Jelenleg 229 vendég és nincs tag online

Német harckocsik

1 éve 6 hónapja #271127 Írta: Admiral_von_Yorck
Megválaszolva: Admiral_von_Yorck

redstorm72 beküldte: A Jagdpanther az egyik kedvenc tankom a játékban és erről szeretnék egy közvélemény-kutatást végezni :)

Az alábbiak kérdésekre szeretnék válaszokat kapni:

1. Melyik top löveget használod a járművön, a 8,8-ast vagy 10,5-öst?
2. Milyen legénységi képességeket tartasz fontosnak ehhez a járműhöz?
3. Milyen felszereléseket használsz ezen a tankon?
4. Összességében mennyire vagy elégedett a tankkal a játékban?
5. Szereted vagy utálod ezt a páncélvadászt és mért?
6. Egyéb: Bármi, amit ezeken kívül szeretnél még megosztani :)

Válaszaitokat előre is köszönöm!

Jó-JÓ,.....de Sztem nem kell elmélyedni ebben a tankban nagyon durván..., a következő mind kettő 8-as td sokkal jobb nála!
De ez csak az én véleményem persze... B)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 6 hónapja #271138 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Rohamnyuszi beküldte:

redstorm72 beküldte: 1. Melyik top löveget használod a járművön, a 8,8-ast vagy 10,5-öst?

1. Már egyiket sem, annak idején a nagyot pukkantósat. Nagyobb alfa, több boldogság, a 3 pen meg vicc ugye.
2. Paralámpa, ÁLCA, látótávnövelő, kuplunkégető, mire ezeken túljutsz már úgyis megunod.
3. Emlékeim szerint núb koromban (nem mintha most másként lenne) Töltésgyorsító, Háló, Csigaszem. Ma már inkább ventillátort csapnék a gyorsító mellé plusz látcsövet. Top tierben tolhatod vele mint kanos tini a cicamagazint.
4. Nem okozott katarzist a wotos hétköznapokban de ha szereted a toronymentes tédéjátékot, akkor lesz fapfap.
5. Érzéseim felemásak de leginkább neutrálisak a fent nevezett gépjármű virtuális manifesztációjával kapcsolatban.
6. Szeretnék kimenni Balira még az idén, illetve jól esne egy gyrostál, plusz ha becsengetne Pamela Anderson kb. 20 évesen, hepa nélkül.

Remélem tudtam segíteni.

Valaki megint túl sok TŐGY-öt nézett? :troll:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rohamnyuszi

1 éve 6 hónapja #271168 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Nagyon informativ vagy nyuszi:)
:beer2:

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #271184 Írta: ce1018
Megválaszolva: ce1018
Nekem nagy kedvencem volt, anno csak TD-ztem mikor kezdtem a játékot. Ma már nincs rá sok időm. Első 2 gunmarkos tankom volt.

1. 105mm egyértelmű nagyobbat üt és nekem valahogy kevesebbet pattodott mint a 88-as, de lehet csak overmach miatt.
2. paralámpa, bia, álca, szerelés sima utazás, kapáslövés, biztonságos elhelyezés, látótáv növelők
3. Kezdetben Csiga,háló, venti, most már töltásgyorsító, venti, háló.
4, nagyon bejött, élvezetes vele a játék (2018 csata)
5. Szeretem, Pontos, jól tölt, jó az átütése.
6. Nekem tipikus kemper tank...városi pálya a halálom. Mivel egyre több a városi MAP talán ezért sem tolom annyira mostanában vele.

1 éve 6 hónapja #271186 Írta: Ynnegaf
Megválaszolva: Ynnegaf
Amíg meg volt, szerettem, de sose éreztem úgy, hogy megtartós tank alapanyag. Én inkább a 105-öset raktam rá, a többi részletre már nem emlékszem. Az külön jó volt, hogy lehetett rohamlövegként is használni, mert bár nem volt a leggyorsabb, de korrekt mozgékonysága és fordulékonysága révén legfeljebb a lightok tudták lealázni.

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #271194 Írta: ticsungg
Megválaszolva: ticsungg

redstorm72 beküldte: A Jagdpanther az egyik kedvenc tankom a játékban és erről szeretnék egy közvélemény-kutatást végezni :)

Az alábbiak kérdésekre szeretnék válaszokat kapni:

1. Melyik top löveget használod a járművön, a 8,8-ast vagy 10,5-öst?

Válaszaitokat előre is köszönöm!

