Jelenleg 398 vendég és 7 tag online

Német harckocsik

1 éve 2 hónapja - 1 éve 2 hónapja #284451 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
a) El sem találtad.
b) Csak valamelyik külső modul (lánctalp, kémlelő nyílás, vagy ágyúcső) sérült.
c) A repesz lőszer is le tud pattanni, ha az nem legalább 3x nagyobb a pácélnál (az 52 mm-es páncél a 150mm-es repesz lövedéket is eltérítheti).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 2 hónapja #284454 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

matyiabagoly beküldte: c) A repesz lőszer is le tud pattanni, ha az nem legalább 3x nagyobb a pácélnál (az 52 mm-es páncél a 150mm-es repesz lövedéket is eltérítheti).

Az overmatch a HE-re nem vonatkozik. A repesz lőszerre vonatkozó szabályok: HE Shells

1 éve 2 hónapja #284466 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Köszi, javítottam.

1 éve 2 hónapja #284740 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Sziasztok!

Másnak is van gond az M41 90 kapáslövési képességeivel már rövid távon is? 100%-os már minden legénységi tag, Snapshot 60-70%-on, töltésgyorsító-optika-venti trióból a venti helyett vertstab van, és mégis, egy előttem guruló light meglövése problémás mert túl sokáig kell célozni. Csak nekem nincs érzékem a tankhoz? [Pershinghez abszolút nem volt érzékem. Lehet, ez is csak ilyen egyéni szociális probléma.]
U.I. 1 hetes kóddal kölcsönöztem a tankot, eddig nem tudtam annyit használni, mint szerettem volna, és túl sok kreditet nem akarok rákölteni. Felszerelés 50%-os akcióban szerezve.

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Az evolúció jele: immár 7 tankon is megvan a 3 GM. És a WoT 1.0-át immár halvány, de azért kék WN8-cal köszöntöm.

1 éve 2 hónapja #284750 Írta: mleslie
Megválaszolva: mleslie
Sracok!

Az E100 csak nalam nem mukodik, vagy tenyleg ennyire papir?
Aranyeso hullik ra minden csataban es meg a lightok is beverik a tornyat.
10bol jo ha 2 jo csatam van vele. Az E75 sokkal jobban muzsikal nekem.

1 éve 1 hónapja #284764 Írta: fsb
Megválaszolva: fsb
Pár éve ilyen.
"Elavult" a Maus-al együtt, bár az kapott egy kis buffot nemrég, de az új medek simán belövik.

1 éve 1 hónapja #284794 Írta: Tökfilkó2017
Megválaszolva: Tökfilkó2017
SU-130 bejelentkezés után látható a shopban:
Mellékletek:

1 éve 1 hete - 1 éve 1 hete #286533 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69

qwasas007 beküldte: Valaki tud esetleg a vk 28.01-ről esetleg pár szót írni? Érdemes-e egyáltalán használni, vagy free xp-s? Aktív vagy passzív spotternek jó -e, vagy esetleg egyiknek sem :troll: ? Az elődje nagyon bejött, de tudom, ez teljesen más játékstílust igényel. Válaszokat előre is köszönöm. :thx2:

Szia!
Én már régen túl vagyok rajt, de nagyon megszerettem.
Venti-távcső-periszkóppal használtam a jó spot potenciál, látótáv miatt, tehát aktív/passzív spotternek egyaránt. Ennek ellenére 1700 körüli WN8-at sikerült kicsikarnom belőle, pedig az átlagom ennél jóval gyengébb.
Tehát vegyesen használtam egy adott csatán belül is, hol spotoltam, hol pedig bokor, vagy "távolság" és lőttem az enemy-t.
Löveg viszonylag pontos, a második, de inkább harmadik vonalból csipegettem a sebzéseket. Itt a célzással óvatosan, mert a lövedék sebessége elég lassú, 720 m/s, az APCR-é is csak 988 m/s. Utódoknál is hasonló lesz, érdemes itt hozzászokni. :)
Tehát semmiképpen nem free XP ... szerintem! :)

1 éve 5 napja #286605 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij
Van még létjogosultsága az E 50-nek, vagy esetleg csak kizárólag APCR-el?

1 éve 4 napja #286615 Írta: Greysword
Megválaszolva: Greysword

Szmertyij beküldte: Van még létjogosultsága az E 50-nek, vagy esetleg csak kizárólag APCR-el?

MM és pályafüggő ez a kérdés. Csőpályákon bottom tierként apcr igényes, de ha nyitottabb pálya és van lehetőség oldalba lőni a tankokat akkor ellehet ap-val is boldogulni. Illetve ha top tier vagy a 220-as pen 1-2 tankot kivéve még a tier 9-ban is elegendő, persze a low rollok miatt ki leszel kicsit szolgáltatva az rng-nek. Én kb. 3/4 éve játszottam az E50-el, 128 meccs 64%-os wr 2,1k sebzés, ha kellett megnyomtam a kettes gombot, kb 3:1 arányban lőttem ap-t és apcr-t.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szmertyij

1 éve 4 napja #286628 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij
Megnéztem pár YouTube-os visszajátszást, ahol azt tapasztaltam, hogy kétharmad részt APCR-el használták. Megmondom őszintén ritka volt az az eset amikor nem éreztem indokoltnak, ezért is kérdeztem mennyire használható. Mindenesetre kipróbálom a teszt szerveren.

10 hónapja 1 hete #287687 Írta: KUF
Megválaszolva: KUF
Egy kis összehasonlító videó a II. Vh-s német tankok méreteiről, és főbb adatairól:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, gabi418

10 hónapja 1 hete - 10 hónapja 1 hete #287708 Írta: gabi418
Megválaszolva: gabi418
.

Wot játékosnevem: gabi418
Klánom:Csiga-Biga csapat [CSGA]
WoT klánfelvétel: www.gabi-wot.hupont.hu/

10 hónapja 1 hete #287741 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna

Szmertyij beküldte: Megnéztem pár YouTube-os visszajátszást, ahol azt tapasztaltam, hogy kétharmad részt APCR-el használták. Megmondom őszintén ritka volt az az eset amikor nem éreztem indokoltnak, ezért is kérdeztem mennyire használható. Mindenesetre kipróbálom a teszt szerveren.

Ha van kredit és nem sajnálod akkor simán ONLY APCR (már csak a sebessége miatt is). Amúgy meg felesben bővel életképes, 3-5 repesszel megtámogatva.
Akiket én néztem bőven 300m felett tolták az ellenfélbe. Szóval oda meg kell is a távolság miatt.

10 hónapja 1 hete #287772 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69

Szmertyij beküldte: Megnéztem pár YouTube-os visszajátszást, ahol azt tapasztaltam, hogy kétharmad részt APCR-el használták. Megmondom őszintén ritka volt az az eset amikor nem éreztem indokoltnak, ezért is kérdeztem mennyire használható. Mindenesetre kipróbálom a teszt szerveren.

Annak idején "rosszpenz" kedvence volt ez a gép, akkor határoztam el, hogy megszerzem én is.
Ő kb. felesben használta az APCR-t, tier leosztástól függően, bár szerette a sebességét. :)
Én visszafogottabb vagyok, a pontos löveg miatt nem tartom kevésnek a normál lőszer pen-jét, ritkán lövök "goldot". Persze frontból a heavy soron indokolt lehet.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.