Jelenleg 231 vendég és egy tag online

Prémium harckocsik

2 éve 4 hónapja #242208 Írta: CrossMetal1
Megválaszolva: CrossMetal1

Rövid az élet, hosszú a szégyen.
wotinfo.net/en/...ure.pn Tarja Turunen
(örök szerelmem)
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 4 hónapja #242745 Írta: Mortimer
Megválaszolva: Mortimer
Ez azért már tényleg gusztustalan a WG részéről,ami a prémtankokat illeti.
Állandoan tier xbe dobál.
A kivétel a szabályt erősiti,de amúgy is az olyan ritka,hhogy saját tierben játszhatok vele,mint a fehér holló.
10- minimum 8 alkalommal tier x.
És ez nem egynapos statisztika,hanem legalább 2 hetes.
A saját tier is ritka,de top tiernek lenni,kb 1:100hoz eselyed van.
Ez undoritó.
Úgy értem a WG azt mondta,hogy figyelembe veszi az MM,hogy mennyit játszottál bottom tierként,és úgy kalkulálja a sorsolásokat,hogy kiegyenlitődjön a végén.
Barátom ez prém tankkal a büdös életben nem fog kiegyenlitődni.
Hogy kompenzálja CSAK az elmúlt 2 hetet,már ahhoz 1 hétig olyan csatákat kellene kizárólag mennem,ahol nemhogy saját tierben játszhatnék,hanem top tierként kellene lennem minimum 100 meccsen.
Ez qrvára nem fair,tekintve,hogy azért vette mindenki a prémtankot,hogy farmolhasson.
Ezzel szemben a büdös nagy valóság az,hogy farmolhatsz kisgyerek,de tier xben.
Nesze neked prémtank.
Baxodj meg te pénzéhes csira WG.

2 éve 4 hónapja #242749 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Ha más szemüveggel nézed,akkor kegyes hozzád a WG,mivel sebzésre adja az XP-t és a pénzt,akkor ha magasabb tierbe mész,több a HP,ergo többet is tudsz sebezni,így evidens,hogy mindenből több jut. :beer2:

Valamennyi dolog, amit igazán szeretek erkölcstelen, illegális vagy hizlal.
Játékosnév:tigi74

2 éve 4 hónapja #242755 Írta: Mortimer
Igy van ahogy mondod,és akkor a hp különbséget még nem is emlitettük...
Már hogy lenne több esélyem sebezni...
Akármelyik tier x heavyt mondhatnám példának.vagy tökmindegy legyen az med.
A medek megesznek reggelire,a heavyk pedig még ha tradelek is minden lövéssel,és át is ütök minddel,még mindig marad 7-800 hp különbség.
Nem tartom fairnek ezt a leosztást.
Mintha mittomén kecskemét játszana a Juventussal...
Ja,hogy nem tudtál gólt rügni...nekik is 90 percük volt...
Na ez kb olyan.
Nem vágyom rá,hogy toptierként 6 osokra lövöldözzek egy 8 as prémtankkal.Abszolüte nem.
De ügy gondolom a prémtankoknak saját tierben ,max +1 ben lenne korrekt lehetőségük arra használni a tankot,amiért megvette azt az illető.
Na mindegy.Kutyából nem lesz szalonna.
Wgből pedig fair játék soha.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

2 éve 4 hónapja #242757 Írta: Mortimer
Lehet jó köröket menni tier x ben is,és sebezni is,de az ritka,hogy minden összejöjjön ott,És úgy gondolom,hogy nagy malac kell hozzá.
Persze mindenki másképp látja a dolgokat.

2 éve 4 hónapja #242774 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger

Mortimer beküldte: Lehet jó köröket menni tier x ben is,és sebezni is,de az ritka,hogy minden összejöjjön ott,És úgy gondolom,hogy nagy malac kell hozzá.
Persze mindenki másképp látja a dolgokat.

