Jelenleg

34
látogatónk van

Prémium harckocsik

6 éve 9 hónapja #243600 Írta: Allanon44
Megválaszolva: Allanon44
Ujra megkérdezném :D tankbecserlésé várható valamikor? :yk: illetve a lorr 40 t, jo tudom volt most volt nemrég :unsure: de hátha benyomják még :dry:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: wotbarca

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja #243614 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna

Ujra megkérdezném :D tankbecserlésé várható valamikor? :yk: illetve a lorr 40 t, jo tudom volt most volt nemrég :unsure: de hátha benyomják még :dry:


Mivel a WG felvette egy tipikus nő szokásait így a jó Isten sem mondja meg előre, hogy mikor mi lesz. Csak ők.

Mivel az orosz szerveren megint lehet cserélni így lehet rá esély, hogy mint legutóbb úgy megkapjuk mi is az ottani akció lezárultával.

Azt, hogy mikor mi lesz akcióban pedig vagy előre közlik vagy csak reggel belépve szembesülsz vele (lsd Skorpio G). Francia hétvége ellenére nincs Liberté a boltban csak a régiek. :-*

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja #243615 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna

Köszi a segítséget mindkettőtöknek :) Lol kaptam vele egy Nicols-t vagy mi,ilyenem se volt még. Na szóval amire még kíváncsi lennék,felszerelések meg legénység.




Ez így okés ugye? :D


A felszerelés jó. Nekem sok az a 24 prémium de játékos igény válogatja.

Szkillezésnek én javítást tolok álca helyet de ez szintén kinek mi jön be alapon választható. shaking
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Artyom1986

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja #243663 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Kíváncsi leszek, küldtem egy ticketet a WG-nek.

Ugyanis a type59-et kinyírták az új MM-ben.
Az elmúlt kb 20-25 csatában kb 15 alkalommal tier 9 jutott neki, a maradék alkalommal full tier 8.
Egy agyonnerfelt, sima nyolcasnál gyengébb tanknak (aki valahol a hetes és nyolcasok között mozog) ez hatalmas nerf.
Ellehetetleníti a játszhatóságot.
Ez nem sima változtatás, nem ez lett elfogadva a szerződésben.

Felkínáltam nekik opciókat, pénzvisszatérítés, tank csere, type59 buff, vagy type59 MM weight változtatás.
Pénzt valószínűleg nem adnak ki a kis zs*dó ujjaik közül.
Persze az is lehet, hogy lesz*rják a ticketemet.

Az vesse rám az első követ, aki pl t26e4-el (amelynek még magasabb átütése van) szívesen játszana egész nap full tier 8-ban vagy tier 9-ben. Vagy ha is6-al lenne valakinek kedve ugyanehhez.
A pref MM ennél a tanknál elvérzett, meghülyült tőle a matchmaking.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja #243675 Írta: guzu99
Megválaszolva: guzu99

R.I.P. T34 :(
Valaha az egyik kedvenc tankom volt.
Több mint 3k csatát mentem vele.
Viszont ma már azt kell,hogy mondjam,hogy eljárt felette az idő.
Ezekben a pörgős ritmusú ,és rövid csatákról szóló mm rendszer mellett,és az új prémek között lassan lassan realizálnom kellett,hogy nem él meg a mezőnyben ,úgy ahogy régen tette azt.
Meglehet régen nem kaptam ennyi bottom tier besoroláást vele.
Pedig szerettem ezt a gunt,ás penetrationt.
Még tizeseket is átlő az ember vele,persze néha csak golddal.
DE a 6skilles legénység dacára 12.38 alá nem tudom lvinni a tőltésidőt.Csak colaval,ugy 11.8 körül van.
És ma ez már kevés.Ha tier xes tank lenne,akkor kárpótolna plus páncél és hp,de igy nem igazán.
A toronyforgás katasztrofális.Eddig is nehézkesen mozgott szegénykém,de ma ez már sokkal jobban kitűnik.
Megváltozott a járműpark a wotban.
Minden pillanatok alatt zajlik.
Már nincs idő cammogni. :(


Annyira találó értékelés, hogy be kéne illeszteni a tankelemzés mögé. Sajnos teljesen igaz az értékelés minden pontban. :(


Hali! Én nem érzem ilyen rossznak,az igaz,hogy lassú,többihez képest lassan tölt,de még most is szeretek vele menni..amíg ilyen körökre képes t8-10-ben,addig nem temetném.... :



Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #243676 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

Kíváncsi leszek, küldtem egy ticketet a WG-nek.

