Jelenleg 372 vendég és 5 tag online

Prémium harckocsik

1 éve 7 hónapja #273776 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Az is jó, ha csak valameddig jutsz el: a kedvezmény egyre nagyobb a Pogira.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja #273783 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
Szerintem kreditet szerezni tier8-al érdemes.

- Progetto,
- Lorr
- T92
- Somua SM

Amiken most elgondolkoznék. Le kell nyomni a progetto küldetésből annyit amennyit bírsz és a maraton végén kicsengetni a fennmaradó összeget.

A T92 amúgy nagyon mókás és szerethető tank, és kiemelkedően jók az ágyústatjai, a gyakorlatban is eltalálja az ellent...

1 éve 6 hónapja #273961 Írta: Fresnel
Megválaszolva: Fresnel
Ram 2 bekerólt a shpba, de csak 1 napra. Nincs sok időnk agyalni rajta. Mennyire jó maga a tank funnolásra? :spaz:

1 éve 6 hónapja #273962 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

Fresnel beküldte: Mennyire jó maga a tank funnolásra? :spaz:

Fun = 13-57 - full gold :evil:

Wings of Turul [WOT]

1 éve 6 hónapja #273963 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

Fresnel beküldte: Ram 2 bekerólt a shpba, de csak 1 napra. Nincs sok időnk agyalni rajta. Mennyire jó maga a tank funnolásra? :spaz:

Funolásra jó, de kreditet ne ezzel akarj keresni. Ha egy jól képzett legénységgel és felszerelésekkel is ellátod, akkor olyan 1,9 mp körül köpi a 75 alfás skulókat.
Kicsit olyan mint a Churchill III és a Matilda BP csak ez nem tierlimites, viszont cserébe legalább mozgékonyabb. Saját szinten bohócot lehet csinálni vele még a heavykből is, nem sokan járnak t5-be sok skilles legénységgel és felszerelésekkel. Ennek a tanknak van annyi HP-ja és egy elfogadható armorja, hogy még néhány hiba is beleférjen. Tier 6-ban még úgy ahogy jól elvan, viszont t7-ben már nem sok vizet zavar, de sokszor a kis alfa miatt nem lesz elsődleges célpont és amíg nem figyelnek rá szépen lehet vele sebzést farmolni.
Nekem az első prémiumtankom volt amit megvettem és akkor nagyon nem bántam meg, mert hasonló megymagozó játékstílusú tankkal nem játszottam előtte és tetszett az hogy ez teljesen más mint a derp Sherman-em, plusz a normál t5-ösökhöz képest még a kreditet is jól hozta.
Viszont, ha t6 és t7-ben is eredményes akar vele lenni valaki akkor nagyon kell a gold, mert az átütés az úgy a saját szintjén még jó, de feljebb már nem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: wrch, sandor01

1 éve 6 hónapja #273971 Írta: gONE_CLICKin
Megválaszolva: gONE_CLICKin
Nortonor jól összefoglalta a lényeget. Anyival egészíteném ki, hogy emlékeim szerint lövés után, mozgás közben jobban szétesik a célzóköre mint a Churchill III-nak, és ha nincs teljesen összeszűkülve akkor szór mint a viziló segge.

Ezen kívül, a 75-ös alfa nem nagy elrettentő erő és mivel maga a tank sem túl fürge, meg kell gondolni, hogy minek, mikor és hogyan esik neki az ember.

A fentiekkel együtt vagy ellenére, azért jókat lehet mókázni ezzel a tankkal.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sandor01

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #274184 Írta: seelowe1
Megválaszolva: seelowe1
arany nélkül is durva tud lenni a 13 57 :-)

1 éve 6 hónapja #274185 Írta: seelowe1
Megválaszolva: seelowe1
korrekt vélemény
de tir hatban kis mészáros tud lenni
nem vagyok nagy játékos, nekem első csata vele M :-)

gONE_CLICKin beküldte: Nortonor jól összefoglalta a lényeget. Anyival egészíteném ki, hogy emlékeim szerint lövés után, mozgás közben jobban szétesik a célzóköre mint a Churchill III-nak, és ha nincs teljesen összeszűkülve akkor szór mint a viziló segge.

Ezen kívül, a 75-ös alfa nem nagy elrettentő erő és mivel maga a tank sem túl fürge, meg kell gondolni, hogy minek, mikor és hogyan esik neki az ember.

