Jelenleg 362 vendég és 7 tag online

Prémium harckocsik

1 éve 7 hónapja #267918 Írta: levikuszt77
Megválaszolva: levikuszt77
M56 scorpion vagy elc even 90 ? Nagyjából egy árban vannak és nekem bejön mind 2 játékstilus.Nos ki melyiket és miért? :thx2: :dancing:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #267928 Írta: Firemanhun
Megválaszolva: Firemanhun
Szia! Elc even, mert 8as...Az M56 is megvan és nekem nagyon tetszik, viszont nem tudod sehová sem vinni...

levikuszt77 beküldte: M56 scorpion vagy elc even 90 ? Nagyjából egy árban vannak és nekem bejön mind 2 játékstilus.Nos ki melyiket és miért? :thx2: :dancing:

1 éve 7 hónapja #268002 Írta: gONE_CLICKin
Megválaszolva: gONE_CLICKin
A kis elevent meg nem biztos, hogy hagyják.. :trollol:

1 éve 7 hónapja #268003 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Valaki ejtene néhány szót az m56-ról? Gondolkozom hogy cserébe megszerezzem e....

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

1 éve 7 hónapja #268007 Írta: Ynnegaf
Megválaszolva: Ynnegaf

Robb_HUN beküldte: Valaki ejtene néhány szót az m56-ról? Gondolkozom hogy cserébe megszerezzem e....

Mármint az M56 Scorpion-ra gondolsz?

Ha igen, alaposan fontold meg. Kb. a Hellcat-hez hasonló, csak egy tier-el feljebb, viszont ugyanazon statisztikai paraméterek mellett. Na jó, nem teljesen ugyanaz, mert a löveg nem fordul körbe teljesen, de cserébe annyira lassú, hogy néha testtel kell alásegíteni, ha követni akarjuk a célpontot. Páncélja oly mértékben nincs, hogy azon csodálkozom, a bokrok vastagabb ágai hogy nem lyukasztják át? Kerülni kell vele minden koccanást. De legalább jó a lövegsüllyedése és elvileg a camoja is. Ez utóbbit nem érzem valósnak. Nem egyszer volt már, hogy jóformán a pálya másik végéről lőttem a célpontot, és mégis azonnal rám fordult, majd villant a paralámpa.

Összességében egy álcára építő, sniper td, amivel mindenképp tartani kell a távolságot. Pont emiatt csatalehozásra alkalmatlan, főleg ha nem top tier. Artyk, troll lövegek kedvenc csemegéje, mivel kevés a hp, nincs páncél (1mm körbe), így minden max sebzést visz be, ami az esetek többségében egy lövéssel küld a garázsba.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrossMetal1

1 éve 7 hónapja #268008 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Igen, arra gondoltam, és köszönöm.

Azt hiszem megszerzem, szeretem a debil "fura" tankokat.
Így legalább tudom, hogy mit vállalok.

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

1 éve 7 hónapja #268025 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Mighty Lowe. Koszonom WG, hogy lehettem top tank!

Replay.

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ergil, Matt__Kirby

1 éve 7 hónapja #268028 Írta: Ynnegaf
Megválaszolva: Ynnegaf

dobilaci beküldte: Mighty Lowe. Koszonom WG, hogy lehettem top tank!

Replay.

Szép munka, véres munka. :D Grat.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci

1 éve 7 hónapja #268053 Írta: porter
Megválaszolva: porter
"ANNIVERSARY 6 COUPON 30%"

6. éves tagságra adott.. lehet körülnéznem kéne? :)

o.o

1 éve 7 hónapja #268144 Írta: Zenobya
Megválaszolva: Zenobya
Sziasztok!

A T34 számíthat valamiféle ráncfelvarrásra? Régóta porosodik már a garázsban és utolsó emlékeim szerint már jócskán eljárt felette az idő.
(Lehet csak én nem tudom használni)
Ez miatt elgondolkodtam, hogy becserélem egy S1-re.

1 éve 7 hónapja #268161 Írta: Béé
Megválaszolva: Béé
Üdv!

Véleményeket várok WZ-120-1 FT tekintetében!
Pro és kontra jöhet!

Elöre is köszi!

1 éve 7 hónapja #268171 Írta: robertgida
Megválaszolva: robertgida

Béé beküldte: Üdv!

Véleményeket várok WZ-120-1 FT tekintetében!
Pro és kontra jöhet!

Elöre is köszi!

Sebzése jó..Ha szeretsz hamar a garázsba menni,mindenkép vedd meg :troll: 10 csatából 9x 10esek között nyomod,föleg mostanába.

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #268172 Írta: Okynawa
Megválaszolva: Okynawa
szerintem nagyon jó gép, én nagyon szeretem, pár napja adtam érte a p8.8amat, de nem bántam meg. átütés gyakorlatilag mindenre elég. sebzése rng függő. 350-600 között bármi. én pontosnak érzem, páncélja jó. ma nagyon szivatott az mm, mert bármivel mentem, +1-2 tier volt ellenem, és ma csak 10esek ellen mentem vele, még saját tier sem volt. puhább 10eseket lehet vele zabálni, t8ban pedig kellemes a 440es alfa :) . mozgékony és gyors. még nincs vele 100 csatám, de már 1 gm és egy ász köröm van vele. nagyon nehezen hozza a gm ot, és az ász szinte lehetetlen. 7x valahányadik körre lett meg mindkettő vele.
1100hp kicsit kevés, a nagy ágyúkat célszerű elkerülni, külömben hamar garázs látogatás lesz.

más: kíváncsiságból mentem 1 kört a matilda bp vel, levezetni a mai cumit. erre ilyen kört futok, beszarás, 1. körre nem rosz
sebessége nem zavart, mert a sima matilda nagy kedvencem, és az sem siet sehová :D :

Mellékletek:

1 éve 7 hónapja #268176 Írta: Arthedainx
Megválaszolva: Arthedainx
Hali, eddig 250+ csatám van vele, én nagyon szeretem.Ez egy tipikus olyan TD melynek mindenből van ami kell egy tanknak, szerintem ezért legjobb nyolcas prémium TD.Sok fajta játékstilust lehet vele játszani.
Nézzük az előnyeit: 380 látótáv,440-es alfa,248-as pen(310 HEAT lőszer, ami meglepően gyors ezen a tankon),jó dpm 3k+(pótkajával 8sec alá lehet tornászni),50 km/h végsebesség, nagyon jó fordulás(BIAval és kumplungégetővel majdnem 50 fok), TD létére jó páncélzat,jó álca.
Hátrányai: hosszú szükűlési idő, pontatlan.
Nagyjából ennyi :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Artyom1986

1 éve 7 hónapja #268186 Írta: Béé
Megválaszolva: Béé
Üdv!

Értem, köszönöm!
Kérdezem, bevétel, lőszer ára, javítás...stb mit kóstál?

Arthedainx beküldte: Hali, eddig 250+ csatám van vele, én nagyon szeretem.Ez egy tipikus olyan TD melynek mindenből van ami kell egy tanknak, szerintem ezért legjobb nyolcas prémium TD.Sok fajta játékstilust lehet vele játszani.
Nézzük az előnyeit: 380 látótáv,440-es alfa,248-as pen(310 HEAT lőszer, ami meglepően gyors ezen a tankon),jó dpm 3k+(pótkajával 8sec alá lehet tornászni),50 km/h végsebesség, nagyon jó fordulás(BIAval és kumplungégetővel majdnem 50 fok), TD létére jó páncélzat,jó álca.
Hátrányai: hosszú szükűlési idő, pontatlan.
Nagyjából ennyi :)

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.