Jelenleg

7
látogatónk van

Prémium harckocsik

5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #274660 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr

Jamon!
Köszi a cikket nagyon jól elmélkedik az olasz tárazásról. A probléma csak az hogy én inkább a tank többi tulajdonságára lennék kíváncsi.


Nekem megvan csütörtök óta, abszolút bejön a mobilitása is (A talajellenállása valami eszméletlen jó), de legfőképpen a toronyforgás és az általános ágyú statok és pontosság.

A lorr40-el felváltva pörgetem hogy kreditet halmozzak vele és azt kell mondjam, hogy snapshotban sokkal jobb mint a lorr, jobban szűkül és kevésbé esik szét a célkör.

Érdemes elmélázni ezeken az adatokon

Különös tekintettel az ágyú és a talaj ellenállás soft statjaira. (jah és még annyi, hogy az autoloaderekkel ellentétben erre lehet gun rammer-t tenni amivel ugrik a dpm 10%-ot, szóval annyira már nem is rossz az)

Ha megfelelő legénységi skillekkel meg van támogatva, akkor kifejezetten kellemetlen ellenfél lehet a progetto és alaphagon, sima 100%-os legénységgel sem könnyű préda.

Mindezek miatt egy abszolút élmény vele játszani... Összevissza váltogatod a flankeket, kihasználod a lehetőségeket, snapshotolsz és beviszi, kitárazol, átfutsz a másik flankre, ott is kellemetlenkedsz egyet -nagyon élvezetes stílust képvisel, főleg ha van rá 80%-os kedvezményed erősen ajánlott.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #274661 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

Jamon!
Köszi a cikket nagyon jól elmélkedik az olasz tárazásról. A probléma csak az hogy én inkább a tank többi tulajdonságára lennék kíváncsi.


Nekem megvan csütörtök óta, abszolút bejön a mobilitása is (A talajellenállása valami eszméletlen jó), de legfőképpen a toronyforgás és az általános ágyú statok és pontosság.

A lorr40-el felváltva pörgetem hogy kreditet halmozzak vele és azt kell mondjam, hogy snapshotban sokkal jobb mint a lorr, jobban szűkül és kevésbé esik szét a célkör.

Érdemes elmélázni ezeken az adatokon

Különös tekintettel az ágyú és a talaj ellenállás soft statjaira. (jah és még annyi, hogy az autoloaderekkel ellentétben erre lehet gun rammer-t tenni amivel ugrik a dpm 10%-ot, szóval annyira már nem is rossz az)

Ha megfelelő legénységi skillekkel meg van támogatva, akkor kifejezetten kellemetlen ellenfél lehet a progetto és alaphagon, sima 100%-os legénységgel sem könnyű préda.

Mindezek miatt egy abszolút élmény vele játszani... Összevissza váltogatod a flankeket, kihasználod a lehetőségeket, snapshotolsz és beviszi, kitárazol, átfutsz a másik flankre, ott is kellemetlenkedsz egyet -nagyon élvezetes stílust képvisel, főleg ha van rá 80%-os kedvezményed erősen ajánlott.


Stefanitsr!
Köszi, köszi, köszi. Most már csak a páncélról nem tudok semmit, de feltételezem nem ez a fő erőssége, mert akkor megemlítetted volna. Mindenkinek további jó csatázást.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #274664 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Akkor én is hozzáadom a saját tapasztalataim, hogy kerek legyen a kép.
Páncélja nem sok, inkább semminek nevezném. Gundepje jó, sőt kifejezetten kellemes. Álcaértékét nem néztem meg de érzésre alacsony mert minden arrajáró random tank felspotolja. Látótáv alapban nem elég. Második skillsor végén járok vele, elsősorban látóvára és álcára gyúrtam a kötelezők mellett - már kezd barátságosabb lenni - t10 ben sokszor spot-ból több jön mint saját dmg, így már felderítőnek se rossz, főleg mert fürge.
Amolyan glass-canon. A töltési mechanizmus érdekes, folyamatosan előre kell gondolkozni - szokni kell de hamar ráérez az ember. Jól keres ahhoz képest.
Van még kérdés? :-D

Jamon!
Köszi a cikket nagyon jól elmélkedik az olasz tárazásról. A probléma csak az hogy én inkább a tank többi tulajdonságára lennék kíváncsi.


Nekem megvan csütörtök óta, abszolút bejön a mobilitása is (A talajellenállása valami eszméletlen jó), de legfőképpen a toronyforgás és az általános ágyú statok és pontosság.

A lorr40-el felváltva pörgetem hogy kreditet halmozzak vele és azt kell mondjam, hogy snapshotban sokkal jobb mint a lorr, jobban szűkül és kevésbé esik szét a célkör.

Érdemes elmélázni ezeken az adatokon

Különös tekintettel az ágyú és a talaj ellenállás soft statjaira. (jah és még annyi, hogy az autoloaderekkel ellentétben erre lehet gun rammer-t tenni amivel ugrik a dpm 10%-ot, szóval annyira már nem is rossz az)

Ha megfelelő legénységi skillekkel meg van támogatva, akkor kifejezetten kellemetlen ellenfél lehet a progetto és alaphagon, sima 100%-os legénységgel sem könnyű préda.

Mindezek miatt egy abszolút élmény vele játszani... Összevissza váltogatod a flankeket, kihasználod a lehetőségeket, snapshotolsz és beviszi, kitárazol, átfutsz a másik flankre, ott is kellemetlenkedsz egyet -nagyon élvezetes stílust képvisel, főleg ha van rá 80%-os kedvezményed erősen ajánlott.


