Jelenleg 538 vendég és 9 tag online

Német harckocsik

5 hónapja 4 hete #276158 Írta: CrossMetal1
Megválaszolva: CrossMetal1
Grille15 tényleg vacak vagy én vagyok béna?Nagyon nagy csalódás nekem a 8- 9es után.

Rövid az élet, hosszú a szégyen.
wotinfo.net/en/...re.png
Olivia kom skykru

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 hónapja 4 hete #276161 Írta: F3rmi
Megválaszolva: F3rmi
Nem annyira rossz.
Nekem kb 3k átlag dmg van vele, és rajta van a 3GM - használható, de van egy speciális játékstílusa ha jól akarod tolni vele, az biztos.
Ne add fel...

CrossMetal1 beküldte: Grille15 tényleg vacak vagy én vagyok béna?Nagyon nagy csalódás nekem a 8- 9es után.

3GM: T-34; KV-1; Type T-34; Chi-Nu; Pz. III/IV; Pz. IV H; AMX ELC; Chaffee; VK 30.01(H); T-34-85; T-150; AMX 12t; T37; Cromwell B; E25; Leo; T29; AMX 13 75; T20; Panther M10; T26E5 Patriot; T26E4 SuperPershing; Löwe; Skorpion G; M4A1 Revo; WZ-111; AMX M4 Liberté; T34; IS-6; STA-2; FCM 50t; FV4202; Defender; IS3; Lorraine 40t;T25 Pilot Nr 1; T-34-3; IS-7; BC 25t;T57 Heavy; Grille 15; Maus; TVP T50/51; AMX 50 Foch B;
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrossMetal1

5 hónapja 4 hete #276167 Írta: sk-skuba
Megválaszolva: sk-skuba

CrossMetal1 beküldte: Grille15 tényleg vacak vagy én vagyok béna?Nagyon nagy csalódás nekem a 8- 9es után.

Én is így vagyok vele, amúgy nem annyira pontos az ágyúja, és ha kiszúrnak akkor mindenki téged lő.
Nekem is csalódás, lehet vele nagyokat menni, de nagyon hátul kell lenned.

5 hónapja 4 hete - 5 hónapja 4 hete #276169 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Detto igy vagyok ezzel a Grille15-el... Nem szerettem sohase a TD-t , de kampany miatt ugy gondoltam egyet kihuzok... Akkoriban meg a regi taras Waffenträger auf E 100 volt helyette es az a korbeforgos tornya plussz a tarassag miatt tetszett haverom accjan kiprobaltam es be is jott... A kampanybol megkapta a full noi legenyseget akkoriban T8-ig huztam ki es volt egy nagy szunetem a jatekban, aztan mikor legkozelebb elkezdtem jatszani akkorra kicsereltek erre, mivel mar 6 noi legenyseg volt hozza ugyvoltam mar nincs visszaut ezert szepen lassan kihuztam... Nemreg lett meg kb. 20 csatam van vele, de borzalmas csalodas ugy felspotolnak mozgas kozben tobb szaz meterekrol, hogy sirni lenne kedvem foleg, hogy amint felspotoltak mar kapom is a lovest/fokuszt es megyek is a garazsba.. Szet basz az ideg rendesen... :wb: :wb: :wb: Mivel semmilyen Nemet tank nincs ami tetszik igy a legenyseggel se tudok mit kezdeni uj T10 TD-t se akarok kihuzni ugyh beszoptam a nagy branert... :applause: :cry: :rofl:

Igy nez ki a legenyseg szerintem igy okes fullos alca megvan latotav is alakul ugyh szerintem nem rajtuk mulik a dolog...

Garazsban:
T10 : IS7, IS4, T57 Heavy, 50B, S.Conqueror, OBJ 140, T62A, BC 25T, AMX 13 105, Grille 15, OBJ 261
T9 : OBJ 263
T8 :OBJ. 252U, KV5, Somua SM, Caernarvon AX, WZ 120FT, Type 59, T54 first prot., Progetto 46, Lorraine 40t, T92
T7 : T71 DA, AMX 13 57, ISU-122S, S51
T6 : HT No. VI, Cromwell B,
T5 : 105 leFH18B2
Mellékletek:

5 hónapja 4 hete - 5 hónapja 4 hete #276192 Írta: CrossMetal1
Megválaszolva: CrossMetal1
Visszaraktam a legénységet (most fél áron) a WT Pz4-be.Grille marad a garázsban

Ez kicsit régebbi scrn shot,mikor még az új patchnál lemaradoztak a felszerelések.

Rövid az élet, hosszú a szégyen.
wotinfo.net/en/...re.png
Olivia kom skykru
Mellékletek:

5 hónapja 4 hete #276193 Írta: sk-skuba
Megválaszolva: sk-skuba

CrossMetal1 beküldte: Visszaraktam a legénységet (most fél áron) a WT Pz4-be.Grille marad a garázsban

Az viszont kurva jó tank.

4 hónapja 5 napja #279599 Írta: Gspzoli
Megválaszolva: Gspzoli
Sziasztok, E50-et érdemes a hosszú csövű 88-assal használni, vagy célszerűbb rögtön a nagyágyú?

4 hónapja 5 napja #279601 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

Gspzoli beküldte: Sziasztok, E50-et érdemes a hosszú csövű 88-assal használni, vagy célszerűbb rögtön a nagyágyú?

Szia!
A 88-as lövegnek iszonyatos DPM-e van. Viszont, az én meglátásom szerint, csak bohóckodni jó. Igazán élvezetessé a játék a 105mm-es löveggel válik. Szóval szerintem jobban jársz vele.
Jelenleg több mint 900 csatám van vele (asszem), és kb. 800 csata óta használom a nagy ágyút. Szerintem vétek lenne a szívószállal lövöldözni.

