Jelenleg 343 vendég és 6 tag online

Német harckocsik

1 éve 5 hónapja #274234 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Sziasztok!

A Grille 15-t érdemes megvenni? Mennyire használható manapság? :dry:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 5 hónapja - 1 éve 5 hónapja #274266 Írta: szekkernyak
Megválaszolva: szekkernyak

Artyom1986 beküldte: Sziasztok!

én is most gondolkodom a visszavételén,szerintem az 1.0-a jót tett a tdknek pláne azoknak amik gyorsan pozicióba tudnak érni.az ágyúja hasonló mint a scorpion gnek hogy néha olyan dolgokról pattan meg úgy szór mint az állat néha meg sebészi.kamója olyan van is meg nincs is de legalább viszonylag gyors,ha nagyon kell még valami fura közelharcot is lehet vele vívni.gondolom az objv4 sokkal jobb meg talán a badger de még így is benne van a leghasználhatóbb tier 10 tdk között.

1 éve 5 hónapja #274272 Írta: zetike02
Megválaszolva: zetike02
Nekem nagy álmom a T55A, és már csak ez a HT15 hiányzik. Most mentem egy csatát, megint csak 10.000-et sikerült összehoznom VK B-vel. Alapvetően nem szerettem volna kifejleszteni a Pz VII-t, de az az egyetlen esélyem erre a küldetésre.
A light és arty küldetéseket elismerésekkel (vagy hogy nevezik azokat) kiváltottam, mert azok még annyira nem mennek mint a HT15. Az a baj, hogy ha sikerül is 10.000 körülit összehozni, vége a csatának, max marad 2 ember akikben van összesen 500 hp, és így nem sikerül sosem. :cry2:

1 éve 5 hónapja #274298 Írta: Lacek89
Megválaszolva: Lacek89

zetike02 beküldte: Nekem nagy álmom a T55A, és már csak ez a HT15 hiányzik. Most mentem egy csatát, megint csak 10.000-et sikerült összehoznom VK B-vel. Alapvetően nem szerettem volna kifejleszteni a Pz VII-t, de az az egyetlen esélyem erre a küldetésre.
A light és arty küldetéseket elismerésekkel (vagy hogy nevezik azokat) kiváltottam, mert azok még annyira nem mennek mint a HT15. Az a baj, hogy ha sikerül is 10.000 körülit összehozni, vége a csatának, max marad 2 ember akikben van összesen 500 hp, és így nem sikerül sosem. :cry2:

Tudomásom szerint a T55A HT 15 -höz a blokkolt, az elszenvedett és az általad kiosztott sebzésnek összesen kell 12000 HP-nak lenni, nem csak az általad kiosztottnak.

A te példádból kiindulva annak a küldetésnek meg kellet volna lenni. Erősen kétlem hogy bekapott és blokkolt sebzés nélkül lőttél 10k dmg-et, hacsak nem valami kurva jó helyről kempeltél egy arty nélküli csatában.
Már meg ne haragudj.

1 éve 5 hónapja #274321 Írta: zetike02

Lacek89 beküldte:

zetike02 beküldte: Nekem nagy álmom a T55A, és már csak ez a HT15 hiányzik. Most mentem egy csatát, megint csak 10.000-et sikerült összehoznom VK B-vel. Alapvetően nem szerettem volna kifejleszteni a Pz VII-t, de az az egyetlen esélyem erre a küldetésre.

Tudomásom szerint a T55A HT 15 -höz a blokkolt, az elszenvedett és az általad kiosztott sebzésnek összesen kell 12000 HP-nak lenni, nem csak az általad kiosztottnak.

A te példádból kiindulva annak a küldetésnek meg kellet volna lenni. Erősen kétlem hogy bekapott és blokkolt sebzés nélkül lőttél 10k dmg-et, hacsak nem valami kurva jó helyről kempeltél egy arty nélküli csatában.
Már meg ne haragudj.

Öööm, elolvastam újra amit írtam, reméltem hogy nem írtam semmi hülyeséget, és nem is. Kérdezném, hogy hol láttál olyat, hogy csak a sebzett dmg-m 10 ezer? Mert ilyet nem írtam. Összesen a felfogott, kiosztott és elszenvedett sebzéssel 10.000-et sikerült vele összehoznom, gondoltam, hogy ha valaki elolvassa, így értelmezi, de ezek szerint nem.

1 éve 5 hónapja #274323 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Azért nem mert nem ezt írtad, bár valószínű ezt szeretted volna.

"...Most mentem egy csatát, megint csak 10.000-et sikerült összehoznom VK B-vel"

Ebből honnan következik, hogy kombinált kört mentél? Igaz az sem, hogy hogy csak sebzésből jött össze ennyi dmg. Ez a mondat így nem hordoz elég információt így simán félre lehet érteni.

zetike02 beküldte:

Lacek89 beküldte:

Már meg ne haragudj.

