Jelenleg 531 vendég és nincs tag online

Prémium harckocsik

2 éve 3 hónapja #271546 Írta: lemur_catta
Megválaszolva: lemur_catta
Most, hogy már lehet kapni játékon belül aranyért a T-34-85M-et, érdemes megvenni? Tanks.gg-én nézem az összehasonlítást a sima T-34-85-el, és az M-nek kisebb a lóerő/súly aránya, mert a simának 600 lovas mocija van, az M-nek meg csak 500 lovas. Én főleg mókázásra venném, bár a farm sem árt, meg akkor már a legénységet is húzza már az új Obj.430-as ágra, bár tudom, egy rádióssal több van benne, mint a feljebb lévő tankokban, de egye fene. Tier 6-ban úgy érzem, lazábban lehet játszani, sokszor nagyobb az élvezet vele, mint 2-3 tierrel feljebb. Az M változat is tudja biztosítani ezt a felszabadult élmény tankozást, mint a sima T-34-85?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 3 hónapja #271550 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Még régebben a maratonon nyertem meg, eleinte nem nagyon játszottam vele, de mostanában rákaptam, nem vagyok vele túl jó, de nekem nagyon tetszik, jó a lövege, egyáltalán nem tűnik lassúnak és a páncélja is meglepően jól működik, pedig egy kezdő legénységet (100 % alap képesség és az 1. skill 50%-on) raktam bele, hogy az Obj 140-re képezzem őket. Nekem is eszembe jutott, hogy megvenném a fiam accjára, mert szerintem az egyik legjobb 6-os prémium.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: lemur_catta

2 éve 3 hónapja #271551 Írta: Red_Dragon_HUN
Megválaszolva: Red_Dragon_HUN

tankosmedve beküldte: Most, hogy már lehet kapni játékon belül aranyért a T-34-85M-et, érdemes megvenni? Tanks.gg-én nézem az összehasonlítást a sima T-34-85-el, és az M-nek kisebb a lóerő/súly aránya, mert a simának 600 lovas mocija van, az M-nek meg csak 500 lovas. Én főleg mókázásra venném, bár a farm sem árt, meg akkor már a legénységet is húzza már az új Obj.430-as ágra, bár tudom, egy rádióssal több van benne, mint a feljebb lévő tankokban, de egye fene. Tier 6-ban úgy érzem, lazábban lehet játszani, sokszor nagyobb az élvezet vele, mint 2-3 tierrel feljebb. Az M változat is tudja biztosítani ezt a felszabadult élmény tankozást, mint a sima T-34-85?

Teljesen jó kis tank. Kapott tavaly buff-ot azóta OK. Sok is van belőle a maraton óta.

2 éve 3 hónapja #271555 Írta: S4nsSk1ll
Megválaszolva: S4nsSk1ll
A 35-85 és Rudy változatok mozgékonyabbak. Cserébe az M változat gyorsabban tüzel. Persze egyéni preferencia kérdése, de szerintem pont annyival lassabb az M -es változat, hogy már időnként fájdalmas vele a játék. (Legalábbis nekem.) A páncéljáról nem érdemes beszélni, mert ritkán lát olyan ellenfelet, ami nem üti át. Az M -nek viszont van egy tagadhatatlan előnye a Rudy változattal szemben, hogy (szerintem) jobban hozza a kreditet. (A harmadik csőjeles menetekben a Rudy -val konstansan minuszban voltam az apcr spam miatt... legjobb esetben pozitív nullában. Az M -el apcr spam mellett is türhetően jövök ki. Persze sok az assist is, amire jön a kredit, de érezhetően jobb a javadalmazás.)

2 éve 3 hónapja #271637 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Az M-változat korrekt pénzhozó. A simával én jobban élvezem a játékot.

Az M picit nehézkesebb, jobb is a frontpáncélja és picit magasabb a DPM-e.

