Jelenleg 240 vendég és 2 tag online

Csak egy kérdés

1 hónapja 1 hete #303973 Írta: Nátrán
Megválaszolva: Nátrán
Modokat nem használok. Mivel újra raktam a windowst minden program frissen telepítve. Szinte minden beállítást kipróbáltam Nem vettem észre semmi különbséget az eddigiektől. Support se tud nagyon semmit csak általános dolgok driver ellenőrzés stb. Azt hiszem pár napig szüneteltetem, legalábbis amíg driver frissítés nem jön valamihez.
Mindenkinek nagyon köszönöm a segítséget.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #303976 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti
Új topic, a segítéget örömmel fogadom :) : www.wotinfo.hu/...303975

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)

1 hónapja 4 napja #304008 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Szeretném megkérdezni hogy tapasztalt e más is olyan dolgot hogy a majrélámpa miért nem akar funkcionálni? eddig villant,aztán pucolás,de most elöször szarrá lönek,és utána jelez..

1 hónapja 4 napja #304012 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Szeretném megkérdezni hogy tapasztalt e más is olyan dolgot hogy a majrélámpa miért nem akar funkcionálni? eddig villant,aztán pucolás,de most elöször szarrá lönek,és utána jelez..

Nálam nincs ilyen probléma.
Esetedben lehetséges, hogy 3 másodpercen belül lőnek ki? Esetleg mod nem zavarhat be?

1 hónapja 3 napja #304016 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018

Nálam nincs ilyen probléma.
Esetedben lehetséges, hogy 3 másodpercen belül lőnek ki? Esetleg mod nem zavarhat be?

​​
Modot nem használok,akkor az a 3 mp az a ludas,nemigazán jó mert gondolom zokan vannak vele úgy mint én,mire jelez a pucolásjelző addigra kapod a sallereket

1 hónapja 3 napja #304017 Írta: Gyava_nyul
Megválaszolva: Gyava_nyul
Szép estét! A kölyöknek összekapartunk 9 tokent, hogy megszerezze a francia tierIX tankot. Rohantunk a boltba, a tárgyak tokenért mezőn át. De azt tapasztaljuk, nem tudjuk megvenni a masinát, csak nézegetni.  Csak a szezon végén lehet megvenni, közben nem? Vagy mit rontunk el? Köszi!

1 hónapja 3 napja #304019 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Szép estét! A kölyöknek összekapartunk 9 tokent, hogy megszerezze a francia tierIX tankot. Rohantunk a boltba, a tárgyak tokenért mezőn át. De azt tapasztaljuk, nem tudjuk megvenni a masinát, csak nézegetni.  Csak a szezon végén lehet megvenni, közben nem? Vagy mit rontunk el? Köszi!

asszem dec. 19-ig tudod megvenni.
szóval nálatok lesz vmi gond. sztem egy restart wot megoldja a gondot, vagyis lépj be most a játékba és próbáld ismét beszerezni a járgányt!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Gyava_nyul

1 hónapja 3 napja - 1 hónapja 3 napja #304020 Írta: grabowszky
Megválaszolva: grabowszky
Szép napot!
Nekem ugyanaz a gondom, nem tudom megvenni tokenekért a  Kunze Panzert . Nincs rá gomb...pedig volt..... Tegnap lett meg a 18 token,  azonnal próbáltam megvenni de nem lehetett. Újraindítottam modok nélkül, de így is semmi. 
Ma reggel ugyanaz.

1 hónapja 3 napja - 1 hónapja 3 napja #304021 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Szép napot!Nekem ugyanaz a gondom, nem tudom megvenni tokenekért a  Kunze Panzert . Nincs rá gomb...pedig volt..... Tegnap lett meg a 18 token,  azonnal próbáltam megvenni de nem lehetett. Újraindítottam modok nélkül, de így is semmi. Ma reggel ugyanaz.

Megnéztem én is, valóban nem látszik a gomb, DE nálam ott van az valójában, csak láthatatlan. Próbáljátok ki azt, hogy oda mozgatjátok az egeret kb. ahol a mellékelt képen is van ("Elérhető tokenek" szöveg alatt keresendő) és az egér ikonja sima "öt ujjas"-ról meg fog változni "rá mutatós"-ra. Ekkor ha klikkeltek, akkor előjön a vásárlási ablak. 

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: grabowszky, Gyava_nyul

1 hónapja 3 napja #304024 Írta: Gyava_nyul
Megválaszolva: Gyava_nyul
Szuper, köszönöm! Garázsban a tank 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: grabowszky, PZoli

4 hete 1 napja #304036 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Sziasztok! Akinek van a legutóbbi arty átalakítás utáni tapasztalata Obj. 261-gyel, az megosztaná velem? A többi tier 10 artyhoz képest milyen? (CGC, GW E100 már a garázsban van, T92 HMC-t és Obj. 261-et kifejlesztettem a fában de még nem vettem meg.)

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Fejlődésben vagyok: 17 tankon 3 GM, szépen kékülgető WN8.

4 hete 8 órája - 4 hete 8 órája #304037 Írta: egojani
Megválaszolva: egojani
Megoldódott. :)

4 hete 2 órája - 4 hete 2 órája #304038 Írta: loogor75
Megválaszolva: loogor75
Szerintetel meg lehet csinálni? Más is kapott ilyen ajánlatott?

4 hete 2 órája #304039 Írta: VaFec

Szerintetel meg lehet csinálni? Más is kapott ilyen ajánlatott?

Mit?

3 hete 6 napja #304040 Írta: VaFec
Kranvagn-re milyen felszerelést javasoltok?
Ventilátor adott. Forgási mechanizmus, vagy vertikális stabilizátor, vagy mindkettő?

© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.