A JagdPanthert én is szeretem, bár nem tartozik a különösen kedvenc tankjaim közé.
1, A 105mm-es ágyút használom
2, 1. kör: Full BIA (minden tagnak), 2. kör: Parancsnok: 6. érzék, Vezető Clutch braking (amitől gyorsabban fordul), lövész: álca, rádiós álca, töltő biztonságos elhelyezés. 3. még nincs.
3, Venti, töltésgyorsító, célzásgyorsító
4, Elégedett vagyok.
5, Szeretem a kis VadászPárducot, már csak a történelem okán is.
6, Nincs. Talán érdemes megtartani, egysze vissza jöhetnek a történelmi csaták...

1 éve 6 hónapja #271210 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
PzT-25: szerintem egy elég korrekt t5 prém.Kreditet is hoz, és élmény is vele játszani.

Legénység: hát, egy német med legénységet nyilván ki kell húzni ... ez időbe tellik.

Amíg nem jó a legénység, én inkább TD-znék vele, pontosabban support tankként használnám amikor csak lehet.

Toronyforgás lassú, töltési idő és DPM se kimagasló, ezért amúgy se való leforgós közelharcra.

Csata elején második ( tier7 esetén szigorúan harmadik) vonalas támogató.

Később sérült tankokat le szabad vadászni vele.

Én inkább a med oldalt szoktam vele tolni, de ez gondolom ízlés kérdése.

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #271249 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Sziasztok, én kissé rákattantam td-kre, amit most kinéztem Jg. Pz. IV :) Kicsit szinesitenné is garázst, mert nincs német gépem) Mients rátettem moho (és ügyetlen :D ) kezeim, tolom tovább heavy ágat másik nemzetnél :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #271258 Írta: Zaphire23
Megválaszolva: Zaphire23
Sziasztok, egy kis érdekesség," Az 1000 tonnás náci szupertank ": index.hu/tudoma...rtank/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ttaamm74

1 éve 6 hónapja #271270 Írta: ticsungg
Megválaszolva: ticsungg
Ratte. Régi ismerős...
1, A Halloweeni tankot róla mintázták
2, Volt nagyobb is tervben: Neve: Monster
en.wikipedia.or...onster

1 éve 6 hónapja #271277 Írta: Attiska
Megválaszolva: Attiska
Rég nem követem a WoT világát, de lehet, visszanézek most az 1.0 alkalmából. Régen volt arról szó, hogy valamit kezdenek a tier limites harckocsikkal (pl. PziV Hydro, Pz B2). Mi lesz velük?

1 éve 6 hónapja #272817 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1, Admiral_von_Yorck

1 éve 5 hónapja #274183 Írta: zetike02
Megválaszolva: zetike02
Pz. VII-essel mennyire egyszerű a T55A HT-15? A sebzett, felfogott, és elszenvedett sebzésnek összesen 12.000-nek kell lennie. Próbálgatom VK B-vel, de eddig csak 10.000 sikerült, az is ritka. Sajnos elvették a Maus kifejlesztés lehetőségét, pedig azzal kb 1 csata lenne, ezért viszont nem kezdem el a másik ágat a Tiger P-től...

1 éve 5 hónapja #274186 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Meg lehet csinálni de nem egyszerű PZ VII-el is. Maus-al se egy kör lenne azt garantálom :-)
Én próbáltam mindennel (és az összes t10 tank megvan) de a Maus-t konkrétan az Object 260 HT15 miatt húztam ki - mással nem sikerült sehogy sem.

zetike02 beküldte: Pz. VII-essel mennyire egyszerű a T55A HT-15? A sebzett, felfogott, és elszenvedett sebzésnek összesen 12.000-nek kell lennie. Próbálgatom VK B-vel, de eddig csak 10.000 sikerült, az is ritka. Sajnos elvették a Maus kifejlesztés lehetőségét, pedig azzal kb 1 csata lenne, ezért viszont nem kezdem el a másik ágat a Tiger P-től...

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: urbi82

1 éve 5 hónapja #274206 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

zetike02 beküldte: Pz. VII-essel mennyire egyszerű a T55A HT-15? A sebzett, felfogott, és elszenvedett sebzésnek összesen 12.000-nek kell lennie. Próbálgatom VK B-vel, de eddig csak 10.000 sikerült, az is ritka. Sajnos elvették a Maus kifejlesztés lehetőségét, pedig azzal kb 1 csata lenne, ezért viszont nem kezdem el a másik ágat a Tiger P-től...

Múlt héten a A VK100.01 P-vel Live Oaks-on nem mentem a városba TIER IX-ben és kb 8k pattintásnál untam el magam (nem ez a küldi volt bent), mellé lőttem 2500 körül. Sokszor csak azon múlik, hogyha forgalmasabb helyre mész, hogy lerohan az ellenfél csapata, vagy sem.

Wings of Turul [WOT]

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.