Csak egy kérdés

2 éve 2 hónapja #304428 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Köszi!
Valami kézzelfoghatóbb esetleg, hogy mennyinek kéne optimálisan lenni a pingnek és az fps-nek?

 

A ping akkor jó, ha 100 alatt van, akkor tökéletes, ha 50 alatt van.
Az fps-t sok minden befolyásolja. Nálam a minimum 40. Az emberi szem, ha jól tudom, 24 képkocka felett látja az állóképeket mozgóképnek. A játékban minél magasabb, annál jobb, tehát mint írtam, 24, de inkább 30 felett legyen a minimum fps. Ezt a grafikai beállításokkal tudod testre szabni. Természetesen akkor jó a beállítás, ha a monitorod képfrissítéséhez van kalibrálva az fps, ez általában 60Hz, azaz állandó 60fps. Erre jöhet még rá a profi monitorok képfrissítése, ami lehet akár 144Hz is, de ez már más téma.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz, bagó.bagó

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja #304439 Írta: Turan11
Megválaszolva: Turan11
Sziasztok.
Nagy dobozból kaptam a tier V  KV1-shieldedt kérdésem az volna hogy tier limites vagy normál besorolású ? 

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja #304447 Írta: Figyelő
Megválaszolva: Figyelő
Van 86 üres garázshelyem, kaptam vagy 15-öt a dobozokból......barakkhelyet egyetsem, ez is wg trükk?
 

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #304448 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

Van 86 üres garázshelyem, kaptam vagy 15-öt a dobozokból......barakkhelyet egyetsem, ez is wg trükk?



 

vagy rettegjünk, hogy ez a legénység 2.0 jeges előszele? 
(amúgy ha még nincs meg mind, akkor vehetsz kis tierű tankokat az adott nemzethez és ott telelheted a harckocsizókat, ha nincs hely a barakkban)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja #304450 Írta: Angyalfi
Megválaszolva: Angyalfi
Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem, de nagyon...
Kb 2 hete rendszertelen időközönként kifagy a játék, roszabb esetben kék halállal végződik.
Mivel a kék halál mindig más hibár ír, ezért kapott egy friss windowst, friss wot-tal. 2 napot bírt, s most megint kezdi.
Valakinek van valami ötlete?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja #304452 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem, de nagyon...
Kb 2 hete rendszertelen időközönként kifagy a játék, roszabb esetben kék halállal végződik.
Mivel a kék halál mindig más hibár ír, ezért kapott egy friss windowst, friss wot-tal. 2 napot bírt, s most megint kezdi.
Valakinek van valami ötlete?

Portalanítsd ki a géped belsejét.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja #304454 Írta: Angyalfi
Megválaszolva: Angyalfi
Pentium(R) Dual-Core  CPU      E5700  @ 3.00GHz   3.00 GHz proci,
8GB RAM-mal
NVIDIA GeForce GT440 VGA-val,
ASUS P5G41T alaplapon.
A rendszer SSD-n, a játék HDD-n.
Minden friss telepítés, hardver változtatás nem történt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja #304472 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun
OFF: Ha elfér, én a wot-ot is az ssd-re tenném.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja #304478 Írta: Angyalfi
Megválaszolva: Angyalfi
a driverek minden plusz program nélkül a legjobb tudásom és a gyártói weboldalak szerint a legfrisebbek...
( idő közben kaptam egy tippet: terheljem le valami mással a rendszert, hogy akkor is csinálja-e... mert ha igen, akkor egy elöregedett hővezető paszta is lehet a ludas. )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja #304541 Írta: Turan11
Megválaszolva: Turan11
Sziasztok.
Arnoldos küldetés amiért olcsóbban lehet tankot venni meddig tart? 

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja #304542 Írta: Vaspaprika
Megválaszolva: Vaspaprika
Ez a cikk alapján 01.24-ig.
www.wotinfo.hu/...-01-11
 

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja #304543 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Sziasztok.
Arnoldos küldetés amiért olcsóbban lehet tankot venni meddig tart? 

Az esemény lejártáig aktiválni kell a kedvezményeket, majd azok mondhatni örökre aktívak maradnak addig, amíg meg nem vásárolod az adott tankot.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Vaspaprika, System

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja #304573 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti
Előzetes infó: Toborzás, tagfelvétel topicból tettem át ide.

