Jelenleg 395 vendég és 8 tag online

Prémium harckocsik

1 éve 6 hónapja #267000 Írta: _HENTES_
Megválaszolva: _HENTES_
Üdv,

dilemmázok a Revo és a T54 mod1 között. Ezen a tankbecseréléses akció keretén belül.

Véleményetek szerint melyik érné meg, melyik felhasználóbarátabb? Kredit farm a cél, nem a legénységhúzás. Melyikkel lehet jobban érvényesülni T10 - ben?

A T54 mod 1 - nél a 190 - es pen az ami visszatart. Nyilván a Revonak csak 10-el több, de azzal a jobb gundeppel lehetne esetleg dombharcolni. Cserébe a T54 modnak jobb a páncélzata. Nem tudok dönteni.

Szerintetek? Pro/kontra?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #267001 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil
A T-54 mod1-et most buffolták egy kicsit. A Revo meg egy ismerősöm egyik kedvenc credit keresője.
Lassú, T10-ben nehéz vele érvényesülni, viszont a nagy alfa miatt elég pár találat és ömlik belőle a credit.
Teljesen másképp kell a kettővel játszani.

Edit: úgy látom egyik nemzetnél sem vagy erős ezen a vonalon. Én azt választanám, ahol megcéloztad valamelyik 10-est.

Wings of Turul [WOT]

1 éve 6 hónapja #267002 Írta: Ergil
A Revo a legjobban kereső prémium medek egyike:
www.vbaddict.ne...erver=

Wings of Turul [WOT]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _HENTES_

1 éve 6 hónapja #267015 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

_HENTES_ beküldte: Üdv,

dilemmázok a Revo és a T54 mod1 között. Ezen a tankbecseréléses akció keretén belül.

Véleményetek szerint melyik érné meg, melyik felhasználóbarátabb? Kredit farm a cél, nem a legénységhúzás. Melyikkel lehet jobban érvényesülni T10 - ben?

A T54 mod 1 - nél a 190 - es pen az ami visszatart. Nyilván a Revonak csak 10-el több, de azzal a jobb gundeppel lehetne esetleg dombharcolni. Cserébe a T54 modnak jobb a páncélzata. Nem tudok dönteni.

Szerintetek? Pro/kontra?

A Revo lassabb, több gondolkodást igénylő jármű. Nagyon "látnod kell" hogy milyen helyzetekbe mehetsz bele biztonsággal, mert ha elszúrtad nem biztos hogy ki is tudsz belőle jönni.
A pozitívuma az, hogy a töltésideje miatt mire visszamész egy lövésre, leesik a spot rólad.
A krdeithozama az egyik legjobb a metában.

A t54-et nem ismerem, de nem hallottam róla hogy olyan baromi jól keresne a Revóról viszont igen. (Nekem a Revo van meg.)

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

1 éve 6 hónapja #267026 Írta: S4nsSk1ll
Megválaszolva: S4nsSk1ll

Okynawa beküldte: Üdv, 8as kinai prém td mennyit hoz a konyhára prémmel és nélküle egy átlag körre? Nem vagyok telhetetlen, 1500-2000dmg körül?
Köszönöm

szerk. wz tdt hoztam el a p8.8 ért cserébe....
1. beetető kör, 3236 dmg 2825 pattintás. állat frontja van ennek, fürge is, jól fordul, pen tierben bőven elég volt, bevétel prémmel 92k bruttó 73k nettó gold nélkül vesztes csatára.
jó lesz ez, egy ideig, p8.8at szerettem, de nem volt vele jó köröm már jóideje, és kb 1 éve nem is mentem vele, fekete mutz jobban bejön nála

Látom már nem aktuális, de azért leírom:
2288 + 551 --> 47797
2630 --> 60687
2153 + 91 --> 44025

Sok sikert hozzá! Állat gép!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Okynawa

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #267063 Írta: Okko_Dienes
Megválaszolva: Okko_Dienes

Robb_HUN beküldte:

Szerintetek? Pro/kontra?

A Revo lassabb, több gondolkodást igénylő jármű. Nagyon "látnod kell" hogy milyen helyzetekbe mehetsz bele biztonsággal, mert ha elszúrtad nem biztos hogy ki is tudsz belőle jönni.
A pozitívuma az, hogy a töltésideje miatt mire visszamész egy lövésre, leesik a spot rólad.
A krdeithozama az egyik legjobb a metában.

A t54-et nem ismerem, de nem hallottam róla hogy olyan baromi jól keresne a Revóról viszont igen. (Nekem a Revo van meg.)

