Jelenleg 511 vendég és 16 tag online

Prémium harckocsik

1 éve 9 hónapja #268959 Írta: Serious_Threat
Megválaszolva: Serious_Threat

Robb_HUN beküldte: Mi ez az örökös sírás a Defenderért?
Az nem csinál belőled jobb játékost.
Mehetsz a leviathan-al is....olyan vagy amilyen vagy.

Melyikkel élvezetesebb T8ban farmolni? Defender, vagy IS-6/KV-5?

Tier10: BatChat, M60, Obj907, Obj140, AMX 50B, T-22 med, IS-7, T-62A, TVP T50/51, VK7201, T100 LT, WZ5A, Type5, Grille 15, 121B, 113, Rhm-Pzw, Obj 277, T95E6, Maus, FV4005, Obj260

3 GM: BatChat, Obj140, AMX50B, TVP T50/51, IS-7, Obj268v4, BatChat AP, Skoda T50, T54, T54LT, RU251, T-10, AMX1390, Rhm-Skorpion G, M41 Bulldog, KV5, FCM 50t, Type64, E-25, Tiger I, T37

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 9 hónapja #268960 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Serious_Threat beküldte:

Wz 120 ft mármint nekem

Klán: ROTON
A legjobb hely

1 éve 9 hónapja #268961 Írta: levikuszt77
Megválaszolva: levikuszt77
Megéri ez a német 7-es? Krupp-Steyr Wt. Nos levan árazva és gondolkozok :D :thx2: :rofl:

1 éve 9 hónapja #268965 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan

Robb_HUN beküldte:

Serious_Threat beküldte:

Wz 120 ft mármint nekem

Szerintem nem ment át az üzenet :trollol:

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lord_Loga

1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #268967 Írta: Matt__Kirby
Nem, mert ha nincs normális prémium ruszki heavy, mert ugye tudjuk hogy nincs, a defender meg nem kapható, akkor keresek mást farmolni. Ha a farmolás a cél. A kreditnek nincs szaga.:) Nincs ruszki kredit.
Ha legénységképzés miatt lenne fontos azt még érteném, mert a többi "fa" ebből a szempontból jobban ellátott. De azért erre is van megoldás.
De nekem logikusnak tűnik, hogy a Wg direkt játssza ezt a játékot, hogy ha majd egyszer beteszik sokat keressenek vele, és ne legyen elcsépelt a tank, mert akkor nem lesz "értéke".

De ha van esetleg más előnye is amiről nem tudok, vagy nem említettem, szívesen mondom, hogy ja tudatlan voltam bocs:)

Ezért nem állok neki zokogni.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

A legjobb hely

1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #268975 Írta: Ferrari-fan
Megvan írva a Bibliában ama képen, hogy:
ÉS elmené Ödönke a bankkártyáját tartalmazó tárgyhoz, kivevé azt majd mondá:

"Add meg nekem Uram, hogy nekem is legyen egy Defenderem, mert ha csőpályát is kapok vele, képes vagyok ara, hogy a páncélommal sikeresen túlvészelyem az esetleges háborút, mert képes leszek 2-3 lövést leadni"

És mondá az Úr:

"Nem lehet Ödön, mert nem vagy érett rá. Cserébe megjutalmazlak téged egy WZ 120-FT-vel, aminek igaz, hogy nem sok hasznát veszed, ott ahol a Defender jobb, de annyira elég, hogy elhidd magadról, hogy jó tankban ülsz."

Köszönöm Uram- mondá Ödönke, majd elmélyült a radnom csodálatos világában, hogy élvezze a tankjának azon adotságait, ami pont annyira elég, hogy Tier 8-ban jó, de tier 9-10-ben az nem üti be, akinek az Úr nem adta jogosúltságba az Ész használatának jogát.

