Jelenleg

33
látogatónk van

Német harckocsik

6 éve 3 hete #269678 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo
A három német 10-es nehéz mennyire használható jelenleg , illetve egymáshoz hogy viszonyulnak ?
Csak mert E100 már régóta van , de nem igazán használtam , nem is ment vele jól. :(
Úgyhogy érdekelne hogy a másik kettőből melyikre érdemes időt áldozni (majd valamikor :lol: )
Szóval Maus vs. Pz.Kpfw. VII ?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hete #269701 Írta: Gest
Megválaszolva: Gest
Pz7 szvsz jól muzsikál randomban, tipikus cammogós német heavy. Ennek valóban van páncélja, még a gold is szokott pattogni róla. Remek fegyvere van, viszont a töltési ideje nagyon lassú, erre jobb felkészülni. Sidescrape tank, de a tornya alatt van egy gyenge rész, amit beforgatva át tudnak lőni, ezért nem árt mozgatni a vasat sidescrape közben. Halála ugyanaz mint VK Bélának, ha az oldalába kerülnek akkor kalap kabát. Amennyiben top tier, az ellennek rendkívül nehéz dolga van, mert ennek nem gyenge pont a hasa alja, mint más tanknak, elég nehéz szemből belőni (ágyú mellett be lehet, de az nagyon kicsi felület).

Még én is csak barátkozok vele, de így hirtelenjében jobbnak tűnik randomra, mint az E-100 (ami gyakorlatilag ingyen frag ahogy előttem is írták, semmilyen visszatartó ereje nincs már).

Szerintem tehát Pz7 > E100, Mausom nincs.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AzertsemJo

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hete #269863 Írta: Kulung69
Megválaszolva: Kulung69
Hello! Valaki tud tanácsokat adni a Pz. T25-höz? 17% win ratem van vele, egyszerűen ki nem állhatom. Jómagam 900 wn8-cal rendelkezem és 8-as 9-es tankjaimmal 50% felett van a win ratem tehát annyira nem vagyok aberrált.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hete - 6 éve 3 hete #269867 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

Hello! Valaki tud tanácsokat adni a Pz. T25-höz? 17% win ratem van vele, egyszerűen ki nem állhatom. Jómagam 900 wn8-cal rendelkezem és 8-as 9-es tankjaimmal 50% felett van a win ratem tehát annyira nem vagyok aberrált.


Szia!
Nekem közel 1500 csatám van vele. Ha érdekel a statom vele, akkor lesd meg, hogy játszottam vele. Elég régóta megvan, még akkor vettem, mikor jóval gyengébb képességű voltam, azonban tudtam vele egy elfogadható szintet tartani.

Top tierként lehet "tolni" a frontot a nehezekkel, persze körültekintően (az a sok trollgunos tank...). Egész erős lövege van, a töltése is megfelelő, csak a célzása a sok.

Med oldalon is lehet harcolni, nagyon mozgékony, azonban a célzása és pontossága kicsit rányomja a bélyegét erre a dtílusra. De azonban egy jó legénység (pontosság és látótáv növelő skillek) és felszerelés (célzásgyorsító, távcső).
Tornyozásban nem túl erős, de tud generálni lepattanókat. A csőlehajlása kimondottan jó.
Komoly baja a lassú toronyforgás és fordulás, ezért körülményes a flankelés.

Szóval...Tier5:
A heviket támogatva lehet learatni az ellenséget, utána pedig szaladni a med oldalra besegíteni. Mozgékony, így ez problémát nem jelent.
Lehet választani a med oldalt is, csak akkor távolabbi célokat nehezebb eltalálni.

Tier6:
Maradhat az előbbi felállás, viszont érdemes óvatosabbra venni a figurát, mivel sok a nagyot lövő és persze nálunk sokkalta erősebb ellenfelek.

Tier7:
Marad a kizárólagos support, tisztes távból. Sajnos itt már olyan ellenfelek is vannak, akikre már kell a gold lőszer is.

Esetleg nézz meg pár replayt, az azért segíthet még.

Amúgy mennyi csatád van vele? Mert ha kevés, akkor az még nem annyira mérvadó.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kulung69

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hete #269870 Írta: Kulung69
Megválaszolva: Kulung69
Kevés csatám van vele csak hát eléggé zavaró hogy nem megy vele a játék. Köszi a tippeket megpróbálok eszerint játszani vele.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szecsibeni

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hete - 6 éve 3 hete #269871 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

Kevés csatám van vele csak hát eléggé zavaró hogy nem megy vele a játék. Köszi a tippeket megpróbálok eszerint játszani vele.


Van egy érdekesnek mondható stílusa, amit meg kell szokni.
Egyébként lesz az jobb is. Viszont meghálálja, ha jó legénységet és felszerelést használsz. Nekem például az E50 közel 5 skilles legénysége szokott beleülni, ami nem hátrány. Bár mostanság hanyagoltam, de néha néha előveszem azért :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kulung69

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hete #269872 Írta: Kulung69
Megválaszolva: Kulung69

Kevés csatám van vele csak hát eléggé zavaró hogy nem megy vele a játék. Köszi a tippeket megpróbálok eszerint játszani vele.


Van egy érdekesnek mondható stílusa, amit meg kell szokni.
Egyébként lesz az nobb is. Viszont meghálálja, ha jó legénység és felszerelést használsz. Nekem például az E50 közel 5 skilles legénysége szokott beleülni, ami nem hátrány. Bár mostanság hanyagoltam, de néha néha előveszem azért :)


Fel van az szerelve csak a legénység potato...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hete #269873 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

Kevés csatám van vele csak hát eléggé zavaró hogy nem megy vele a játék. Köszi a tippeket megpróbálok eszerint játszani vele.


