Jelenleg

29
látogatónk van

Prémium harckocsik

6 éve 5 napja #271546 Írta: lemur_catta
Megválaszolva: lemur_catta
Most, hogy már lehet kapni játékon belül aranyért a T-34-85M-et, érdemes megvenni? Tanks.gg-én nézem az összehasonlítást a sima T-34-85-el, és az M-nek kisebb a lóerő/súly aránya, mert a simának 600 lovas mocija van, az M-nek meg csak 500 lovas. Én főleg mókázásra venném, bár a farm sem árt, meg akkor már a legénységet is húzza már az új Obj.430-as ágra, bár tudom, egy rádióssal több van benne, mint a feljebb lévő tankokban, de egye fene. Tier 6-ban úgy érzem, lazábban lehet játszani, sokszor nagyobb az élvezet vele, mint 2-3 tierrel feljebb. Az M változat is tudja biztosítani ezt a felszabadult élmény tankozást, mint a sima T-34-85?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 napja #271550 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Még régebben a maratonon nyertem meg, eleinte nem nagyon játszottam vele, de mostanában rákaptam, nem vagyok vele túl jó, de nekem nagyon tetszik, jó a lövege, egyáltalán nem tűnik lassúnak és a páncélja is meglepően jól működik, pedig egy kezdő legénységet (100 % alap képesség és az 1. skill 50%-on) raktam bele, hogy az Obj 140-re képezzem őket. Nekem is eszembe jutott, hogy megvenném a fiam accjára, mert szerintem az egyik legjobb 6-os prémium.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: lemur_catta

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 napja #271551 Írta: Red_Dragon_HUN
Megválaszolva: Red_Dragon_HUN

Most, hogy már lehet kapni játékon belül aranyért a T-34-85M-et, érdemes megvenni? Tanks.gg-én nézem az összehasonlítást a sima T-34-85-el, és az M-nek kisebb a lóerő/súly aránya, mert a simának 600 lovas mocija van, az M-nek meg csak 500 lovas. Én főleg mókázásra venném, bár a farm sem árt, meg akkor már a legénységet is húzza már az új Obj.430-as ágra, bár tudom, egy rádióssal több van benne, mint a feljebb lévő tankokban, de egye fene. Tier 6-ban úgy érzem, lazábban lehet játszani, sokszor nagyobb az élvezet vele, mint 2-3 tierrel feljebb. Az M változat is tudja biztosítani ezt a felszabadult élmény tankozást, mint a sima T-34-85?

Teljesen jó kis tank. Kapott tavaly buff-ot azóta OK. Sok is van belőle a maraton óta.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: lemur_catta

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 napja #271555 Írta: S4nsSk1ll
Megválaszolva: S4nsSk1ll
A 35-85 és Rudy változatok mozgékonyabbak. Cserébe az M változat gyorsabban tüzel. Persze egyéni preferencia kérdése, de szerintem pont annyival lassabb az M -es változat, hogy már időnként fájdalmas vele a játék. (Legalábbis nekem.) A páncéljáról nem érdemes beszélni, mert ritkán lát olyan ellenfelet, ami nem üti át. Az M -nek viszont van egy tagadhatatlan előnye a Rudy változattal szemben, hogy (szerintem) jobban hozza a kreditet. (A harmadik csőjeles menetekben a Rudy -val konstansan minuszban voltam az apcr spam miatt... legjobb esetben pozitív nullában. Az M -el apcr spam mellett is türhetően jövök ki. Persze sok az assist is, amire jön a kredit, de érezhetően jobb a javadalmazás.)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: lemur_catta

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 napja #271637 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Az M-változat korrekt pénzhozó. A simával én jobban élvezem a játékot.

Az M picit nehézkesebb, jobb is a frontpáncélja és picit magasabb a DPM-e.