Üdv Tankpeti! Jó kis táblázatot gyűjtöttél össze, mindenki találhatna klánt a felsoroltak közül.
 

Köszönöm, habár ha arra a táblázatra gondolsz, ami a "Legaktívabb magyar klánok" topicban van, sajnos (az idő múlása okán) már-már elavultnak számít. (A kampány végeztével majd újat készítek.)

De az a nagy igazság, hogy a játékban található csalások, az azt használók a csapatcsatákat is tönkre teszik. Sokkal kevesebb klán játszik erődcsatákat és CW-t, pont az ilyen játékosok miatt.

A közösség jelentős része (és főként a kis létszámú, vagy "profit" soraikban nem tudó klánok) évek óta stagnál abban a körhintában, hogy sokan csalnak a kompetitív szférában. Ennek jelentős része a "szájról szájra" terjedő témák, és ritkább esetben a személyes tapasztalat, vagy közvetlen kommunikáció származéka.
Ha a kritika arra vonatkozik, hogy csalnak-e játékosok, akkor nyilván a válasz igen. Ténylegesen emiatt érintett játékosokkal volt lehetőségem anno (habár már igen régen) beszélgetni, ilyen játékossal játszani (akkor még az információ tudta nélkül).
Több évnyi sh-cw tapasztalattal viszont azt tudom mondani, hogy ezek száma rettentően alacsony. Megannyi (és most itt több ezer játékra gondolok) légiósként kapott tapasztalat folyton megerősít, hogy egy szimplán jobban felszerelt tankra rákiáltja egy amatőr, hogy csal. A kisebb közösségekben egy ilyen hamis információ úgy terjed, mint a futótűz.
Ha valaki a kampány ban és felfüggesztési számaival próbálna megcáfolni, akkor el kell keserítsem, de azok többsége az account csere-bere okán történik (legalábbis a top szférában).
Aki szokta olvasni az írásaim tudja, hogy abszolút mod ellenes vagyok. Én pont ugyanannyira elítélem azt, aki egy mezei xvm-et használ, mint aki felfesti a tankokra, hogy hol a lőszerrekesz. Ugyanakkor amihez szintén tartom magam, hogy függetlenül a mod legalitásától, azok használata a játéktudás fejlesztését megakasztják, és a használó teljesítményét helyben tartják. Aki megtanul a játékkal játszani, jobb lesz mint bármilyen csalást használó user.
Erődítményt azért játszanak, mert jobb játékélményt ad, mint a normál és jobb a profit, a közösség miatt illetve kompetitív játékra gyakorlás miatt. A CW-t a jutalmak miatt játszák. Ez utóbbi viszont erőteljesen elkopott 2021-ben (sok dolog miatt). Én magam sem vettem részt "teljesen" az elmúlt 2 kampányon, és ez is az okok közt van.

Több nagyobb létszámú klánban nem tisztelik egymást a tagok, trágár beszédet engednek meg maguknak, és ezekre senki nem kíváncsi.

Igen, vannak olyan klánok, melyek nem valók mindenkinek: emberek vagyunk, másképp viselkedünk, más korosztályba tartozunk.
Hogy közvetlen a nagy létszámú klánokat kritizálod annak lehet alapja, lévén egy nagyobb közösségben, gyakrabban törnek elő az ellentétek. De egy közösségben részt venni ezért izgalmas (és én ezért tartom a wotot jó játéknak). Némivel elfogadóbbá tesz minket, kritikusabban gondolkodunk, és a lehetőség mindig megvan a távozáshoz. A legtöbb nagy klánba jelentkezéskor kötelező, de legalább lehetőség a próbaidő: ha valaki "túl" sok negatív tapasztalatot szed össze, az a saját körültekintésének hiánya miatt történik.

Játékbeli név: Tankpeti
Discord név / tag: Tankpeti / tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek, keress privátban!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #304615 Írta: máté.nyitrai
Megválaszolva: máté.nyitrai
Üdv!
(Vz.55) 22 csata után 9% nyertes. Ez menyire normális? Szerintem ez is világrekord!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja #304616 Írta: Tas_Lee
Megválaszolva: Tas_Lee

Üdv!
(Vz.55) 22 csata után 9% nyertes. Ez menyire normális? Szerintem ez is világrekord!
 

Normális. Ha bot vagy.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.