Jelenleg 530 vendég és 3 tag online

Prémium harckocsik

2 éve 3 hónapja - 2 éve 3 hónapja #272720 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Én nem tudom, hogy ez sok v kevés, de nekem ennyit hoz.
Prohorovka: 75 BR-50nettó
Westfield 75Br.-50nettó.

Persze ha szarabb köröket megyek, akkor olyan 20-30

F3rmi beküldte: Robb, én úgy tudom, az AMX 12 57 nem éppen a kredit hozamáról híres. Sőt, sok normál tanknak magasabb a kredithozama mint neki. Ez a tank nem a kreditgyártásra lett belőve, habár prémnek adják.

Robb_HUN beküldte:

Allanon44 beküldte: Sziasztok! Kérdésem lenne, az Amx 13 57 érdemes megvenni? farmolasra van tankom,de azért érdekelne hogy hogyan keres? legényképzés hm hm francia könnyű ágat még nem kezdtem :silly: szóval ami érdekelne még hogy fun vele a game? :whistle: apropó és a Somua SM ? róla minden érdekelne!!!! :awesome: hogy keres? mennyire állja meg a helyet az új metában? élvezet vele a game? :blink: nagyjából ennyi :angel. :thx2:

Nagyon jó tank mindkettő.
Mivel most van boltban a a13 57, nem mondanámnhogy ne vedd meg. Viszont azt tudnod kell, hogy a franc könnyűtankok egész speciálisan működnek, értsd 0 csőlehajlás, és tártöltő rendszer. Ebből kifolyólag az amx 12 jóval felhasználóbarátabb, azzal még én is jó voltam.
Pénzkeresetben egész jó, ilyen béna körökkel keresek 30-40-50k nettót.

Somua:
Én nem bánom h megvettem, nagyon fun tank.
Mivel nem volt meg az 50-100 család, nem tudom hasonlitani hozzájuk. Páncélja elég ritkán pattint, főleg szerencsével. Töltési idő 32-35 sec. 5töltényes tár 300dmg/töltény. (Gyakorlatban inkább250, ritkán adja be a 300at) pénzkeresetben 50-80kb. Persze ettől van rosszabb jobb is.

Összegezve nekem bejöttek.

Klán: ROTON
A legjobb hely

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 3 hónapja #272738 Írta: Vito
Megválaszolva: Vito
Sziasztok, az STRV S1 és a pz. 85 mutz. között bajlódom. Csatákban nem vagyok egy olyan push-olós típus, általában középrészen vagy hátul szeretek lenni. Egy olyan tankot szeretnék venni, ami nagyon jó hátulra. Erős löveg, jó rejtőzködés, ha menekülni kell, akkor legyen valamilyen sebessége, és némi páncél. Azért lettem bizonytalan, mert amikor összehasonlítottam a mutz.-ot és az STRV-t láttam, hogy az STRV-nek alig van páncélja. Melyiket válasszam? :S

2 éve 3 hónapja - 2 éve 3 hónapja #272739 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
Ezt a kérdést a Prémium harckocsik topicban kellet volna feltenni. Nem kell minden kérdésért új topicot nyitni, érdemes egy kicsit körbenézni!
kérnék egy modit rakja át ezt a kérdést a prémium harckocsik topicba!

A játékod alapján STRV S1

Egy baráti vállveregetésre mindig jó vagy nálam !! :)

www.youtube.com...tfthsg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck

2 éve 3 hónapja #272860 Írta: Sztyopa
Megválaszolva: Sztyopa
Csak úgy a margóra:

Szerintem a legfeleslegesebb kérdéskör a tier 8 prémtankoknál kisebb prémium tankok bevételének feszegetése.

Tier 8 hozza a legtöbbet, onnantól lefelé csak annyi lenne a válasz, hogy többet hoz, mint a hasonló standard megfelelője.

"A nyúlon túl? Nem! A nyúl az!"

2 éve 3 hónapja #272862 Írta: Admiral_von_Yorck
Megválaszolva: Admiral_von_Yorck

Vito beküldte: Sziasztok, az STRV S1 és a pz. 85 mutz. között bajlódom. Csatákban nem vagyok egy olyan push-olós típus, általában középrészen vagy hátul szeretek lenni. Egy olyan tankot szeretnék venni, ami nagyon jó hátulra. Erős löveg, jó rejtőzködés, ha menekülni kell, akkor legyen valamilyen sebessége, és némi páncél. Azért lettem bizonytalan, mert amikor összehasonlítottam a mutz.-ot és az STRV-t láttam, hogy az STRV-nek alig van páncélja. Melyiket válasszam? :S

Ha menni akarsz a svéd td ágon T8 és az felett, akkor kiváló választás a fentebb említett dolgok miatt és a legénység/leányság húzás miatt is!

A tech trees párja, az UDES borzalmasan hozza a lét, viszont fossa a free XP-t, jobb az álcája nem kicsit és még gyorsabb is minden irányba szintén nem kicsit viszont ha az álcáját akarod kihasználni az UDES-nek akkor valami borzalmasan tölt 10,5cm-es ágyúhoz képest még ostrom módban is!

