Jelenleg 278 vendég és 3 tag online

Prémium harckocsik

2 éve 4 hónapja #241526 Írta: KopiBDW
Megválaszolva: KopiBDW

KDenes beküldte:

KopiBDW beküldte: Én most írásba adom, hogy fog kapni egy buff-ot nem is olyan soká, ők is tudják, hogy nagyon félre ment ez a tank. Ezért szerintem egy ilyen egyedi, amit a saját versenyük jelképeként csináltak meg ebben a formában nem marad, példa rá két GF elődje, amelyek jól sikerült darabok voltak. A másik amiért gondolom, nem sokan vették nincs tele a játék velük, néha egy-egy feltűnik,de nem mint a Deffender, Patriot, Liberté, Lorr 40t -nél volt,hogy estére tele volt velük a játék.

Hihetetlen, hogy most arról beszélünk, hogy az az elvileg gyenge pontok nélküli OP páncélhegy amin Foch ennyire kiakadt, enyhén szolva ementáli oldalt és simán belöttem többször is frontban sidescrapelve Patriottal . Legközelebb ki kell próbálni a tankot és várni kell pár napot, a CC elemzések már semmit sem rnek. :troll:

Azt hiszem ugyanarról beszélünk,megvettem ki próbáltam,várok ;) Túl jó prém tankokat adtak ki az utóbbi időben, ehhez képest ezért gondolom ez ilyen formában nem maradhat.

MaximusAquila

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 4 hónapja #241556 Írta: KDenes
Megválaszolva: KDenes

PZoli beküldte:

KDenes beküldte:

KopiBDW beküldte: Én most írásba adom, hogy fog kapni egy buff-ot nem is olyan soká, ők is tudják, hogy nagyon félre ment ez a tank. Ezért szerintem egy ilyen egyedi, amit a saját versenyük jelképeként csináltak meg ebben a formában nem marad, példa rá két GF elődje, amelyek jól sikerült darabok voltak. A másik amiért gondolom, nem sokan vették nincs tele a játék velük, néha egy-egy feltűnik,de nem mint a Deffender, Patriot, Liberté, Lorr 40t -nél volt,hogy estére tele volt velük a játék.

Hihetetlen, hogy most arról beszélünk, hogy az az elvileg gyenge pontok nélküli OP páncélhegy amin Foch ennyire kiakadt, enyhén szolva ementáli oldalt és simán belöttem többször is frontban sidescrapelve Patriottal . Legközelebb ki kell próbálni a tankot és várni kell pár napot, a CC elemzések már semmit sem rnek. :troll:

Arra nem is gondolsz, hogy lehet a WG gyorsan belenyúlt a Crysler statjába CSAK azért, hogy Foch hiteltelenítse és nevetségessé tegye? :D :troll:

Saját magát is hitelteleníti ezzel, mert ami abban a bemutató videoban van a Chryslerről az köszönő viszonyban sincs a valósággal, de ezt már eljátszották a Libertivel és a Defenderrel is, hogy vagy gyengítették a páncélt vagy egyszerűen arról van szó, hogy ezek kamu átverős videok meg adatok folyamatosan, hogy megvedd a prémtankokat, hogy milyen jó lesz közben nem rontják el a balancét :beer2:

2 éve 4 hónapja #241557 Írta: KDenes
Megválaszolva: KDenes

KopiBDW beküldte:

KDenes beküldte:

Azt hiszem ugyanarról beszélünk,megvettem ki próbáltam,várok ;) Túl jó prém tankokat adtak ki az utóbbi időben, ehhez képest ezért gondolom ez ilyen formában nem maradhat.

Csak mit írna, adunk hozzá még páncélt? Ha a papíron levő páncél lenne rajta nagyon OP lenne, akkor ezzel a valós páncélját tripláznák meg

2 éve 4 hónapja #241563 Írta: viktor9421
Megválaszolva: viktor9421

szerintem meg gyengepontokat kéne tenni rá és egy értelmes ágyút ami nem a goldlőszer spammet igényli ahhoz hogy saját szinteden sebezhess

2 éve 4 hónapja - 2 éve 4 hónapja #241567 Írta: KopiBDW
Megválaszolva: KopiBDW
Mondjuk mivel az ágyújával van a gond, én is arra gondoltam, páncél olyan amilyen. De az átütésért tört li a cirkusz így ezt kellene orvosolniuk szerintem is....

MaximusAquila

2 éve 4 hónapja #241569 Írta: viktor9421

KopiBDW beküldte: Mondjuk mivel az ágyújával van a gond, én is arra gondoltam, páncél olyan amilyen. De az átütésért tört li a cirkusz így ezt kellene orvosolniuk szerintem is....

azért normális gyengepont is kéne rá hogy a kisebb tankoknak legyen egyáltalán esélye sebezni, ha nem az alsó lemez akkor a géppuskáknál

2 éve 4 hónapja #241574 Írta: porter
Megválaszolva: porter
Gondolom ez a terv a WG-nél... Mission Done! :)
(nem kevés prém tank..)

