Jelenleg 210 vendég és 3 tag online

Prémium harckocsik

1 éve 9 hónapja #274463 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil
Visszatérve a mai napi tankra (FV) nagy előnye, hogy olcsó.
Viszont ha behozzák a játékba a Caernarvon Action X-et, akkor az valószínű jobb lesz nála (nomeg drágább is)

Wings of Turul [WOT]

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #274464 Írta: KUF
Megválaszolva: KUF
FV201-hez:

Nem véletlenül ritka a tank, szökő évente ha látni egyet belőle, de akkor is hamar a garázsba kerül.
Anno néztem én is, de a 150 alfás löveg, a weakspotokkal teli, hulldownra teljesen alkalmatlan torony(maga a lövegpajzs is weakspot, de hogy 100mm-es átütéssel belőhető az egész homlokrész, na az vicc kategória egy heavyn), és a nulla testpáncél miatt hamar letettem róla.
Csak ellenfélként ismerem, de a legkönnyebben leküzdhető tankok közt tartom számon.
Még tierlimitje sincs a nyomorultnak.

Aki esetleg mégis gondolkozna a tankon az először nézze meg a tanks.gg oldalon a statjait, és 3D modeljét:

tanks.gg/tank/f.../model
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrossMetal1, ticsungg

1 éve 9 hónapja #274467 Írta: sk-skuba
Megválaszolva: sk-skuba

Vito beküldte: Sziasztok, az STRV S1 és a pz. 85 mutz. között bajlódom. Csatákban nem vagyok egy olyan push-olós típus, általában középrészen vagy hátul szeretek lenni. Egy olyan tankot szeretnék venni, ami nagyon jó hátulra. Erős löveg, jó rejtőzködés, ha menekülni kell, akkor legyen valamilyen sebessége, és némi páncél. Azért lettem bizonytalan, mert amikor összehasonlítottam a mutz.-ot és az STRV-t láttam, hogy az STRV-nek alig van páncélja. Melyiket válasszam? :S

288 pen ! STRV S1

1 éve 9 hónapja #274474 Írta: gyusziboy
Megválaszolva: gyusziboy

sk-skuba beküldte:

Vito beküldte: Sziasztok, az STRV S1 és a pz. 85 mutz. között bajlódom. Csatákban nem vagyok egy olyan push-olós típus, általában középrészen vagy hátul szeretek lenni. Egy olyan tankot szeretnék venni, ami nagyon jó hátulra. Erős löveg, jó rejtőzködés, ha menekülni kell, akkor legyen valamilyen sebessége, és némi páncél. Azért lettem bizonytalan, mert amikor összehasonlítottam a mutz.-ot és az STRV-t láttam, hogy az STRV-nek alig van páncélja. Melyiket válasszam? :S

288 pen ! STRV S1

+lehet h papiron alacsony az strv páncélja, de irdatlan szögben van döntve, ergo amit a mutz-cal nem pattintanál, azt az strv lehet, hogy pattintja...meg persze az előttem szólóhoz csatlakozva 288 alap átütés, a legjobb t8ban...

1 éve 9 hónapja #274475 Írta: gyusziboy
Sziasztok!

Kaptam egy 30%-os kupont és gondolkozok, hogy mire használjam fel. T92 vagy M56 Scorpion? Ami még érdekes lehet: KV-122, P.88, 59-Patton v Mutz...

Válaszokat előre is köszi!

1 éve 9 hónapja #274478 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

gyusziboy beküldte: Sziasztok!

Kaptam egy 30%-os kupont és gondolkozok, hogy mire használjam fel. T92 vagy M56 Scorpion? Ami még érdekes lehet: KV-122, P.88, 59-Patton v Mutz...

Az M56 Skorp egy Hellcat 7.tierben. Én megvettem szeretem, mert debil tankokat imádom. De ezzel nem fogod szétkeresni magad, és nehezebben játszható mint a Hell.

Kv122 -kuka

A többit nem ismerem de a mutzot se dicsőitik.

Klán: ROTON
A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: gyusziboy

1 éve 9 hónapja #274479 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
T92 megvan nekem szerintem egész jó kis spotter tank és nem is kérés rosszul.. :)

Garazsban:
T10 : IS7, IS4, OBJ 277, T57 Heavy, 50B, S.Conqueror, OBJ 140, T62A, BC 25T, AMX 13 105, Grille 15, OBJ 268 V4, OBJ 261
T9 :T55A, Standard B, Type4
T8 :IS-3A, OBJ. 252U, KV5, Somua SM, Caernarvon AX, M6A2E1, WZ 120FT, Type 59, T54 first prot., Progetto 46, Lorraine 40t, Centurion MK 5/1, T92, ELC 90
T7 : T71 DA, AMX 13 57, ISU-122S, S51
T6 : HT No. VI, Cromwell B,
T5 : 105 leFH18B2

1 éve 9 hónapja #274487 Írta: PanzerGunter
Megválaszolva: PanzerGunter
P 88 is felejtős. 6 csík van a csövén, de nem tudom mióta nem játszottam vele. Nagy, lomha nincs álcája, nincs páncélja, 203-as átütéssel nem túl komoly fegyvertény. Napjainkra használhatatlan lett.

1 éve 9 hónapja #274521 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
T92 mókás kis gyösz szerintem. Talán még az 59-patton ér valamit, a többi sajna gyenguszka.

1 éve 9 hónapja #274528 Írta: Sztyopa
Megválaszolva: Sztyopa

Progetto megvan? Próbáltad már ráhúzni ezt a 30 %ot?
Szerintem teljesen jól használható harckocsi.

"A nyúlon túl? Nem! A nyúl az!"

1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #274529 Írta: Tökfilkó2017
Megválaszolva: Tökfilkó2017
Japán párduc!! :yk:

Sziasztok!
A neten találtam véletlenül ezt az oldalt. Én nem játszottam a konzolos verzióval, de ezen fennakadt a szemem:

:yk:
Mellékletek:

1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #274534 Írta: avogadro8314.
Megválaszolva: avogadro8314.
Sziasztok. Május elsején szerintetek bekerülnek a berlini tankok a shopba?

1 éve 9 hónapja #274547 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Hali!

Mit gondoltok van rá esély,hogy a M4A3E8 Thunderbolt VII ismét elérhető lesz május 5.én? (hülye kérdés tudom) :oops:

1 éve 9 hónapja #274548 Írta: gyusziboy

Sztyopa beküldte:

Nem engedi ráhúzni, illetve 40%-al tudnám megvenni. Annyit megér?

1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #274565 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Azért nem engedi, mert a Progetto eleve 50% leértékelésen van. Amúgy annyit simán megér, nagyon jó tank. Ha nem Progetto, akkor a felsoroltjaid közül egyiket se venném meg, pénzkidobás mindegyik.

Ami most van shopban szerintem a Tiger 131 jó (ha szereted ezt a támogató stílust), Löwe kifejezetten jó, STA2 ha medezni szeretnél, M4A1 Revo, T34-85M.

Titkos tippem a VK 45.03 - nagyon jó vas jó MM-el (keveset dobja alulra)

gyusziboy beküldte:

Sztyopa beküldte:

Nem engedi ráhúzni, illetve 40%-al tudnám megvenni. Annyit megér?

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.