Van egy érdekesnek mondható stílusa, amit meg kell szokni.
Egyébként lesz az nobb is. Viszont meghálálja, ha jó legénység és felszerelést használsz. Nekem például az E50 közel 5 skilles legénysége szokott beleülni, ami nem hátrány. Bár mostanság hanyagoltam, de néha néha előveszem azért :)


Fel van az szerelve csak a legénység potato...


Hát igen, ha képezni kell a jövőbeni nagy tankokba, kénytelen az ember potato legénységet használni :)

Sok szerencsét hozzá! Jó csatákat ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kulung69

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hete #269874 Írta: Kulung69
Megválaszolva: Kulung69

Kevés csatám van vele csak hát eléggé zavaró hogy nem megy vele a játék. Köszi a tippeket megpróbálok eszerint játszani vele.


Van egy érdekesnek mondható stílusa, amit meg kell szokni.
Egyébként lesz az nobb is. Viszont meghálálja, ha jó legénység és felszerelést használsz. Nekem például az E50 közel 5 skilles legénysége szokott beleülni, ami nem hátrány. Bár mostanság hanyagoltam, de néha néha előveszem azért :)


Fel van az szerelve csak a legénység potato...


Hát igen, ha képezni kell a jövőbeni nagy tankokba, kénytelen az ember potato legénységet használni :)

Sok szerencsét hozzá! Jó csatákat ;)


Köszi, próbálkozom :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hete #269954 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Hali!

A VK 168.01 Mauerbrecher-hez tudna valaki tanácsot adni? (azon kívül,hogy "add el")

Teljesen használhatatlannak érzem bárhogy is "próbálkozom" vele. :sick:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hete #269958 Írta: singes
Megválaszolva: singes

Hali!

A VK 168.01 Mauerbrecher-hez tudna valaki tanácsot adni? (azon kívül,hogy "add el")

Teljesen használhatatlannak érzem bárhogy is "próbálkozom" vele. :sick:


Mert jelenleg tényleg kb. a a használhatatlan kategóriába tartozik. Testén hatalmas weak, és a 'páncélzata' is kb. addig ér egy keveset, amíg goldra nem váltanak. Hasát a 6-osok többsége átviszi golddal, kupolához pedig minimális rng segítséggel gold sem kell.

Ha mindenáron használni akarod, akkor éles side-ban sokat tud pattintani, esetleg próbáld kihasználni a 8 fokos gundep-t.

De tipikusan az a tank, ami túl gyenge lett. Én hagynám, előbb-utóbb biztos buffot.

Nekem nincs meg, de nem is hiányzik. :D Löwe simán úgy alázza, ahogy akarja, szemből sima lőszerrel átüti szinte bárhol. ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hete #271082 Írta: redstorm72
Megválaszolva: redstorm72
A Jagdpanther az egyik kedvenc tankom a játékban és erről szeretnék egy közvélemény-kutatást végezni :)

Az alábbiak kérdésekre szeretnék válaszokat kapni:

1. Melyik top löveget használod a járművön, a 8,8-ast vagy 10,5-öst?
2. Milyen legénységi képességeket tartasz fontosnak ehhez a járműhöz?
3. Milyen felszereléseket használsz ezen a tankon?
4. Összességében mennyire vagy elégedett a tankkal a játékban?
5. Szereted vagy utálod ezt a páncélvadászt és mért?
6. Egyéb: Bármi, amit ezeken kívül szeretnél még megosztani :)

Válaszaitokat előre is köszönöm!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hete #271108 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hete - 6 éve 1 hete #271120 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz
Igen, jó. Bár itt olyanokat fogsz hallani, h : nem op, nem forog a tornya, nem illik a jelenlegi metába, nem alkalmas wn8 huzásra meg hasonlóak, de nem kell foglalkozni velük... :evil: :trollol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hete - 6 éve 1 hete #271126 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi

1. Melyik top löveget használod a járművön, a 8,8-ast vagy 10,5-öst?
2. Milyen legénységi képességeket tartasz fontosnak ehhez a járműhöz?
3. Milyen felszereléseket használsz ezen a tankon?
4. Összességében mennyire vagy elégedett a tankkal a játékban?
5. Szereted vagy utálod ezt a páncélvadászt és mért?
6. Egyéb: Bármi, amit ezeken kívül szeretnél még megosztani :)


1. Már egyiket sem, annak idején a nagyot pukkantósat. Nagyobb alfa, több boldogság, a 3 pen meg vicc ugye.
2. Paralámpa, ÁLCA, látótávnövelő, kuplunkégető, mire ezeken túljutsz már úgyis megunod.
3. Emlékeim szerint núb koromban (nem mintha most másként lenne) Töltésgyorsító, Háló, Csigaszem. Ma már inkább ventillátort csapnék a gyorsító mellé plusz látcsövet. Top tierben tolhatod vele mint kanos tini a cicamagazint.
4. Nem okozott katarzist a wotos hétköznapokban de ha szereted a toronymentes tédéjátékot, akkor lesz fapfap.
5. Érzéseim felemásak de leginkább neutrálisak a fent nevezett gépjármű virtuális manifesztációjával kapcsolatban.
6. Szeretnék kimenni Balira még az idén, illetve jól esne egy gyrostál, plusz ha becsengetne Pamela Anderson kb. 20 évesen, hepa nélkül.

Remélem tudtam segíteni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ZsoltHun76, pap32, Leopardusz, Serious_Black, Tomat, Admiral_von_Yorck, MikeRem72

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.