Jelenleg 661 vendég és 10 tag online

Prémium harckocsik

2 éve 6 hónapja #243166 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna
Egy kicsit átalakítva de elég frappáns részlet kedvenc filmemből :)

WG: - Ügyes fiú vagy te.
Játékos: - ?
WG: - Nem kéne megtenned valamit?
WG: - Hah?
WG: - Nem érzed, hogy egy gondolat ismétlődik a barbár agyadban?
Játékos: ?
WG: - A név, prémium. Prémium tank.
WG: - Nem kellene vásárolnod?
Játékos: - Aaaaa…. De igen!
WG: - Kiválló!
WG: - Akkor tedd a dolgodat!!!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HUNterRichie

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 6 hónapja #243344 Írta: Allanon44
Megválaszolva: Allanon44
Sziasztok!

ki mit tud arrol lesz tankcsere akcio ismét valamikor? :whistle:

2 éve 6 hónapja - 2 éve 6 hónapja #243376 Írta: fakirr1
Megválaszolva: fakirr1

KDenes beküldte:

HUNterRichie beküldte:

KDenes beküldte: u.i : valszeg kisírják a denefnder nerfet is.

És mit nerfelnének rajta? A 200 pennel belőhető alsólemezt? A 9-es tankok által penetrálható tornyát? A 150 pennel belőhető kupolát? A borzalmasan pontos (mint egy KV1) és nagyotsebző (10 lövésből minimum 6-7 400! alatt van) ágyúját?
Egyetlen dologban Op ez a tank, abban, hogy sebzel vele 3-at és kerestél 50k-t.

Nekem nincsen meg, de valamiért a WG nem akarja betenni a shopba és Scheff is úgy nyilatkozott rajta, hogy túl OP a def. Nézd meg rosszpénz videoját, amiben eladta az FCM-et, azt mondták nem lehet 240 alatt belőni frontból. 150 pennel a kupolát? Ha befordítja nem is tudom, hogy be lehet-e lőni 8-9-el, talán 10-el sem? Te szemből hol lövöd át?

Rengeteg lepattanót generál és hatalmas alfája van. Kivégzi az unicumokat FCM-ből,CDC Mutzusból, amik OP-k voltak, tehát valamit tud.Azt írták jobb a patriótánál is. :-* .

Konkrétan nekem a garázsomban van Def.
Amit tapasztaltam: abszolút random módon hol tudod használni a páncélját, hol nem. Nem annyira ellenfél és saját tudás az,ami miatt ilyen,hanem rohadtul RNG függő...nagyobb részt inkább nem pattint... Side-olni még mindig veszettül lehet vele, de az ágyú olyan "pontos", hogy 100 méterről egy maus-t 10-ből 8-szor nem talál el. Ha át is ütsz valamit vele 9,10-es szinten,akkor is a dmg átlag ló**z méretű...cserébe téged ezek szinte bármikor tornyon lőnek és az át is megy! Hulldown-ra 8-as tierben még jó, felette halott ügy.. Sniperkedni nem alkalmas köszönhetően a kimagasló környezetszennyezést okozó vas hulladék termelésének lövedék formában.
Látótávod jó esetben közepes. Úgy tud fordulni,mint egy iskolabusz...

Az egyetlen -valóban hatalmas- pozitívuma a nagy credit hozam...egészen addig,amíg nem használsz el javító csomagot... onnantól ezt kb nullázhatod is..márpedig előszeretettel lőnek a defenderre. 9-10-es csatákban azért, mert könnyebb csemege,mint pl egy Maus vagy JPE100, alatta meg azért, mert " OP" tank ( tud az is lenni,ha nem lenne ennyire rohadtul sz*r az RNG).
Összességében én mégis szeretem. Leírhatatlan az az élmény,amikor Lakewille-nél beállsz a templom mellé side-ba és szemből sem az E4, sem a grillázs nem tud mást tenni,mint max láncol meg kopog..
Nekem elég szahara wn8-am van ezzel ( 1400 körüli átlagsebzés) mégis azt mondom,hogy bár maga a tank T8-T9-ben még jó is lehetne, T10-ben egy selejt is lehet sokszor,de ha a WG nagyistene ( RNG mester) melletted van,akkor hatalmas fun faktor tud lenni és mellé jól is keresel vele.

Szerk: mentem egy kanyart most. Ez az eredménye:

Mellékletek:

2 éve 6 hónapja #243402 Írta: Mikkeller
Megválaszolva: Mikkeller
Nálam sajnos a Defender nagyon ritkán lát 8-as meccset. :(

2 éve 6 hónapja - 2 éve 5 hónapja #243408 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

KDenes beküldte:

HUNterRichie beküldte:

KDenes beküldte: u.i : valszeg kisírják a denefnder nerfet is.

