Jelenleg 290 vendég és egy tag online

Német harckocsik

1 hete 1 napja #289891 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

Tekagi beküldte: A Panther/M10 remek jármű, én vagyok balf..z, 2 csata után itélkeztem, s ma toltam egy remek harcot :) Első 2 csatába mint topp tier robogtam előre, merhogy prém meg topp tier :D Ma volt hogy betett 8-asok közé, ahol szerényebb lett arcom, fedezékből lövöldözve feltartottam egy oldalt, 3 ellenséges nehéz tankot, Leot ki is lőttem :) (mondjuk rendesen lefaragták életem, de nah, élveztem játékot végre vele, soha többet nem rohanok előre :D Jó játékos kezébe képes meccset befolyásolni rendesen szerintem.

Hosszútávon nem sokat leszel top tier vele sajnos :). Ha sok keményebb páncélú 8-as tank, vagy sok a nehéz tank a meccsben, akkor távolról csipegetés helyett tudsz olyat, hogy a nehéz tankjaitok mögül folyamatosan kinézegetve minél többet láncolsz az ellenség közül. A 3 seces töltési idővel és a lézerágyúval hamar permatrackre raksz bárkit aki figyelmetlen.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hete 1 napja - 1 hete 1 napja #289896 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
kösz Sezamme :) van egy 5-ös nehéz tankom, ott se épittek páncélra sajna de az ágyúja.... :) Különben azt hiszem megállok én 7-es szintüeknél (2 db van, a másik az amerikai nehéz) ujabban elkezdtem td-el szemezni németeknél :) Visszatérve Német tankokra, eddig úgy jött le az ovatos duhajt kell előadnom velük :D Mondjuk mióta Panther van elbizonytalanodtam melyik ág a legütösebb, értem úgy, könnyű, közepes,nehéz. Hajlok rá hogy közepesek lesznek kedvencek) Szerk: nem baj ha nem vagyok topp tier, utálom azt, sajnálom csapatot is :D csak ne legyen orditoan erősebb gépekkel ellenfél :)

1 órája 56 perce #290015 Írta: Mustang4244
Megválaszolva: Mustang4244
Helló,szép arty mentes estét (Meg mindenkori artymentes csatát is :trollol: )

Végre megvan az egyik igazi legendás őskövület,azaz az E100,szuper WTF tank.Azt szeretném megtudakolni hogy szerintetek melyik löveggel életképes inkább.Az E75-ről áthozott 128-as vagy a 150mm-es?Körülbelül csak annyit látok hogy majd 20sec az újratöltés +260 alfáért.Megér az annyit?

A másik hogy ti (vagy akinek van hozzá tapasztalata ) az milyen tippeket tudna adni a használatát illetően?

Köszi!!

Go your own way! Járd a magad útját!

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.