Jelenleg 633 vendég és 10 tag online

A játék furcsa dolgai :)

4 éve 1 hónapja #151159 Írta: Pike
Megválaszolva: Pike
Hallottad már aztba kifejezést, hogy braindead? Na ezért....

A pisztácia kifogyott...
Miért van két vécécsésze? Nem tudtad? A milliomosok egyszerre csinálják... Ilyen bunkók?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: jabba1983

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 1 hónapja #151187 Írta: Bakkaroo
Megválaszolva: Bakkaroo

Pike beküldte: Hallottad már aztba kifejezést, hogy braindead? Na ezért....

A dolgot az tesz érdekessé, amikor zöld, kék, vagy akár lila játékosok is így kezdik a csatát. Agyhalottak ilyen wn8-cal? Az igazi "poén" az, amikor eléd-melléd-mögéd lőnek és (nem) véletlenül leláncolnak, vagy akár sebeznek is...

4 éve 1 hónapja #151191 Írta: Dracon__Arkhon
Megválaszolva: Dracon__Arkhon
Welcome to the Dark Side... :)

Man live in the world he believes to be reality.
But there is another side of the world: the Dark Side.
The Dark Side is always there,
Waiting for us to enter, waiting to enter us.
But until the next time - try to enjoy daylight.

:evil:

Kedvenc horror-sorozatom bevezetője volt. Szerintem elég találó sok mindenre.
Bocs az angol off-ért

4 éve 1 hónapja #151197 Írta: Golradir
Megválaszolva: Golradir
Bakkaroo

Ez a meccs kezdetén lövöldözés egyrészt 10éves hülyegyerekek marhasága, másrészt gagyi aimbot szokta csinálni. Volt olyan játékostársam aki minden csata elején ellőtte magát vagy 2szer és kiderült azért, mert az aimbot (csalás) autoshoot funkciója hibás volt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, jabba1983

4 éve 1 hónapja #151306 Írta: Dracon__Arkhon
Megválaszolva: Dracon__Arkhon
És azokat figyeld még, akiknek a tankja az elinduláskor körbecsóválja a fejét...
Tuti cheat mod!

4 éve 1 hónapja #151369 Írta: KingofDogs
Megválaszolva: KingofDogs
ÁÁÁÁ dehogy Cleverland megmondta csalni nem lehet :P

4 éve 1 hónapja - 4 éve 1 hónapja #151475 Írta: Kallus
Megválaszolva: Kallus
Sziasztok!

Valami megváltozott (EFF) de hogy mi arról gőzöm sincs:

wotinfo.net/en/...ver=EU :S

4 éve 1 hónapja #151775 Írta: mrekkencs
Megválaszolva: mrekkencs
micsoda fórum ez, tipikus magyar fórum. ahol tilos rossz véleményt írni mások baromságairól illetve hülyeségéről. hagyjuk már. törölt kommentek, istenem. birka magyar....... akár csak egy miszterbaszta youtube oldalt látnék. negatív kommentek törölve. ennyit is ér az egész :) "ne személyeskedj." hagydmár magad, szarom le hogy admin vagy vagy nem. véleményem nem változik. nem személyeskedtem abban a kommentemben amit töröltél,hanem véleményt írtam, és tapasztalatot. :) Ennyi. Ja és nyugodtan ezt is törölheted, meg az accomat is. Ez legyen a legnagyobb öröm az életben :D

4 éve 1 hónapja #152488 Írta: gwr
Megválaszolva: gwr
Üdv! Kezdő vagyok és csak 1-3as tier-ben játszom. De nagyon unalmas 6 Mittengrad után , hogy Mines csata ütközet lesz-e vagy Mittengrad megint. De elfogytak a pályák 2-3-s ban is. Ez miért van és miért jó? ha kijön a TO Unity akkor visszamegyek oda.

Buta vók ehezz a játkho, ezért nem jáccom artyk-val

4 éve 1 hónapja - 4 éve 1 hónapja #152494 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

gwr beküldte: Üdv! Kezdő vagyok és csak 1-3as tier-ben játszom. De nagyon unalmas 6 Mittengrad után , hogy Mines csata ütközet lesz-e vagy Mittengrad megint. De elfogytak a pályák 2-3-s ban is. Ez miért van és miért jó? ha kijön a TO Unity akkor visszamegyek oda.

Alacsonyabb tier-ben eleve kevesebb pálya van, az utóbbi hetekben pedig jellemzően valóban csak a Mittengard, a Mines, illetve Himmelsdorf (télen-nyáron) jár körbe-körbe. Én alacsony szinten csak a Province-t szerettem, valamiért hetek óta nem láttam, úgyhogy le is koptam az alacsonyabb szintű prém tankjaimról.

