Jelenleg 462 vendég és 12 tag online

Német harckocsik

7 hónapja 3 hete #286615 Írta: Greysword
Megválaszolva: Greysword

Szmertyij beküldte: Van még létjogosultsága az E 50-nek, vagy esetleg csak kizárólag APCR-el?

MM és pályafüggő ez a kérdés. Csőpályákon bottom tierként apcr igényes, de ha nyitottabb pálya és van lehetőség oldalba lőni a tankokat akkor ellehet ap-val is boldogulni. Illetve ha top tier vagy a 220-as pen 1-2 tankot kivéve még a tier 9-ban is elegendő, persze a low rollok miatt ki leszel kicsit szolgáltatva az rng-nek. Én kb. 3/4 éve játszottam az E50-el, 128 meccs 64%-os wr 2,1k sebzés, ha kellett megnyomtam a kettes gombot, kb 3:1 arányban lőttem ap-t és apcr-t.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szmertyij

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 hónapja 3 hete #286628 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij
Megnéztem pár YouTube-os visszajátszást, ahol azt tapasztaltam, hogy kétharmad részt APCR-el használták. Megmondom őszintén ritka volt az az eset amikor nem éreztem indokoltnak, ezért is kérdeztem mennyire használható. Mindenesetre kipróbálom a teszt szerveren.

6 hónapja 21 órája #287687 Írta: KUF
Megválaszolva: KUF
Egy kis összehasonlító videó a II. Vh-s német tankok méreteiről, és főbb adatairól:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, gabi418

6 hónapja 11 órája - 6 hónapja 11 órája #287708 Írta: gabi418
Megválaszolva: gabi418
.

Wot játékosnevem: gabi418
Klánom:Csiga-Biga csapat [CSGA]
WoT klánfelvétel: www.gabi-wot.hupont.hu/

5 hónapja 4 hete #287741 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna

Szmertyij beküldte: Megnéztem pár YouTube-os visszajátszást, ahol azt tapasztaltam, hogy kétharmad részt APCR-el használták. Megmondom őszintén ritka volt az az eset amikor nem éreztem indokoltnak, ezért is kérdeztem mennyire használható. Mindenesetre kipróbálom a teszt szerveren.

Ha van kredit és nem sajnálod akkor simán ONLY APCR (már csak a sebessége miatt is). Amúgy meg felesben bővel életképes, 3-5 repesszel megtámogatva.
Akiket én néztem bőven 300m felett tolták az ellenfélbe. Szóval oda meg kell is a távolság miatt.

5 hónapja 4 hete #287772 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69

Szmertyij beküldte: Megnéztem pár YouTube-os visszajátszást, ahol azt tapasztaltam, hogy kétharmad részt APCR-el használták. Megmondom őszintén ritka volt az az eset amikor nem éreztem indokoltnak, ezért is kérdeztem mennyire használható. Mindenesetre kipróbálom a teszt szerveren.

Annak idején "rosszpenz" kedvence volt ez a gép, akkor határoztam el, hogy megszerzem én is.
Ő kb. felesben használta az APCR-t, tier leosztástól függően, bár szerette a sebességét. :)
Én visszafogottabb vagyok, a pontos löveg miatt nem tartom kevésnek a normál lőszer pen-jét, ritkán lövök "goldot". Persze frontból a heavy soron indokolt lehet.

4 hónapja 4 hete #288244 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Kicsit probálgattam tier 5-ös nehezet, nem rossz szerintem, csak mintha páncélzat zsenge lenne. De a pontossága, átütése tetszik. (lassan már minden 5-ös nehezet kiprobálok :D )

4 hónapja 2 hete #288418 Írta: vmmtt
Megválaszolva: vmmtt
Sziasztok.

Nekem lenne egy olyan kérdésem hogy szeretném kifejleszteni a Jagdtigert. A ferdinándomon van 96000 a jpanther2-n pedig 83000 xp. Az ára pedig 175000 azonban mégsem engedi kifejleszteni. Mi lehet a probléma?

4 hónapja 2 hete #288420 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM

vmmtt beküldte: Sziasztok.

Nekem lenne egy olyan kérdésem hogy szeretném kifejleszteni a Jagdtigert. A ferdinándomon van 96000 a jpanther2-n pedig 83000 xp. Az ára pedig 175000 azonban mégsem engedi kifejleszteni. Mi lehet a probléma?

Az xp mennyiség CSAK 1 TANKON számít tehát 2 tankból 1-et nem tudsz kifejleszteni csak 1-ből.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: vmmtt

3 hónapja 3 hete #288987 Írta: Páncélvadász11
Megválaszolva: Páncélvadász11
Egy kérdés
Elég ujonc vagyok és valakinek a jadpanzer4 mi a tapasztalatta véleménye mert ugye most lett meg

3 hónapja 2 hete #288996 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Én régen szerettem, de az nagyon régen volt, mostanában párszor összefutottam ellene, nagyon nagy a tűzgyorsasága a 8.8-as löveggel is és ebből következően brutális DPM-et produkál, a páncélja elölről néhányszor pattinthat, legalábbis én ellenfélként szoktam róla pattanni, az álcája is elég jó, szóval szerintem most is nagyon jól használható TD, nem fog csalódást okozni, már gondolkodtam, hogy visszaveszem.

2 hónapja 1 hete #289791 Írta: Tekagi
Sziasztok úgy döntöttem Panther/M10-et veszem ki jutalomként :) kiváncsi vagyok milyen lesz :)

2 hónapja 1 hete #289792 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Jó lesz, komolyan mondom
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

2 hónapja 1 hete #289797 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

Tekagi beküldte: Sziasztok úgy döntöttem Panther/M10-et veszem ki jutalomként :) kiváncsi vagyok milyen lesz :)

Legjobb választás!:beer2:

Betanított magfizikus
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

2 hónapja 1 hete #289885 Írta: Tekagi
A Panther/M10 remek jármű, én vagyok balf..z, 2 csata után itélkeztem, s ma toltam egy remek harcot :) Első 2 csatába mint topp tier robogtam előre, merhogy prém meg topp tier :D Ma volt hogy betett 8-asok közé, ahol szerényebb lett arcom, fedezékből lövöldözve feltartottam egy oldalt, 3 ellenséges nehéz tankot, Leot ki is lőttem :) (mondjuk rendesen lefaragták életem, de nah, élveztem játékot végre vele, soha többet nem rohanok előre :D Jó játékos kezébe képes meccset befolyásolni rendesen szerintem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, charliefirpo_2018

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.