Jelenleg

22
látogatónk van

A játék furcsa dolgai:)

8 éve 6 hónapja #147223 Írta: Sunhair
Megválaszolva: Sunhair
Golradir!

Nem vagyok kedves..nem kell így Szólítanod. ;) :cheer:
Lehet, hogy nyers vagyok, de sajnos majdnem 30 évesen ez nem fog változni. Még mindig inkább legyek nyers mint mézesmázos de mondjuk álszent vagy hazug.

Rosszul fogalmaztál. Korrekt. Én pedig nyersen és durván. Ezt meg is beszéltük. A hsz-ed abban a formában nem volt igaz, tehát durvának hangozhatott az hogy hazudsz..de hazugság volt. Most hogy javítottad értem és én is másképp reagálok
1. Az egyedül játék mindig nehezebb. Mindenki a maga pecsenyéjét sütögeti ami érthető, és így semmi szervezettség nincs benne. Olajfolt alakzatban szétfolynak a pálya minden pontján és a legtöbbje elhal mint fing a viharban. Elég egyetlen embernek feleslegesen meghalnia, és inmáron hp és ember többségben van az enemy így lazán nyerhet, ti pedig buktok. Mert elég egy kártyát kivenni és borul az egész kártyavár. Amit tehetsz..önző leszel és veszett helyzetben sebzel amennyit tudsz mert az xp a pénz és a stat is csak erre jön. Egyik se számolja bele az öngyilkos terézanyákat akik látják hogy egy oldal üres és egyedül odamennek. Ez a karitatív öngyilkosság..az egyik legértelmetlenebb.
2. A szakasz mindig sukeresebb mert összedolgoznak. És ha ezt jól teszik eldönthetik a csatát. Amolyan régi római légió módra a kis szervezett egység legyőz egy jóval nagyobb csürhét.
3. Ez csak akkor igaz ha a platoontársak legalább átlag de inkább jobb stattal mennek. Killmask-kal hiába mész szakaszba nem lesz sok előnyöd belőle.
4. Az MM abból gazdálkodik ami van. Ha sok a hülye (sok van...) akkor a csapatokban is az lesz. Játsz xvm nélkül. Nekem 15.000 meccse megy. Így mentálisan nem befolyásol a nyerési esély..es az sem milyenek a csapattársaid. Mindenkitől ugyan azt várod majd el..hogy tegye a dolgát.
5. Ha valamit megfogalmazol, tedd összeszedetten, és oda figyelve. Ha össze vissza irogatsz ne várd hogy komolyan vegyenek, hisz az vagy amit kiadsz a kezed közül...ez esetben az amit irsz..

Látod ez már normális lett. Ha így is tudsz írni én is így reagálok..

Ui: A Wotlabs-osban abszolút tudatlan vagyok...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, sweet85

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #147225 Írta: Sunhair
Megválaszolva: Sunhair

Sajnos van már olyan mód is ami jelzi mikor lőttél meg sok egyéb finomság 25 euró az ára


Nah ezt nem tudtam. :unsure:
Viszont gyanús hogy még az árával is tisztában vagy :evil: :whistle: ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: eldegor

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #147233 Írta: Golradir
Megválaszolva: Golradir
Régóta gondolkodom már egyébként az xvm nélküli játékon, mert tényleg van benne valami, hogy már a csata előtt elveszi a kedvem az egésztől, szerintem hazaértem melóból megy is a törlés :)

Én csak nézegettem youtube-on videókat hogy milyen csalások vannak egyszer mikor nagyon bemérgesedtem és van minden.... lézer mutatja merre néz épp az ágyúcsöved, wallhack-el látod a tankok kontúrját mindenen keresztül, aimbot ami automata célzásnál kiszámítja a tank sebességétől mozgásától függően hová kell célozni így szinte mindig talál akármilyen helyzetben, minimapon mutatja jelzés ha ledől egy fa vagy rombolódik valami a térképen így akkor is tudod hol az ellen ha nincs felspotolva, és még ezer meg ezer más csalás. Mint minden más játékban itt is vannak nagyon sokan a csalók sajnos.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #147237 Írta: KingofDogs
Megválaszolva: KingofDogs
3 darab modot használok hitlog,zoom,statisztika. :cheer:
amúgy google a barátod:)
nyíltan hirdetnek mindent :)sajnos :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #147239 Írta: matyusfia
Megválaszolva: matyusfia
Sziasztok! A magam 50 évével nem idegesítem magam a játékon és az abban fellelhető furcsaságokkal, főleg mióta egy fillért sem költök már rá, de....!
ARL44-em fullos, legénység elit, stb.... Azt írja az ágyúra, hogy 3,4 sec a célzási sebessége, nos én lemértem, 7,4sec!!! Stopperrel. Megállok, 4 sec múlva kezd el szűkülni és így lesz belőle 7,4 sec. Gyakorlatilag minden tank el tud sliccolni előlem. Ez mi a franctól lehet?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #147242 Írta: Sunhair
Megválaszolva: Sunhair

