Jelenleg 328 vendég és 2 tag online

Német harckocsik

10 hónapja 6 napja #256500 Írta: F3rmi
Megválaszolva: F3rmi
Kb. mint eddig..
Full HEAT aztán hadd szóljon :-)

Szabom85 beküldte: Üdv! Az a kérdésem hogy, az E100 menyire használható mostanság?

3GM: T-34; KV-1; Type T-34; Chi-Nu; Pz. III/IV; Pz. IV H; AMX ELC; Chaffee; VK 30.01(H); T-34-85; T-150; AMX 12t; T37; Cromwell B; E25; Leo; T29; AMX 13 75; T20; Panther M10; T26E5 Patriot; T26E4 SuperPershing; Löwe; Skorpion G; M4A1 Revo; WZ-111; AMX M4 Liberté; T34; IS-6; STA-2; FCM 50t; FV4202; Defender; IS3; Lorraine 40t;T25 Pilot Nr 1; T-34-3; IS-7; BC 25t;T57 Heavy; Grille 15; Maus; TVP T50/51; AMX 50 Foch B;
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szabom85, MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 hónapja 6 napja #256507 Írta: Szabom85
Megválaszolva: Szabom85
Köszönöm a választ ! :beer2:

10 hónapja 4 napja #256745 Írta: Gest
Megválaszolva: Gest
VK Béláról kérdeznék attól akinek megvan. Mennyire fun vele menni, van olyan mint az E75? T10 nem érdekel, viszont t9-et szeretem, szóval t9 meccselésre megéri-e beruházni rá. Most lett meg rá az xp, viszont ha nem muzsikál jól inkább nem költenék kisebb vagyont modulokra meg lánctalp+toronyra.

10 hónapja 4 napja #256756 Írta: gONE_CLICKin
Megválaszolva: gONE_CLICKin
Csak teljesen nyugodt idegállapotban érdemes leülni vele játszani, mert tetű lassú. Az átütése jó, viszont a 12,XY töltésidőt, kicsit hosszúnak érzem. Elég jól pattint, viszont nem szabad vele egyedül maradni (ezt nehezíti a lassúsága) mert ha mellé érnek akkor vége a mesének. Főleg emiatt találom soknak a töltésidőt, ill. a mostani mérgezett egér módjára rohangálós metában sokmindent kilónek így az orra elől, mert nem ér oda vagy egyszerűen nem tud időben ráfordulni a célra. Anno a Maust kihúztam vele, de a Pz. VII grindet már elég nyüglődősnek találom.

Mindent egybe vetve, ha nem rontanak rá, lehet jókat aprítani vele, de csak funolós gépnek nem ajánlom!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani, Gest

9 hónapja 4 hete #257520 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij
Belefogtam a Tiger II-be, de azt hiszem nem lessz idegzetem az E75-höz szükséges XP-t kitermelni vele.
Sajnos a belorusz pidetaszok a VH rettegett tankjából a játékban egy szánalmas bohócot csináltak. :(
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck

9 hónapja 4 hete #257523 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69

Szmertyij beküldte: Belefogtam a Tiger II-be, de azt hiszem nem lessz idegzetem az E75-höz szükséges XP-t kitermelni vele.
Sajnos a belorusz pidetaszok a VH rettegett tankjából a játékban egy szánalmas bohócot csináltak. :(

Igazad van, de a lövege jó! :)
MM-re most ne térjünk ki ... :rofl:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck

9 hónapja 3 hete #257843 Írta: StraubZ
Megválaszolva: StraubZ
Sziasztok!
Rheinmetall Panzerwagen van valakinek? Érdemes kiszenvedni azt a rengeteg XP-t érte, vagy hagyjam a fenébe? Mellékesen van Leopard 1-em és E50M-em is. Nyújt e valami pluszt azok mellett?

9 hónapja 3 hete #257848 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar

Szmertyij beküldte: Belefogtam a Tiger II-be, de azt hiszem nem lessz idegzetem az E75-höz szükséges XP-t kitermelni vele.

M4-ek és T-34-ek (és variánsaik) ellen a játékban is OP, ahogy a valóságban is az volt ;)

9 hónapja 3 hete #257851 Írta: F3rmi
Megválaszolva: F3rmi
Az egyik leggyengébb light szerintem. Szinte alig játszok vele. Ennyi elég? ;-)

StraubZ beküldte: Sziasztok!
Rheinmetall Panzerwagen van valakinek? Érdemes kiszenvedni azt a rengeteg XP-t érte, vagy hagyjam a fenébe? Mellékesen van Leopard 1-em és E50M-em is. Nyújt e valami pluszt azok mellett?