Ez igaz,én mondjuk 8-as prémmel szinte csak a Scorpion G-vel megyek,saját tierbe nem nagyon szeretek vele menni,szerintem jobban érvényesül +1-be,de lehet vele +2-be is érvényesülni és ott sem az átütéssel van a gondom,hanem a látó távval.De ez TD ugye,tehát megvan hozzá a löveg,hogy 10-es tierbe is tudjak HP-t lopkodni.

Valamennyi dolog, amit igazán szeretek erkölcstelen, illegális vagy hizlal.
Játékosnév:tigi74

2 éve 4 hónapja #242785 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne
Szerintem tiger erre gondolt :)
Top sebző is lehet az ember, igaz el buktunk :thx:

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger

2 éve 4 hónapja - 2 éve 4 hónapja #243041 Írta: KDenes
Megválaszolva: KDenes
Szerintetek van értelme megvenni a T7 USA Scorpoint? Tulajdonképpen ingyen lenne a WG kedvességéből, csak a hozzájáró 6000 goldot kellene megvenni. Kapnék hozzá bosstot is meg slotot + a scorpot. https://kephost.com/image/0Gz6 kephost.com/image/0Gz6

Nem viccelek ! Bejött egy csata után egy felugró ablak, hogy kihagyhatatlan lehetőség csak neked -54% tekintsd meg a shopban. EU-ról beszélek természetesen. Beléptem shopba, mert azt hittem ugrat, erre ott volt. https://kephost.com/image/0Gzh kephost.com/image/0Gzh

A penje jó a kicsikének, nem kellene goldozni. Teljesen meg tudja fordítani a tornyát? Gyorsan fordul? Maga a TD gyors úgy tudom. Van E25 nem hiszem, hogy ez újat vagy többet tudna nyújtani, max nemkell goldozni. Maga a TD papír persze ezt tudom, de ha nem kell gold különösebben megéri ez a vacok TD?
Amúgy mi ez a kedvesség tőlük ? Kiárúsítás van vagy mi? :spaz: :ohmy:

2 éve 4 hónapja #243062 Írta: Okynawa
Megválaszolva: Okynawa
Ugyan ez az ajánlat jött nekem is egy csata után még a múlt hét vége felé. Megnéztem mennyi lett volna, de ki is nyomtam a csába, ez az a tank, ami nekem soha nem fog bekerülni a garázsba, a gun még elmegy, de menet közben pl alig fordul. Álcája jó, de köszönhetö a sok városias, kicsi pályáknak, nem sok hasznát veszi, ellenben papír. Ha csak valami küldetésért nem fogják ingyen adni, biztos hogy nem lesz meg. Ha lesz küldi rá, akkor is csak a kövi csere lehetőségig lenne meg. De ha neked tetszik, es kb tényleg ingyen lenne a gold mellé, nem foglak lebeszélni róla. :)

2 éve 4 hónapja #243072 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke
Már megint lehet kapni Scorpion G-t a shopban... :scratch:

2 éve 4 hónapja - 2 éve 4 hónapja #243076 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

KDenes beküldte: u.i : valszeg kisírják a denefnder nerfet is.

És mit nerfelnének rajta? A 200 pennel belőhető alsólemezt? A 9-es tankok által penetrálható tornyát? A 150 pennel belőhető kupolát? A borzalmasan pontos (mint egy KV1) és nagyotsebző (10 lövésből minimum 6-7 400! alatt van) ágyúját?
Egyetlen dologban Op ez a tank, abban, hogy sebzel vele 3-at és kerestél 50k-t.

2 éve 4 hónapja #243083 Írta: uBootVII
Megválaszolva: uBootVII

KDenes beküldte: A penje jó a kicsikének, nem kellene goldozni. Teljesen meg tudja fordítani a tornyát? Gyorsan fordul? Maga a TD gyors úgy tudom. Van E25 nem hiszem, hogy ez újat vagy többet tudna nyújtani, max nemkell goldozni. Maga a TD papír persze ezt tudom, de ha nem kell gold különösebben megéri ez a vacok TD?

