Jelenleg 325 vendég és 6 tag online

A játék furcsa dolgai :)

4 éve 1 hónapja - 4 éve 1 hónapja #149833 Írta: Pike
Megválaszolva: Pike
Itt egy jó példa erre, hogy nem működik a szabály: Isu vs 13 90...4 lövésből 1 ment át, az azért lássuk be elég érdekes ekkora pennel és kaliberrel szerintem itt is működhetett volna az átütés, de nem működött, jelzem nem tornyot és nem láncot lőttem... Mindegy ma sem játszom, mert nem adja. Ilyen alkalmakkor jönnek a 10-15 csatás vereségsorozatok, ezt már ismerem. Ez volt ma az első meccs, a másodiknál meg az elején beírtam az ellennek a gratulációmat 11%-ot kapott a csapat, szép is lett a végeredmény. Ma nem adja. ez nem csalás, nem is furcsa, ez a játék egyszerűen ilyen és kész. Ha nem adja, nem kell vele játszani. És bármit erőlködsz, nem is fog változni, csak ugye van olyan, aki statra játszik, azoknak elég szar, amikor nem adja és ott kell hagyni a játékot emiatt, amikor lenne idő játszani. Egy hétvégén kipróbáltam 37 vereség jött össze egyazon tankkal, köztük volt több top gun, Radley, high caliber. Többet ilyet nem csinálok, az biztos. Két meccsen keresztül, ha ilyen rosszul ad én nem folytatom, mert felesleges időpazarlás. Addig volt jó, amíg az ilyen meccsekből büntetés nélkül ki lehetett szállni. Több, mint 400 meccset végignézve 2X sikerült tévednem a végeredmény tekintetében...A többi mind nagy arányú bukó. Nekem meg ehhez nincs kedvem, hogy ilyen átütéssel csak pattogjak papírmakettekről.Stat meg különösebben nem zavar, az olyan, amilyen. 99%-ban hétvégén tudok játszani ~1700 körül meg is rekedtem, de nem érdekel, mert élvezhetetlen a sok bot és a felborított mm miatt. Ha nem adja kilépek és nem játszom. Régebben teleírtam a fórumot, azt is minek? Mindenki ugyan ezt kapja.Vagy elfogadod, vagy tombolsz, de annak nem sok értelme van.

A pisztácia kifogyott...
Miért van két vécécsésze? Nem tudtad? A milliomosok egyszerre csinálják... Ilyen bunkók?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 1 hónapja #149836 Írta: eldegor
Megválaszolva: eldegor
Vagy kipróbálod az AW-t és ha jobb azzal játszol - én ezt fogom tenni, a WOT randomból meg űzöm magam /maradnak a CW-k, SH-k/. ;)

Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye...

4 éve 1 hónapja #149837 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58

Golradir beküldte: ...nagyon, nagyon sok ilyen csatám van mostanában, sokkal több mint régebben, hogy egyedül sokkal jobb vagyok mint a többi 14 játékos együtt... csak egyedül nem tudok 15 tankot kilőni ha körbekerítenek...

Klánban vagy... miért nem mész a klántársaiddal szakaszban?

„Engem nem a probléma érdekel, hanem a megoldás!”

4 éve 1 hónapja #149840 Írta: LisztQkac
Megválaszolva: LisztQkac
Általában reggel 7 körül szokott előfordulni amikor vége a csatának de még nem töltött be a garázs és éppen újra indítják a szervert. Ilyenkor újra be kell töltenem a játékot :)

4 éve 1 hónapja #149841 Írta: Golradir
Megválaszolva: Golradir
Szete58 Azért, mert szakaszban aztán végképp olyan meccsekbe rak mostanában amiket lehetetlen nyerni, még rosszabb mint egyedül, plusz nem olyan klánban vagyok akik a statra mennek, így a klántársaim többsége 6-800 WN8 között mozog akikkel csak többen vagyok de nem előrébb :) Egyébként szoktam menni velük, de olyankor sokkal rosszabb eredményeim születnek, pont a fent említett okokból. Mostanában osztagozunk nagyon sokat minden este, de az ugye nem látszik sehol.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

4 éve 1 hónapja #149842 Írta: Szete58
OK, értem s megértelek. Nem támadásnak szántam, csak érdekelt, h. miért mész egyedül csatába, én ugyanis mostanság, ha nem látok bent olyan klántársakat, akikkel szoktam szakaszozni, vagy nem érnek rá, inkább megyek egyből hajókázni, mert ott egyedül jobban tudok hatni a csatára, mint a WoT-ban.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Golradir

4 éve 1 hónapja #149843 Írta: Golradir
Egyébként pont a sok osztagozás miatt gondolkodtam el nagyon mostanában, mert kb 50%ban megverünk a csapatommal olyan klánokat akik full 2-3000 WN8-al jönnek (nekünk win chance 5%), és ez felveti a kérdést, hogy azok a játékosok hogy szedtek össze annyi WN8-at ha ilyen bénák, hogy olyan csapattal verjük őket amiben alkalmanként még 13éves 400WN8-as egyén is előfordul és az átlag WN8 800körül mozog.... Csak ámulni szoktam milyen hülyeségeket szoktak csinálni és mennyire bénák, szóval tényéleg... hogy is van ez?

