Jelenleg 506 vendég és 10 tag online

Prémium harckocsik

1 éve 7 hónapja #274773 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

F3rmi beküldte: Hát én biztos S. Conquerort választanám a helyedben. Pattintós küldihez a Type se a legjobb.
A brit heavy ág t8-ig nem annyira élvezhető de t9-t10 nagyon jó. Nem kell ám hozzá prém - t5-ben húzd fel a legénységet aztán onnan képezgesd át őket - mire elérsz S.Conqeror-ig, 3-4 skill körül lesznek így is. Csak ezért prém? Meg nézd meg milyen brit és japán prémek vannak - csak ebből a célból biztos nem venném meg egyiket se.

Mortein beküldte: Nem volt még tigrisem csak azokon a vonalakon mentem amik T10 tankjaim vannak.. Szeretnék egy új T10 heavyt de nem tudom melyik legyen az a 2 kiszemelt közül, Type 5 heavy vagy S. Conqueror :scratch: Sajnos egyikhez sincs T8 heavy prémium de vmit vennék legénységhez.. 2 skillig elviszem prémiummal aztán kihúzom T8ig freebol.. Lehet Type 5 lenne a jó mert kéne 1 szuper heavy a kampányos pattintós kuldikhez... :) Esetleg valami vélemény? :thx2:

Nekem 4 skilles medium legényeim voltak a Cromwell B és Action X vonalon, azokat raktam át a Heavy vonalra Tier 8-ban a S. Conq. miatt

Wings of Turul [WOT]

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja #274784 Írta: FleiszG
Megválaszolva: FleiszG
Sziasztok!
Ha jól látom meg lehet venni a Pudel-t akciósan, ha igen megéri "Berlines" legénység nélkül? :scratch: :scratch:

1 éve 7 hónapja #274785 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr

Mortein beküldte: Udv!

Akcioban van most ez a Japan VI HEAVY TANK NO. VI es arra lennek kivancsi, hogy tenyleg annyira gaz mint a leirasban szerepel? Type 5 heavy-t lehet elkezdem huzni es ahhoz vennem legenyseg huzasra... Szoval erdemes megvenni ezt a tankot vagy felejtos?

:thx3:

Annyi, hogy az oldalon található elemzéshez képest azóta a Type no VI (és klónjai) kapott pár buffot, pl az AP átütés 132 helyett 145 és némileg mintha az ágyú soft statjai is javultak volna. Ami még érdekesség, hogy a csőlehajlása jobb mint a hetes Tigrisnek a top ágyúval, további plusz, hogy a tier7-es Tigris páncélzatát kapja tier6-ban.

1 éve 7 hónapja #274786 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Köszönöm a válaszokat, tegnap este még megvettem és mentem is pár kört vele, nekem tetszett így az első benyomásra, de még teszteljük... 2600 gold nem volt sok érte az biztos... :cheer:

Garazsban:
T10 : IS7, IS4, OBJ 277, T57 Heavy, 50B, S.Conqueror, OBJ 140, T62A, BC 25T, AMX 13 105, Grille 15, OBJ 268 V4, OBJ 261
T9 :T55A, Standard B, Type4
T8 :IS-3A, OBJ. 252U, KV5, Somua SM, Caernarvon AX, M6A2E1, WZ 120FT, Type 59, T54 first prot., Progetto 46, Lorraine 40t, Centurion MK 5/1, T92, ELC 90
T7 : T71 DA, AMX 13 57, ISU-122S, S51
T6 : HT No. VI, Cromwell B,
T5 : 105 leFH18B2

1 éve 7 hónapja #274787 Írta: BudaiD
Megválaszolva: BudaiD
Többen-többször dicsérték úgyhogy tegnapelőtt megvettem a WZ-120-1G FT-t.
Pár csatát volt szerencsém vele menni, de még nagyon nem érzem.
A kérdésem azokhoz akiknek több csatájuk van, és jól is megy nekik (Robb) hogy "rohamtd"-ként csak top tierként érdemes használni? Illetve ha igen, akkor a heavy oldalt érdemes tolni?
0 skilles legények vannak benne 80%on :pacifier: , álcaháló, periszkóp töltésgyorsító. Az álcája így is tűrhető. A célzásidő borzalom.
Minden jó tanácsot szívesen fogadok.

