Jelenleg 411 vendég és 6 tag online

Prémium harckocsik

1 éve 11 hónapja #269072 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Nekem csak az AT 15 volt meg. Lassú, gyorsan tölt, kicsit sebez. Afféle megymag köpkpödő. A kupola pedig a Szent Péter-bazilikán is lehetne. Alig vártam, hogy megszabaduljak tőle.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 11 hónapja #269074 Írta: KUF
Megválaszolva: KUF

RedFox69 beküldte: Sziasztok! Szerintetek érdemes megvenni a VII -es angol td -t, az AT -t? Most van rá 30%-os akció és van egy 20 %-os kuponom. Tényleg, ez a kettő összevonható? Előre is köszi a válaszokat! :)

Egy másik topicban már kérdezték, bemásolom ide is, amit ott írtam le:

Szia! Nekem megvan a tank, megvettem legénység képzőnek, mert kedveltem az AT-ág tagjait. A múlt idő amiatt van, hogy már elértem az ág végére, és meg lett a Badger. Most már csak az olyan akciók alatt szoktam megjáratni, mint a mostani.
Páncélzatát tekintve egy AT 15, eggyel kisebb tierben, illetve 150-es alfa sebzéssel, nálam(3 és fél skilles legények) 2426 dpm-mel. Tier limites, ez nagy segítség a tanknak. T6-T7-ben még sok a noob játékos, akik nem ismerik annyira a gyenge pontokat, csak az autoaimet az adott tankra, majd bal klikk ezerrel.
Ezeket szó szerint képes ledarálni, top tierként tolva a frontot simán csata döntő tényező ez a tank. Ő ellenük megbízható a páncél.
Viszont ha összeakadsz egy tapasztaltabb játékossal, az hamar a garázsba küldhet a kupolán keresztül(mint az ág többi tagjának nagy részét). Én a láncolások ellen 2 javítóval használtam, ha így is sikerült a hátamba kerülni az ellenfélnek akkor már kb mindegy volt. Gyulladások ennek ellenére sem voltak jellemzőek.
A kredit bevétele nem kiemelkedő, vannak ettől sokkal jobb farmoló prémtankok.

Összegezve jó kis tank szerintem, ha bírod az AT-ág tankjait, azok minden előnyével és hátrányával együtt, akkor jókat fogsz játszani ezzel a géppel is. Ez esetben érdemes megvenni szerintem. :-)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1, RedFox69

1 éve 11 hónapja #269179 Írta: Sztyopa
Megválaszolva: Sztyopa

Echiron beküldte:

Sztyopa beküldte:

Echiron beküldte:
Orosz szervert nem érdemes példának venni (épp úgy ahogy a kínait se vesszük), fórumon olvastam (és ott volt a ling, nem kamu volt) Oroszországban volt egy akció miszerint egy Big Mac mellé kaptál egy defendert. Azóta tele vannak defenderrel de így sincs igazán értelme a dolognak. .

Szerintem ez egy büdös nagy kamu.
Egy ilyen akciónak nyoma kell hogy legyen neten.
Én legalábbis nem találtam semmit.
És eléggé irreális, egy 12ezer forintos cuccot egy 2000 forintos menü mellé tenni. Esetleg úgy el tudom képzelni, hogy kokakólás pohárra rá lett nyomatva egy defender.

www.google.hu/s...aurjaM :

lusták vagyunk rákeresni???

Nem lusta vagyok, csak a big mac az nem burger king gyártmány. Én a big macra kerestem rá, ahogy írtad.
Photoshop meg csodákra képes. Ha igaz a dolog, akkor olyan 900 forintot fizettek a cuccért.
De nem tudom.... én ahhoz túl öreg vagyok, hogy elhiggyem.

"A nyúlon túl? Nem! A nyúl az!"

1 éve 11 hónapja #269757 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector

Sztyopa beküldte:

Echiron beküldte:

Sztyopa beküldte:

Echiron beküldte:
Orosz szervert nem érdemes példának venni (épp úgy ahogy a kínait se vesszük), fórumon olvastam (és ott volt a ling, nem kamu volt) Oroszországban volt egy akció miszerint egy Big Mac mellé kaptál egy defendert. Azóta tele vannak defenderrel de így sincs igazán értelme a dolognak. .