Lehet már elkéstem, de legközelebbre jó lesz:

-Nem tudja megfordítani a "tornyot", de elég nagy területet le tud fedni
-Kicsit komótos, nem fordul gyorsan sem az alja sem a torony, de azért a medek nem lőnek körbe. Max 45 körül megy, ha jól emlékszem, mivel könnyű, ezt tartja is.
-Papír de pici. Ha a testét elrejted, nagyon pici felület lóg majd ki, és így max az ágyút sárgítják, pirosozzák., ha HE-vel lőnek, akkor az oldalát kell mutatni, lánc leveszi :) (mondjuk kv2, ISU ellen mindegy)
-T9-ben néha jól jön a gold, de alapvetően mindent átlő
-Svéd tankos álca, kellemes látótáv. Igazi szellem :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KDenes

2 éve 4 hónapja - 2 éve 4 hónapja #243089 Írta: R3dd1ngt0n
Megválaszolva: R3dd1ngt0n
Mondjuk én is hülye voltam mert elfelejtettem visszaváltani a Rudy-ra a goldot :) de azért ahhoz képest hogy ez a tank majdnem egy évet porosodott a garázsban egyre jobban tetszik :)

Mellékletek:

2 éve 4 hónapja #243139 Írta: KDenes

uBootVII beküldte:

KDenes beküldte: A penje jó a kicsikének, nem kellene goldozni. Teljesen meg tudja fordítani a tornyát? Gyorsan fordul? Maga a TD gyors úgy tudom. Van E25 nem hiszem, hogy ez újat vagy többet tudna nyújtani, max nemkell goldozni. Maga a TD papír persze ezt tudom, de ha nem kell gold különösebben megéri ez a vacok TD?

Lehet már elkéstem, de legközelebbre jó lesz:

-Nem tudja megfordítani a "tornyot", de elég nagy területet le tud fedni
-Kicsit komótos, nem fordul gyorsan sem az alja sem a torony, de azért a medek nem lőnek körbe. Max 45 körül megy, ha jól emlékszem, mivel könnyű, ezt tartja is.
-Papír de pici. Ha a testét elrejted, nagyon pici felület lóg majd ki, és így max az ágyút sárgítják, pirosozzák., ha HE-vel lőnek, akkor az oldalát kell mutatni, lánc leveszi :) (mondjuk kv2, ISU ellen mindegy)
-T9-ben néha jól jön a gold, de alapvetően mindent átlő
-Svéd tankos álca, kellemes látótáv. Igazi szellem :)

Köszi. Nem kell már gold többet, így nem veszem meg tudván milyen a kicsike. Már nem támogatom a WG-t anyagilag, csak ha OP prém tankot ad érte. :troll:

2 éve 4 hónapja - 2 éve 4 hónapja #243141 Írta: KDenes

HUNterRichie beküldte:

KDenes beküldte: u.i : valszeg kisírják a denefnder nerfet is.

És mit nerfelnének rajta? A 200 pennel belőhető alsólemezt? A 9-es tankok által penetrálható tornyát? A 150 pennel belőhető kupolát? A borzalmasan pontos (mint egy KV1) és nagyotsebző (10 lövésből minimum 6-7 400! alatt van) ágyúját?
Egyetlen dologban Op ez a tank, abban, hogy sebzel vele 3-at és kerestél 50k-t.

Nekem nincsen meg, de valamiért a WG nem akarja betenni a shopba és Scheff is úgy nyilatkozott rajta, hogy túl OP a def. Nézd meg rosszpénz videoját, amiben eladta az FCM-et, azt mondták nem lehet 240 alatt belőni frontból. 150 pennel a kupolát? Ha befordítja nem is tudom, hogy be lehet-e lőni 8-9-el, talán 10-el sem? Te szemből hol lövöd át?

Rengeteg lepattanót generál és hatalmas alfája van. Kivégzi az unicumokat FCM-ből,CDC Mutzusból, amik OP-k voltak, tehát valamit tud.Azt írták jobb a patriótánál is. :-* .

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.