1 éve 7 hónapja #274789 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

BudaiD beküldte: Többen-többször dicsérték úgyhogy tegnapelőtt megvettem a WZ-120-1G FT-t.
A kérdésem azokhoz akiknek több csatájuk van, és jól is megy nekik (Robb) hogy "rohamtd"-ként csak top tierként érdemes használni? Illetve ha igen, akkor a heavy oldalt érdemes tolni?
0 skilles legények vannak benne 80%on :pacifier: , álcaháló, periszkóp töltésgyorsító. Az álcája így is tűrhető. A célzásidő borzalom.

Bár nekem nincs meg, de javaslok két "setupot" a tankhoz:
-agresszív előrenyomuláshoz mivel felesleges álcaháló és periszkóp. Ide javasolnék egy töltésgyorsító, célzásgyorsító, ventilátor/távcső felszereléseket.
-kempeléshez meg célzás-, töltésgyorsító, és periszkóp.

Skillnek meg mondjuk parancsnok hatodik érzék, többiek bia. Második sorba parancsnok bia többiek álcázás. Utána mehet parancsnoknak látótávnövelő skillek, többieknek meg esetleg pontosságnövelő képességek.

Ha tudsz angolul akkor ez egy picit segíthet:
worldoftanks.eu...1g-ft/

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)

1 éve 7 hónapja #274790 Írta: S4nsSk1ll
Megválaszolva: S4nsSk1ll
Szia,

Töltésgyorsító, távcső, fejlesztett célzórendszer + PÓTKAJA!!!

Azért messzire lövöldözés, időnként, még így is kihívás. De nem is erre való. A front páncél időnként meglepő dolgokat pattint, időnként pedig elkeserítő módon ellövik a szomszéd pályáról is a gyenge pontját. A roham td -ség nem attól függ, hogy top tier vagy e, hanem attól, hogy aki szembe jön, az át tud e lőni vagy sem. Mivel nincsen tornya ne toljad ész nélkül, és ne maradj egyedül! A páncélja ellenére ez azért még mindig csak egy TD... úgyhogy ezt figyelembe kell venned!

A csata első felében (én) igyekszem agresszív támogató pozíciókat fogni. Illetve ha látom, hogy összeverődik egy agresszív med banda, akkor megyek velük aprítani - aztán lesz ami lesz. A csata második felében, amikor már nagyjából tudni ki merre van, és talán egy kicsit kevesebb az ellenséges ágyú is, akkor elkezdek agresszíven játszani - természetesen, ha lehet, továbbra sem egyedül.

Tudom hogy ez így általános, de ökölszabálynak talán jó: 200 - 210 es pen alatt lehet menni megerőszakolni (hacsak nem egy táras mucuka, ami simán megkerül és téged erőszakol meg). Efölött pedig második vonal és/vagy flankelés, és lehetőleg ne te legyél az elsődleges célpont.

Krisz

BudaiD beküldte: Többen-többször dicsérték úgyhogy tegnapelőtt megvettem a WZ-120-1G FT-t.

1 éve 7 hónapja #274791 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Nem nagyon. A pénzedért kapsz egy Polák-Panthert tulajdonképpen.
Lehet vele jó köröket menni, de nehéz vele jól játszani.

