Jelenleg 489 vendég és 15 tag online

Német harckocsik

4 hónapja 1 napja #286615 Írta: Greysword
Megválaszolva: Greysword

Szmertyij beküldte: Van még létjogosultsága az E 50-nek, vagy esetleg csak kizárólag APCR-el?

MM és pályafüggő ez a kérdés. Csőpályákon bottom tierként apcr igényes, de ha nyitottabb pálya és van lehetőség oldalba lőni a tankokat akkor ellehet ap-val is boldogulni. Illetve ha top tier vagy a 220-as pen 1-2 tankot kivéve még a tier 9-ban is elegendő, persze a low rollok miatt ki leszel kicsit szolgáltatva az rng-nek. Én kb. 3/4 éve játszottam az E50-el, 128 meccs 64%-os wr 2,1k sebzés, ha kellett megnyomtam a kettes gombot, kb 3:1 arányban lőttem ap-t és apcr-t.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szmertyij

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 1 napja #286628 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij
Megnéztem pár YouTube-os visszajátszást, ahol azt tapasztaltam, hogy kétharmad részt APCR-el használták. Megmondom őszintén ritka volt az az eset amikor nem éreztem indokoltnak, ezért is kérdeztem mennyire használható. Mindenesetre kipróbálom a teszt szerveren.

2 hónapja 1 hete #287687 Írta: KUF
Megválaszolva: KUF
Egy kis összehasonlító videó a II. Vh-s német tankok méreteiről, és főbb adatairól:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, gabi418

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #287708 Írta: gabi418
Megválaszolva: gabi418
.

Wot játékosnevem: gabi418
Klánom:Csiga-Biga csapat [CSGA]
WoT klánfelvétel: www.gabi-wot.hupont.hu/

2 hónapja 1 hete #287741 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna

Szmertyij beküldte: Megnéztem pár YouTube-os visszajátszást, ahol azt tapasztaltam, hogy kétharmad részt APCR-el használták. Megmondom őszintén ritka volt az az eset amikor nem éreztem indokoltnak, ezért is kérdeztem mennyire használható. Mindenesetre kipróbálom a teszt szerveren.

Ha van kredit és nem sajnálod akkor simán ONLY APCR (már csak a sebessége miatt is). Amúgy meg felesben bővel életképes, 3-5 repesszel megtámogatva.
Akiket én néztem bőven 300m felett tolták az ellenfélbe. Szóval oda meg kell is a távolság miatt.

2 hónapja 1 hete #287772 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69

Szmertyij beküldte: Megnéztem pár YouTube-os visszajátszást, ahol azt tapasztaltam, hogy kétharmad részt APCR-el használták. Megmondom őszintén ritka volt az az eset amikor nem éreztem indokoltnak, ezért is kérdeztem mennyire használható. Mindenesetre kipróbálom a teszt szerveren.

Annak idején "rosszpenz" kedvence volt ez a gép, akkor határoztam el, hogy megszerzem én is.
Ő kb. felesben használta az APCR-t, tier leosztástól függően, bár szerette a sebességét. :)
Én visszafogottabb vagyok, a pontos löveg miatt nem tartom kevésnek a normál lőszer pen-jét, ritkán lövök "goldot". Persze frontból a heavy soron indokolt lehet.

1 hónapja 6 napja #288244 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Kicsit probálgattam tier 5-ös nehezet, nem rossz szerintem, csak mintha páncélzat zsenge lenne. De a pontossága, átütése tetszik. (lassan már minden 5-ös nehezet kiprobálok :D )

3 hete 6 napja #288418 Írta: vmmtt
Megválaszolva: vmmtt
Sziasztok.

Nekem lenne egy olyan kérdésem hogy szeretném kifejleszteni a Jagdtigert. A ferdinándomon van 96000 a jpanther2-n pedig 83000 xp. Az ára pedig 175000 azonban mégsem engedi kifejleszteni. Mi lehet a probléma?

3 hete 6 napja #288420 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM

vmmtt beküldte: Sziasztok.

Nekem lenne egy olyan kérdésem hogy szeretném kifejleszteni a Jagdtigert. A ferdinándomon van 96000 a jpanther2-n pedig 83000 xp. Az ára pedig 175000 azonban mégsem engedi kifejleszteni. Mi lehet a probléma?

Az xp mennyiség CSAK 1 TANKON számít tehát 2 tankból 1-et nem tudsz kifejleszteni csak 1-ből.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: vmmtt

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.