Mellékletek:

2 éve 4 hónapja #241581 Írta: viktor9421

porter beküldte: Gondolom ez a terv a WG-nél... Mission Done! :)
(nem kevés prém tank..)

7 sima tank, 23 prémium....

jó irányba halad a játék...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: porter

2 éve 4 hónapja #241590 Írta: Sztyopa
Megválaszolva: Sztyopa

Reméljük ágyúbuff, és akkor lehet sírni a t32 ágyúja miatt is. :)

"A nyúlon túl? Nem! A nyúl az!"

2 éve 4 hónapja #241606 Írta: easypc
Megválaszolva: easypc
Szevasztok !

Most a t8 leárazás alkalmából szeretném megkérdezni melyik tankot érdemes megvenni kifejezetten randomban farmolás céljára nem hátrány ha fun is. :cheer:
Tudom, hogy már sok tankot nem tesznek be a fejlesztési fába, de ezek közül amik most vannak melyik jó most is? (Fcm, CDC, IS-6, T-34, SP, 34-3, mod1, Mutz)
válaszokat köszi :) .

2 éve 4 hónapja #241608 Írta: kero35
Megválaszolva: kero35

easypc beküldte: Szevasztok !

Most a t8 leárazás alkalmából szeretném megkérdezni melyik tankot érdemes megvenni kifejezetten randomban farmolás céljára nem hátrány ha fun is. :cheer:
Tudom, hogy már sok tankot nem tesznek be a fejlesztési fába, de ezek közül amik most vannak melyik jó most is? (Fcm, CDC, IS-6, T-34, SP, 34-3, mod1, Mutz)

Szia!
A te tankod ez esetben ,az Fcm 50 T fun is meg tierlimites is jó ágyú jó rof jó mozgékonyság gyenge páncél!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: easypc

2 éve 4 hónapja #241652 Írta: easypc
Megválaszolva: easypc

kero35 beküldte:

Szia!
A te tankod ez esetben ,az Fcm 50 T fun is meg tierlimites is jó ágyú jó rof jó mozgékonyság gyenge páncél!

Láttam Rosszpénz videoját, amiben eladta az FCM-et. Nem kell attól félnem, hogy használhatatlan lesz? Nem lesznek gebaszok a pályán emiatt?
Már rengeteg páncélos van így is 8-ba, Mausen ág, svédek, Liberte, Denender, Patriot. Így is jó lesz az fcm?
Köszi ! :thx3:

2 éve 4 hónapja #241655 Írta: DeadShadow93
Megválaszolva: DeadShadow93

easypc beküldte:

kero35 beküldte:

Szia!

Láttam Rosszpénz videoját, amiben eladta az FCM-et. Nem kell attól félnem, hogy használhatatlan lesz? Nem lesznek gebaszok a pályán emiatt?
Már rengeteg páncélos van így is 8-ba, Mausen ág, svédek, Liberte, Denender, Patriot. Így is jó lesz az fcm?
Köszi ! :thx3:

Nem rossz tank az FCM de az új MM miatt tényleg sokkal nehezebb lett a játék vele. Medeket még lehet vele gyötörni most is de elég sok a cső map a játékban full t8-ban mikor Defenderek Oho-k Vk Crysler Patriot vagy Liberty jön veled szembe nem túl vices :D
Összeségében nem rossz tank de idejét múlt már..

2 éve 4 hónapja #241663 Írta: Jocek89
Megválaszolva: Jocek89

Igazából az a kérdés Neked mi a fun. Nehéz vagy közepes tank, lassú vagy gyors, sokat töltő nagy alfás ágyú, vagy kisebb újratöltési idő kis sebzéssel. Ezek nagyon eltérő tankok. Meg hát milyen népből tudnál átültetni belevaló legénységet pl. Komoly lóvé ugyanis úgy lesz meccs után, ha fel van szerelve és okosak a fiúk benne, mert a mai játékban ezekből egyik sem OP tank már.

2 éve 4 hónapja #241705 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
Bar a learazasnak vege, de valasztas miatt meg is leirom. 2 hettel ezelott a shopban csomagban volt a T54fisrt prot. Megvettem a fiamnak szulinapjara, termeszetesen mentem vele en is par kort. Ahogy az elottem szolo irta ezek idejetmult konstrukciok, de ha tudod hol a helyed a mappon, mik a jarmu erossegei gyengei, hozza tudsz szokni egyedisegukhoz halas masinak lehetnek. Tehat mivel szepen illeszkedik legenyseg kepzesben az orosz med aghoz(nalam inkabb ez az elsodleges szempont a valasztasban) a hetvegen vettem egyet magnak is. A kreditet szepen termeli. A T43 legenysege mint a villam fejlodik benne. Ha szakaszban megyunk a 2 tank mar veszedelmes, meghata4ozo a csata kimenetele szempontjabol. Amikor a fiam leaszolta netto 107K -t hozott.
Tehat,h mi a jo v sem az inkabb rajtad mulik.
Jo valasztast.
:)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: guzu99

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.