Ennyi a 2 tank között a különbség. De hogy más is értse:
Defender. Nem azért Defender mert megvédett valamit, ahnem azért, hogy a sok játszani nem tudó emberkének meglegyen a sikerélmény
WZ-120 FT. Hány TD pálya is van? Hányszor vagy top tier? :applause:

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #268977 Írta: Zoli105
Megválaszolva: Zoli105
Hm mindenki erre a csúnya defire van ráállva (megértem mert a hasonló kaliberű prém nehéz tankok nem nagyon versenyezhetnek vele és tényleg felhasználó barát és nem büntet annyira ha hibázol ! saját szintjén talán csak a TD-k mik gond nélkül beütik )

Viszont nekem valahogy a Sabatonos Centu kéne , esetleg lehet tudni hogy mikor lehet majd venni újból az eu szeron ?

(Igaz van Type 59-em szeretek vele játszani meg minden de az kegyetlen sokat veszett a régi fényéből , nem gondoltam hogy az évek folyamán ennyire megnyirbálták , igaz használható meg minden , de emlékszem mikor még mentem ellene anno 3-4 éve kegyetlen dög volt :D , pedig mit is mondott a WG ? Prémtankot soha nem nerfelünk ..... xD . am jó hogy karácsonykor kinyitottam XD )

1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #268980 Írta: -
Megválaszolva: -

Ferrari-fan beküldte: Megvan írva a Bibliában ama képen, hogy:
ÉS elmené Ödönke a bankkártyáját tartalmazó tárgyhoz, kivevé azt majd mondá:

"Add meg nekem Uram, hogy nekem is legyen egy Defenderem, mert ha csőpályát is kapok vele, képes vagyok ara, hogy a páncélommal sikeresen túlvészelyem az esetleges háborút, mert képes leszek 2-3 lövést leadni"

És mondá az Úr:

"Nem lehet Ödön, mert nem vagy érett rá. Cserébe megjutalmazlak téged egy WZ 120-FT-vel, aminek igaz, hogy nem sok hasznát veszed, ott ahol a Defender jobb, de annyira elég, hogy elhidd magadról, hogy jó tankban ülsz."

Köszönöm Uram- mondá Ödönke, majd elmélyült a radnom csodálatos világában, hogy élvezze a tankjának azon adotságait, ami pont annyira elég, hogy Tier 8-ban jó, de tier 9-10-ben az nem üti be, akinek az Úr nem adta jogosúltságba az Ész használatának jogát.

Ennyi a 2 tank között a különbség. De hogy más is értse:
Defender. Nem azért Defender mert megvédett valamit, ahnem azért, hogy a sok játszani nem tudó emberkének meglegyen a sikerélmény
WZ-120 FT. Hány TD pálya is van? Hányszor vagy top tier? :applause:

Ugye az megvan, hogy egy kibaszott TD-t hasonlítasz össze egy OP heavy tankkal? :D Ja hát ennyire erővel a Grille 15 is pályafüggő, a Type 5 Heavy meg az Istencsászárság, há' mé nem mindenki azzal megy? :D Semmi köze a két tanknak egymás rolejához. Jó hogy nem egy WZ TD-nek kell felfogni egy halálsort, vagy egy dühöngőt.

Robi annyit "mert" mondani, hogy szerinte van más tank is a világon. Nem más heavy, nem másik szovjet OP tier 8-as heavy, csak más prém tank. Nem arra utalt, hogy WZ TD = Defender. Arra utalt, hogy lehet mással is farmolni. A farmolást helyezte előtérbe, nem azt, hogy SH-ba, CW-be mit kéne venni/vinni, nem azt, hogy milyen prém/normál heavykkel érdemes játszani. Random csatában történő farmolásra gondolt csak.