Tehát ha van indíttatás a high tech svéd td-kre akkor legénységet húzni - mai fejjel gondolkodva - elengedhetetlen sztem!

2 éve 3 hónapja - 2 éve 3 hónapja #272944 Írta: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
Megválaszolva: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
Amerikai MTLS-1G14 (III. Tier)

1 db 37 mm dual automatic cannon
4 fő legénység (88%-os bajtársak képzettség)
A tankon nyári álcafestés. erősített függőleges tekercsrugó és álcaháló.

ABBEY

Kezdéskor gyorsan ki jobbra a folyó mellett egész a két kilőtt tankig. Rövid várakozás után előre,de sehol senki. Az ellenséges bázis vonalában balra és ott a három arty. Mire megfordulnak terítékre kerülnek. Gyorsan be a foglalókörbe, már kopog is a páncél mintha jég esne. Jönnek sorban vissza, de a dombon felfelé támadnak és hátukba kapják a csapattársak sorozatait. A PZ. II. 20 milis gépágyúlőszere lepattan rólam, de a saját 37 milisem szépen lebontja Szerencsére a többiek is szedtek már le belőle és másik kettő is már félholt ,mire a célzókörömbe kerülnek... Végül köszönet a csapatnak a legyengített ellenfelekért és a két medálért !

Javításra és lőszerre felhasznált kredit : 974.. Bevétel 21.615.kredit

Mellékletek:

2 éve 3 hónapja #272997 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Sztyopa, vitába szállnék azzal a kijelentéseddel, hogy a t8 alatti prémtankokkal nem érdem
es foglalkozni (merthogy a bevételük alacsonyabb mint a t8 farmolóké).

Abban (és addig) természetesen igazad van, hogy a jól farmoló t8 tankok több kreditet hoznak (nagy átlagban) mint az alacsonyabb tier-es farmolók.

Ez tény.

Ami miatt viszont a kisebb tieres tankok is fontosak:

1.
A tier8+ csatákhoz fel kell nőni - igazából mindenki utálja, amikor a noob csapattárs megérkezik Lőve vagy Defender vagy akármi más amúgy jó prémium tankjával a csatába ... és kb egy sebzőt lőt nagy átlagben.. nyomja a redline campet vagy csinál valami egyéb hülyeséget amibe az első percben belehal.

Szóval aki még nem nőtt fel a t8 tankokhoz, az tán jobb, ha nem t8 tankkal kezd farmolni. És ha a kezdőbb játékos farmolni akar, meg legénységet húzni, meg gyakorolni, akkor jobb ha lentebbi tierben, 5-6 körül teszi azt.

Legalább megtanulja a mapokat és a különféle tankok szerepét. Talán még egy kis "map awareness"-re is szert tesz.

2.
Legénység

Ugye okosok azt szokták mindani, hogy t7-be már 2-3 skilles legényekkel illendő érkezni. ( Mert ugye a tipikus ellenfeleknek is van már olyanja...)

OK, de hol képezze ki valaki ezt a legénységet? Erre az ötös vagy hatos farmoló prémek adják a legjobb lehetőséget ... de ha van kis tieres prémünk, abban is érdemes leszorzózgatni ugyanazt a legénységet.

3.
A piszkos anyagiak.

Egy jónak számító t8 prém nemigen úszható meg 12-13 ezer Ft alatt. Ezzel szemben egy t5 farmoló 3-4 ezer Ft.

Ez kevésbé jó anyagi helyzetben levő játékosoknak ez igen-nem döntésnél döntő szempont. Vagy aki még nem döntötte el,hogy hajlandó belerakni tizenix ezer Ft-ot a WOT-ba, annak is jó "belépő szint" egy t5 prém.

4.
Ami meg a kis tieres (t2 t3) prémeket illeti: gyors, pörgős csaták, kellemes legénység-fejlődés ... és map-tanulás stb. Kezdőknek miért ne...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, wrch, KLC_KTE

2 éve 3 hónapja - 2 éve 3 hónapja #273036 Írta: Sztyopa
Megválaszolva: Sztyopa
Teljes mértékben igazad van, egyet értek veled.
Én csak a bevétel miatt írtam azt, amit írtam.
A tier nyócasok keresnek legjobban, ezt másik tier nem múlja nagyon felül. Az pedig, hogy panther m10 5000 kretyóval többet keres az e-25-nél, vagy a t25 jobban keres 1000 kretyóval a csörcsil 3-nál, az elenyésző, szerintem nem vita, vagy ajánlás tárgya.

Ez pedig szerény magánvéleményem, hogy előbb utóbb mindenki beszerez egy tiernyócas prémet, főleg, ha komolyan cévézik, klánozik stb., max a társai rábeszélik.
Ez nem szégyen, ha valaki nyócas prémtank tulaj, ez a játék felépítéséből adódóan muszáj.

"A nyúlon túl? Nem! A nyúl az!"

2 éve 3 hónapja #273077 Írta: SzivacsRobot
Megválaszolva: SzivacsRobot
Sziasztok!