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Gspzoli

2 hónapja 2 hete #282340 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Sziasztok!

Nemrég rangsorolthoz sikeresen kihúztam a Maust. Sajnos töltésgyorsító+szellőzés+repeszpáncél kombóval nem nagyon tudtam semmit eltalálni, repeszpáncél vertstabra cseréje segített. A páncélzatát sem sikerült igazán működésre bírnom, a torony enyhe elfordítása nem sokat ért az aranyeső ellen.
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
Két kérdésem lenne.
1) Ha nézek YouTube-ról oktatóvideót a Maushoz meg megyek vele randomban 100-200 csatát, akkor jobban rá fogok érezni a tankra?
2) Vagy jobban járok játékélményileg, ha eladom, és a benne levő full női legénységet egy E75-be ültetem? (Tegnap meglett az Obj. 140, lesz elég 10-es tankom Maus nélkül is.)

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Az evolúció jele: immár 7 tankon is megvan a 3 GM. És a WoT 1.0-át immár halvány, de azért kék WN8-cal köszöntöm.

2 hónapja 2 hete #282341 Írta: szekkernyak
Megválaszolva: szekkernyak
rankedra szerintem inkább type 5 mint maus,de pattintós személyes küldikhez a maus nem lehet rossz.azt nem tudom megmondani hogy ráérzel e vagy sem,de én egy próbát azért tennék a helyedben.

2 hónapja 2 hete #282349 Írta: Hunti
Megválaszolva: Hunti

Tank_szemelyzete beküldte: Sziasztok!

Nemrég rangsorolthoz sikeresen kihúztam a Maust. Sajnos töltésgyorsító+szellőzés+repeszpáncél kombóval nem nagyon tudtam semmit eltalálni, repeszpáncél vertstabra cseréje segített. A páncélzatát sem sikerült igazán működésre bírnom, a torony enyhe elfordítása nem sokat ért az aranyeső ellen.

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
Két kérdésem lenne.
1) Ha nézek YouTube-ról oktatóvideót a Maushoz meg megyek vele randomban 100-200 csatát, akkor jobban rá fogok érezni a tankra?
2) Vagy jobban járok játékélményileg, ha eladom, és a benne levő full női legénységet egy E75-be ültetem? (Tegnap meglett az Obj. 140, lesz elég 10-es tankom Maus nélkül is.)

Nekem nagy kedvencem a Maus:)
A tornyát próbáld a testtel párhuzamosan forgatni, nálam ez általában beválik és szépen pattognak.Persze ha több helyről lőnek, akkor már nehéz mit kezdeni.
Ami még fontos, hogy csata elején jól fontold meg merre indulsz el, mert később már nem nagyon akad idő arra, hogy megfordulj és máshol próbálkozz.

2 hónapja 5 napja #282622 Írta: Mustang4244
Megválaszolva: Mustang4244
Háj és szép esetet mindenkinek.Egy idióta páciens talán kezelésre vár!:silly:

Most hogy befejeztem az M48A5 ágat,gondolkodtam hogy esetleg elindulok a Maus irányába...vagy E100?Igazából párhuzamosan húzom most az Object 705A és 277 ágat ,de ahogy elnézem ezekhez az acélszörnyekhez képest eléggé alupapír hatásuk van.

Na szóval!

Azon kívül hogy jól védett mind a 2 ág csúcsragadozója van bármi említésre méltó pozitív tulajdonsága?Megéri értük elbohóckodni?(Jelenleg Tiger 1 a top)

Go your own way! Járd a magad útját!

2 hónapja 5 napja #282625 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun
Ez engem is érdekelne, nekem is a Tiger 1 a top jelenleg, illetve kérdezném, hogy melyik (a 3 közül) német TX-es HT most a "legjobb". Mivel van egy "extra" 5 fős (0. skilles , már 3. skillnél járó) legénységem a Tiger131-ben, én a PzkpfwVII-et terveztem a közeljövőben célba venni.

2 hónapja 5 napja #282626 Írta: Hunti
Megválaszolva: Hunti
E100<PZVII<Maus.
E100-al is lehet jó köröket futni, de az a torony borzalmas rajta.PZVII-nek nagyon jó a páncélja, sokan még most sem tudják a gyenge pontjait. Ágyúról nem tudok mit mondani ,mert nekem VK van.Maus DPM-et leszámítva egy korrekt ágyú van rajta, ha ráérzel a helyes forgatására, akkor szórakoztató vele a játék.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun

2 hónapja 5 napja #282635 Írta: wrett
Megválaszolva: wrett
A MAUS a legjobb német nehéz tank szerintem, sőt nekem pl. az összes közül ez a kedvencem, annak ellenére, hogy vannak hatékonyabb ma(u)sinák is . Az extra páncélozottsága és a brutális életereje szinte garantálja, hogy egy gyengébb játékos is (mint pl. én) hasznos tud vele lenni. Legrosszabb esetben jópár lövés erejéig leköti az ellenséges tankokat és artykat, amíg a többiek nyugodtabban tevékenykedhetnek. És viszonylag elég gyorsan lehet vele lövöldözni is. Mivel arty mágnes, a repeszpáncél nálam alap rajta (és még a Type-októl is véd! :D). Nyilván egy "fontolva haladós" játékstílust igényel, akinek ez bejön és nem akar vele rohangálni mint a töketlen kutya, az nem fog csalódni.

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.