Atya ég, egy nyomorult prém tankon csapnak össze emberek, ne már. Amúgy tényleg picsognak folyamatosan, hogy "jééaaaj mikóóó lesz máá dífendeeer, mikóóó MIKÓÓ KÖLTHETEM EL AZ ÖSSZES PÉNZEM DÍFENDERRE JAJJ MAMIKÁMADJÁPÉZTLEKVÁRRAMERTAGYONVERLEK, DE OP LESZEK AZZAL A TANKKAL". Minden elcseszett fórumon, cikk alatt, már december eleje óta megy a sírás hogy MIÉRT NINCS DEFENDER, annyira rettentően idegesítő.

Nem, nem annyira rettentően OP az a Defender, meg lehet enni, tier X-ben azzal is nehéz játszani, viszont ha beleültetsz egy muskátlit abba a tankba, hidd el, a másik többi x mennyiségű 8-as tankba meg se közelíti azt a statot, amit a rángatózásával összeklikkel ebben a tankban. Mire ösztönzöd az embereket ezzel? Pénzért kapsz egy olyan tankot, amiben jobban megy, ennyi. Mindenkinek kell egy ilyen nem? Há' hogyne kéne.

Persze így is rengetegen meg fogják venni, mert könnyebb vele játszani, aztán amikor nem fog bejönni, mert mondjuk totál más játékstílusa van a játékosnak, vagy gőze sincs arról, hogy kell játszani egy csukaorros tankkal, akkor "fűűűdeszarmévettemmeg".

Lehet én is megveszem, mert szovjet prém HT-m csak a Churchill III maradt, és kéne egy normális szovjet 8-as heavy. IS-6-om volt, imádtam régen, eljárt felette az idő, túladtam rajta. Mivel nincs más, marad ez, ha meg többet nem tudom megvenni, akkor se fogom felvágni az ereimet. Írják a komolyabb játékosok, milyen fiszifasza tank, jó SH-ra, CW-re, hát akkor beállok a sorba, ha megtehetem.

Lesz, amikor úgy érzik a WG-nél, jól jönne, ha a hó végén a bevétel jobban emelkedne a magasba, és lesz Defender megint a prém shopban. Akkora hiba volt kiadni egyáltalán ezt a tankot prémium tankként... áh... IS-7 testű Tier VIII-as prém tank, amit nerfelni se lehet, mert rájuk gyújtják az irodát.

Ui.: Ferrari-fan, félre ne érts, a sértegetés, vagy kivagyiság legkisebb szikrája sincs és nem is volt bennem, amikor ezeket a sorokat írtam.

1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #268982 Írta: Ferrari-fan

Ugye az megvan, hogy egy kibaszott TD-t hasonlítasz össze egy OP heavy tankkal?

Nekem csak 2 prém 8-as tank, amik nagyobb potenciált rejtenek mint a sima 8-as TD-k. tankok.

Robi annyit "mert" mondani, hogy szerinte van más tank is a világon.

Én meg kimertem mondani az ellenkezőjét. NA puff neki

Nem, nem annyira rettentően OP az a Defender, meg lehet enni, tier X-ben azzal is nehéz játszani, viszont ha beleültetsz egy muskátlit abba a tankba, hidd el, a másik többi x mennyiségű 8-as tankba meg se közelíti azt a statot, amit a rángatózásával összeklikkel ebben a tankban.

Pontosan ettől OP, mert egy növény/egysejtű is hozzá tud szólni a csatához. Ha pedig egy jójátékos kezében van, akkor hatványozottan veszélyes.

Ui.: Ferrari-fan, félre ne érts, a sértegetés, vagy kivagyiság legkisebb szikrája sincs és nem is volt bennem, amikor ezeket a sorokat írtam.

Nem vettem magamra. Klántársak vagytok, kiálltok egymásért.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: -

1 éve 9 hónapja #268984 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

Ferrari-fan beküldte: Nem vettem magamra. Klántársak vagytok, kiálltok egymásért.

Egy pörkölt mindenkiért, minden pörkölt egyért! :trollol:

1 éve 9 hónapja #268986 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

Snoke beküldte:

Ferrari-fan beküldte: Nem vettem magamra. Klántársak vagytok, kiálltok egymásért.