3GM: T-34; KV-1; Type T-34; Chi-Nu; Pz. III/IV; Pz. IV H; AMX ELC; Chaffee; VK 30.01(H); T-34-85; T-150; AMX 12t; T37; Cromwell B; E25; Leo; T29; AMX 13 75; T20; Panther M10; T26E5 Patriot; T26E4 SuperPershing; Löwe; Skorpion G; M4A1 Revo; WZ-111; AMX M4 Liberté; T34; IS-6; STA-2; FCM 50t; FV4202; Defender; IS3; Lorraine 40t;T25 Pilot Nr 1; T-34-3; IS-7; BC 25t;T57 Heavy; Grille 15; Maus; TVP T50/51; AMX 50 Foch B;
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: StraubZ

9 hónapja 3 hete #257852 Írta: Serious_Threat
Megválaszolva: Serious_Threat

StraubZ beküldte: Sziasztok!

100k XP választ el tőle, de csak azért mert szeretem a RU-t. Amúgy soha nem húznám ki.
Egyszerűen gyenge és lighthoz képest elég nagy a sziluettje. Inkább egy T100LT, vagy AMX 13 105.

Tier10: BatChat, M60, Obj907, Obj140, AMX 50B, T-22 med, IS-7, T-62A, TVP T50/51, VK7201, T100 LT, WZ5A, Type5, Grille 15, 121B, 113, Rhm-Pzw, Obj 277, T95E6, Maus, FV4005
3 GM: BatChat, Obj140, AMX50B, TVP T50/51, IS-7, Obj268v4, BatChat AP, Skoda T50, T54, T54LT, RU251, T-10, AMX1390, Rhm-Skorpion G, M41 Bulldog, KV5, FCM 50t, Type64, E-25, Tiger I, T37
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: StraubZ

9 hónapja 3 hete #257897 Írta: StraubZ
Megválaszolva: StraubZ
Köszönöm a válaszokat!
Akkor nem fogom erőltetni.

9 hónapja 3 hete #257934 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij

Hunyadi_Loveszdandar beküldte:

M4-ek és T-34-ek (és variánsaik) ellen a játékban is OP, ahogy a valóságban is az volt ;)

Igen tudom :( , csak itt a játékban úgy fest mintha a múzeumból szöktették volna meg.

9 hónapja 3 hete - 9 hónapja 3 hete #257938 Írta: Szemi_G
Megválaszolva: Szemi_G

WilhelmCanaris beküldte: Én ott tartok hogy a tiger2 és a V4502 ágon is mehetnék tovább, de csak egyre van credit. VK4502B vagy E75? nem tudok dönteni.... :thx2: :troll:

Mindig úgy közelítsd meg a kérdést, hogy mely tank lenne az, amit végül megtartanál v. el szeretnél érni...
Mert lényegében ez döntötte el a kérdést.

A 4502a szerintem sokkal szenvedősebb, mint a Tiger2, és az E75 is jobb a 4502B-nél.
(legalábbis nekem a VK..B kevésbé jött be).

9 hónapja 3 hete #257939 Írta: Szemi_G

Gest beküldte: VK Béláról kérdeznék attól akinek megvan. Mennyire fun vele menni, van olyan mint az E75? T10 nem érdekel, viszont t9-et szeretem, szóval t9 meccselésre megéri-e beruházni rá. Most lett meg rá az xp, viszont ha nem muzsikál jól inkább nem költenék kisebb vagyont modulokra meg lánctalp+toronyra.

Szerintem az E75-tel jobb játszani, mert agilisabb tank.
A VK-nak a páncélja jobb (a test páncélja elég troll), de szinte minden másban gyengébb - s hiába van ugyanaz az ágyú, érdekes módon többet pattantam vele, mint az E75-ével...

Az igaz, hogy nekem még abban az érában volt meg, mielőbb a prémium lőszer átvette a normál lőszer helyét.

9 hónapja 3 hete #257941 Írta: Szemi_G

Nem a tankkal van a baj, hanem azzal, hogy a valóságban a Király Tigris más tankokkal találkozott, mint a játékban...
Nézd meg az IS-3-at - egy tierben van vele, de a világháborúban nem találkozhattak... Ennyit a játék történelmi hűségéről...

Ha ezt a faktort kiveszed, akkor jobban élvezed a játékot és az egyes tankokról sem lesz hamis képed, ami a WOT-ot illeti...

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.