És mit nerfelnének rajta? A 200 pennel belőhető alsólemezt? A 9-es tankok által penetrálható tornyát? A 150 pennel belőhető kupolát? A borzalmasan pontos (mint egy KV1) és nagyotsebző (10 lövésből minimum 6-7 400! alatt van) ágyúját?
Egyetlen dologban Op ez a tank, abban, hogy sebzel vele 3-at és kerestél 50k-t.

Nekem nincsen meg, de valamiért a WG nem akarja betenni a shopba és Scheff is úgy nyilatkozott rajta, hogy túl OP a def. Nézd meg rosszpénz videoját, amiben eladta az FCM-et, azt mondták nem lehet 240 alatt belőni frontból. 150 pennel a kupolát? Ha befordítja nem is tudom, hogy be lehet-e lőni 8-9-el, talán 10-el sem? Te szemből hol lövöd át?

Rengeteg lepattanót generál és hatalmas alfája van. Kivégzi az unicumokat FCM-ből,CDC Mutzusból, amik OP-k voltak, tehát valamit tud.Azt írták jobb a patriótánál is. :-* .

Kérdezd meg őt :)

Amúgy az LTTB is képes ugyanerre, tapasztaltam. Megkérdeztem hol lőtt be, mert ugye pen-nyomokat szinte sosem látok. Válasza nem lepett meg : kupola.

A Tigris-TigerP-Pilot (200 pen közeli tankok) közelebbről átlag 5/3 beviszi az alsólemezt, elég hozzá a 0/1/2/3-15-ös meccsek +20-25% RNG-je.
Nem vagyok jó játékos és soha nem is leszek, de bot sem, középszerü 1670 wn8-al, de ezzel a tankkal nagyon nem adja, pedig mindenhol azt hallom, hogy OP. IS6-tier 8 ban sokkal megbízhatóbb nálam és érzek némi OP feelinget. Természetesen van olyan helyzet, amikor jól ki tudom használni a páncélját, de amikor valaki rálát a teljes elejére, nekem Karácsonykor pattint csak. Ezzel persze nincs bajom, de egy OP tank egy bot kezében is pattintgatna addig, amíg sz*rrá nem lövik, nem? Szóval jó tank meg minden, de hogy OP?
Félreértés ne essen, nem a szám sír, hogy kilőnek a drága csini és menő csasztuska tankomban, de nagyon nem érzem Op-nak.

Defender OP! :blondy:

2 éve 5 hónapja #243419 Írta: csuzda
Megválaszolva: csuzda
Én Emil I-ben ülve nagyon rühellem a defendert. Volt olyan, hogy Himmelsdorf halál utcáján szemtől szemben 15 méterről 4 lövésből 4 pattant le az alvázáról... Amikor rám jött röhögtem, hogy ezt a bolondot, erre megsebezni sem tudtam... Végig felém közeledett, én hátráltam és úgy lőttem a felém néző alvázát... Általában 4ből 2 lövés szokta átütni az alvázát, ami még "oké" a páncélt tekintve.

"Annyira azért nem vagyok pro hogy be legyen kapcsolva a mentes" || "Az csak rng xD"

2 éve 5 hónapja #243497 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Hali!

A Lorraine 40 T-hez kaphatnék pár tippet? :oops:

2 éve 5 hónapja #243527 Írta: Mortimer
Megválaszolva: Mortimer
R.I.P. T34 :(
Valaha az egyik kedvenc tankom volt.
Több mint 3k csatát mentem vele.
Viszont ma már azt kell,hogy mondjam,hogy eljárt felette az idő.
Ezekben a pörgős ritmusú ,és rövid csatákról szóló mm rendszer mellett,és az új prémek között lassan lassan realizálnom kellett,hogy nem él meg a mezőnyben ,úgy ahogy régen tette azt.
Meglehet régen nem kaptam ennyi bottom tier besoroláást vele.
Pedig szerettem ezt a gunt,ás penetrationt.
Még tizeseket is átlő az ember vele,persze néha csak golddal.
DE a 6skilles legénység dacára 12.38 alá nem tudom lvinni a tőltésidőt.Csak colaval,ugy 11.8 körül van.
És ma ez már kevés.Ha tier xes tank lenne,akkor kárpótolna plus páncél és hp,de igy nem igazán.
A toronyforgás katasztrofális.Eddig is nehézkesen mozgott szegénykém,de ma ez már sokkal jobban kitűnik.
Megváltozott a járműpark a wotban.
Minden pillanatok alatt zajlik.
Már nincs idő cammogni. :(
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KopiBDW, Balista1, Daddy56, Sics, AntTheZ, KDenes