Öööm, elolvastam újra amit írtam, reméltem hogy nem írtam semmi hülyeséget, és nem is. Kérdezném, hogy hol láttál olyat, hogy csak a sebzett dmg-m 10 ezer? Mert ilyet nem írtam. Összesen a felfogott, kiosztott és elszenvedett sebzéssel 10.000-et sikerült vele összehoznom, gondoltam, hogy ha valaki elolvassa, így értelmezi, de ezek szerint nem.

1 éve 5 hónapja - 1 éve 5 hónapja #274325 Írta: zetike02
Hát, ha csak a dmg 10k lenne, szerintem már rég meglenne az a HT15. 10 ezer sima dmg-t egy hiperszuperOP játékosnak se egyszerű összehozni, nem hogy nekem, és mivel előtte a kombináltról beszéltünk, én arra értettem azt a 10k-t.

1 éve 5 hónapja #274326 Írta: dies
Megválaszolva: dies

zetike02 beküldte: Hát, ha csak a dmg 10k lenne, szerintem már rég meglenne az a HT15. 10 ezer sima dmg-t egy hiperszuperOP játékosnak se egyszerű összehozni, nem hogy nekem, és mivel előtte a kombináltról beszéltünk, én arra értettem azt a 10k-t.

Vigyázz mit irsz! Erre kevesen értik a magyar nyelvet,viszont vau sokaknak megy.. :)

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is.

1 éve 5 hónapja #274373 Írta: gONE_CLICKin
Megválaszolva: gONE_CLICKin

Artyom1986 beküldte: Sziasztok!

Én, ha nem akarok sebezni, csak ezzel megyek. Ennyi lepattanót meg nullás kritikust semmi mással nem tudok lőni. Igaz, nem erőltetem a prém lőszert.

Ráadásul úgy fordul mint a Titanic. Papír tanknál ez sem túl előnyös.

1 éve 5 hónapja - 1 éve 5 hónapja #274402 Írta: Cave
Megválaszolva: Cave
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Egyetértek az előttem szólóval, kivéve abban, hogy kellene hozzá a prémium lőszer. Nem kell. Amit ez alap átütéssel nem ver át, azt prémiummal is pattintatja. :sick:

A vicces az, hogy ettől még szerethető. :oops:

1 éve 5 hónapja #274406 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

Cave beküldte:

Egyetértek az előttem szólóval, kivéve abban, hogy kellene hozzá a prémium lőszer. Nem kell. Amit ez alap átütéssel nem ver át, azt prémiummal is pattintatja. :sick:

Hát az igazat megvallva engem nem győztetek meg.

Ti szerintetek melyik az a német tízes, amit érdemes használni? Bocsánat nem lehúzni akarom a németeket, de mostanában úgy érzem, rájuk jár a rúd.

Arty-k: G.W. Panther-től felejtős. (Kis lőszög.)
Grille 15: Erről most nyilatkoztatok…
JgPzE100: Talán ez az a német, amivel legtöbbször találkozom. Ennek ellenére bár nagyot lehet böffenteni vele, nem éri meg a belefecolt energiát. (Az arany-mágnes tulajdonsága miatt… Ja, meg egy világító toronynak jobb álcája van, mint neki…)
Maus: Időtlen idők óta nem találkozok vele. (Csak tudnám, akkor meg miért mennek az emberek Mauschen-nel…) Mostanában kezdett játékosok meg nem értik, hogy miért van az egérfogó kitüntetés, ha Maust is csak havonta egyszer látnak. (Akkor is 8 tier-ű light-ként. ;-)
Pz.Kpfw. VII: Nem igazán találkozok vele, de lehet csak azért, mert mostanában lett bevezetve…
E100: Bár még nincs meg az E75, de a többiek azt regélik az jobb. Csak a WG meg ne tudja, mert akkor nem az E100 húz, hanem E75 nyúz…
E50M: Itt meg E50 az, ami ha nem is jobb, de játszhatóbbnak tűnik…
Leopárd1: Gondolkoztam, hogy miben kiemelkedő… …és még mindig csak gondolkozom…
Rhm. Pzw.: Ez is jó, jó tank. De mindig van olyan, aminek jobbak a tulajdonságai.

Félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy a német fán nincs oly gyümölcs, ami nem élvezet használni, de ezek nem a 10 tierben vannak szerintem.
Már előre is elnézést kérek azoktól, akik úgy érzik megbánthattam őket.

1 éve 5 hónapja - 1 éve 5 hónapja #274407 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986

hadtjuk beküldte:

Cave beküldte:

Hát az igazat megvallva engem nem győztetek meg.

