Jelenleg 240 vendég és egy tag online

Csak egy kérdés

1 hónapja 3 hete #303900 Írta: M8csavar
Megválaszolva: M8csavar
Sziasztok,

Szerintetek ezt miért kaptam? A lentebbi nagy javító stb.a drop-pokból jött, de az aranyak nem tudom, hogy kerültek hozzám. 

Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 3 hete #303901 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3

Sziasztok,

Szerintetek ezt miért kaptam? A lentebbi nagy javító stb.a drop-pokból jött, de az aranyak nem tudom, hogy kerültek hozzám. 

Nem tudom, de jöhetne nekem is... 

3 Kiválóságjel: VK 30.01 (P), P.43 bis, Pz. T 25, T-34S, St. Emil, Nashorn, P.43 ter, Tiger (P), StuG IV,
VK 30.01 (H), VK 30.02 (M), T-150, Hellcat, Chi-Nu, Pz. III/IV, T69, SU-152, T-34, KV-2, StuG III G folyt. köv.

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #303902 Írta: Shunz
Megválaszolva: Shunz

Sziasztok,

Twitchen ha nézted valamelyik wot csatornát ma, akkor az egyik dropból jöhetett. Én is kaptam 110 aranyat ma, mert néztem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tankpeti

1 hónapja 2 hete #303914 Írta: SimLac
Megválaszolva: SimLac
Csak egy kérdés:
Az utóbbi időben a játék minden indításkor átvált ablakos nézetbe. Mindig azzal kell kezdenem, hogy visszaállítom teljes képernyősre, de hiába, a köv. indításkor megint ablakos.
Van valakinek ötlete, hogy mi okozhatja?

1 hónapja 2 hete #303915 Írta: fabyzol3

Csak egy kérdés:
Az utóbbi időben a játék minden indításkor átvált ablakos nézetbe. Mindig azzal kell kezdenem, hogy visszaállítom teljes képernyősre, de hiába, a köv. indításkor megint ablakos.
Van valakinek ötlete, hogy mi okozhatja?

Miután elindítottad a játékot ne kattints máshova és akkor "megszűnik" a jelenség. Amúgy nekem is elég idegesítő, mert szívesen böngésznék valamit, amíg betölt...

3 Kiválóságjel: VK 30.01 (P), P.43 bis, Pz. T 25, T-34S, St. Emil, Nashorn, P.43 ter, Tiger (P), StuG IV,
VK 30.01 (H), VK 30.02 (M), T-150, Hellcat, Chi-Nu, Pz. III/IV, T69, SU-152, T-34, KV-2, StuG III G folyt. köv.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: SimLac

1 hónapja 2 hete #303917 Írta: Death_leaper
Megválaszolva: Death_leaper
Sziasztok
A következő ügyben kérném a segítségeteket: Battle passban kapunk felszereléseket, és kötvényekért is lehet venni, melyik a jobb? A másik kérdésem az 50% credit hozam növelőt honnan lehet szerezni? Válaszokat előre is köszönöm.

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #303918 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Battle passban kapunk felszereléseket, és kötvényekért is lehet venni, melyik a jobb?

A kötvényért vásárolható (lila) felszerelések minden esetben jobbak, mint a jutalom/bounty (pink) felszerelések - még a 3 milliós fejlesztés után is.

UI.: Ugyanakkor van olyan bounty felszerelés, aminek nincs lila megfelelője, ezek természetesen kategóriájukban fejlesztés után a legjobbnak számítanak (például: "a. z. kipufogó rendszer" és "fejlesztett célzás" bounty megfelelői).

A másik kérdésem az 50% credit hozam növelőt honnan lehet szerezni? Válaszokat előre is köszönöm.

Eddig az alábbi módokon lehetett:
  • Magas szintű (Tier8-9) tankokért zajló maratonon. (Utoljára az Strv K esetén)
  • Prémium shopban csomagokban szokott lenni.
  • Speciális ingame vásárlási* módokon: fejlesztési töredékekért, battle pass boltjából tokenért, cw szezonban alkatrészekből kiváltható jutalmakból, cw kampányban Fame pontokért.
  • Speciális eseményekért és azok küldetéseiért (azon játékmódok, melyek nincsenek konfigurálva a battle passhoz): Játékos vs MI módok (pl.: Halloweeni mód), Brawl mode (7v7).
  • Meghirdetett események alatt streamnézésért (esély), bónuszkódokért.

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Death_leaper

1 hónapja 2 hete #303920 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

A másik kérdésem az 50% credit hozam növelőt honnan lehet szerezni? Válaszokat előre is köszönöm.

• Speciális ingame vásárlási* módokon: fejlesztési töredékekért, battle pass boltjából tokenért, cw szezonban alkatrészekből kiváltható jutalmakból, cw kampányban Fame pontokért.
  • Speciális eseményekért és azok küldetéseiért (azon játékmódok, melyek nincsenek konfigurálva a battle passhoz): Játékos vs MI módok (pl.: Halloweeni mód), Brawl mode (7v7).

Kredit boostert, ha klánban vagy, akkor a "Kötelesség útja" révén is kapsz. Az elején lévő csak 25%-os, a végén lévőkre nem emlékszem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Death_leaper, Tankpeti

1 hónapja 2 hete #303921 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

Kredit boostert, ha klánban vagy, akkor a "Kötelesség útja" révén is kapsz. Az elején lévő csak 25%-os, a végén lévőkre nem emlékszem.

