Jelenleg 334 vendég és 4 tag online

Prémium harckocsik

2 éve 4 hónapja #241455 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger
Egyezzetek ki döntetlenbe. :cheer: :beer2:

Valamennyi dolog, amit igazán szeretek erkölcstelen, illegális vagy hizlal.
Játékosnév:tigi74
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrossMetal1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 4 hónapja #241459 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Sziasztok!

A Panther/M10-et érdemes megvenni?Mennyire jó "manapság" ? :dry:

2 éve 4 hónapja #241462 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar

Artyom1986 beküldte: Sziasztok!

Ha fekszik a kis alfás játék, akkor teljesen használható.

2 éve 4 hónapja - 2 éve 4 hónapja #241463 Írta: Jocek89
Megválaszolva: Jocek89

Qrvajó! Nem vagyok pro de élvezetes a játék vele, gyakorlatilag párductestű e25. Nagyon sok német közepeshez passzol az 5 fős legénysége,ventivel, töltésgyorssal, biával 3.30 az újratöltés így háromszor lősz 135öt, míg pl egy IS egyszer 390et. Németesen pontos. Nincs kupolája, így egy gyengepont kilőve, jó a végsebessége. Hatalmas a hp poolja, 1300. Fossa a pénzt, jobban mint pár nyolcas. Sokan szerinten lebecsülik, nem tudják, hogy buffot kapott, vagy csak nem ismerik, de lazán kint mernek maradni veled szembdn a fedezékből. így nyomhatod beléjük a 135öket rapid módon. Ellenséges lightokat röptükben megsorozhatod, a nagy test miatt a crommy féle mediumokat rammolhatod. Nem vagyok nagy játékos de toptierben lazán lőttem már vele radley walterseket. És ráadásul limitált MM, nyolcig megy.
Hátrányként annyit tudnék mobdani, hogy nagydarab, artyk szeretik, és eldugni sem mindig lehet.
Ha nem baj neked, hogy hetes tier, akkor -30% akcióval ez egy must have darab, minden köre jó, ha nem mész ki két is3 elé, tud sebzést bekapni, nagyon szemtelen kis darab. Még gyenge körrel is sok pénzt hoz. Szerintem nálam tapasztaltabb, ügyesebb emberek félistenek tudnak lenni vele.

Szerk: az sem gyakori, hogy egy más nemzet álcamintáját használhatod, csőjelét gyűjtheted. Igazi unikum és még létezett is a valóságban.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, straubbazsi, Admiral_von_Yorck

2 éve 4 hónapja #241465 Írta: Okynawa
Megválaszolva: Okynawa
érdekes lövések jönnek be a Crysler frontján és toronyfrontján! Soma AP lőszerek, amik átütése meg sem közelíti a páncél vastagságot! szerintem ma simán-os rngm van!

2 éve 4 hónapja - 2 éve 4 hónapja #241468 Írta: Admiral_von_Yorck
Megválaszolva: Admiral_von_Yorck

Jocek89 beküldte:

Qrvajó! Nem vagyok pro de élvezetes a játék vele, gyakorlatilag párductestű e25. Nagyon sok német közepeshez passzol az 5 fős legénysége,ventivel, töltésgyorssal, biával 3.30 az újratöltés így háromszor lősz 135öt, míg pl egy IS egyszer 390et. Németesen pontos. Nincs kupolája, így egy gyengepont kilőve, jó a végsebessége. Hatalmas a hp poolja, 1300. Fossa a pénzt, jobban mint pár nyolcas. Sokan szerinten lebecsülik, nem tudják, hogy buffot kapott, vagy csak nem ismerik, de lazán kint mernek maradni veled szembdn a fedezékből. így nyomhatod beléjük a 135öket rapid módon. Ellenséges lightokat röptükben megsorozhatod, a nagy test miatt a crommy féle mediumokat rammolhatod. Nem vagyok nagy játékos de toptierben lazán lőttem már vele radley walterseket. És ráadásul limitált MM, nyolcig megy.
Hátrányként annyit tudnék mobdani, hogy nagydarab, artyk szeretik, és eldugni sem mindig lehet.
Ha nem baj neked, hogy hetes tier, akkor -30% akcióval ez egy must have darab, minden köre jó, ha nem mész ki két is3 elé, tud sebzést bekapni, nagyon szemtelen kis darab. Még gyenge körrel is sok pénzt hoz. Szerintem nálam tapasztaltabb, ügyesebb emberek félistenek tudnak lenni vele.

Szerk: az sem gyakori, hogy egy más nemzet álcamintáját használhatod, csőjelét gyűjtheted. Igazi unikum és még létezett is a valóságban.

Annyit tennek hozza meg, hogy "szuronyharcra" nekem alkalmasabbnak tunik mint az alap Panther!
Ahogy mondod fossa a zset meg az xp-t, de ez mostanaban az alap Pantherre is igaz!

Egyszer volt egy csatam a Panterben, hogy egy M10-el keveredtunk egymas melle......irtozatos mennyisegu sebzest nyeltunk el felvaltvameg valami elmebeteg mennyisegu pattintast hoztunk le 7-es, 8-as medekkel szemben es kozben a kis meggymagok csipegettek sebeszi pontossaggal az ellent!

