki egy lövéssel egy ellen t49, aki ugyanúgy 60-al jön, cikázok én is, ő is? Én ált még álló helyzetben sem találom el az ellent, ha nem szűkülhetek 5-6secig! A legénységem "csak" 4 skilles lány csapat.

Száz szónak is egy a vége, a COD-ban csaltak a játékosok, a WOT-ban meg csalnak a játékosok, de csal maga a WOT is. Ez van, talán kellene valami más játék. :-(

3 éve 10 hónapja #149564 Írta: colmancer
Megválaszolva: colmancer
Én nem mennék ilyen messzire... Lehet naív vagyok, de nem tudom elképzelni, hogy hogy lehet csalni egy online játékban, aminek a számítási adatait központi gép/szerver számolja. Ha valaki tudja világosítson fel...kérem!

Ha pattansz, lőj máshová. Ha még1x pattansz lőj APCR-t. Ha azzal is keress más cépontot. Ha mindenhonnan pattansz és egyik lövés sem sikerül, akkor rammolj :) . Vagy menj szakaszban. Vagyis alkalmazkodj...vagy nem?
A jó játékosok is folyamatosan alkalmazkodnak, taktikáznak, izegnek-mozognak. Én nyilván nem alkalmazkodok annyira, azért tartok ott, ahol. Szakaszban/csatában is csak elvétve játszom.
Azért írtam be amit írtam, mert 2 év alatt nem tapasztaltam ilyent.
De ezt is túlélem és játszok tovább....vagy tartok egy kis szünetet és előveszem a Diablo II-t :oops:

Nacső és ismét: Világbéke!

3 éve 10 hónapja #149588 Írta: HunZsolt
Itt van neked véennyóc

colmancer igyekszem megfogadni a tanácsaidat és örülök,hogy te ilyent nem tapasztaltál.

3 éve 10 hónapja #149622 Írta: Morphelo
Megválaszolva: Morphelo
Miért csalna a wot? T10-es tankkal elég nehezen lövöd seggbe a T37-et...

Akkor is csal szerintetek a Wot, mikor sikerül felrobbantanotok, vagy kigyújtanotok ey tankot? Vagy mikor zoomolás nélkül kapásból eltalálod a tankot? Vagy mikor eltalálja a Jagde100 a tankodat, és lepattan egy olyan helyről, hogy te sem érted hogy történhetett?

Valamikor ad, valamikor meg nem adja be. T49-cel kapcsolatban pedig fölösleges bármit is írni. Az a tank olyan, mint egy félkarú rabló. Meghúzod a kart és lesz ami lesz. Gondolom Te is lőttél már ki mozgásból tankot a T49-cel.

Ehhez:
"A játéktudásnak semmi köze random csatában ahhoz, hogy nyersz-e"

annyit tudnék hozzáfűzni, hogy ha majd megütöd "azt" a szintet, akkor térjünk vissza rá. ;) Te nem tudod :)

3 éve 10 hónapja #149629 Írta: HunZsolt
Vannak kurva jó statisztikával rendelkező játékosok akiknek még 10%al sem nagyobb a győzelmi arányuk.Akkor most ez hogy van?

3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #149635 Írta: singes

HunZsolt beküldte: Vannak kurva jó statisztikával rendelkező játékosok akiknek még 10%al sem nagyobb a győzelmi arányuk.Akkor most ez hogy van?

Mondok 2 bűvös szót: rng, mm.

Tudod a wg - és ezt már le is nyilatkozták - arra hajt, hogy mindenkinek 50% körüli legyen a win-e. Tehát ha 2-3 napig te vagy az ász, minden lövésed talál, minden gyújt, robbant, stb., és a win-ed hirtelen megugrik, akkor utána érthetetlen okokból pattansz, nem ütöd át, ellenben téged igen. Továbbá olyan csapatba rak, ahol egész egyszerűen nem tudod lehozni egyedül. Ilyenkor mi történik? Továbbra is jó játékos vagy, tehát megsebzed, amit illik, nő a wn8, de nem nyersz, ergo csökken a win-ed.

Persze a win-t is lehet befolyásolni, pl. szakasztársakkal. De! Ha jók a társak, akkor lehozzátok ugyan a meccset (illetve van rá esélyetek), de esélyes, hogy nem tudsz annyit sebezni. Ha rosszak a társak, akkor sebzel, de nem feltétlen nyersz.

És épp az mm és az rng miatt nem 1-1 napot vagy hetet kell megnézni, hanem az összwin-t. Jackal esetében ez (remélem, nem sértődsz meg ezért Jackal) 55,7%, tehát adott esetben egyedül is le tud hozni meccseket (ugye 21k csata, 2.100 wn8). Nekem 52,7% a win, néha le tudok hozni 1-1 csatát és az esetek többségében hasznos is vagyok, de még nagyon sokat kell fejlődnöm Jackal szintjéig (1.550 wn8). Neked 50% a win-ed, tehát az esetek többségében se pluszt se mínuszt nem jelentesz a csapatnak, a wn8-d pedig 1.275, ez is átlagos. Tehát egyedül nem vagy csak a véletlennek köszönhetően hozol le csatákat. Ugye így máris összekapcsolódik valamilyen szinten a wn8 és a win.

(Ha még érdekesebbet akarsz látni, nézd meg a statomat: wn8 folyamatosan emelkedő görbét mutat, míg a win mint az ökörhugyozás fel-le-fel-le...)

Szóval a wg miatt fordulhat elő, hogy vkinek kék a statja, ellenben még csak zöld a win-rátája (lásd: Jackal).

És Zsolt, ez az írás nem ellened készült, NE SÉRTŐDJ MEG, NE VEDD MAGADRA, KÉRDEZTÉL, ÉN VÁLASZOLTAM. Ennyi.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.