A fentiekkel együtt vagy ellenére, azért jókat lehet mókázni ezzel a tankkal.

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #274426 Írta: Red_Dragon_HUN
Megválaszolva: Red_Dragon_HUN
Sziasztok!
Lehet korábban nem figyeltem, de mi ez a T7 FV402 (A45)?
Volt már? Nézte valaki mit tud?
1 napig bent van a shopban.

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #274427 Írta: Ergil

Red_Dragon_HUN beküldte: Sziasztok!
Lehet korábban nem figyeltem, de mi ez a T7 FV402 (A45)?
Volt már? Nézte valaki mit tud?
1 napig bent van a shopban.

Edit: Félrenéztem

Mégse, te írtad félre - FV201
wiki.wargaming....52_A45

Prémium brit heavy, FV4202-höz hasonló csak lassabb, vékonyabb a tornya és egy tierrel lentebb van.

Wings of Turul [WOT]

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #274454 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Udv!
Engem is erdekelne ez az FV201 (A45) kicsit bovebben... Mar varok 1 par honapja egy brit premium heavyre T8 lenne a legjobb, de lehet ez a T7 is megtenne... Lehet kihuznam a T10es S. Conquerort es, jo lenne hozza 1 prem tank legenyseget huzni... T8ig kihuznam free xp-bol megvennem ezt a tankot a nagy csomagban van 15x 5x xp nyeres eseten azzal szepen fellehetne huzni oket... A legenyseg kompatibilis az S. Conqueroral? Mennyire allja meg a helyet sajat tierben? A 150es sebzes kicsit elriaszt, de mondjuk a 4-5 seces ujratoltes nem tunik rossznak...

Garazsban:
T10 : IS7, IS4, OBJ 277, T57 Heavy, 50B, S.Conqueror, OBJ 140, T62A, BC 25T, AMX 13 105, Grille 15, OBJ 268 V4, OBJ 261
T9 :T55A, Standard B, Type4
T8 :IS-3A, OBJ. 252U, KV5, Somua SM, Caernarvon AX, M6A2E1, WZ 120FT, Type 59, T54 first prot., Progetto 46, Lorraine 40t, Centurion MK 5/1, T92, ELC 90
T7 : T71 DA, AMX 13 57, ISU-122S, S51
T6 : HT No. VI, Cromwell B,
T5 : 105 leFH18B2

1 éve 6 hónapja #274455 Írta: vjani1967
Megválaszolva: vjani1967
szia,miért nem a t8 fv4202 veszed meg?jól hozza a pénzt,kiváló gép.legalábbis szerintem.

1 éve 6 hónapja #274456 Írta: Ergil

Mortein beküldte: Udv!
Engem is erdekelne ez az FV201 (A45) kicsit bovebben... Mar varok 1 par honapja egy brit premium heavyre T8 lenne a legjobb, de lehet ez a T7 is megtenne... Lehet kihuznam a T10es S. Conquerort es, jo lenne hozza 1 prem tank legenyseget huzni... T8ig kihuznam free xp-bol megvennem ezt a tankot a nagy csomagban van 15x 5x xp nyeres eseten azzal szepen fellehetne huzni oket... A legenyseg kompatibilis az S. Conqueroral? Mennyire allja meg a helyet sajat tierben? A 150es sebzes kicsit elriaszt, de mondjuk a 4-5 seces ujratoltes nem tunik rossznak...

Ami biztos, hogy egy plusz rádiós kell bele (Black Prince-ből) mert ebbe 5 legénység kell, amíg a 8-9-10-es Heavy-kbe csak 4.
DPM-je 2200 körüli tanks.gg szerint, ez nem rossz, de a kis alfa miatt sokat kell kint lenned, ami dombon jó,
A nagy ROF miatt tracken is tudod tartani az ellenfelet.
Városban viszont ha nem tudod elrejteni a testét, akkor minden át fogja lőni.
Ha jól tudom nem kapott armor buffot mint a Caernarvon.

tanks.gg/compar...narvon

Wings of Turul [WOT]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrossMetal1

1 éve 6 hónapja #274459 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Adatok alapján szinte E8. Nem tudom miért gondolja a WG, hogy szükségem van rá?

Mellékletek:

1 éve 6 hónapja #274461 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Hali!

M4A3E8 Thunderbolt VII-t csak különleges alkalmakkor lehet "vásárolni" ? :blink:

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.