Jelenleg

17
látogatónk van

Német harckocsik

3 éve 2 hónapja #300464 Írta: esem
Megválaszolva: esem
Van valakinek pár jó tippje az indian panzerhez? Top ágyúval sem érzem annyira magabiztosnak.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 5 napja #301704 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
Nemrég kapott némi páncél és ágyú buffot a tigris 2. Próbálta valaki? Tudom, hogy nem lett meta tank, de érezhető az erősítés vagy összeségében nem továbbra sincs sok értelme?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 5 napja #301709 Írta: Shunz
Megválaszolva: Shunz

Nemrég kapott némi páncél és ágyú buffot a tigris 2. Próbálta valaki? Tudom, hogy nem lett meta tank, de érezhető az erősítés vagy összeségében nem továbbra sincs sok értelme?

Nem vagyok egy jó játékos, de én imádom azóta. Még csak harmadik skill megy rá, de ha saját tierbe rak, akkor igazi kis mészáros.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 5 napja #301710 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
A tigris II egész jól használható jelenleg szerintem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 5 napja #301711 Írta: _tothjanos_
Megválaszolva: _tothjanos_
2 GM figyel csövön! :)
A torony front buffal "szinte meta" lett. Az ágyú nem emléxem milyen buffot kapott? A pontossága régen is kiemelkedő volt, sőt(!) td-knek nincs ilyen pontossága! Az átütése meg olyan 8-as heavysen átlagos (220 alap), de kiválóan használható! Ha még gyúrtak volna a mozgékonyságára is egy kicsit akkor általános erőd csata darab lenne! ;) De 8-as osztag is már olyan mint a 6-os....rush, rush és rush. 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 4 napja #301723 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Kpz 50 t -n most ventillátor, töltésgyorsító és stabilizátor van. 447 méter jelenleg a látótávolságom. Pótkaja is van benne. Szerintem le fogom cserélni a felszereléseket lilára és gondolkodom rajta, hogy a stabilizátor helyett távcsövet teszek rá, pláne, hogy 3k sebzést kell bevinnem látótávon belüli ellenfeleknek (küldetés). A leírás szerint lehet 445m -nél messzebb is akár. Ha jól tudom a 445m fletti észlelés amúgy is számít, mert csökkenti a hatótávon belül ellenségek álcáját.. szóval az a kérdés, hogy szerintetek stab nélkül is jól használható marad azért? (4 skilles legénység, sima utazás és pillanatkép van). Más esetben kipróbálnám egyszerűen, de ha leveszek lila cumót, az is kötvénybe kerül, azt meg nem szeretném pazarolni. Előre is köszi a válaszokat! Ugyanitt, ha valakinek akad jó csatája ezzel a tankkal, mellékelhetne egy-egy replayt.. Azt is köszi! :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 4 napja #301725 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Kpz 50 t -n most ventillátor, töltésgyorsító és stabilizátor van. 447 méter jelenleg a látótávolságom. Pótkaja is van benne. Szerintem le fogom cserélni a felszereléseket lilára és gondolkodom rajta, hogy a stabilizátor helyett távcsövet teszek rá, pláne, hogy 3k sebzést kell bevinnem látótávon belüli ellenfeleknek (küldetés). A leírás szerint lehet 445m -nél messzebb is akár. Ha jól tudom a 445m fletti észlelés amúgy is számít, mert csökkenti a hatótávon belül ellenségek álcáját.. szóval az a kérdés, hogy szerintetek stab nélkül is jól használható marad azért? (4 skilles legénység, sima utazás és pillanatkép van). Más esetben kipróbálnám egyszerűen, de ha leveszek lila cumót, az is kötvénybe kerül, azt meg nem szeretném pazarolni. Előre is köszi a válaszokat! Ugyanitt, ha valakinek akad jó csatája ezzel a tankkal, mellékelhetne egy-egy replayt.. Azt is köszi! :)

Nekem még nincs meg a tank, tehát kezeld fenntartásokkal amit írok. Úgy tippelem, hogy a 447-es látótávod úgy jön ki, hogy a parancsnokon van még egy feldeírő skill. A Kpz 50 t ágyúkezelhetősége gyengének mondható a kategóriájában (15, 15, 12). A jelenlegi kombóddal leviszed 11,11,8 értékekre, ami már egyértelműen jobb használhatóságot eredményez. Ha a vstabot csréled le optikára, akkor a látótávod felugrik ugyan 491-re, de az ágyúkezelhetőséged nagyon visszaesik 13,14,10-re. Ha én optikát akarnék rátenni, akkor a ventit cserélném le rá, mert akkor ugyan "csak" 479-es lesz a látótáv, de az ágyúkezelhetőség megmarad (persze picit a töltési/célzási idő és a pontosság is romlik). Amúgy nem vagyok benne biztos, hogy az jobb kombó, mint ami most neked van.
Tanks.gg-n kisérletezgethetsz:
tanks.gg/tank/k....3.4.9

Amúgy igen, számít a 445m feletti látótáv, mert az ellenfél camoja kevésbé érvényesül, de nem értem ezt a "445 méternél messzebb is akár" részt.