APCR spam-et nem érzem indokoltnak, ami nem O-I vagy még annál is keményebb valami arra a 144 pen is elég. ( Azaz tier6 és nagyobb heavyket amúgy is tán lehetőleg nem frontból kéne lőni.. )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: lemur_catta, Admiral_von_Yorck, robertgida

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 napja #271645 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Sziasztok!

Ez a KV-122 mire jó? Gondolom nem érdemes megvenni,egy tierrel lejjebb jobb volna,megy tier9be is ugye? :ohmy:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 napja #271647 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Sziasztok!

Ez a KV-122 mire jó? Gondolom nem érdemes megvenni,egy tierrel lejjebb jobb volna,megy tier9be is ugye? :ohmy:

Csak azoknak érdemes, akik még nosztalgiát éreznek az egykori (tier VI-os) KV-1S iránt. Ez a tank volt a tier VI-os csaták császára, a KV-85 nyomába sem ér. Nem véletlenül tették egy tierrel feljebb, bár így tier IX-cel is összefut.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 napja #271649 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986

Sziasztok!

Ez a KV-122 mire jó? Gondolom nem érdemes megvenni,egy tierrel lejjebb jobb volna,megy tier9be is ugye? :ohmy:

Csak azoknak érdemes, akik még nosztalgiát éreznek az egykori (tier VI-os) KV-1S iránt. Ez a tank volt a tier VI-os csaták császára, a KV-85 nyomába sem ér. Nem véletlenül tették egy tierrel feljebb, bár így tier IX-cel is összefut.


Emlékszem,nekem is megvolt a KV-1S :whistle: Bár limites lenne vagy tier 6os :P Neked megvan?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 napja #271651 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Sziasztok!

Ez a KV-122 mire jó? Gondolom nem érdemes megvenni,egy tierrel lejjebb jobb volna,megy tier9be is ugye? :ohmy:

Csak azoknak érdemes, akik még nosztalgiát éreznek az egykori (tier VI-os) KV-1S iránt. Ez a tank volt a tier VI-os csaták császára, a KV-85 nyomába sem ér. Nem véletlenül tették egy tierrel feljebb, bár így tier IX-cel is összefut.


Emlékszem,nekem is megvolt a KV-1S :whistle: Bár limites lenne vagy tier 6os :P Neked megvan?


Nekem megvolt. Nem sokáig. Szerintem pont annyival kevesebb a páncélja, hogy Ht-ként már nem állja meg a helyét, viszont Ht-med kombónak meg lassan céloz, és mozog. A vicc az, hogy a sima IS gyorsabban tölt, de egyébként pont olyan mint egy csökkentett páncélzatú IS.
Be is cseréltem hamar.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 napja #271654 Írta: Gest
Megválaszolva: Gest
WG útjai kifürkészhetetlenek, egyik kezükkel adnak weakspot nélküli OP vasakat, másikkal meg ilyen roncsokat. Mint ha nem egy ember vagy egy testület-részleg akármi hozná a döntéseket, hanem sok kisfőnök hasraütésszerűen, egymástól függetlenül rakná bele ezeket a tankokat a játékba.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 napja #271681 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

WG útjai kifürkészhetetlenek, egyik kezükkel adnak weakspot nélküli OP vasakat, másikkal meg ilyen roncsokat. Mint ha nem egy ember vagy egy testület-részleg akármi hozná a döntéseket, hanem sok kisfőnök hasraütésszerűen, egymástól függetlenül rakná bele ezeket a tankokat a játékba.