A mod1 kifejezetten rosszul keres. 2k sebzésre kb 70k-75k bruttó. Ennél akár a p88, liberte ...(szabadon választott prém) jobban keres hasonló sebzéssel. Top tier-ben vagy full 8-as csatában el lehet lenni az átütéssel, bár egy erősebb heavy ( defender vagy vk100) simán pattint a weak spotokon is, így ezzel nem olyan egyszerű sokat lőni mint egy normális átütésű ágyúval. Bár a buff óta valóban lehet med-ként használni, még így sem lett igazán erős prém.

Revo jobb döntés, már csak a trollsága miatt is :)

1 éve 6 hónapja #267084 Írta: Sztyopa
Megválaszolva: Sztyopa
Mod1vagy revo pénzfarmra?

Többen mondják a revot, biztos igaz is.

De szerintem jelentős különbség csak prémium előfizetésnél mutatkozik.

"A nyúlon túl? Nem! A nyúl az!"

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #267098 Írta: szkzs76
Megválaszolva: szkzs76
Lorraine 40t. Most bent van a Premium shop -ban.

1 éve 6 hónapja #267105 Írta: Megtorlo
Megválaszolva: Megtorlo
Sziasztok, szerintetek su 12244 mire cseréljem t26e4 vagy fv4202? :dry:

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #267128 Írta: R3dd1ngt0n
Megválaszolva: R3dd1ngt0n
revoval lehet jó köröket menni de felhasználóbarátabb a mod1... a revo állandoan mellé megy ... lassan szűkül... kevésbé szeretem :)a mod1 olyanokat pattint fronttal , amit én sem hinnék el néha :)no leporoltam a revot is :)

első kép revo csak sima lőszer:

Második Mod1 (nézd az alap fiók részt ... és elfogyott a sima ... csata közben )
Mellékletek:

1 éve 6 hónapja #267141 Írta: Ergil

R3dd1ngt0n beküldte: revoval lehet jó köröket menni de felhasználóbarátabb a mod1... a revo állandoan mellé megy ... lassan szűkül... kevésbé szeretem :)a mod1 olyanokat pattint fronttal , amit én sem hinnék el néha :)no leporoltam a revot is :)

R3dd1ngt0n
A Revo-val nagyobb az átlagsebzésed, mint a mod1-el.
Szerinted melyikkel keresel jobban átlagban?

Wings of Turul [WOT]

1 éve 6 hónapja #267145 Írta: R3dd1ngt0n
Megválaszolva: R3dd1ngt0n
engem egy ideje a revo őrületbe kergetett... full szűkülve is mellé ... vagy elé leesve ... én arra írtam hogy ha a játékélményt is nézzük , jobb szeretem a pajzsot láni mint a vörös fogaskereket :D de kiváncsiságból majd jövőhéten megyek , csak ilyen és csak olyan napokat is :) vagy átlagosan 10 -10 kört :D

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #267162 Írta: KUF
Megválaszolva: KUF

Szerintetek? Pro/kontra?

Üdv!
Nekem a Rev. van meg, a tank elemzése alatt 3 hozzászólásomban is kifejtettem részletesen a SAJÁT(tehát az általam tapasztaltakat) véleményemet a tankkal kapcsolatban, ha gondolod olvasd el azokat is a tank elemzése mellé.
Nem szent írások, nem akarlak velük sem lebeszélni a tankról, sem rábeszélni. Anno én is kredit farm miatt vettem.
Általánosságban azzal a tankkal keresel a legtöbbet, amelyiket szereted is csatába vinni, mert "érzed" a tankot, sokat tudsz vele sebezni, és nem hullasz el 1-2 lövés után.
Ha nem tudsz vele érvényesülni, akkor hiába egy pénznyomda, utálni fogod, semmi kedved nem lesz kivinni a garázsból.
És persze az sem mellékes, hogy melyik nemzetet húzod épp, és van-e belevaló, megfelelően skillezett legénységed.

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #267163 Írta: KUF
Megválaszolva: KUF
wotinfo.hu/inde...lemzes

Az 56,57,59-es hozzászólások az enyémek

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #267164 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

R3dd1ngt0n beküldte: revoval lehet jó köröket menni de felhasználóbarátabb a mod1... a revo állandoan mellé megy ... lassan szűkül... kevésbé szeretem :)a mod1 olyanokat pattint fronttal , amit én sem hinnék el néha :)no leporoltam a revot is :)

első kép revo csak sima lőszer:

Második Mod1 (nézd az alap fiók részt ... és elfogyott a sima ... csata közben )

Most mi van? egyszer van prémfiókod egyszer meg nincs?
(az adatok tekintetében lényegtelen, csak összezavart)
Nekem a Revoval volt 200K köröm is szval....

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.