Több szempontból is érdemes minél gyorsabban magasabb szintre menned, célirányosan húzz fel 1-2 ágat 5. szintig, és képezz bele egy legalább 75%-os legénységet indulásra, tegyél rá felszereléseket és így nézd meg, nyújt-e játékélményt. Ezen a szinten már minden pálya elérhető (kivéve mondjuk pont az alacsony szintre fenntartott Province és Mittengard), használhatóbbak a tankok, változatosabbak a csaták. Az első 3 szint egyszerűen alkalmatlan arra, hogy megtanuld a "meta"játékot. Ha az ötös szint sem nyeri el a tetszésed, akkor gyorsan tovább kell állni (persze nem árt azért olyan ágat fejleszteni, amin ütőképes az 5-6. szint, ennek nézz utána).

propterea accipite armaturam Dei ut possitis resistere in die malo et omnibus perfectis stare
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: gwr

4 éve 1 hónapja #152495 Írta: singes
Megválaszolva: singes

CrawlingChaos beküldte: Én alacsony szinten csak a Province-t szerettem, valamiért hetek óta nem láttam, úgyhogy le is koptam az alacsonyabb szintű prém tankjaimról.

Törölték.

Állítólag egy ember csak akkor hal meg, ha már senki nem gondol rá. Ha ez igaz, Morphelo addig biztosan él, amíg én lélegzem.

Tha Force is strong in my family. My father has it. I have it. My sister has it. Morpehlo had that power, too.

Do. Or do not. There is no try.

3GM: T-34, Chi-nu, KV-1, KV-1S, A-43, T-34-85, amx 12t, amx 13 75, obj. 416, obj. 257

4 éve 1 hónapja - 4 éve 1 hónapja #152501 Írta: CrawlingChaos

singes beküldte:

CrawlingChaos beküldte: Én alacsony szinten csak a Province-t szerettem, valamiért hetek óta nem láttam, úgyhogy le is koptam az alacsonyabb szintű prém tankjaimról.

Törölték.

Sejtettem. Szvsz baromi nagy hülyeség volt (mármint törölni). Az egyetlen olyan alacsony szintű térkép volt, ahol a "géppuskás" borsóköpők hátrányban voltak.

propterea accipite armaturam Dei ut possitis resistere in die malo et omnibus perfectis stare
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

4 éve 1 hónapja #152502 Írta: singes
Megválaszolva: singes

CrawlingChaos beküldte:

singes beküldte:

Törölték.

Sejtettem. Szvsz baromi nagy hülyeség volt.

Nem tudom, kezdőként nem szerettem a pályát (konkrétan semmivel sem tudtam jó kört menni :silly: ), mostanában meg nem nagyon megyek t5-t6 alá, max. új ág esetén, de akkor is csak addig, amíg ki nem fejlesztem a következőt.

Állítólag egy ember csak akkor hal meg, ha már senki nem gondol rá. Ha ez igaz, Morphelo addig biztosan él, amíg én lélegzem.

Tha Force is strong in my family. My father has it. I have it. My sister has it. Morpehlo had that power, too.

Do. Or do not. There is no try.

3GM: T-34, Chi-nu, KV-1, KV-1S, A-43, T-34-85, amx 12t, amx 13 75, obj. 416, obj. 257

4 éve 1 hónapja #152504 Írta: CrawlingChaos

singes beküldte:

CrawlingChaos beküldte:

singes beküldte:

Törölték.

Sejtettem. Szvsz baromi nagy hülyeség volt.

Nem tudom, kezdőként nem szerettem a pályát (konkrétan semmivel sem tudtam jó kört menni :silly: ), mostanában meg nem nagyon megyek t5-t6 alá, max. új ág esetén, de akkor is csak addig, amíg ki nem fejlesztem a következőt.

Most már új ágat nem kezdek csak tier 5-nél. Volt egy olyan elképzelésem, hogy begyűjtöm az alacsonyabb szintű ace tanker badge-ket, amivel annak idején nem sikerült, meg aztán van pár alacsonyabb szintű prém tank, amit időnként levezetésképpen meg szoktam járatni. De mittengard olyan szinten frusztrálóan egysíkű, és lutri a csata kimenetele, hogy már letettem róla.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

4 éve 1 hónapja #152548 Írta: TheRedCannibal
Megválaszolva: TheRedCannibal
Ezt nem értem , a WG personal rating hogy működik , mármint számít bármi mint , hogy nyerünk e ? Folyamatosan sikerül kék , de legalább zöld statos csatákat csinálni , de ha vesztünk azonnal lejjebb megy egy csomóval attól függetlenül , hogy full lila statos meccs volt. Mármint ha ez azt méri , hogy ki mennyire jó , akkor másnak is számítania kéne nem ?

Hiába eteted a farkast, az mindig az erdő felé tekint.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.