Egyébként 6-os szintű osztag szokott lenni, és nem csak véletlenül hajszál híjján szoktunk nyerni, hanem egyértelmű fölénnyel.

4 éve 1 hónapja #149847 Írta: Sunhair
Megválaszolva: Sunhair

Golradir beküldte: Ja és egyébként Hellcat-nek 12mm páncélja van testén, JP II-nek meg 128mm-es az ágyú, na akkor ez hányszorosa is? :D

Lehet bizonyos WN8 felett fizet a WG hogy éltesd a jétékot és lehurrogd aki nemtetszését fejezi ki :D (ez most csak full poén ;) )

Arról meg szerintem felesleges beszélni hogy most a WG csal e vagy nem. Ez nem csalás, csupán így írták meg a játékot, hogy bizonyos esetekben nem te vagy a skilled dönti el hogy valami sikerül e, hanem az RNG. Need for speed-nek is volt emlékszem olyan része amiben ha lehagytad az ellenséget akkor bármennyire is ügyesen mentél és kellet volna hogy lekörözd 2-3 körrel a játék mindig közvetlen mögéd teleportálta őket :) Ilyen a játék és kész.

Tudod mi a különbség a páncélvastagság és az EFFEKTÍV páncélvastagság között? Ha igen...akkor írd újra szépen azt a Hellcates példát mielőtt úgy tünne, hogy fingod sincs

4 éve 1 hónapja #149854 Írta: Golradir
Jajj istenem, hogy itt mindenki mindig csak belekötni tud mindenbe.... Nem mind1 hogy effektív vagy nem effektív a hellcatnél?

"If you ask what the effective hull armor of a Hellcat is, you will be met with either a quizzical expression or hysterical laughter. Long story short, it has NONE. Tier 1 autocannons will easily penetrate your hull. High Explosive will leave you a smoking wreck, unless you are lucky enough to hit spaced armor or the tracks. The turret is slightly stronger. The orange area is 75mm thick. The yellow-green surrounding it is all of 32mm. The angle will let some low caliber shells ricochet if they hit at a high enough angle. However, 100mm+ caliber rounds will overmatch and penetrate."

Kiemeltem a lényeget és aki nem tudna angolul: 100mm feletti kaliberű lövedékek mindenképp átütnek, nincs se pattanás se semmi.

Tudom mi az effektív páncél, de ha egy trabant szerű papírvékony tank pattint egy 128mm-es lövedéket az vicc :)

4 éve 1 hónapja #149855 Írta: Szete58

Golradir beküldte: Egyébként pont a sok osztagozás miatt gondolkodtam el nagyon mostanában, mert kb 50%ban megverünk a csapatommal olyan klánokat akik full 2-3000 WN8-al jönnek (nekünk win chance 5%), és ez felveti a kérdést, hogy azok a játékosok hogy szedtek össze annyi WN8-at ha ilyen bénák, hogy olyan csapattal verjük őket amiben alkalmanként még 13éves 400WN8-as egyén is előfordul és az átlag WN8 800körül mozog.... Csak ámulni szoktam milyen hülyeségeket szoktak csinálni és mennyire bénák, szóval tényéleg... hogy is van ez?

Egyébként 6-os szintű osztag szokott lenni, és nem csak véletlenül hajszál híjján szoktunk nyerni, hanem egyértelmű fölénnyel.

Jó a csapatparancsnokotok, gondolom. :)

4 éve 1 hónapja - 4 éve 1 hónapja #149862 Írta: Sunhair
Megválaszolva: Sunhair

Golradir beküldte: Jajj istenem, hogy itt mindenki mindig csak belekötni tud mindenbe.... Nem mind1 hogy effektív vagy nem effektív a hellcatnél?

"If you ask what the effective hull armor of a Hellcat is, you will be met with either a quizzical expression or hysterical laughter. Long story short, it has NONE. Tier 1 autocannons will easily penetrate your hull. High Explosive will leave you a smoking wreck, unless you are lucky enough to hit spaced armor or the tracks. The turret is slightly stronger. The orange area is 75mm thick. The yellow-green surrounding it is all of 32mm. The angle will let some low caliber shells ricochet if they hit at a high enough angle. However, 100mm+ caliber rounds will overmatch and penetrate."

