Jelenleg 505 vendég és 19 tag online

Német harckocsik

4 hónapja 1 hete #290151 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69

Páncélvadász11 beküldte: Sziasztok, egy kérdésem volna:
A 6 os német medekről valakinek van véleménye milyenek
VK 30 02 M
VK 30 01 D
Előre is köszönöm a válaszokat.

Szia!
Nekem a VK 30 02 M volt meg, sokat toltam vele, nagyon bejött. Gyorsan töltő, pontos löveg kis alfával. A mobilitása is rendben van, a torony a nagy lövegpajzs miatt pattogós. A páncélra azért ne építs, ez egy med!
Azóta az MM is jobban kedvez a VI-os tier-nek.
Szóval nem fogod megbánni! :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 1 hete #290152 Írta: Páncélvadász11
Megválaszolva: Páncélvadász11

RedFox69 beküldte:

Páncélvadász11 beküldte: Sziasztok, egy kérdésem volna:
A 6 os német medekről valakinek van véleménye milyenek
VK 30 02 M
VK 30 01 D
Előre is köszönöm a válaszokat.

Szia!
Nekem a VK 30 02 M volt meg, sokat toltam vele, nagyon bejött. Gyorsan töltő, pontos löveg kis alfával. A mobilitása is rendben van, a torony a nagy lövegpajzs miatt pattogós. A páncélra azért ne építs, ez egy med!
Azóta az MM is jobban kedvez a VI-os tier-nek.
Szóval nem fogod megbánni! :)

Köszönöm a választ.

4 hónapja 1 hete #290168 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Sziasztok,egy kérdés,az E25 hová tűnt,nem tudja valaki? Végleg kikerült a shopból?

4 hónapja 1 hete #290169 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron

charliefirpo_2018 beküldte: Sziasztok,egy kérdés,az E25 hová tűnt,nem tudja valaki? Végleg kikerült a shopból?

Az E25 mindig is különleges ajánlatokkor vagy ünnepek alatt jött fel mivel elég op és tierlimites dög. Ugyan az kb mint a KV-220 vagy hasonló tankok esete... majd valamikor SZUPER áron viszonláthatjuk

Nem hiszek a tér létezésében...

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: charliefirpo_2018

4 hónapja 1 hete #290173 Írta: charliefirpo_2018
Majd karácsonykor a lootboxban...

4 hónapja 1 hete - 4 hónapja 1 hete #290181 Írta: charliefirpo_2018
Nekem megvan,tavaly karácsonykor húztam ki a lootboxból,csak egy haverom próbálta ki az accomon,aztán teljesen belezúgott,és mindenáron meg akarja szerezni

4 hónapja 1 hete - 4 hónapja 1 hete #290185 Írta: charliefirpo_2018
A Pantera nekem is jobban fekszik,nem tudom az okát de igy van

6 napja 15 órája #292102 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
Sziasztok! Anno kezdőként elkezdtem a Leopard ágát, de annyi rosszat olvastam róla, hogy T6ban félbehagytam. Nos ugye azóta kapott buffot, de azóta nem játszottam. 420 dmg, pontosabb és talán mobilisabb is lett (elvileg). Használhatóbb is egyébként, mert akkor folytatnám. A másik alternatíva a svéd med, az esetleg jobb választás?

Köszönöm előre is.

6 napja 14 órája #292103 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
A PTA es a Leo1 is nagyon jo valasztas. A sved se rossz, de ha ezek kozul lehet csak valasztani, 10-bol 10x a Leo-t valasztanam.

Grande__Reagel beküldte: Sziasztok! Anno kezdőként elkezdtem a Leopard ágát, de annyi rosszat olvastam róla, hogy T6ban félbehagytam. Nos ugye azóta kapott buffot, de azóta nem játszottam. 420 dmg, pontosabb és talán mobilisabb is lett (elvileg). Használhatóbb is egyébként, mert akkor folytatnám. A másik alternatíva a svéd med, az esetleg jobb választás?

Köszönöm előre is.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Grande__Reagel

6 napja 14 órája #292104 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

BiO_rOo_BOT beküldte: A PTA es a Leo1 is nagyon jo valasztas. A sved se rossz, de ha ezek kozul lehet csak valasztani, 10-bol 10x a Leo-t valasztanam.

Grande__Reagel beküldte: Sziasztok! Anno kezdőként elkezdtem a Leopard ágát, de annyi rosszat olvastam róla, hogy T6ban félbehagytam. Nos ugye azóta kapott buffot, de azóta nem játszottam. 420 dmg, pontosabb és talán mobilisabb is lett (elvileg). Használhatóbb is egyébként, mert akkor folytatnám. A másik alternatíva a svéd med, az esetleg jobb választás?

Köszönöm előre is.

Meg vagyok lepve. Igazából szívem szerint a progetto 65-t vinném, de az tök 0ról kéne elkzdenem, a svéd meg a Leo gyorsan meglenne. Meg a Progetto 46ből kiindulva nem biztos h nekem való.

Na köszi, akkor a kövi projekt a Leo lesz. Gondolom még mindig a sniper/flanker stílus a követendő vele, vagy rosszul gondolom?

6 napja 12 órája #292107 Írta: Genyo
Megválaszolva: Genyo
Én imádom!

Mellékletek:

5 napja 23 órája - 5 napja 23 órája #292113 Írta: BiO_rOo_BOT
Csereld le a ventillatort tavcsore.
Ja, es az embereket sem artana atskillezni normalisan - latotav, alca, stb...,
Meglatod meg jobb lesz ;-)

Genyo beküldte: Én imádom!

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Genyo

5 napja 23 órája #292114 Írta: BiO_rOo_BOT
Nezd, a Progettorol nem volt szo a kerdesedben, de akkor hadd mondjam el neked, hogy a Progetto 65 a jatek egyik, ha nem legjobb, legrugalmasabb medium tankja. Mindenkeppen megfontolando, foleg hogy a fejlesztesi agaban is egesz jo vasak vannak, a t7 es t9 kulonosen jo.
Jo jatekot!

Grande__Reagel beküldte:

BiO_rOo_BOT beküldte: A PTA es a Leo1 is nagyon jo valasztas. A sved se rossz, de ha ezek kozul lehet csak valasztani, 10-bol 10x a Leo-t valasztanam.

Köszönöm előre is.

Meg vagyok lepve. Igazából szívem szerint a progetto 65-t vinném, de az tök 0ról kéne elkzdenem, a svéd meg a Leo gyorsan meglenne. Meg a Progetto 46ből kiindulva nem biztos h nekem való.

Na köszi, akkor a kövi projekt a Leo lesz. Gondolom még mindig a sniper/flanker stílus a követendő vele, vagy rosszul gondolom?

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.