Jelenleg 667 vendég és 2 tag online

Prémium harckocsik

2 éve 2 hónapja #274568 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Jaj a Progetton én is gondolkozom, amikor elkezdődött a maraton, akkor tudtam, hogy nem lesz meg ingyen, vagy 80-90% kedvezménnyel, de akkor még reménykedtem, hogy 70%-al meg tudom majd venni, sajnos nem sokat tudtam játszani, ezért úgy néz ki, hogy csak az 50% lesz meg rá, úgyhogy most fel van adva a lecke, hogy 8300-ért megvegyem-e, avagy sem, ok, hogy akciós, de azért a pénzért (vagy még olcsóbbért) elvileg bármelyik 8-as közepest bármikor meg tudom venni (persze azokat nem akarom mert nem érdekelnek).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja #274569 Írta: Fresnel
Megválaszolva: Fresnel
Egy kis tanácsot kérnék.

Kaptam 30%-os kupont. a svéd és a kínai 8-as TD-közt vacillálok. A sévd felé húz a megérzésem. Szeretek nyugodtan üldögélni egy bokorban és lődözni. Azok a karácsonyi nyeremény csajok ajándék BIÁ-san első ajándék skillel mennének bele. Kínai legénységem viszont nincs. Kipróbáltam a teszet szerón, persze az nem hiteles

A kínaiban nem tetszett, hogy nagyon lassan szűkül és alacsony a penje. A svéd viszont teszten úgy tünik bejövős. Gondolkodtam még IS-6-oson, de attól elvették a tierlimitet.

Mit válasszak szerinted? :thx2:

2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #274572 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr

simron78 beküldte: Jaj a Progetton én is gondolkozom, amikor elkezdődött a maraton, akkor tudtam, hogy nem lesz meg ingyen, vagy 80-90% kedvezménnyel, de akkor még reménykedtem, hogy 70%-al meg tudom majd venni, sajnos nem sokat tudtam játszani, ezért úgy néz ki, hogy csak az 50% lesz meg rá, úgyhogy most fel van adva a lecke, hogy 8300-ért megvegyem-e, avagy sem, ok, hogy akciós, de azért a pénzért (vagy még olcsóbbért) elvileg bármelyik 8-as közepest bármikor meg tudom venni (persze azokat nem akarom mert nem érdekelnek).

Ha a progetto izgatja a fantáziádat akkor szerintem 7-8k-t megér. Valakik azt mondogatták, hogy azok a tankok amik maratonban mentek az eu-n drágáért azok később is drágábbak lesznek (lásd t44-100) ezért ha most kedvezménnyel meg tudod venni és látsz benne fantáziát, akkor hajrá. Nekem ma lett meg, eddig bejön.

Fresnel beküldte: Egy kis tanácsot kérnék.

Kaptam 30%-os kupont. a svéd és a kínai 8-as TD-közt vacillálok. A sévd felé húz a megérzésem. Szeretek nyugodtan üldögélni egy bokorban és lődözni. Azok a karácsonyi nyeremény csajok ajándék BIÁ-san első ajándék skillel mennének bele. Kínai legénységem viszont nincs. Kipróbáltam a teszet szerón, persze az nem hiteles

A kínaiban nem tetszett, hogy nagyon lassan szűkül és alacsony a penje. A svéd viszont teszten úgy tünik bejövős. Gondolkodtam még IS-6-oson, de attól elvették a tierlimitet.

Megvan mindkettő, és mindkettőben vannak "szerethető" dolgok. A WZ mint olyan amúgy nem alacsony átütésű, 250-es pen rémlik.

Amiben a WZ jobb, az az, hogy lehet vele nyomulni is, nem csak kempelni a bokorban, ugye nem kell siege módban bújkálnia ahhoz hogy érdemben tudjon célozni, gyors, gyorsan forog és megbízható a frontpáncélja (nem tol ki vele az overmatch szabály mint az S1-el). Van DPM-je, és nem rossz a bevétele.