Bekerült az amerikai t92 light a prém shopba. Valami prém könnyűt szerettem volna venni, de nem találtam kedvemre valót, ezért megvettem a nyolcas wz páncélvadászt egy nappal ezelőtt. Viszont nagyon birizgálja a fantáziám a t92light, ami ma került be a vásárolhatóak közé. Jó sok idő (2év) után újra kezdtem játszani, de még nagyon a legelején vagyok. Szinte semmit nem tudok erről a tankról, ezért szívesen vennék mindenféle véleményt. Mennyire használható, hogyan passzol a jelenlegi metába, érdemes rá pénzt áldozni, stb...?

Előre is köszi a segítséget mindenkinek, aki szán rám pár sornyi percet!

2 éve 3 hónapja - 2 éve 3 hónapja #273079 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil
Én is gondolkozam rajta, mert a t71-et imádom és a T92 a jól kereső prémiumok közé tartozik viszont nem táras.

Hivatalos Wiki szerint: ( wiki.wargaming....T92_LT )
+ nagyon jól gyorsul, fordulékony
+ nagyon jó mozgás közben az ágyúja
+ erős motorja van, jól mássza a hegyeket
+ jó kamója van, nagyon alacsony

- közepes DPM és kicsi alfa (csak 150)
- csak 60 a top sebessége (a többi 8-as light gyorsabb)
- nagyon vékony, nem tud pattintani
- nagyon széles light tankhoz képest.

Motorját javították (buff), mert minden lövés elvitte.

Ha lesz egy kuponom én valószínű megveszem

Wings of Turul [WOT]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: SzivacsRobot

2 éve 3 hónapja #273114 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
A latótávja is nagyon jó, igazi spotter tank a t71 mellett tartom igaz nem táras de gyorsan tölt... Amúgy nem olyan nagyon rég volt shopban én akkor vettem nem is bántam meg és pénzt is jól hozza... :)

Garazsban:
T10 : IS7, IS4, OBJ 277, T57 Heavy, 50B, S.Conqueror, OBJ 140, T62A, BC 25T, AMX 13 105, Grille 15, OBJ 268 V4, OBJ 261
T9 :T55A, Standard B, Type4
T8 :IS-3A, OBJ. 252U, KV5, Somua SM, Caernarvon AX, M6A2E1, WZ 120FT, Type 59, T54 first prot., Progetto 46, Lorraine 40t, Centurion MK 5/1, T92, ELC 90
T7 : T71 DA, AMX 13 57, ISU-122S, S51
T6 : HT No. VI, Cromwell B,
T5 : 105 leFH18B2

2 éve 2 hónapja #273221 Írta: SzivacsRobot
Megválaszolva: SzivacsRobot
Tankos fórumtól azért többet reméltem. Most vagy senki nem használja a t92 könnyűt valamiért, vagy csak újként nem kaptam segítséget a döntésemben. Nem kérdés, hanem nekem ez jön le. Majd kibogarászom innen-onnan mire és mennyire jó a tank. :unsure:

2 éve 2 hónapja #273222 Írta: Lidercnyomas
Megválaszolva: Lidercnyomas
Begyűjtöttem anno, de még fel kell nőnöm hozzá. Nem akarok róla semmit írni, hisz nem értek hozzá, bár van benne lehetőség az biztos.

2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #273225 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

Mennyire használható, hogyan passzol a jelenlegi metába, érdemes rá pénzt áldozni, stb...?

Én nem látom benne az értéket. A statisztikák alapján egy használható, de semmiképpen sem kiemelkedő erősségű tank. (Különböző játékmódokban is kompetitívnek a Black Bulldog számít.) Lehet vele pénzt keresni, de ha ez a fő cél, akkor azért vannak nyilvánvalóan jobb választások. Akár az általad is megvett wz td. Amerikai light legénységet képez, de finoman szólva sem egyértelmű, hogy melyik tier 7 feletti amerikai scoutot akarnánk játszani (metáról is szólva).

Amit esetleg el tudok képzelni, hogy a legtöbb játékosnak "kellemetlen" tier nyolc matchmakinget, tier nyolc pénzkeresést, valaki inkább egy lightban szeretné megoldani. Ekkor választhat a T92, ELC és a Bulldog közül. ELC valószínűleg gyakran kapható lesz, míg az M41 nem tudjuk, akár csak Karácsonykor.

2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #273226 Írta: KUF
Megválaszolva: KUF

SzivacsRobot beküldte: Tankos fórumtól azért többet reméltem. Most vagy senki nem használja a t92 könnyűt valamiért, vagy csak újként nem kaptam segítséget a döntésemben. Nem kérdés, hanem nekem ez jön le. Majd kibogarászom innen-onnan mire és mennyire jó a tank. :unsure:

Talán azért nem válaszoltak, mert mindenki szavazni ment :cheer:

Amúgy nem tud semmi olyan extrát a T92, amiért dögleni kéne érte.
A két GF tankban(Amx 13-57 és a német bulldog), viszont van valami plusz és fun faktor. Aki azokat megvette, már nincs szüksége erre.

De itt van némi komment a tankról kb. 1 hónappal ezelőttről, szemezgess belőle:
www.wotinfo.hu/...at-t92

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.