Szerintem ez egy büdös nagy kamu.
Egy ilyen akciónak nyoma kell hogy legyen neten.
Én legalábbis nem találtam semmit.
És eléggé irreális, egy 12ezer forintos cuccot egy 2000 forintos menü mellé tenni. Esetleg úgy el tudom képzelni, hogy kokakólás pohárra rá lett nyomatva egy defender.

www.google.hu/s...aurjaM :

lusták vagyunk rákeresni???

Nem lusta vagyok, csak a big mac az nem burger king gyártmány. Én a big macra kerestem rá, ahogy írtad.
Photoshop meg csodákra képes. Ha igaz a dolog, akkor olyan 900 forintot fizettek a cuccért.
De nem tudom.... én ahhoz túl öreg vagyok, hogy elhiggyem.

Pedig valós lehet, ez egy 2016 decemberi:
promo-akcii.ru/...urger/

De nem moszkvában, nem volgákat, nem osztogatnak...

Randomban adják a kódokat és azok közül sem mindegyik kód tartalmazza a tankot, csak néhány.

Promotion: Burger King - Tanko!
For each ordered and paid "Tankoburger" in the check, the participant is given one bonus code and two invite codes for the game account in the virtual computer game "World of Tanks".
The promotion is held from August 16, 2016 until November 15, 2016.
The list of restaurants "Burger King", participating in the action, is published on the official website.
If a cash receipt confirming the purchase of Tankobergher is broken through, the participant is given an Additional check containing the indicated codes.
Bonus codes for certain prizes, designated for participation in the action, are distributed in a random order.
The content of the bonus code can be found only after its activation.
The activation code is from August 16, 2016 until December 15, 2016.

PRIZES:
Premium gaming equipment - IS-6 with a 100% trained crew in the computer game World of Tanks. 1000 bonus codes participate in the promotion.
In-game currency in the amount of 250 units of game gold in the computer game World of Tanks. The action involves 50 000 bonus codes.
One day of the premium account in the game World of Tanks. In the campaign involved 176 400 bonus codes.
Booster for the accelerated pumping crew (200%) in the computer game World of Tanks. In the campaign, 228,600 bonus codes participate.
Rental equipment for 7 days after the activation code - T-54 first sample (with the option of redemption with a 15% discount during the activation of the bonus code for the lease). 15 000 bonus codes participate in the promotion.
Rental equipment for 7 days after the activation of the bonus code - T26E4 Super Pershing (with the option of redemption with a 15% discount during the activation of the code for the lease). 15 000 bonus codes participate in the promotion.
Invitation code for one day of the premium account and the Valentine II tank in the computer game World of Tanks. In the action participates 486 000 invite-codes.
Invitation code for three days of premium account, in-game currency of 1000 units and ship Diana in the computer game World of Warships. In the action participates 486 000 invite-codes.

There are 2 type of players. One with type59, and one without it.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sztyopa, Morphus101

1 éve 11 hónapja #269857 Írta: Kulung69
Megválaszolva: Kulung69
Sziasztok! Pár tankról szeretném véleményeteket kérni: Mutz, Mauerbrecher, T92. Előre is köszi a segítséget!

1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #269858 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986

Kulung69 beküldte: Sziasztok! Pár tankról szeretném véleményeteket kérni: Mutz, Mauerbrecher, T92. Előre is köszi a segítséget!

A VK 168.01 Mauerbrecher-t felejtsd el,szerintem használhatatlan,a nála könnyebb VK 100.01 (P) sokkal jobban páncélozott.Van rajt egy "baszom nagy" kupola meg ott a géppuskafészek 145-160 mm páncéllal,ott van még a hasa is, kb 230-250 as pennel az egész torony bontható :sick:

Nekem van,de ennyire még nem bántam meg egy tank megvásárlását (talán a régi,buff előtti meccsenként 2szer gyulladós 112 :woohoo: ).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kulung69

1 éve 11 hónapja #269861 Írta: Kulung69
Megválaszolva: Kulung69

Artyom1986 beküldte:

Kulung69 beküldte: Sziasztok! Pár tankról szeretném véleményeteket kérni: Mutz, Mauerbrecher, T92. Előre is köszi a segítséget!

A VK 168.01 Mauerbrecher-t felejtsd el,szerintem használhatatlan,a nála könnyebb VK 100.01 (P) sokkal jobban páncélozott.Van rajt egy "baszom nagy" kupola meg ott a géppuskafészek 145-160 mm páncéllal,ott van még a hasa is, kb 230-250 as pennel az egész torony bontható :sick:

Nekem van,de ennyire még nem bántam meg egy tank megvásárlását (talán a régi,buff előtti meccsenként 2szer gyulladós 112 :woohoo: ).