Sziasztok! A magam 50 évével nem idegesítem magam a játékon és az abban fellelhető furcsaságokkal, főleg mióta egy fillért sem költök már rá, de....!
ARL44-em fullos, legénység elit, stb.... Azt írja az ágyúra, hogy 3,4 sec a célzási sebessége, nos én lemértem, 7,4sec!!! Stopperrel. Megállok, 4 sec múlva kezd el szűkülni és így lesz belőle 7,4 sec. Gyakorlatilag minden tank el tud sliccolni előlem. Ez mi a franctól lehet?


Főoldal/avagy Hírek...Ott 3-4 oldalon belül megtalálod Jackal igencsak részletes írását erről...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #147243 Írta: Golradir
Megválaszolva: Golradir
Ez nekem is gyakran előfordul, hogy megállok célzok és csak hosszú másodpercek elteltével kezd el egyáltalán szűkülni a célkereszt amitől sokkal tovább tart a célzás mint azt az értékek állítják. Nem tudom mitől függhet, talán lagg?

Volt olyan FPS játék amivel játszottam, ahol ha a játék észlelte hogy rád néz egy ellenség akkor lassultál, romlottak az értékeid (célzási sebesség stb..) Nem tudom ilyen van e beépítve a WOT-ban

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #147246 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar
A megadott érték nem a teljes szűkülésre értendő...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #147248 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58

(...)
-A War Thunder szebb
(...)
-Sok a hülye
-A modok miatt szaggat, laggol, kifagy


Ezekből mi nem igaz?

...közben Dodge-ok meg ki vannak tiltva mert "Bunkók"


Ez így csúsztatás. Dodge nem volt kitiltva, csak harminc napra eltiltva, ami már rég lejárt volna, ha maga nem tiltja le magamagát.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #147255 Írta: Sunhair
Megválaszolva: Sunhair

(...)
-A War Thunder szebb
(...)
-Sok a hülye
-A modok miatt szaggat, laggol, kifagy


Ezekből mi nem igaz?

...közben Dodge-ok meg ki vannak tiltva mert "Bunkók"


Ez így csúsztatás. Dodge nem volt kitiltva, csak harminc napra eltiltva, ami már rég lejárt volna, ha maga nem tiltja le magamagát.


-Nekem van fent modom..nem szaggat, nem laggol, nem fagy ki..

-Jaj Istenem...ezt a Dodge-os dolgot nem tudjátok feldolgozni..ha külön kiemelem hogy 30 napos kitiltás úgy jobb? Komolyan...legalább te ne keress a kákán us csomót. Aki akarta megértette amit akartam írni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #147257 Írta: Golradir
Megválaszolva: Golradir
Sunhair,

Kerestem azt a leírást Jackal-tól amit említettél de nem találtam. Ha tudnád belinkelnéd majd légyszi?

Köszi!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #147258 Írta: KingofDogs
Megválaszolva: KingofDogs
Istenem azért hoztam létre ezt a toppicot,hogy aki bármiféle fura nem szokványos dolgot észlel az leírja-replay linkel vagy lefényképezi.
esetleg még egy videó keretében meg is csináltam volna az összegyűjtött anyagot.
Ehelyett tök másról beszéltek kitiltás meg ilyenek.
Engem ez hidegen hagy.
Térjünk vissza a témához.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kopasz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #147260 Írta: Sunhair
Megválaszolva: Sunhair

Istenem azért hoztam létre ezt a toppicot,hogy aki bármiféle fura nem szokványos dolgot észlel az leírja-replay linkel vagy lefényképezi.
esetleg még egy videó keretében meg is csináltam volna az összegyűjtött anyagot.
Ehelyett tök másról beszéltek kitiltás meg ilyenek.
Engem ez hidegen hagy.
Térjünk vissza a témához.


Menj melegre..,
A Játék furcsaságait beszéljük...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #147261 Írta: sweet85
Megválaszolva: sweet85

Sunhair,

Kerestem azt a leírást Jackal-tól amit említettél de nem találtam. Ha tudnád belinkelnéd majd légyszi?

Köszi!


Szerintem erre a cikkre gondolt: www.wotinfo.hu/...mments

:-)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #147262 Írta: KingofDogs
Megválaszolva: KingofDogs
Te azért talán értelmesen is lehetne válaszolni,nem a szüleiddel beszélsz.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.