Ugyanis a type59-et kinyírták az új MM-ben.
Az elmúlt kb 20-25 csatában kb 15 alkalommal tier 9 jutott neki, a maradék alkalommal full tier 8.
Egy agyonnerfelt, sima nyolcasnál gyengébb tanknak (aki valahol a hetes és nyolcasok között mozog) ez hatalmas nerf.
Ellehetetleníti a játszhatóságot.
Ez nem sima változtatás, nem ez lett elfogadva a szerződésben.

Felkínáltam nekik opciókat, pénzvisszatérítés, tank csere, type59 buff, vagy type59 MM weight változtatás.
Pénzt valószínűleg nem adnak ki a kis zs*dó ujjaik közül.
Persze az is lehet, hogy lesz*rják a ticketemet.

Az vesse rám az első követ, aki pl t26e4-el (amelynek még magasabb átütése van) szívesen játszana egész nap full tier 8-ban vagy tier 9-ben. Vagy ha is6-al lenne valakinek kedve ugyanehhez.
A pref MM ennél a tanknál elvérzett, meghülyült tőle a matchmaking.


Mindenkinek kéne írni nekik ticketet ilyen ügyben. Ha jönne napi 50e ilyen ticket, az lehet cselekvésre késztetné őket. Tegnap kellett farmolnom egy kis kreditet, ezért pérmekkel mentem. Lorr40t, defender, superpöri, t26e5 folyamtosan tier 10-ben. Ritkán tier 9-ben. 15-ből 1-szer full tier 8. Új MM óta, ha nyerni akarok, akkor tier 9-10-ben megyek, de ott ég a kredit. Ha farmolni akarok, akkor tier 8 + agyvérzés és stat gyilkolás. :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #243679 Írta: bittus
Megválaszolva: bittus

Kíváncsi leszek, küldtem egy ticketet a WG-nek.

Ugyanis a type59-et kinyírták az új MM-ben.
Az elmúlt kb 20-25 csatában kb 15 alkalommal tier 9 jutott neki, a maradék alkalommal full tier 8.
Egy agyonnerfelt, sima nyolcasnál gyengébb tanknak (aki valahol a hetes és nyolcasok között mozog) ez hatalmas nerf.
Ellehetetleníti a játszhatóságot.
Ez nem sima változtatás, nem ez lett elfogadva a szerződésben.

Felkínáltam nekik opciókat, pénzvisszatérítés, tank csere, type59 buff, vagy type59 MM weight változtatás.
Pénzt valószínűleg nem adnak ki a kis zs*dó ujjaik közül.
Persze az is lehet, hogy lesz*rják a ticketemet.

Az vesse rám az első követ, aki pl t26e4-el (amelynek még magasabb átütése van) szívesen játszana egész nap full tier 8-ban vagy tier 9-ben. Vagy ha is6-al lenne valakinek kedve ugyanehhez.
A pref MM ennél a tanknál elvérzett, meghülyült tőle a matchmaking.


Az új MM után én is keresgéltem, mivel lehetne jól farmolni. Type59 pont amiatt, mint nálad, nálam is totál elvégzett. A korábbi teljesítményemet még csak megközelíteni sem tudtam vele.
Nálam a Lorr40t volt az, ami a kedvencnek bizonyult, annak nem is árt annyira, ha nem top tier a lóti-futi VI-VII-es tankok között. Magasabb tierben is szépen hozza a kreditet, nem sok goldot lövök el vele, és szépen lassan az átlagdmg-em is emelkedik.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja #243686 Írta: Daddy56
Megválaszolva: Daddy56

R.I.P. T34 :(
Valaha az egyik kedvenc tankom volt.
Több mint 3k csatát mentem vele.
Viszont ma már azt kell,hogy mondjam,hogy eljárt felette az idő.
Ezekben a pörgős ritmusú ,és rövid csatákról szóló mm rendszer mellett,és az új prémek között lassan lassan realizálnom kellett,hogy nem él meg a mezőnyben ,úgy ahogy régen tette azt.
Meglehet régen nem kaptam ennyi bottom tier besoroláást vele.
Pedig szerettem ezt a gunt,ás penetrationt.
Még tizeseket is átlő az ember vele,persze néha csak golddal.
DE a 6skilles legénység dacára 12.38 alá nem tudom lvinni a tőltésidőt.Csak colaval,ugy 11.8 körül van.
És ma ez már kevés.Ha tier xes tank lenne,akkor kárpótolna plus páncél és hp,de igy nem igazán.
A toronyforgás katasztrofális.Eddig is nehézkesen mozgott szegénykém,de ma ez már sokkal jobban kitűnik.
Megváltozott a járműpark a wotban.
Minden pillanatok alatt zajlik.
Már nincs idő cammogni. :(