Köszi! Asszem akkor kihagyós. Leginkább a T92 az ami érdekelne, mert nálunk NA szerveren még ebben a hónapban elérhető lesz aztán kíváncsi vagyok hogyan lehet vele érvényesülni illetve milyen a kreditkeresete. 2 nyolcas prémem van, a lóri és a 112, bár utóbbival nem igazán lehet kreditet keresni, így amint törlik a limitet a tankokról akkor elkérem aranyban az árát és jön a Löwe vagy a festetlen Liberté a helyére. Tehát kéne egy 8-as prém és mivel szeretek lightozni (Type 64-et imádom) rajta gondolkodtam el.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Artyom1986

1 éve 11 hónapja #269877 Írta: Allanon44
Megválaszolva: Allanon44
Sziasztok! SP 58 Black edition? vélemények milyen tank megéri a pénzt? :whistle:

1 éve 11 hónapja #269879 Írta: VindiqueV
Megválaszolva: VindiqueV

Allanon44 beküldte: Sziasztok! SP 58 Black edition? vélemények milyen tank megéri a pénzt? :whistle:

nem

1 éve 11 hónapja #270623 Írta: KMBpanther
Megválaszolva: KMBpanther
Elképzelhető szerintetek, hogy kapható lesz még az M41GF valamikor a közeljövőben?

1 éve 11 hónapja #270624 Írta: sk-skuba
Megválaszolva: sk-skuba

KMBpanther beküldte: Elképzelhető szerintetek, hogy kapható lesz még az M41GF valamikor a közeljövőben?

Biztos, csak nem tudni mikor, E25 is volt, Defender is lesz majd, csak nem tudni mikor.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KMBpanther

1 éve 11 hónapja #270787 Írta: Allanon44
Megválaszolva: Allanon44
sziasztok! vélemény az STG GUARD-ról? milyen kis tank érdemes a pénz érte? valami elemzes jól jönne mert gondolkozok rajta :awesome:

1 éve 11 hónapja #270788 Írta: sk-skuba
Megválaszolva: sk-skuba

Allanon44 beküldte: sziasztok! vélemény az STG GUARD-ról? milyen kis tank érdemes a pénz érte? valami elemzes jól jönne mert gondolkozok rajta :awesome:

www.wotinfo.hu/...kmenet

1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #270902 Írta: Sztyopa
Megválaszolva: Sztyopa

Allanon44 beküldte: sziasztok! vélemény az STG GUARD-ról? milyen kis tank érdemes a pénz érte? valami elemzes jól jönne mert gondolkozok rajta :awesome:

Sebessége nem vészes, viszont a moci kicsit gyenge.
Páncélja toronyban papíron jó, de túl sok lepattanóra ne számíts, az alvázát a szél is befújja, szerintem még a tirer 6 ososk is tudnak rajta fokozott szellőzést csinálni egy villanás alatt.
Én az ágyúja miatt szeretem. Jó átütés magas alfa. Lassú a töltése ezért ajánlott a bandázás, mert simán lerohannak az alacsony dpm miatt. A lövedék kicsit lassú nem egy revó 1400m/s.
Gyenge játékosként én olyan 1300 körüli átlag sebzést hoztam ki belőle.
A bevétel nem számít, nem keres kevesebbet, mint bármelyik másik prémtank.
Szerintem jól balancolt tank.

"A nyúlon túl? Nem! A nyúl az!"

1 éve 11 hónapja #270914 Írta: SchmityHUN
Megválaszolva: SchmityHUN

Én is gondolkodtam rajta... de egy pár csata után, amint játszogattam ellene, illetve olvastam róla gyorsan letettem a megvételéről.

Itt az összeg a legdurvább kritika szerintem, ennyi pénzt nem ér egyszerűen. Személyes vélemény, de nyilván emellett van olyan akinek tetszik, és aki remekel vele, szereti.

"Sokak életéhez van közünk. Némelyekéhez kevesebb, némelyekéhez nagyon is sok. De nem fogják tudni a nevünket. Azt sem, hogy mit tettünk értük. A mi munkák rejtett és névtelen."
/Dr. Felkai Tamás/

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.