FleiszG beküldte: Sziasztok!
Ha jól látom meg lehet venni a Pudel-t akciósan, ha igen megéri "Berlines" legénység nélkül? :scratch: :scratch:

1 éve 7 hónapja #274792 Írta: werz
Megválaszolva: werz
pls help! Életemben először egy prémiumot szeretnél vásárolni.. a jelöltek: vk 4503 ez most nagyon le van árazva vagy t26e4 vagy sta2, mutz . egyéb ötlet ezen árakon? Pls help me! :blink: :blink:

1 éve 7 hónapja #274794 Írta: S4nsSk1ll
Megválaszolva: S4nsSk1ll
Lehet patriot -ot kapni... azt vegyed. Oké, hogy a többi olcsó... de a patriot meg jó.

werz beküldte: pls help! Életemben először egy prémiumot szeretnél vásárolni.. a jelöltek: vk 4503 ez most nagyon le van árazva vagy t26e4 vagy sta2, mutz . egyéb ötlet ezen árakon? Pls help me! :blink: :blink:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: werz

1 éve 7 hónapja #274796 Írta: werz
az nem megy, mert bent van 8100 goldom és csak azt akarom költeni

1 éve 7 hónapja #274811 Írta: werz
egyéb ötlet?

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #274818 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Alapvetően akkor érdemes roham TD-ként használni, ha van rá esélyed hogy túl is éled.
Az ideális a közepes távolság. Nézzünk egy átlagos leosztást:
3x 10.-est tank, némi 9-es meg pár 8as. Ilyenkor pályafüggően megvannak a pozicióim, hogy honnan tudok alkotni. Nyilván amíg nem látod ki merre van az első cél az lenne hogy ne spotoljanak fel, és közepes távolságból támogasd a csapatot, és szedd az ellent. Pl. Cliff, D1-2. Ha már látszik a szisztéma, akkor ellenségfüggő, hogy rohamozol e vagy sem, van amikor egy nyomorult ELC is meg tud szívatni, tegnap pl egyedül közelharcban kiszedtem 2 medet (IX)
1 vs 1 ben meg lehet vele enni egy Mause-t is, de ha tudod kerüld az ilyen szitukat, minél több HP-d marad annál többet tudsz a csapatnak segíteni. az 1100HP az hamar el tud égni.
Ha nem tetted volna nézd meg a videómat róla, kommentárral.
Felszerelés:
tötlésgyorsító, Célzásgyorsító, venti.

Ennek a tanknak kötelező a pótkaja. Nincs mit tenni, szerintem lendít annyit rajta mint egy álcaháló.
A tűzoltót nyugodtan kicserélheted, nekem sok csatám van vele, és fél kezemen meg tudom számolni hányszor gyulladtam. De nyilván akkor, amikor nagyon nem kellett volna. A célzása így is lassú. Vagyis ha elmozdulsz nagyon szétesik a célkereszt.

Skillek:
1 sor: lámpa,+álca
2, sor: BIA
utána látótáv és egyéb növelők.

A periszpók szerintem felesleges, igaz hogy sokat lendít a látótávon, de lefog egy értékes felszerléshelyet, és ha megmozdulsz (márpedig fogsz) akkor úgysem használ.
A célzást úgy tudod jól használni, ha tudod honnan fognak jönni az ellenségek, és csak kicsit mozdulsz vagy ha tudsz ne nagyon, csak előre hátra. Ilyenkor nem olyan vészes.

Toptierként lehet vele ilyet csinálni:

Klán: ROTON
A legjobb hely

1 éve 7 hónapja #274827 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
A felsoroltak közül a VK-t venném, vagy esetleg még az STA2-t ha medet akarsz.

werz beküldte: az nem megy, mert bent van 8100 goldom és csak azt akarom költeni

1 éve 7 hónapja #274837 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

werz beküldte: pls help! Életemben először egy prémiumot szeretnél vásárolni.. a jelöltek: vk 4503 ez most nagyon le van árazva vagy t26e4 vagy sta2, mutz . egyéb ötlet ezen árakon? Pls help me! :blink: :blink:

A VK nagyon jó tank, bátran ajánlom. ;)

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.