Cserébe az S1 ágyújának siege-ben gyakorlatilag nincs célzásideje, relatív pontos (annyira nem mint amennyire a hozzáírt szám érték sugallná), jó átütés, jó shell sebesség, de ha berakja ugye egy Himmelsdorfra vagy Ensk-re az MM akkor jön a fejvakarás... Inkább WZ szerintem.

Érdekességképp, elírtam, az S1 a játék legjobban kereső tankja, ami most engem is nagyon meglepett.

Mellékletek:

2 éve 2 hónapja #274573 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

Fiamnak mindketto megvan. A 2 td eg es fold. A sved elbujik, jo camo, nagy atultes pontos agyu. A kinai jo pancel szembol, aranylag elol helyezkedve. Tierjeben akar a frontot is tolni, nagy alfa.
Jatek stilus fuggo kinek melyik.

2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #274574 Írta: Tökfilkó2017
Megválaszolva: Tökfilkó2017

simron78 beküldte: Jaj a Progetton én is gondolkozom, amikor elkezdődött a maraton, akkor tudtam, hogy nem lesz meg ingyen, vagy 80-90% kedvezménnyel, de akkor még reménykedtem, hogy 70%-al meg tudom majd venni, sajnos nem sokat tudtam játszani, ezért úgy néz ki, hogy csak az 50% lesz meg rá, úgyhogy most fel van adva a lecke, hogy 8300-ért megvegyem-e, avagy sem, ok, hogy akciós, de azért a pénzért (vagy még olcsóbbért) elvileg bármelyik 8-as közepest bármikor meg tudom venni (persze azokat nem akarom mert nem érdekelnek).

Sziasztok! Én is 50%-öt értem el. Meg fogom venni. Thanks.gg-n megnéztem 11 ezer arany az ara, szóval nem a Mutu szintjén mozog. 11-12 ezer Ft lesz később is kb, amikor bekerül a boltba.

2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #274581 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

Fresnel!
Nekem csak a S1 van meg. (Minden szentnek maga felé hajlik a keze!) Mint már írták a S1 bujkálós, WZ meg szájbamászós (szebben mondva roham) TD. Amit még nem mondtak az S1-re az, hogy lövedék sebessége normál lőszerrel 1450 m/s
S1: Jó álca, jó mobilitás (TD-hoz képest utazó módban), jó szűkülés, jó lövedéksebesség, jó átütés (288 mm) márpedig sebzésre adja az ezüstöt a WOT.
Ami bosszant a S1-be: ostrom utazómód közötti váltás, az ostrom módban való mozgás (5 km/h) és az iszonyat lassú töltés (majd 10 mp). Ennek ellenére így is sokszor azt érzem OP a tank. Úgyhogy rettegek attól, hogy miként fogják nerfelni…
WZ: Jó páncél, jó átütés.
Talán a legfontosabb kérdés: Neked mi jön be?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ticsungg

2 éve 2 hónapja #274599 Írta: ticsungg
Megválaszolva: ticsungg

avogadro8314. beküldte: Sziasztok. Május elsején szerintetek bekerülnek a berlini tankok a shopba?

Igen. Majdnem 100%.

2 éve 2 hónapja #274600 Írta: Sztyopa
Megválaszolva: Sztyopa

gyusziboy beküldte:

Sztyopa beküldte:

gyusziboy beküldte: Sziasztok!

Kaptam egy 30%-os kupont és gondolkozok, hogy mire használjam fel. T92 vagy M56 Scorpion? Ami még érdekes lehet: KV-122, P.88, 59-Patton v Mutz...

Válaszokat előre is köszi!

Progetto megvan? Próbáltad már ráhúzni ezt a 30 %ot?
Szerintem teljesen jól használható harckocsi.

Nem engedi ráhúzni, illetve 40%-al tudnám megvenni. Annyit megér?

Szerintem annyit meg.

"A nyúlon túl? Nem! A nyúl az!"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: gyusziboy

2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #274651 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Egy gyors kérdésem lenne. 80% kedvezményem lenne Progetto M35-re. T-34-85M, Dicker Max, T25 Pilot, HT No. 6 már van a garázsban pénzkereső prémiumnak***, olasz tankok kihúzását abszolút nem tervezem. Ad annyi játékélményt a Progetto, hogy még így is megérje megvenni? (WoT név azonos az ittenivel.)
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Az evolúció jele: immár 8 tankon is megvan a 3 GM. És a WoT 1.0-át immár halvány, de azért kék WN8-cal köszöntöm.

