Jelenleg 364 vendég és 7 tag online

Német harckocsik

1 éve 7 hónapja #266485 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

Mikkeller beküldte: VK 100.01-et érdemes a nagy csővel HE-vel használni?

HE-vel? Alap páncéltörővel teljesen használható. 8-9-es szinten bőven elég a gyengepontok ellen, 10-es szinten meg komolyabb szupernehezek ellen meg minimális gold használattal teljesen kielégítő.
Papír tankok ellen jó a HE de teljes egészében azzal használni. Vétek.

Ja és igen. A nagy csővel használd, mivel elég nagy pofonokat tud leosztani.

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja #266487 Írta: Proxima_hun
Megválaszolva: Proxima_hun

Mikkeller beküldte: VK 100.01-et érdemes a nagy csővel HE-vel használni?

Jézusom, nehogy! Nagy cső, alap lőszer, vagy gold. De nehogy HE-vel használd. :)

"Si vis pacem, para bellum"
"Whenever books are burned men also in the end are burned."

1 éve 7 hónapja #266488 Írta: Gest
Megválaszolva: Gest
Igazából szituáció függő. Amikor sarokban kempelsz és percenként kigurulsz lőni egyet, akkor a nagy cső a jobb. Amikor rád mennek a medek/lightok, el fogod átkozni a lassú pontatlan fegyvert, és azt fogod kívánni, bárcsak a gyors pontos fegyver lenne nálad. Mindkettő életképes egyébként.

1 éve 7 hónapja #266489 Írta: ttaamm74
Megválaszolva: ttaamm74
<iframe src=" www.facebook.co...th=560 " width="560" height="420" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>

1 éve 7 hónapja #266501 Írta: luperator
Megválaszolva: luperator
Facebookon találtam egy csoportban. Csak tippelgetnek mi végzett vele, de leginkább a légitámadás a sanszos. Ha off akkor bocsi.
Mellékletek:

1 éve 7 hónapja #266733 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Szerintetek érdemes a tier 5-ös Leopardot, mint fun tankot visszavenni? Annak idején a táras ágyúval nem mindig voltam megbarátkozva (Mines, rohanok fel a hegyre, rohan egy ellenséges Cromwell is :-( ), de talán fejlődtem azóta. Illetve most már(?) ott egy nem táras, de szintén jól használhatónak tűnő ágyú. Mit gondoltok?

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Az evolúció jele: immár 7 tankon is megvan a 3 GM. És a WoT 1.0-át immár halvány, de azért kék WN8-cal köszöntöm.

1 éve 7 hónapja #266735 Írta: Cortez31
Megválaszolva: Cortez31

Tank_szemelyzete beküldte: Szerintetek érdemes a tier 5-ös Leopardot, mint fun tankot visszavenni? Annak idején a táras ágyúval nem mindig voltam megbarátkozva (Mines, rohanok fel a hegyre, rohan egy ellenséges Cromwell is :-( ), de talán fejlődtem azóta. Illetve most már(?) ott egy nem táras, de szintén jól használhatónak tűnő ágyú. Mit gondoltok?

Szerintem nem egy nagy költség és a puding próbája az evés. Vedd meg, sokat nem buksz rajta, ha mégse jön be.

1 éve 7 hónapja #266753 Írta: wrch
Megválaszolva: wrch
Nekem az egyik fun tankom volt. 3gunmark. Ha csak egy tankom lehetett volna, az lett volna. Az általános light nerf nagyon odatett neki. Használható, de korántsem olyan, mint régen. Kevesebb látótáv, rosszabb gépágyú, de a legfájóbb, hogy sokkal lomhább lett. Már ritkán veszem elő.

1 éve 7 hónapja #266797 Írta: gONE_CLICKin
Megválaszolva: gONE_CLICKin
Pár napja poroltam le én is a Leopardot. Ezek szerint nem én őriztem túl pozitív emlékeket róla. Pörgős-forgós kis jószágként emlékeztem rá, most meg úgy mozgott, mint a vemhes tetű.