Annyira találó értékelés, hogy be kéne illeszteni a tankelemzés mögé. Sajnos teljesen igaz az értékelés minden pontban. :(

Megnyugodtam egy picit, hogy nem csak nálam "gyengécske" ez a vas! Valóban nehézkes vele a játék. Nekem "muszáj" játszani vele, mert csak 2 prémem van. (A másik az FCM.) Farmolni kell!
Igaz azonban, ha már 1-2 lövés "betalál", akkor már - kredit szemszögből nézve - nagyon rossz nem lesz.
10 meccsből 7-8 T10, 3-4 T9, időnként top tier. Akkor meg nem tudom megállni, és tolom.... és ott maradok egyedül... és vissza a garázsba... áhhh... :pacifier:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #243696 Írta: easypc
Megválaszolva: easypc

Kíváncsi leszek, küldtem egy ticketet a WG-nek.

Ugyanis a type59-et kinyírták az új MM-ben.
Az elmúlt kb 20-25 csatában kb 15 alkalommal tier 9 jutott neki, a maradék alkalommal full tier 8.
Egy agyonnerfelt, sima nyolcasnál gyengébb tanknak (aki valahol a hetes és nyolcasok között mozog) ez hatalmas nerf.
Ellehetetleníti a játszhatóságot.
Ez nem sima változtatás, nem ez lett elfogadva a szerződésben.

Felkínáltam nekik opciókat, pénzvisszatérítés, tank csere, type59 buff, vagy type59 MM weight változtatás.
Pénzt valószínűleg nem adnak ki a kis zs*dó ujjaik közül.
Persze az is lehet, hogy lesz*rják a ticketemet.

Az vesse rám az első követ, aki pl t26e4-el (amelynek még magasabb átütése van) szívesen játszana egész nap full tier 8-ban vagy tier 9-ben. Vagy ha is6-al lenne valakinek kedve ugyanehhez.
A pref MM ennél a tanknál elvérzett, meghülyült tőle a matchmaking.


Mindenkinek kéne írni nekik ticketet ilyen ügyben. Ha jönne napi 50e ilyen ticket, az lehet cselekvésre késztetné őket. Tegnap kellett farmolnom egy kis kreditet, ezért pérmekkel mentem. Lorr40t, defender, superpöri, t26e5 folyamtosan tier 10-ben. Ritkán tier 9-ben. 15-ből 1-szer full tier 8. Új MM óta, ha nyerni akarok, akkor tier 9-10-ben megyek, de ott ég a kredit. Ha farmolni akarok, akkor tier 8 + agyvérzés és stat gyilkolás. :(


Most hétvégén én is mentem farmolni. Azt kellett tapasztalnom, hogy a limiteseket is az új MM-nek megfelelően ugyanúgy kezelni, mint a nemlimiteseket. Alig látni 10-ből 1-szer tier 7-eseket FCM, Type 59,IS 6, SP-el, noha az FCM-et előtte rengetegszer top tierbe 6-8-asok ellen dobta. :cry2:

Ma már full T8 a legkedvezőbb MM-je defender,liberi,patriotokkal együtt. Sajnos ez az új MM kivégezte a limites tankokat, amik elvileg stockosak. Az új hullámosak Liberti, Patriot, scorp meg főleg T9-10-ben megy. Nem is tudom használni a régi, jelenleg a tech treeben levő prém vasakat, teljesen kuka lettek. Free fragek az új agyonpáncélozott fenevadaknak. Csak Liberti, Patriot, Defenderrel lehet csak érvényesülni. Nem is olyan régen a Mutzot ismerítették az unicumok, na az kuka lett teljesen. :cry:

Nem sok kedvem van t8-ba menni manapság. :dry:

Én írtam ticketet, de visszaírták, hogy nem foglalkoznak ticketekkel a fejlesztők és nem adnak át nekik infót. A fórumot olvassák állítólag, oda írjak nekik.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja #243700 Írta: Syb936
Megválaszolva: Syb936
Általában nem vagyok az az akadékoskodó fajta, de ez az új mm tényleg röhej... a hétvégén csináltam egy kis statisztikát tier8 csatáimról

Csaták száma: 23
Ebből bottom tier: 16
Mid tier: 1
Csak tier8: 2
Top tier: 4

Igazi élvezet volt állandóan 9-10 ellen menni, persze azt mondják, hogy a saját tier tankjaim ellen harcoljak, de elég nehéz mikor állandóan a nagyobbak találnak meg... Igazából nálam a 9.19 óta ennyire rossz a helyzet, a 9.18 még egy árnyalattal jobb volt.....