2 éve 2 hónapja #274652 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Tank_szemelyzete beküldte: Egy gyors kérdésem lenne. 80% kedvezményem lenne Progetto M35-re. T-34-85M, Dicker Max, T25 Pilot, HT No. 6 már van a garázsban pénzkereső prémiumnak***, olasz tankok kihúzását abszolút nem tervezem. Ad annyi játékélményt a Progetto, hogy még így is megérje megvenni? (WoT név azonos az ittenivel.)

Szia TSZ!:)
Ha van 80%-od a Spagettóra szerintem hiba lenne kihagyni.
Ha belegondolsz párezer ftért kapsz egy 8as prémtankot, ami átlagosan 7.500 Ft-ba kerülne amúgy.
Meg egy csomó sallangot mellé.
Szóval szerintem ez nem kérdés, mivel a játékélményt amúgyis te ítéled meg.
De akit ismerek, és megvan neki eddig rosszat nem mondott róla

Klán: ROTON
A legjobb hely

2 éve 2 hónapja #274654 Írta: Tökfilkó2017
Megválaszolva: Tökfilkó2017

Robb_HUN beküldte:

Tank_szemelyzete beküldte: Egy gyors kérdésem lenne. 80% kedvezményem lenne Progetto M35-re. T-34-85M, Dicker Max, T25 Pilot, HT No. 6 már van a garázsban pénzkereső prémiumnak***, olasz tankok kihúzását abszolút nem tervezem. Ad annyi játékélményt a Progetto, hogy még így is megérje megvenni? (WoT név azonos az ittenivel.)

Ha belegondolsz párezer ftért kapsz egy 8as prémtankot, ami átlagosan 7.500 Ft-ba kerülne amúgy.

Ez a tank nem sima Panther 88, Mutz, vagy CDC árban van. 11 ezer aranyba kerül. Tehát ha újra bedobja majd a WG, akkor kb. 11-12 ezer Ft lesz az ára csomag nélkül.
tanks.gg/tank/p...to-46/

2 éve 2 hónapja #274656 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Tökfilkó2017 beküldte:

Robb_HUN beküldte:

Ez a tank nem sima Panther 88, Mutz, vagy CDC árban van. 11 ezer aranyba kerül. Tehát ha újra bedobja majd a WG, akkor kb. 11-12 ezer Ft lesz az ára csomag nélkül.
tanks.gg/tank/p...to-46/

Arra céloztam, hogy 7500FT-ért kb. lehet venni egy akármilyen prémtankot. Nyilván ha a Spagetto többet ér az csak plusz.

Klán: ROTON
A legjobb hely

2 éve 2 hónapja #274657 Írta: hadtjuk
Sziasztok!
Megköszönném, ha valaki írna egy pár sort a Progetto-ról.
A tárazási mechanizmusát értem. Inkább az érdekel, hogy mire lehet használni: mobilitás, álca, pontosság, páncél, stb. Illetve melyik tankhoz hasonlítható, és attól miben tér el (sorozatlövésre nem kell szót [betűt] fecsérelni).
Előre is köszönöm a válaszotokat.

2 éve 2 hónapja #274658 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano

hadtjuk beküldte: Sziasztok!
A tárazási mechanizmusát értem. Inkább az érdekel, hogy mire lehet használni: mobilitás, álca, pontosság, páncél, stb. Illetve melyik tankhoz hasonlítható, és attól miben tér el (sorozatlövésre nem kell szót [betűt] fecsérelni).

Scheff itt írt róla.

2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #274659 Írta: hadtjuk

jamon_serrano beküldte:

hadtjuk beküldte: Sziasztok!

Scheff itt írt róla.

Jamon!
Köszi a cikket nagyon jól elmélkedik az olasz tárazásról. A probléma csak az, hogy én inkább a tank többi tulajdonságára lennék kíváncsi.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.