Jelenleg 356 vendég és 5 tag online

Prémium harckocsik

2 éve 6 hónapja #241098 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986

Jocek89 beküldte:

PZoli beküldte: Cwomwell B az online shopban május 30. reggeléig. A csomag:
-Cromwell B
-Garázshely
-100%-os legénység, akik bónusz 0. Brothers in Arms skillel rendelkeznek
-4500 gold
Ára: 9.259 Ft

Pont kérdeztem tőletek múlt héten, és sajnos bejött a tippem, hogy túl sok arannyal kínálják. Majdnem 10k qrva sok egy hatos tankért, ha valakinek épp ( nekem pl) felesleges ennyi gold. 1600-2000 arannyal nagyon jó ára lehetett volna. Én inkább várok a 131es Tigrisre.

Megveheted nyugodt szívvel a Heavy Tank Number VI,vagyis a japán felségjelzéssel szereplő tigrist mert 99,9%ban teljesen ugyanaz a tank lesz :S

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 6 hónapja #241099 Írta: Jocek89
Megválaszolva: Jocek89
Artyom: az lehet, de belemegy a német heavyk legénysége, amire per pil a hetes és túlzottan drága, kétes teljesítményű vk45.03 az első és legolcsóbb lehetőség eddig, aztán a Löwe jön. Minden más korai wot-néphez van/volt goldért, vagy néha lehet kapni ötös vagy hatos ergo a csúcsgépeknél olcsóbb nehéz premet, én örülök, hogy a németekhez is befut egy hasonló szint, és még jól is néz ki.

2 éve 6 hónapja #241128 Írta: Allanon44
Megválaszolva: Allanon44
Sziasztok! mit hallani Defender lesz valamikor prém shopban?

2 éve 6 hónapja #241235 Írta: KDenes
Megválaszolva: KDenes
Néztem a GF-et és nem tesznek felszerelést a tankra. Tudja valaki miért nem ? Ott mutatták, mik vannak fent : pótkaja, nagyjavító, nagyélesztő de a felszerelés üresen áll. Miért? :-*

2 éve 6 hónapja #241243 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
Attól függ melyik csomagot veszed meg.... az alaphoz nem jár, de nem is 30 ropiba kerül ! :dancing:

Egy baráti vállveregetésre mindig jó vagy nálam !! :)

www.youtube.com...tfthsg

2 éve 6 hónapja #241255 Írta: Allanon44
miért nem válaszol soha senki nekem? xD :spaz:

2 éve 6 hónapja #241257 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81

Allanon44 beküldte: Sziasztok! mit hallani Defender lesz valamikor prém shopban?

Szerintem junius 6-ai hétvégén lehet bent lesz. :dry:

RallyeFan
“Igazságot hirdetni, vagy hasznos dolgokat javasolni az embereknek, biztos módja annak, hogy üldözzenek minket.” (Voltaire)

2 éve 6 hónapja #241261 Írta: Petrus
Megválaszolva: Petrus

Allanon44 beküldte: miért nem válaszol soha senki nekem? xD :spaz:

Szerintem június 22. körül.* Ekkor van a Операция Барбаросса - Unternehmen Barbarossa 76. évfordulója. A Великая Отечественная Война kezdetének 76. évfordulója. Erre biztosan ezzel emlékeznek a játékban.

*A Harmadik Birodalom 1941. június 22-én indított támadó hadműveletet a Szovjetunió ellen. A Barbarossa hadműveletet.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani, _BudSpencer_

2 éve 6 hónapja #241313 Írta: Allanon44
Köszönöm szépen a válaszokat! :thx2:

2 éve 6 hónapja #241342 Írta: KDenes

bodzy beküldte: Attól függ melyik csomagot veszed meg.... az alaphoz nem jár, de nem is 30 ropiba kerül ! :dancing:

Köszi a választ, de félreértesz. Néztem a GF közvetítést, amit szombaton fognak folytatni és legnagyobb meglepetésemre nem tettek felszerélseket a tankokra. A fogyószközök rendben voltak pótkaja minden volt, de töltésgyorsító ventillátor seb nem volt csak a NAVIsokon, azok is kikaptak akkot. Vajon milyen csalafintaság lehet ebben a stratégiában? :yk: :spaz:

2 éve 6 hónapja #241343 Írta: KDenes

Petrus beküldte:

Allanon44 beküldte: miért nem válaszol soha senki nekem? xD :spaz:

Szerintem június 22. körül.* Ekkor van a Операция Барбаросса - Unternehmen Barbarossa 76. évfordulója. A Великая Отечественная Война kezdetének 76. évfordulója. Erre biztosan ezzel emlékeznek a játékban.

*A Harmadik Birodalom 1941. június 22-én indított támadó hadműveletet a Szovjetunió ellen. A Barbarossa hadműveletet.

Sztem már hamarább. Ha megfigyeled amikor a Libertit teszik be, utána nem sokkal a Patriotot majd a Def jön. Szerintem már lehet 7végén is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Allanon44

2 éve 6 hónapja #241425 Írta: Allanon44
Sziasztok! olyan kérdésem lenne, ha egyszer a T26E5 Patriotot átcseréltem sima T26E5re vissza már nem lehet cserélni mi? :trollol:

2 éve 6 hónapja - 2 éve 6 hónapja #241442 Írta: Jocek89

Allanon44 beküldte: Sziasztok! olyan kérdésem lenne, ha egyszer a T26E5 Patriotot átcseréltem sima T26E5re vissza már nem lehet cserélni mi? :trollol:

Örülj neki, bohócfelvonulás helyett normálisan kinéző tankod lett. A defender dolgot sem kedvelem, olyan mint egy Lenin-napi megemlékezés, biztos, hogy a sima verziót venném, nem sok arany lefesteni aki akarja. A skorpion g meg a mutz még elmennek, kis minta de militarys alapszín. De ezek a piros meg kék tankok nevetségesek ennyit nem ér egy gyári permacamo megléte.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

2 éve 6 hónapja #241449 Írta: KDenes

Jocek89 beküldte:

Allanon44 beküldte: Sziasztok! olyan kérdésem lenne, ha egyszer a T26E5 Patriotot átcseréltem sima T26E5re vissza már nem lehet cserélni mi? :trollol:

Örülj neki, bohócfelvonulás helyett normálisan kinéző tankod lett. A defender dolgot sem kedvelem, olyan mint egy Lenin-napi megemlékezés, biztos, hogy a sima verziót venném, nem sok arany lefesteni aki akarja. A skorpion g meg a mutz még elmennek, kis minta de militarys alapszín. De ezek a piros meg kék tankok nevetségesek ennyit nem ér egy gyári permacamo megléte.

A skórpió barokkos sárga, arany csíkos festése mióta militarys? És a Schwarzpanzeré?

2 éve 6 hónapja #241451 Írta: Jocek89

KDenes beküldte:

Jocek89 beküldte:

A skórpió barokkos sárga, arany csíkos festése mióta militarys? És a Schwarzpanzeré?

A sima Mutzról beszélek, amelyen zöld alapon fehér állatminta van. A skorpion g pedig homokszínű. A csík sem arany, lehet lassan monitort kéne cserélned, vagy én vagyok színvak.

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.