APCR spam-et nem érzem indokoltnak, ami nem O-I vagy még annál is keményebb valami arra a 144 pen is elég. ( Azaz tier6 és nagyobb heavyket amúgy is tán lehetőleg nem frontból kéne lőni.. )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: lemur_catta, Admiral_von_Yorck, robertgida

2 éve 3 hónapja #271645 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Sziasztok!

Ez a KV-122 mire jó? Gondolom nem érdemes megvenni,egy tierrel lejjebb jobb volna,megy tier9be is ugye? :ohmy:

2 éve 3 hónapja #271647 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Artyom1986 beküldte: Sziasztok!

Ez a KV-122 mire jó? Gondolom nem érdemes megvenni,egy tierrel lejjebb jobb volna,megy tier9be is ugye? :ohmy:

Csak azoknak érdemes, akik még nosztalgiát éreznek az egykori (tier VI-os) KV-1S iránt. Ez a tank volt a tier VI-os csaták császára, a KV-85 nyomába sem ér. Nem véletlenül tették egy tierrel feljebb, bár így tier IX-cel is összefut.

2 éve 3 hónapja #271649 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986

matyiabagoly beküldte:

Csak azoknak érdemes, akik még nosztalgiát éreznek az egykori (tier VI-os) KV-1S iránt. Ez a tank volt a tier VI-os csaták császára, a KV-85 nyomába sem ér. Nem véletlenül tették egy tierrel feljebb, bár így tier IX-cel is összefut.

Emlékszem,nekem is megvolt a KV-1S :whistle: Bár limites lenne vagy tier 6os :P Neked megvan?

2 éve 3 hónapja #271651 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Artyom1986 beküldte:

matyiabagoly beküldte:

Emlékszem,nekem is megvolt a KV-1S :whistle: Bár limites lenne vagy tier 6os :P Neked megvan?

Nekem megvolt. Nem sokáig. Szerintem pont annyival kevesebb a páncélja, hogy Ht-ként már nem állja meg a helyét, viszont Ht-med kombónak meg lassan céloz, és mozog. A vicc az, hogy a sima IS gyorsabban tölt, de egyébként pont olyan mint egy csökkentett páncélzatú IS.
Be is cseréltem hamar.

Klán: ROTON
A legjobb hely

2 éve 3 hónapja #271654 Írta: Gest
Megválaszolva: Gest
WG útjai kifürkészhetetlenek, egyik kezükkel adnak weakspot nélküli OP vasakat, másikkal meg ilyen roncsokat. Mint ha nem egy ember vagy egy testület-részleg akármi hozná a döntéseket, hanem sok kisfőnök hasraütésszerűen, egymástól függetlenül rakná bele ezeket a tankokat a játékba.

2 éve 3 hónapja #271681 Írta: Matt__Kirby

Gest beküldte: WG útjai kifürkészhetetlenek, egyik kezükkel adnak weakspot nélküli OP vasakat, másikkal meg ilyen roncsokat. Mint ha nem egy ember vagy egy testület-részleg akármi hozná a döntéseket, hanem sok kisfőnök hasraütésszerűen, egymástól függetlenül rakná bele ezeket a tankokat a játékba.

Elgondolkoztam azon amit írtál.
Ezek szerint a WG állami cég, orosz anyácska titkos projectje. :)
Honnan gondolom?
Nálunk ha van egy cél, mondjuk megvalósitani valamit, akkor tutira jóstehetség nélkül boritékolható, hogy azt a maegoldást választják ami a legkevésbé visz közel a célhoz, és a résztvevők ahányan vannak annyiféle hülyeséget csinálnak egymástól teljesen függetlenül.
Szóval ismerős:)