Egy pörkölt mindenkiért, minden pörkölt egyért! :trollol:

Még jó, hogy nem fasírtban vannak. :woohoo: :whistle:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrossMetal1, Lord_Loga, Snoke, -, Matt__Kirby

1 éve 9 hónapja #268987 Írta: -
Megválaszolva: -

Igen, klántársak vagyunk, de nem azért írtam, mert klántársak vagyunk. Annak viszont örülök, hogy nem tűnt sértőnek az írásom :beer2:

Ferrari-fan beküldte: Nekem csak 2 prém 8-as tank, amik nagyobb potenciált rejtenek mint a sima 8-as TD-k. tankok.

Normál társaihoz képest ja, OP mindkettő, ebben egyetértek veled.

Farmolni meg valakinek jobban megy TD-vel, valakinek HT-val. A TD is egy tankosztály :P mint az Arty is, az más kérdés, hogy azzal mit kéne csinálni :D (Elvenni azt a csúúnya csúúnya űrből történő felülnézetet, kapni egy csinatosabb full-screen térképet nekik :D )

1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #268988 Írta: Matt__Kirby
Elég sokszor vagyok vele topsebző Ferrari.
Toptiernek nem kell lennem. Ha nem vagyok top, több a damadzs.:)
És elmond valamit az, hogy 2-5K dmg-vel még csak ki sem lógok a nagy középből.
Ez az én Defenderem.:)
És X-esben is megeszek vele bárkit aki nem sokkal jobb nálam. És nem golddal:)

De ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem problémákat kell keresni, hanem megoldásokat.
Nincs Defender, oké, akkor mi az ami van?
Nem mondom, engem is érdekel a Defi, biztos megvenném, ha nem túl drága.
De azért nem picsogom tele a fórumot hónapok óta. Érted ugye?

Snoke: így igaz a Pöri mind felett. :izomtibi:

Amúgy 8 as tierben simán bevállalom vele a halálsort, egyedül a vk 100 okoz gondot. Ez pont olyan td ami nem szereti a távolból snipperkedést.
Nem is alkalmas rá.

A legjobb hely

1 éve 9 hónapja #268989 Írta: Serious_Threat
Megválaszolva: Serious_Threat
Robb, akkor felteszem máshogy a kérdést: melyikből szeretnél többet látni a t8 erődötökben? WZTD vagy Defender? Defender, vagy IS6/KV5/IS5/IS3A?

Személy szerint inkább sh/tb-ben farmolok, mint randomban...

Tier10: BatChat, M60, Obj907, Obj140, AMX 50B, T-22 med, IS-7, T-62A, TVP T50/51, VK7201, T100 LT, WZ5A, Type5, Grille 15, 121B, 113, Rhm-Pzw, Obj 277, T95E6, Maus, FV4005, Obj260

3 GM: BatChat, Obj140, AMX50B, TVP T50/51, IS-7, Obj268v4, BatChat AP, Skoda T50, T54, T54LT, RU251, T-10, AMX1390, Rhm-Skorpion G, M41 Bulldog, KV5, FCM 50t, Type64, E-25, Tiger I, T37
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, AntTheZ

1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #268990 Írta: Matt__Kirby
Én ezt megértem Serious,(igy hogy leforditottad nekem nem shzónak) de azon a tényen ez nem változtat hogy nincs. Tényleg célszerű beleragadni egy problémába, amin nem tudsz változtatni?
Mint jó játékos, nem foglalkozol a másik 14 el. Mert nincs értelme. Ez a skill itt is hasznos lenne nem?

Egyébként igaz minimális sh cw tudással tapasztalattal rendelkezem, de szerintem előnyösebb az a tank, amivel a játékos a legjobban tud bánni nem?
Gondolom egy spotteres hiába ül defenderbe. De ez csak tipp.

A legjobb hely

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.