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #243709 Írta: guzu99
Megválaszolva: guzu99
...én akkor is szeretem,és nem fogom eladni,mert lehet használni ezt a tankot....sztem sokan elmennek mindig a szokásos heavy helyekre,ez hiba....én mostanában sokszor bukkanok fel ott,ahol nem számítanak rám,és elég jól lehet használni..sztem két dolog kell csak ennek a tanknak:legyen melletted valaki,aki fedez,és hulldown ezerrel...Pl: Highway-on nem a városba megyek vele,hanem a med vonalra,és elég pusztító tud lenni azon a tájon....Ezen a mapon sem a városba megyek,mint ahogy azt szokták,meg kérik,hanem a híd felé.....



Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja #243727 Írta: Kopasz0721
Megválaszolva: Kopasz0721
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: guzu99

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja #243779 Írta: KDenes
Megválaszolva: KDenes
Bekerült a Mutz a shopba ! Lehet vásárolni :banana:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja #243781 Írta: Admiral_von_Yorck
Megválaszolva: Admiral_von_Yorck

...én akkor is szeretem,és nem fogom eladni,mert lehet használni ezt a tankot....sztem sokan elmennek mindig a szokásos heavy helyekre,ez hiba....én mostanában sokszor bukkanok fel ott,ahol nem számítanak rám,és elég jól lehet használni..sztem két dolog kell csak ennek a tanknak:legyen melletted valaki,aki fedez,és hulldown ezerrel...Pl: Highway-on nem a városba megyek vele,hanem a med vonalra,és elég pusztító tud lenni azon a tájon....Ezen a mapon sem a városba megyek,mint ahogy azt szokták,meg kérik,hanem a híd felé.....




...most, hogy instant tolom a JP II-vel a rászabott MM-el, azt kell mondjam kevesen használják sztem jól a T34-et! A torony továbbra is belőhetetlen szemből rajta!
Na de jönnek vele előre az emberek top tier X-ben mint akinek egy szál esze sincs, gondosan kikerülve minden dombot, minden buckát, minden törmelék halmot, nehogy lelassuljanak a végén még.....a teste fürdőhab keménységű, persze, hogy elolvadnak vele!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja #243784 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Ezekkel már neki se állok farmolni.
Megbízhatóan jelenleg csak a Skoprion G hozza a kreditet nekem. Tegnap le is faroltam vele 2.4M -t :-D

Kíváncsi leszek, küldtem egy ticketet a WG-nek.

Ugyanis a type59-et kinyírták az új MM-ben.
Az elmúlt kb 20-25 csatában kb 15 alkalommal tier 9 jutott neki, a maradék alkalommal full tier 8.
Egy agyonnerfelt, sima nyolcasnál gyengébb tanknak (aki valahol a hetes és nyolcasok között mozog) ez hatalmas nerf.
Ellehetetleníti a játszhatóságot.
Ez nem sima változtatás, nem ez lett elfogadva a szerződésben.

Felkínáltam nekik opciókat, pénzvisszatérítés, tank csere, type59 buff, vagy type59 MM weight változtatás.
Pénzt valószínűleg nem adnak ki a kis zs*dó ujjaik közül.
Persze az is lehet, hogy lesz*rják a ticketemet.

Az vesse rám az első követ, aki pl t26e4-el (amelynek még magasabb átütése van) szívesen játszana egész nap full tier 8-ban vagy tier 9-ben. Vagy ha is6-al lenne valakinek kedve ugyanehhez.
A pref MM ennél a tanknál elvérzett, meghülyült tőle a matchmaking.


Mindenkinek kéne írni nekik ticketet ilyen ügyben. Ha jönne napi 50e ilyen ticket, az lehet cselekvésre késztetné őket. Tegnap kellett farmolnom egy kis kreditet, ezért pérmekkel mentem. Lorr40t, defender, superpöri, t26e5 folyamtosan tier 10-ben. Ritkán tier 9-ben. 15-ből 1-szer full tier 8. Új MM óta, ha nyerni akarok, akkor tier 9-10-ben megyek, de ott ég a kredit. Ha farmolni akarok, akkor tier 8 + agyvérzés és stat gyilkolás. :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.