2 éve 5 hónapja #243532 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano

Mortimer beküldte: R.I.P. T34 :(
Valaha az egyik kedvenc tankom volt.
Több mint 3k csatát mentem vele.
Viszont ma már azt kell,hogy mondjam,hogy eljárt felette az idő.
Ezekben a pörgős ritmusú ,és rövid csatákról szóló mm rendszer mellett,és az új prémek között lassan lassan realizálnom kellett,hogy nem él meg a mezőnyben ,úgy ahogy régen tette azt.
Meglehet régen nem kaptam ennyi bottom tier besoroláást vele.
Pedig szerettem ezt a gunt,ás penetrationt.
Még tizeseket is átlő az ember vele,persze néha csak golddal.
DE a 6skilles legénység dacára 12.38 alá nem tudom lvinni a tőltésidőt.Csak colaval,ugy 11.8 körül van.
És ma ez már kevés.Ha tier xes tank lenne,akkor kárpótolna plus páncél és hp,de igy nem igazán.
A toronyforgás katasztrofális.Eddig is nehézkesen mozgott szegénykém,de ma ez már sokkal jobban kitűnik.
Megváltozott a járműpark a wotban.
Minden pillanatok alatt zajlik.
Már nincs idő cammogni. :(

Annyira találó értékelés, hogy be kéne illeszteni a tankelemzés mögé. Sajnos teljesen igaz az értékelés minden pontban. :(

2 éve 5 hónapja #243534 Írta: KopiBDW
Megválaszolva: KopiBDW
Nekem is majd 3000 csatám van vele,ez volt az első prémem, játszani nem játszom vele hónapok óta, iránta való tiszteletből eladni nem fogom sosem, sok jó élményt nyújtott annak idején. R.I.P. tényleg illő kifejezés volt. :oops:

MaximusAquila
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1, Daddy56, Mortimer

2 éve 5 hónapja #243537 Írta: KDenes
Megválaszolva: KDenes

KopiBDW beküldte: Nekem is majd 3000 csatám van vele,ez volt az első prémem, játszani nem játszom vele hónapok óta, iránta való tiszteletből eladni nem fogom sosem, sok jó élményt nyújtott annak idején. R.I.P. tényleg illő kifejezés volt. :oops:

Jó lesz majd becserélni féláron a svéd TD-re ! :troll:

2 éve 5 hónapja #243540 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Ugyanez - 2 éve nem nyúltam hozzá, de mivel gyűtő vagyok sosem adom el. Csak porosodik szegény várva egy jólsikerült buff-ra :-D

KopiBDW beküldte: Nekem is majd 3000 csatám van vele,ez volt az első prémem, játszani nem játszom vele hónapok óta, iránta való tiszteletből eladni nem fogom sosem, sok jó élményt nyújtott annak idején. R.I.P. tényleg illő kifejezés volt. :oops:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KopiBDW, Balista1

2 éve 5 hónapja - 2 éve 5 hónapja #243590 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr

Artyom1986 beküldte: Hali!

Mivel nincs páncélja és autoloader igyekezz olyan tankokhoz csapódni akinek van páncélja, és aki leköti az ellent amikor újratárazol, vagyis igyekezz mindig bandázni, főleg valakik mögött. Tartsd vele a távolságot, és mindig legyen valami B terv a lelépésre. Ha újratárazol válts flanket, mindig igyekezz ott megjelenni ahol nem számítanak rád; a töltésidő miatt az nem lehetetlen, és a meglepetés erejével ki tudsz tárazni az ellenfélbe, majd kezdd az egészet előröl. A talaj ellenállása és a camoja is jó, a fentiek mellett erre a kettőre érdemes építeni (A camo a gyakorlatban is egész használható vele, nem úgy mint a skorpion papíron 1,7-es célzásideje, khmm).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Artyom1986

2 éve 5 hónapja #243593 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna

Artyom1986 beküldte: Hali!

Gyors vagy de ennek ellenére ne te legyél az első a fronton.
Ami ennek a tanknak kell az az ellenfél oldala meg hátsó fertálya.
6. érzék mindenképp.
Mozogj vele folyamatosan és a térkép legyen 2* akkora mint általában., hogy lásd ki/mi merre van.
Hiába 1200 egy tár de az 1000 körüli ellenfelekre ésszel yolozni mert hajlamos a legrosszabbkor alacsony alfát tolni és/vagy egy lőszert eldobni. B)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Artyom1986

2 éve 5 hónapja - 2 éve 5 hónapja #243597 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Köszi a segítséget mindkettőtöknek :) Lol kaptam vele egy Nicols-t vagy mi,ilyenem se volt még. Na szóval amire még kíváncsi lennék,felszerelések meg legénység.

Ez így okés ugye? :D
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.