1 éve 7 hónapja #266806 Írta: wrch
Megválaszolva: wrch
Köszi a tanácsot! Bejöttt a tank! :blondy:
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Gest

1 éve 7 hónapja #266900 Írta: luperator
Megválaszolva: luperator
Megvettem a Mauschent ma egy olyan grind után, amit senkinek se kívánok. Voltak jó meccsek is, de ez a döglött mm a vk100-nak is betett, nem T10-be való..
Freeből ráraktam a nagy ágyút és vstabbal egy álom.. Semmilyen szórást sem érzek a vk-hoz képest, bár a nagy motor nélkül azt a 20 km/h-át még lassabban éri el de majd lesz az jobb.

1 éve 7 hónapja #268056 Írta: ttaamm74
Szeretnék használható véleményt kérni a X-es Pz.Kpfw.VII tipusú harcjárműről,akinek megvan.. mit kell tudni róla?,(kevés infót találttaamm róla)...érdemes-e vk bélát tovább nyúzni?...főleg nekem ha rámnázel(ttaamm)Előre is köszönöm!

1 éve 7 hónapja #268058 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

ttaamm74 beküldte: Szeretnék használható véleményt kérni a X-es Pz.Kpfw.VII tipusú harcjárműről,akinek megvan.. mit kell tudni róla?,(kevés infót találttaamm róla)...érdemes-e vk bélát tovább nyúzni?...főleg nekem ha rámnázel(ttaamm)Előre is köszönöm!

wotinfo.hu/inde...lemzes
Alfa sebzést meg minimális dpm különbséget leszámítva ugyanaz a 2 tank.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ttaamm74

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #268069 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1

ttaamm74 beküldte: Szeretnék használható véleményt kérni a X-es Pz.Kpfw.VII tipusú harcjárműről,akinek megvan.. mit kell tudni róla?,(kevés infót találttaamm róla)...érdemes-e vk bélát tovább nyúzni?...főleg nekem ha rámnázel(ttaamm)Előre is köszönöm!

Én is szinte ismeretlenül vettem meg és nagyon keveset mentem vele. Fösvénységem okán ritkán használom nagy számú T10 es tankjaim egyikét- nem szeretem a mínuszos köröket, meg mindíg van más húzni való.
Nem bántam meg, Teljesen korrektül illeszkedik a T10 es közegbe. Elég lassú, / azért nem E100 / de ez itt nem kirívó. Jó átütésű pontos ágyú, szemből szinte sebezhetetlen és egy kis ügyeskedéssel rengeteget pattint. Már az első csatában hozta az "Acélfalat" Megfontolt használat mellett, mecsdöntő tank , mert a sok pattintás miatt a csata végéig rengeteg HP tartalékolható anélkül hogy kivonnánk magunkat a tűzvonalból.
/ Meg valahogy nem másznak úgy rá a kollégák mint az E100-ra, Maus-ra, vagy a közellenség japánokra. Nagyon kevés van játékban, válkószínüleg még nem ismerik az ellenfelek./
Nem vagyok nagy rajongója a hátsótornyos tankoknak, de ennél valahogy nem zavaró. Mindíg meg lehet találni a megfelelő lövéspozíciót. Hiába rokonok, számomra játékélmény szempontjából egy klasszissal jobb, mint a Béla.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ttaamm74

1 éve 7 hónapja #268072 Írta: ttaamm74
köszönöm,...igen pontosan ilyen véleményekre vagyok kíváncsi,meg gondolom mások is,...kicsit félszeg vagyok X tier tekintetben mert pl: az T110E5 valami iszonyat xarul ment pedig kétszer vettem vissza,nekem nem működött, így visszavettem a kilencesM103 ami sokkal szórakoztatóbb, olyan padlizsánlilás :d3: :thx2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.