A fentebb felsoroltak az egyéni boosterek - ezen kívül vannak a klános boosterek. Ha a klán erődje elérte a X-s szintet, akkor a klán olyan booster-t termel, amelyik 75%-al növeli a kredithozamot klános játékmódokban, 30%-al pedig egyéni játékmódokban. Van még ennél is jobb klánbooster, amit a szombatonkénti "hadijátékokon" nyerhet a klán (az én klánom már nyert 100% boostert itt, de azt gondolom, hogy van ennél is erősebb, de azt már nem ismerem + úgy gondolom, hogy oda már elit-klán tagság kell)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tankpeti

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #303922 Írta: Tankpeti

Valóban, ezt kihagytam:
A "Tour of Duty" részeként ha egyénileg összeszed a játékos 18k pontot, akkor 2, és ha további 6k (tehát összesen 24k) pontot, akkor további 3 (tehát összesen 5 db) 50% kreditboostert szerezhet 2 hetente. Persze ehhez az is feltétel, hogy a klán melyben játszol összeszedjen összesen legalább 600-800k pontot (minél magasabb az "aktív" létszám, annál könnyebb)

... vannak a klános boosterek.

Igen, de ezek nem egyéni felhasználásúak, ráadásul nem feltétlen az ezekre nyersanyagot megszerző játékos fogja ezeket kihasználni, hanem azok, akik egy "aktívabb" időben játszanak, vagy esetleg osztag, előrenyomulás és cw csatákon vesznek részt (azért, hogy a lehető legtöbben kiélvezhessék a bónuszt), ráadásul a klánok "tartalékos" rangba tett tagjai nem kapnak semmilyen klánból származó szorzót.

Van még ennél is jobb klánbooster, amit a szombatonkénti "hadijátékokon" nyerhet a klán...

Igen a XI.-es a 100%-os, és a XII.-es a 150%-os, viszont mindkettő csak kláneseményeken adja ezt a bónuszt, normál csatákra ezek is csak 30%-ot nyújtanak.

Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Death_leaper

1 hónapja 2 hete #303923 Írta: pannoniacaptain
Megválaszolva: pannoniacaptain
Sziasztok! 

Nem olyan régen, kértem egy kis segítséget, hogy tudnék "többet nyerni"? A Leopard1 az egyik kedvenc tankom, és nagyon kevés a győztes csata vele. A tanácsokat megfogadva, agresszívabban játszottam, nem igazán sikerült többet nyerni. Nem Strv 103b-ként játszok a tankkal, kísérem/indítom a támadásokat. Azt az oldalt mindig megnyerjünk szinte, ahol vagyok (nem magamat akarom dicsérni) Egyszerűen nem tudok többet hozzátenni a meccsekhez és alig nyerek a tankkal! Nagyon zavar engem, mert valamit biztos nem csinálok jól. Pár replayt esetleg a tapasztaltabb játékosok tudnának küldeni? A lenti képekken látszik a statisztikám a tankkal: (elmúlt nap, elmúlt 3 nap)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3

1 hónapja 2 hete #303924 Írta: fabyzol3

Sziasztok! 

Nem olyan régen, kértem egy kis segítséget, hogy tudnék "többet nyerni"? A Leopard1 az egyik kedvenc tankom, és nagyon kevés a győztes csata vele. A tanácsokat megfogadva, agresszívabban játszottam, nem igazán sikerült többet nyerni. Nem Strv 103b-ként játszok a tankkal, kísérem/indítom a támadásokat. Azt az oldalt mindig megnyerjünk szinte, ahol vagyok (nem magamat akarom dicsérni) Egyszerűen nem tudok többet hozzátenni a meccsekhez és alig nyerek a tankkal! Nagyon zavar engem, mert valamit biztos nem csinálok jól. Pár replayt esetleg a tapasztaltabb játékosok tudnának küldeni? A lenti képekken látszik a statisztikám a tankkal: (elmúlt nap, elmúlt 3 nap)

Ha ilyen super unicum statom lenne a Leo-val, nem nagyon érdekelne a WR... 

1 hónapja 2 hete #303925 Írta: fater.Öreg
Megválaszolva: fater.Öreg
Sziasztok! Az miért lehet ha aktiválok 1 credit bostert a sajátomból, és el megyek légiósként klán csatára nem kapok rá semmit. Ilyenkor mindig muszáj a klán bosterhez nyúlnom  mert csak azon ad?

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #303926 Írta: Tankpeti

Sziasztok! Az miért lehet ha aktiválok 1 credit bostert a sajátomból, és el megyek légiósként klán csatára nem kapok rá semmit. Ilyenkor mindig muszáj a klán bosterhez nyúlnom  mert csak azon ad?

A személyes bónuszok (kredit, xp, legénységi, szabad xp) nem érvényesülnek osztag, előrenyomulás, cw, és tournament (verseny) játékmódokban. (Sosem adtak ezekben bónuszt, általános tévhit szokott lenni).
A saját klánod által indított boostok érvényesülnek rád minden helyzetben (légiósként is).
Egy másik klán - melynél mondjuk légiósként játszol - boostjai nem érvényesülnek rád semmilyen helyzetben.
Remélem sikerült válaszolnom .

UI.: A kláneseményeken eseteiben módosított jutalmazási rendszerek működnek, ezekről általában a régi patchnote-okban lehet információt találni.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Death_leaper, fater.Öreg

1 hónapja 1 hete #303949 Írta: Lódarázs
Megválaszolva: Lódarázs
Sziasztok

A jutalom felszereléseket megéri fejleszteni?

© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.