A Chimera Bloc-3 küldinél azt tanácsolják, hogy a legidálisabb valami nagyot lövő tier 10-es német vagy japán vasassal próbálkozni, mert azzal aránylag könnyen meglehet.
hokx.com/wot/ch...guide/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 3 napja #301740 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Köszönöm a választ! Maradtam végül a venti + rammer + stab kombinációnál, csak lecseréltem lilára..

Nekem még nincs meg a tank

Most a Pz.Kpfw. V/IV -ről kérdeznélek, mert az úgy gondolom, hogy megvan neked és "talán" kedveled is. Már látom, hogy én is jóban leszek vele.. :) ..viszont jelenleg venti + rammer + turbo (nem árt egy kis mozgékonyság) van rajta. Kíváncsi vagyok Te mivel használod?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 3 napja #301743 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Köszönöm a választ! Maradtam végül a venti + rammer + stab kombinációnál, csak lecseréltem lilára..

Nekem még nincs meg a tank

Most a Pz.Kpfw. V/IV -ről kérdeznélek, mert az úgy gondolom, hogy megvan neked és "talán" kedveled is. Már látom, hogy én is jóban leszek vele.. :) ..viszont jelenleg venti + rammer + turbo (nem árt egy kis mozgékonyság) van rajta. Kíváncsi vagyok Te mivel használod?

3 lila cucc csak így? Jól el vagy eresztve kötvényből. :)

Igen megvan és sokat játszom vele, leginkább, ha a napi küldiket gyorsan le akarom tudni vagy csak funolni. Töltésgyorsító + optika + periszkóp-al használom, mivel az alap tulajdonságai bőven jók, ezért én a látótávra mentem. Nem gondolom, hogy ez lenne a legoptimálisabb, de így döntöttem anno jó régen és elvagyok vele. A felszerelések 2.0 óta sem változttam még rajta, de most, hogy írod, lehet kipróbálom a turbót, hátha érezhetően javít a mozgékonyságon, de szerencsére rammolni így is kényelmesen tudok.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 3 napja - 3 éve 3 napja #301744 Írta: _tothjanos_
Megválaszolva: _tothjanos_

 

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 6 hónapja - 2 éve 6 hónapja #303090 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
A buff utáni E100 van annyira erős, hogy érdemes megvenni? (E75-öm fullos, szóval csak 6,1 milla kredit kell, meg valami legénység.) És ha igen, akkor a 128 vagy a 150 mm-es ágyút javasoljátok? [A "kinek melyik ágyú jön be, azt használja" vélemények is relevánsak.]

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Fejlődésben vagyok: 21 tankon 3 GM, szépen kékülgető WN8.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 6 hónapja #303093 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Az a baj, a lengyel tier x heavy kenterbe veri

There are 2 type of players. One with type59, and one without it.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 6 hónapja - 2 éve 6 hónapja #303095 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete

Az a baj, a lengyel tier x heavy kenterbe veri

 

Nekem 60TP-ben ülve épp az a tapasztalatom, hogy a sidescrape-elő E100 brutál kemény. A testére lőni esélytelen ilyenkor, 317 penes HEAT pedig csak akkor megy át az E100 tornyán, ha az RNG is úgy akarja (kb. 3-ból 1-szer). Bezzeg az ő 334 penes kumulatívja (150 mm-es ágyúval), az bemegy a 60TP váll-lemezén, sofőrkoporsóján, tornya tetőlemezén stb. Közelharcban persze az E100 alsó lemeze már láthatóvá válik (vagy AP-val első görgőn át sebzés + lánc) és valamelyest javul a kép, de aztán jön a facehug ami az E100-nak kedvez.
Szóval 60TP-vel főleg törmelékkupac mögül tornyozni lehet (amíg a löveg feletti 50 mm-es lemezt el nem kezdik 150 mm-es és nagyobb ágyúkkal overmatchelni - szia E100), vagy nagyon óvatosan sidescrape-et nyomni. Az E100 a törmelékkupac mögüli tornyozásban kicsit rosszabb (amíg el nem fordítja kicsit a tornyát; amikor viszont nem tud lőni), sidescrape-ben viszont sokkal jobb.
DPM terén a 60TP és a 150 mm-es ágyús E100 elég hasonló; a 128 mm-es ágyús E100 pedig a WZ-111-5A-val egy szint.

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Fejlődésben vagyok: 21 tankon 3 GM, szépen kékülgető WN8.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 6 hónapja #303096 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3

A buff utáni E100 van annyira erős, hogy érdemes megvenni? (E75-öm fullos, szóval csak 6,1 milla kredit kell, meg valami legénység.) És ha igen, akkor a 128 vagy a 150 mm-es ágyút javasoljátok? [A "kinek melyik ágyú jön be, azt használja" vélemények is relevánsak.]

szerintem nagyon gyenge, semmit nem veszítesz, ha nem veszed meg... 

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.