A legjobb hely

2 éve 3 hónapja #272663 Írta: Allanon44
Megválaszolva: Allanon44
Sziasztok! Kérdésem lenne, az Amx 13 57 érdemes megvenni? farmolasra van tankom,de azért érdekelne hogy hogyan keres? legényképzés hm hm francia könnyű ágat még nem kezdtem :silly: szóval ami érdekelne még hogy fun vele a game? :whistle: apropó és a Somua SM ? róla minden érdekelne!!!! :awesome: hogy keres? mennyire állja meg a helyet az új metában? élvezet vele a game? :blink: nagyjából ennyi :angel. :thx2:

2 éve 3 hónapja #272680 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne

2 éve 3 hónapja #272689 Írta: Matt__Kirby

Allanon44 beküldte: Sziasztok! Kérdésem lenne, az Amx 13 57 érdemes megvenni? farmolasra van tankom,de azért érdekelne hogy hogyan keres? legényképzés hm hm francia könnyű ágat még nem kezdtem :silly: szóval ami érdekelne még hogy fun vele a game? :whistle: apropó és a Somua SM ? róla minden érdekelne!!!! :awesome: hogy keres? mennyire állja meg a helyet az új metában? élvezet vele a game? :blink: nagyjából ennyi :angel. :thx2:

Nagyon jó tank mindkettő.
Mivel most van boltban a a13 57, nem mondanámnhogy ne vedd meg. Viszont azt tudnod kell, hogy a franc könnyűtankok egész speciálisan működnek, értsd 0 csőlehajlás, és tártöltő rendszer. Ebből kifolyólag az amx 12 jóval felhasználóbarátabb, azzal még én is jó voltam.
Pénzkeresetben egész jó, ilyen béna körökkel keresek 30-40-50k nettót.

Somua:
Én nem bánom h megvettem, nagyon fun tank.
Mivel nem volt meg az 50-100 család, nem tudom hasonlitani hozzájuk. Páncélja elég ritkán pattint, főleg szerencsével. Töltési idő 32-35 sec. 5töltényes tár 300dmg/töltény. (Gyakorlatban inkább250, ritkán adja be a 300at) pénzkeresetben 50-80kb. Persze ettől van rosszabb jobb is.

Összegezve nekem bejöttek.

A legjobb hely

2 éve 3 hónapja #272716 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Robb, én úgy tudom, az AMX 12 57 nem éppen a kredit hozamáról híres. Sőt, sok normál tanknak magasabb a kredithozama mint neki. Ez a tank nem a kreditgyártásra lett belőve, habár prémnek adják.

Robb_HUN beküldte:

Allanon44 beküldte: Sziasztok! Kérdésem lenne, az Amx 13 57 érdemes megvenni? farmolasra van tankom,de azért érdekelne hogy hogyan keres? legényképzés hm hm francia könnyű ágat még nem kezdtem :silly: szóval ami érdekelne még hogy fun vele a game? :whistle: apropó és a Somua SM ? róla minden érdekelne!!!! :awesome: hogy keres? mennyire állja meg a helyet az új metában? élvezet vele a game? :blink: nagyjából ennyi :angel. :thx2:

Nagyon jó tank mindkettő.
Mivel most van boltban a a13 57, nem mondanámnhogy ne vedd meg. Viszont azt tudnod kell, hogy a franc könnyűtankok egész speciálisan működnek, értsd 0 csőlehajlás, és tártöltő rendszer. Ebből kifolyólag az amx 12 jóval felhasználóbarátabb, azzal még én is jó voltam.
Pénzkeresetben egész jó, ilyen béna körökkel keresek 30-40-50k nettót.

Somua:
Én nem bánom h megvettem, nagyon fun tank.
Mivel nem volt meg az 50-100 család, nem tudom hasonlitani hozzájuk. Páncélja elég ritkán pattint, főleg szerencsével. Töltési idő 32-35 sec. 5töltényes tár 300dmg/töltény. (Gyakorlatban inkább250, ritkán adja be a 300at) pénzkeresetben 50-80kb. Persze ettől van rosszabb jobb is.

Összegezve nekem bejöttek.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.