Jelenleg 489 vendég és 4 tag online

Prémium harckocsik

1 éve 7 hónapja #266849 Írta: S4nsSk1ll
Megválaszolva: S4nsSk1ll

Gest beküldte:

Ne feküdjünk már ezen a történelmi hitelességen.
Öregapám soha nem meséte nekem, hogy egy Tigris tank 240-et sebzett 1940-ben, '41-ben meg nerfelték a toronypáncélt, majd '42-ben buffolták.
Ez egy játék. És pont. Ha valakit manga tankok elégítenek ki, akkor egye penész.

Amúgy válaszolva a második részre, már amúgy sem foglalkoznak a történelmi hitelességgel. Előbb utóbb a vér erópai játékosok is megtörnek, és akkor úgy variálnak ahogy jó. Csak sokat kell sírni.

Az a baj, hogy a wg fekszik rajta. worldoftanks.com/
Idézem is :

"World of Tanks is a cult MMO game dedicated to armored machines that has won the affection of players all over the world. A variety of in-game locations, historical accuracy, realistic gameplay — join the army of tankers already tearing up the battlefield and plunge into legendary combat!

PLAY FOR FREE"

A nutellás üveg cimkéjén mogyoró virít, pedig a két fő összetevő a cukor és a pálmaolaj.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja #266852 Írta: Lidercnyomas
Megválaszolva: Lidercnyomas
Kedvcsináló az ELC EVEN 90-esehez. Legelső csatám vele a folytatást majd meglátjuk.

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Exami

1 éve 7 hónapja #266853 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Lidercnyomas beküldte: Kedvcsináló az ELC EVEN 90-esehez. Legelső csatám vele a folytatást majd meglátjuk.

Majd rakj be par csopalyas eredmenyt, ott hogy muzsikal. Ugyis azok a palyak vannak tobbsegben.

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #266869 Írta: Exami
Megválaszolva: Exami
Az első meccs többnyire könnyített MM-es, ahogy tudom (kivéve, ha szakaszban indítja az elsőt az ember - tapasztalat). Könnyített MM-el kicsit egyszerűbb.

Pedig nagy kedvem lenne ehhez a tankhoz, de félek ,hogy csak feleslegesen venném meg, és 10-20 meccs után csak porosodna.

1 éve 7 hónapja #266875 Írta: seelowe1
Megválaszolva: seelowe1

Lamer_hero beküldte: Az első meccs többnyire könnyített MM-es, ahogy tudom (kivéve, ha szakaszban indítja az elsőt az ember - tapasztalat). Könnyített MM-el kicsit egyszerűbb.

Pedig nagy kedvem lenne ehhez a tankhoz, de félek ,hogy csak feleslegesen venném meg, és 10-20 meccs után csak porosodna.

nekem a RAM II ilyen, első meccs M, azóta se rossz, de nem annyira jön brutálban...

1 éve 7 hónapja #266914 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Szerintetek megéri becserélni egy T26E5-öt egy M46 Kr-re?
A T26-nál nem nagyon találom a lényeget.

Előre is köszi

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #266915 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

Robb_HUN beküldte: Szerintetek megéri becserélni egy T26E5-öt egy M46 Kr-re?

Előre is köszi

A mit mire? Fam!

A játék második legjobb SH-TB nehéztankját? (Aki preferálja a pontosabb és megbízhatóbb ágyút, annak akár legjobb.) A randomban is top3 pénzkereső, flexibilis heavy tankot?

Egy utolsók között kullogó, feje búbjáig powercreeped medre? Az orosz nyolcas medek megkérdőjelezhető buffjának is napján? Amikor már Pilot sem igazán, nemhogy a Pilot mínusz akármennyi.

Jól értem - e - a kérdést? : P
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Allanon44, AntTheZ

1 éve 7 hónapja #266919 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

straubbazsi beküldte:

Robb_HUN beküldte: Szerintetek megéri becserélni egy T26E5-öt egy M46 Kr-re?

Előre is köszi

A mit mire? Fam!

A játék második legjobb SH-TB nehéztankját? (Aki preferálja a pontosabb és megbízhatóbb ágyút, annak akár legjobb.) A randomban is top3 pénzkereső, flexibilis heavy tankot?

Egy utolsók között kullogó, feje búbjáig powercreeped medre? Az orosz nyolcas medek megkérdőjelezhető buffjának is napján? Amikor már Pilot sem igazán, nemhogy a Pilot mínusz akármennyi.

Jól értem - e - a kérdést? : P

Mivel nem ismerem a Kr-t akár még reális is lehetett volna.
De kösz hogy szóltál.
-sigh-

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

1 éve 7 hónapja #266921 Írta: Allanon44
Megválaszolva: Allanon44
Mit gondoltok patrióta lesz mostanában shopba? :silly: vagy esetleg egy defender? :woohoo:

1 éve 7 hónapja #266953 Írta: Okko_Dienes
Megválaszolva: Okko_Dienes
Sziasztok,

miven változott tegnap a T54 mod.1?

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #266958 Írta: Okynawa
Megválaszolva: Okynawa
Üdv, 8as kinai prém td mennyit hoz a konyhára prémmel és nélküle egy átlag körre? Nem vagyok telhetetlen, 1500-2000dmg körül?
Köszönöm

szerk. wz tdt hoztam el a p8.8 ért cserébe....
1. beetető kör, 3236 dmg 2825 pattintás. állat frontja van ennek, fürge is, jól fordul, pen tierben bőven elég volt, bevétel prémmel 92k bruttó 73k nettó gold nélkül vesztes csatára.
jó lesz ez, egy ideig, p8.8at szerettem, de nem volt vele jó köröm már jóideje, és kb 1 éve nem is mentem vele, fekete mutz jobban bejön nála

1 éve 7 hónapja #266959 Írta: S4nsSk1ll
Megválaszolva: S4nsSk1ll

Okko_Dienes beküldte: Sziasztok,

Kapott egy használható qrvaerős 760 lóerős motort... ....az eddigi 520 pacis helyett. Ugyen ez került a T-44 és T-44-100 tankokba is. A T-44-100 profitált a legtöbbet (szerintem) ebből a buff -ból.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ

1 éve 7 hónapja #266963 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

Szia!

A multkori buff jelentosen erezheto volt. A tegnapi valtozast nem vettem eszre, pedig ez a kedvenc penz kereso tankom.

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #266980 Írta: R3dd1ngt0n
Megválaszolva: R3dd1ngt0n
Én egy jó ideje nem használom , kb 1 éve ... nagyon szerettem , sunyi kis tank , most mentem vele egy kört ilyen lett :) (sajna a sima lőszer elfogyott menet közben :D

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
Mellékletek:

1 éve 7 hónapja #266988 Írta: Sztyopa
Megválaszolva: Sztyopa

AntTheZ beküldte:

Szia!

A multkori buff jelentosen erezheto volt. A tegnapi valtozast nem vettem eszre, pedig ez a kedvenc penz kereso tankom.

Szerintem azért érezhetően agiisabb lett a mod1.
Tökjól gyorsul, ha már egyszer az átlaghoz képest lassú. Má csak egy 200-210 pen kéne neki apéval.

"A nyúlon túl? Nem! A nyúl az!"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.