Elgondolkoztam azon amit írtál.
Ezek szerint a WG állami cég, orosz anyácska titkos projectje. :)
Honnan gondolom?
Nálunk ha van egy cél, mondjuk megvalósitani valamit, akkor tutira jóstehetség nélkül boritékolható, hogy azt a maegoldást választják ami a legkevésbé visz közel a célhoz, és a résztvevők ahányan vannak annyiféle hülyeséget csinálnak egymástól teljesen függetlenül.
Szóval ismerős:)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #272663 Írta: Allanon44
Megválaszolva: Allanon44
Sziasztok! Kérdésem lenne, az Amx 13 57 érdemes megvenni? farmolasra van tankom,de azért érdekelne hogy hogyan keres? legényképzés hm hm francia könnyű ágat még nem kezdtem :silly: szóval ami érdekelne még hogy fun vele a game? :whistle: apropó és a Somua SM ? róla minden érdekelne!!!! :awesome: hogy keres? mennyire állja meg a helyet az új metában? élvezet vele a game? :blink: nagyjából ennyi :angel. :thx2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #272680 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #272689 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Sziasztok! Kérdésem lenne, az Amx 13 57 érdemes megvenni? farmolasra van tankom,de azért érdekelne hogy hogyan keres? legényképzés hm hm francia könnyű ágat még nem kezdtem :silly: szóval ami érdekelne még hogy fun vele a game? :whistle: apropó és a Somua SM ? róla minden érdekelne!!!! :awesome: hogy keres? mennyire állja meg a helyet az új metában? élvezet vele a game? :blink: nagyjából ennyi :angel. :thx2:


Nagyon jó tank mindkettő.
Mivel most van boltban a a13 57, nem mondanámnhogy ne vedd meg. Viszont azt tudnod kell, hogy a franc könnyűtankok egész speciálisan működnek, értsd 0 csőlehajlás, és tártöltő rendszer. Ebből kifolyólag az amx 12 jóval felhasználóbarátabb, azzal még én is jó voltam.
Pénzkeresetben egész jó, ilyen béna körökkel keresek 30-40-50k nettót.


Somua:
Én nem bánom h megvettem, nagyon fun tank.
Mivel nem volt meg az 50-100 család, nem tudom hasonlitani hozzájuk. Páncélja elég ritkán pattint, főleg szerencsével. Töltési idő 32-35 sec. 5töltényes tár 300dmg/töltény. (Gyakorlatban inkább250, ritkán adja be a 300at) pénzkeresetben 50-80kb. Persze ettől van rosszabb jobb is.

Összegezve nekem bejöttek.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #272716 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Robb, én úgy tudom, az AMX 12 57 nem éppen a kredit hozamáról híres. Sőt, sok normál tanknak magasabb a kredithozama mint neki. Ez a tank nem a kreditgyártásra lett belőve, habár prémnek adják.

Sziasztok! Kérdésem lenne, az Amx 13 57 érdemes megvenni? farmolasra van tankom,de azért érdekelne hogy hogyan keres? legényképzés hm hm francia könnyű ágat még nem kezdtem :silly: szóval ami érdekelne még hogy fun vele a game? :whistle: apropó és a Somua SM ? róla minden érdekelne!!!! :awesome: hogy keres? mennyire állja meg a helyet az új metában? élvezet vele a game? :blink: nagyjából ennyi :angel. :thx2:


Nagyon jó tank mindkettő.
Mivel most van boltban a a13 57, nem mondanámnhogy ne vedd meg. Viszont azt tudnod kell, hogy a franc könnyűtankok egész speciálisan működnek, értsd 0 csőlehajlás, és tártöltő rendszer. Ebből kifolyólag az amx 12 jóval felhasználóbarátabb, azzal még én is jó voltam.
Pénzkeresetben egész jó, ilyen béna körökkel keresek 30-40-50k nettót.


Somua:
Én nem bánom h megvettem, nagyon fun tank.
Mivel nem volt meg az 50-100 család, nem tudom hasonlitani hozzájuk. Páncélja elég ritkán pattint, főleg szerencsével. Töltési idő 32-35 sec. 5töltényes tár 300dmg/töltény. (Gyakorlatban inkább250, ritkán adja be a 300at) pénzkeresetben 50-80kb. Persze ettől van rosszabb jobb is.

Összegezve nekem bejöttek.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.