Szerk.: mellesleg sztem most a metat tekintve a tier 7 az mm rendszer jelen allasa alapjan a legjobb valasztas....de lehet tevedek!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jocek89

2 éve 4 hónapja #241469 Írta: Admiral_von_Yorck

Okynawa beküldte: érdekes lövések jönnek be a Crysler frontján és toronyfrontján! Soma AP lőszerek, amik átütése meg sem közelíti a páncél vastagságot! szerintem ma simán-os rngm van!

Meg tudom erositeni mint a masik oldalon harcolo jatekos!
...es ami az erdekes nemis ritkan be tudom loni a Crayslert szembol a Pantherrel....a St. Emilkevel meg baszottul nem!!! Kierti ezt?!

2 éve 4 hónapja #241470 Írta: Okynawa

Admiral_von_Yorck beküldte:

Okynawa beküldte: érdekes lövések jönnek be a Crysler frontján és toronyfrontján! Soma AP lőszerek, amik átütése meg sem közelíti a páncél vastagságot! szerintem ma simán-os rngm van!

...es ami az erdekes nemis ritkan be tudom loni a Crayslert szembol a Pantherrel....a St. Emilkevel meg baszottul nem!!! Kierti ezt?!

a torony 254mmes elvileg, de 400m ről belövi a scorpio g, a front eff értéke 354mm, de egy tiger 2 belövi 320m ről, a wg címernél...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck

2 éve 4 hónapja #241471 Írta: Admiral_von_Yorck

Okynawa beküldte:

Admiral_von_Yorck beküldte:

a torony 254mmes elvileg, de 400m ről belövi a scorpio g, a front eff értéke 354mm, de egy tiger 2 belövi 320m ről, a wg címernél...

Jo hogy emlited a nagy tavolsagot! Tenyleg kurva messzirol nyomta at a Crayslert a 7,5 cm-es agyu is!!! Valami kisebberdoben alltam a Pantherrel - mert ugye a bokor nemopcio mint alca- es onnan csettintgettem a messzibe (nem az argentinba!!!:))

2 éve 4 hónapja #241472 Írta: Okynawa
szerintem ezzel a tankkal valami nincs rendben. papíron jól mutatnak azok az értékek ami a páncélzatnál szerepelek, se a valóság teljesen más. mintha a type 5 ben ülnék, csak ez gyorsabb és jobb ágyús. páncél csak papíron létezik. célzás nélkül lövik át ott, ahol a promo videóban pattint mindent.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck

2 éve 4 hónapja #241474 Írta: Admiral_von_Yorck

Okynawa beküldte: szerintem ezzel a tankkal valami nincs rendben. papíron jól mutatnak azok az értékek ami a páncélzatnál szerepelek, se a valóság teljesen más. mintha a type 5 ben ülnék, csak ez gyorsabb és jobb ágyús. páncél csak papíron létezik. célzás nélkül lövik át ott, ahol a promo videóban pattint mindent.

Lehet hibas a pancel ertek \ lovedek atutes keplet egy bizonyos (300 -350m) tavolsag folott...., de teny,hogyvalamiszar vele!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Okynawa

2 éve 4 hónapja #241502 Írta: Kingofthenorth
Megválaszolva: Kingofthenorth
Sziasztok, van valami hir a VK 168.01-rol, mikor lessz a shopban vagy melyik agyu marad vegul rajta :thx2:

2 éve 4 hónapja #241505 Írta: KopiBDW
Megválaszolva: KopiBDW
Én most írásba adom, hogy fog kapni egy buff-ot nem is olyan soká, ők is tudják, hogy nagyon félre ment ez a tank. Ezért szerintem egy ilyen egyedi, amit a saját versenyük jelképeként csináltak meg ebben a formában nem marad, példa rá két GF elődje, amelyek jól sikerült darabok voltak. A másik amiért gondolom, nem sokan vették nincs tele a játék velük, néha egy-egy feltűnik,de nem mint a Deffender, Patriot, Liberté, Lorr 40t -nél volt,hogy estére tele volt velük a játék.

MaximusAquila
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Okynawa

2 éve 4 hónapja - 2 éve 4 hónapja #241522 Írta: KDenes
Megválaszolva: KDenes

KopiBDW beküldte: Én most írásba adom, hogy fog kapni egy buff-ot nem is olyan soká, ők is tudják, hogy nagyon félre ment ez a tank. Ezért szerintem egy ilyen egyedi, amit a saját versenyük jelképeként csináltak meg ebben a formában nem marad, példa rá két GF elődje, amelyek jól sikerült darabok voltak. A másik amiért gondolom, nem sokan vették nincs tele a játék velük, néha egy-egy feltűnik,de nem mint a Deffender, Patriot, Liberté, Lorr 40t -nél volt,hogy estére tele volt velük a játék.

Hihetetlen, hogy most arról beszélünk, hogy az az elvileg gyenge pontok nélküli OP páncélhegy amin Foch ennyire kiakadt, enyhén szolva ementáli oldalt és simán belöttem többször is frontban sidescrapelve Patriottal . Legközelebb ki kell próbálni a tankot és várni kell pár napot, a CC elemzések már semmit sem rnek. :troll:

2 éve 4 hónapja #241524 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi
Szerintem tovább már ne gerjesszétek egymást.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KDenes

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.