Stefanitsr!
Köszi, köszi, köszi. Most már csak a páncélról nem tudok semmit, de feltételezem nem ez a fő erőssége, mert akkor megemlítetted volna. Mindenkinek további jó csatázást.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #274666 Írta: Admiral_von_Yorck
Megválaszolva: Admiral_von_Yorck
Ez is egy túl tápolt fos csak. A tech tree-s tankokat pont leszarva lőtték be az értékeit.
Mivel ingyen szerezhető volt remélem mihamarabb kap egy pofás általános nerfet!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #274671 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
Nem volt ingyenes, nem fog nerfeket kapni.

Páncélja mint olyan, pont annyi van, hogy a T49 és társai derper szörnyellák frontból nem fogják élve felfalni. :D Oldalról, hátulról már igen... (CDC-t frontból is)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #274675 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Francokat nem - tegnap este KV2 - 945dmg, T49 - 925dmg. Egyiknek se örültem

Nem volt ingyenes, nem fog nerfeket kapni.

Páncélja mint olyan, pont annyi van, hogy a T49 és társai derper szörnyellák frontból nem fogják élve felfalni. :D Oldalról, hátulról már igen... (CDC-t frontból is)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #274689 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
Nos, őt belőtték frontból, én eddig megúsztam. A páncélra tehát ne számíts. :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #274694 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk
F3rmi és Stefanitsr!

Köszönöm válaszotokat. Ezek szerint páncélja és álcája olyan Loris... Mozgékonysága és szűkülése jobb annál. Na mindjárt kipróbálom...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #274696 Írta: Admiral_von_Yorck
Megválaszolva: Admiral_von_Yorck

Nem volt ingyenes, nem fog nerfeket kapni.

Páncélja mint olyan, pont annyi van, hogy a T49 és társai derper szörnyellák frontból nem fogják élve felfalni. :D Oldalról, hátulról már igen... (CDC-t frontból is)

Amiert nem fizetsz, vagy a lehetosege meg van, hogy ingyen megzerezd az kurvara ingyen van.
Ne gyere itt nekem azzal, hogy a jatek idoddel fizettel erte, mert amugy is jatszottal volna.
Amikor meg nincs ilyen event akkor meg a wg fizessen neked mert jatek idot oltel a szolgaltatasukba?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #274738 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Udv!

Akcioban van most ez a Japan VI HEAVY TANK NO. VI es arra lennek kivancsi, hogy tenyleg annyira gaz mint a leirasban szerepel? Type 5 heavy-t lehet elkezdem huzni es ahhoz vennem legenyseg huzasra... Szoval erdemes megvenni ezt a tankot vagy felejtos?

:thx3:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #274740 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Olyasmi mint bármelyik Tigris - ha azt szereted ez is jó lesz. Nekem bejön.

Udv!

Akcioban van most ez a Japan VI HEAVY TANK NO. VI es arra lennek kivancsi, hogy tenyleg annyira gaz mint a leirasban szerepel? Type 5 heavy-t lehet elkezdem huzni es ahhoz vennem legenyseg huzasra... Szoval erdemes megvenni ezt a tankot vagy felejtos?

:thx3:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #274741 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Nem volt még tigrisem csak azokon a vonalakon mentem amik T10 tankjaim vannak.. Szeretnék egy új T10 heavyt de nem tudom melyik legyen az a 2 kiszemelt közül, Type 5 heavy vagy S. Conqueror :scratch: Sajnos egyikhez sincs T8 heavy prémium de vmit vennék legénységhez.. 2 skillig elviszem prémiummal aztán kihúzom T8ig freebol.. Lehet Type 5 lenne a jó mert kéne 1 szuper heavy a kampányos pattintós kuldikhez... :) Esetleg valami vélemény? :thx2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #274751 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Hát én biztos S. Conquerort választanám a helyedben. Pattintós küldihez a Type se a legjobb.
A brit heavy ág t8-ig nem annyira élvezhető de t9-t10 nagyon jó. Nem kell ám hozzá prém - t5-ben húzd fel a legénységet aztán onnan képezgesd át őket - mire elérsz S.Conqeror-ig, 3-4 skill körül lesznek így is. Csak ezért prém? Meg nézd meg milyen brit és japán prémek vannak - csak ebből a célból biztos nem venném meg egyiket se.

Nem volt még tigrisem csak azokon a vonalakon mentem amik T10 tankjaim vannak.. Szeretnék egy új T10 heavyt de nem tudom melyik legyen az a 2 kiszemelt közül, Type 5 heavy vagy S. Conqueror :scratch: Sajnos egyikhez sincs T8 heavy prémium de vmit vennék legénységhez.. 2 skillig elviszem prémiummal aztán kihúzom T8ig freebol.. Lehet Type 5 lenne a jó mert kéne 1 szuper heavy a kampányos pattintós kuldikhez... :) Esetleg valami vélemény? :thx2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #274754 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac
Mindkét tank szükséges hosszú távon

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #274765 Írta: Tökfilkó2017
Megválaszolva: Tökfilkó2017
Szerintem jó kis tank ez a Progetto. Prémium fiókkal és 50% credit bónusszal eddig ez a legjobb kör 190 ezer credit. :banana:


Legalább 1500 alap xp kell a tankászhoz.
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.