Kiemeltem a lényeget és aki nem tudna angolul: 100mm feletti kaliberű lövedékek mindenképp átütnek, nincs se pattanás se semmi.

Tudom mi az effektív páncél, de ha egy trabant szerű papírvékony tank pattint egy 128mm-es lövedéket az vicc :)

bla..bla...bla...bla..bla..bla....( ezt a részt úgysem fognád fel...)....bla...bla..bla...bla ( ezt se).....és...bla...bla bla bla....
(Ezt talán de nem kockázatok)

Kiemelem neked magyarul:
-A JagpzE100 gold ammóját (ez a játék legnagyobb átütése...cirka 420..HA jól tudom) is le tudom pattintani egy Tier 1-es traktorral...Ha szeretnéd küldök róla neked replayt...és utána hagyom, hogy feltöltsd a saját videód amin arcon vágod magad, valami nagy és kemény tárgyyal....

ui: Általában fel szokták tüntetni, honnan az idézet, ha nem nyilvánvaló...mert ugye bárki, bármit mondhat....

4 éve 1 hónapja #149867 Írta: Mir4g3
Megválaszolva: Mir4g3
3X-os kaliber szabály van, az az ha az a tank ágyújának űrmérete háromszor nagyobb mint a meglőtt páncélrész vastagsága (nem az efektív, bár ez nem biztos mert így még nem láttam le írva. ) akkor nincs le pattanó.

2X-es kaliber szabálynál pedig + normalizációt kaphatnak a egyes lövedék típusok.

Ezen felül pedig nem szabad elfelejteni, hogy ez a WOT ahol minden lehetséges. :woohoo:

4 éve 1 hónapja #149869 Írta: Golradir
Jajj istenem Sunhair :(

Te nem ezt a beszélgetést olvasod? Pont ez a lényeg, erről beszélünk, hogy 1es szintű szarral is lepattinthatsz bármit, mert így van megcsinálva a játék (RNG)... Hogy ahhoz képest, hogy elvileg nem lehetne mégis lehet... És ez frusztrálja az embereket.

Most komolyan szerintem te csak azért írsz ide, hogy beleköss bárki, bármit mond.
De a zavaró leginkább az, hogy nem is a témát támadod igazán hanem az embereket és személyeskedsz...

Játék fizikája szerint nem pattinthat hellcat 128mm-es lövedéket és ez tény akármit is mondasz (és nem, nem a páncélja sarkán lévő leglekerekítettebb csücsköt találta el a lövedékem, hanem a leges legközepét 400m-ről full telibe). Ezt csupán az teszi lehetővé, hogy be van építve az RNG, amiről most itt szó van, és ami a legtöbb embert nagyon zavarja.

A másik dolog, hogy itt már rég nem az átütésről van szó, hanem az overmatch-ről ami kaliber/páncélvastagság függvénye

4 éve 1 hónapja #149871 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81
Szerintem azért van az RNG , hogy pont a fent említett példa okán lehessen 3 tiert összerakni.mert néha így is omg Ha feldob + 2 tier-t , hát még úgy... szerintem..többekközött vagy mi.

RallyeFan
“Igazságot hirdetni, vagy hasznos dolgokat javasolni az embereknek, biztos módja annak, hogy üldözzenek minket.” (Voltaire)

4 éve 1 hónapja #149872 Írta: Kraven
Megválaszolva: Kraven

Sunhair beküldte:

Golradir beküldte: Jajj istenem, hogy itt mindenki mindig csak belekötni tud mindenbe.... Nem mind1 hogy effektív vagy nem effektív a hellcatnél?

bla..bla...bla...bla..bla..bla....( ezt a részt úgysem fognád fel...)....bla...bla..bla...bla ( ezt se).....és...bla...bla bla bla....
(Ezt talán de nem kockázatok)

Kiemelem neked magyarul:
-A JagpzE100 gold ammóját (ez a játék legnagyobb átütése...cirka 420..HA jól tudom) is le tudom pattintani egy Tier 1-es traktorral...Ha szeretnéd küldök róla neked replayt...és utána hagyom, hogy feltöltsd a saját videód amin arcon vágod magad, valami nagy és kemény tárgyyal....

ui: Általában fel szokták tüntetni, honnan az idézet, ha nem nyilvánvaló...mert ugye bárki, bármit mondhat....

Erről beszél, ezt hívják RNG-nek! Cseh 2-őt nézed?

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.