Ti szerintetek melyik az a német tízes, amit érdemes használni? Bocsánat nem lehúzni akarom a németeket, de mostanában úgy érzem, rájuk jár a rúd.

Grille 15: Erről most nyilatkoztatok…
JgPzE100: Talán ez az a német, amivel legtöbbször találkozom. Ennek ellenére bár nagyot lehet böffenteni vele, nem éri meg a belefecolt energiát. (Az arany-mágnes tulajdonsága miatt… Ja, meg egy világító toronynak jobb álcája van, mint neki…)
Maus: Időtlen idők óta nem találkozok vele. (Csak tudnám, akkor meg miért mennek az emberek Mauschen-nel…) Mostanában kezdett játékosok meg nem értik, hogy miért van az egérfogó kitüntetés, ha Maust is csak havonta egyszer látnak. (Akkor is 8 tier-ű light-ként. ;-)
Pz.Kpfw. VII: Nem igazán találkozok vele, de lehet csak azért, mert mostanában lett bevezetve…
E100: Bár még nincs meg az E75, de a többiek azt regélik az jobb. Csak a WG meg ne tudja, mert akkor nem az E100 húz, hanem E75 nyúz…
E50M: Itt meg E50 az, ami ha nem is jobb, de játszhatóbbnak tűnik…
Leopárd1: Gondolkoztam, hogy miben kiemelkedő… …és még mindig csak gondolkozom…
Rhm. Pzw.: Ez is jó, jó tank. De mindig van olyan, aminek jobbak a tulajdonságai.

Félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy a német fán nincs oly gyümölcs, ami nem élvezet használni, de ezek nem a 10 tierben vannak szerintem.
Már előre is elnézést kérek azoktól, akik úgy érzik megbánthattam őket.

Nagyrészt egyetértek Veled. A JgPzE100-al én jóban vagyok,bár tényleg nincs álcája :S Maus-t nagyon ritkán látok :( E-100 a múltkor visszavettem de valami olyan arti és arany lőszer mágnes volt ,hogy az hihetetlen,bár sokszor felesleges ellen az aranylőszer hisz a sima is átviszi :sick: ,szerintem az egyik leghasználhatatlanabb 10 es nehéz tank.,E-75 sokkal használhatóbb :dry:

1 éve 5 hónapja #274421 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Annyit jegyeznék meg, hogy nem csak random van a világon.

És ha global map vagy nyomulás vagy más olyan játékmód van terítéken, ahol lehet tudni előre hogy mely térkép lesz, ott ha városi map jön, akkor a Maus-os setup indokolt lehet. Védekező heavy-ként tarthatja a banánt ... de Cliff-en is láttam már olyant, hogy beállt a hegy mellett a sarokra, és hát nem nagyon ment el mellette senki ... szóval baloldalt ő és egy két TD remekül tartották.

1 éve 5 hónapja #274424 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Simán lebontják Type 5-kel a banánon. Nézd meg serious_threat videóját itt, abban láthatsz Számos Type 5-öt akcióban :-)

Sics beküldte: Annyit jegyeznék meg, hogy nem csak random van a világon.

És ha global map vagy nyomulás vagy más olyan játékmód van terítéken, ahol lehet tudni előre hogy mely térkép lesz, ott ha városi map jön, akkor a Maus-os setup indokolt lehet. Védekező heavy-ként tarthatja a banánt ... de Cliff-en is láttam már olyant, hogy beállt a hegy mellett a sarokra, és hát nem nagyon ment el mellette senki ... szóval baloldalt ő és egy két TD remekül tartották.

1 éve 5 hónapja #274430 Írta: Shrek
Megválaszolva: Shrek

hadtjuk beküldte: Ti szerintetek melyik az a német tízes, amit érdemes használni? Bocsánat nem lehúzni akarom a németeket, de mostanában úgy érzem, rájuk jár a rúd.

...

Most úgy érzem, a nagy tieres német artikat meg kell védenem. :)
Az a kis lőszög ugyanis nagyon korrekt szűküléssel, remek pontossággal, elég jó sebzéssel és brutális splashsel lett kompenzálva. Tier 8-től fölfelé gyakorlatilag ugyanazt azt ágyút használják és a tízesnél a töltésidő 31 mp miközben gyakran oszt ki 20 mp körüli kábításokat. A röppálya elég lapos, ami városi vagy dombos pályákon hátrány ugyan, de a lövedék igen hamar eléri a célpontot, nem nagyon másznak el a befogott célpontok. Az sem véletlen, hogy nagyon sokan játszanak a 10-es német artikkal, elég jól lehet alkotni velük.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.