Jelenleg

13
látogatónk van

Toborzás, tagfelvétel

2 éve 3 hónapja #304320 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Nehogy már te döntsed el mit csináljunk nem mindegy neked ki toboroz meg ki csinál klánt?Értelmes hozzászólás volt pont az ilyenek miatt mint te cseszik el a gémet igazi magyar vagy te uborka olvasd el lapozz tovább senki nem kérte hogy hozzászólj.
 

Kihagytál 5 vesszőt, meg 2 pontot.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1, bhaalhun, Tankpeti, System

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 3 hónapja #304321 Írta: mistadabolina
Megválaszolva: mistadabolina
Pedig építő jellegű hozzászolás volt, kár hogy neked nem ment át ;-)
Az utolsó 4-ből simán lehetett volna egy 84 fős csapatot összehozni, az átlagos 21 fő helyett. A létszám miatt eredményesebben lehetne egymástól tanulni, embereknek összeszokni szakaszban, ami a további csapatharcok egyik kiindulópontja, és a nyersanyag is hamarabb termelődik, amiből építkezni lehet.

Sikeres tagfelvételt mindenkinek. 
Pacsi.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: System

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #304367 Írta: Áron.varga
Megválaszolva: Áron.varga
Üdv!
A COAS (Combative Assassins) klán aktív tagokat keres!

Feltételek, követelmények:
   - Betöltött minimum 13. életév.
   - Erődítmény csatákon való részvétel (kivéve ha előre szólsz a klán vezetőségnél).
   - Minimum 1 darab Tier X-es tank, és 1 darab tier 8-as tankkal kell rendelkezned.

Jelentkezés:
   - Privát üzenetben (a játékon belül)  kizárólag a klán vezetőségnél:
                                           - AMACODA_1
                                           - jopofa3
                                           - The____Killer_1_2017
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #304561 Írta: ChertanHussar
Megválaszolva: ChertanHussar
Sziasztok!A HFOX (Hungarian Foxes – Magyar Rókák) klán bővíteni szeretné tagjai létszámát 10 fő aktív taggal!
Feltételek, követelmények:
- aktív wot játékosok, akik még nem voltak klánban. Vagy átjönnének más klánokból.
 - Discord használata.
- Betöltött minimum 14. életév.
- Szakaszozás és erődítmény csatákon való aktív részvétel.
 - rendelkezzen Tier 6, Tier 8-as, és tier 10-es tankkal.

Azokat várjuk a klánba, akik a játék szeretetéért WOT-oznak.  Szakaszozni, erődözni szeretnének, ill. versenyeken akarnak részt venni. Elsősorban magyar nyelven kommunikálunk Discordon, amely minden tagnak kötelező.
Jelentkezés:   - Privát üzenetben (a játékon belül) a klánparancsnokoknál:                                        - ChertanHussar 
                  - DarkFox_17
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja #304562 Írta: ChertanHussar
Megválaszolva: ChertanHussar
Üdv Tankpeti! Jó kis táblázatot gyűjtöttél össze, mindenki találhatna klánt a felsoroltak közül. De az a nagy igazság, hogy a játékban található csalások, az azt használók a csapatcsatákat is tönkre teszik. Sokkal kevesebb klán játszik erődcsatákat és CW-t, pont az ilyen játékosok miatt. Több nagyobb létszámú klánban nem tisztelik egymást a tagok, trágár beszédet engednek meg maguknak, és ezekre senki nem kíváncsi. Régebben jobb volt a játék is nem volt olyan tökéletes, de játszható volt. 

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #304563 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti
#Off topic volt (áttettem a "Csak egy kérdés"-be)

Játékbeli név: Tankpeti
Discord név / tag: Tankpeti / tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek, keress privátban!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, death_train, Slandyke, System

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja #304565 Írta: ChertanHussar
Megválaszolva: ChertanHussar
Üdv Tankpeti!
Sajnos tapasztalatból tudom mondani, hogy erődcsatában pont a nevesebb klánok csaltak, mert mindenáron nyerni akartak és akarnak. Amikor 25 fő tagunk volt rendszeresen mentünk 6-os és 8-as erődben, közben tapasztaltuk ezeket, nem a levegőbe beszélek. Akkor feljelentettük az összes tagjukat külön-külön. Igaz a wg-nek nem küldtük el a felvett csatákat. A nevesebb klánokat is többször megvertük, hiába lila és kék játékosokból álltak. Mi végre egy csalásmentes, arrogancia nélküli tiszta játékot szeretnénk látni és játszani.  Érdekes, hogy olyan sok játszó magyar klán van még is ugyanazzal a néhány klánnal találkoztunk erődcsatákban. Ezért is, és korábbi klánokban tapasztaltak miatt hoztam létre a mi klánunkat. Nálunk, akik nem tartják be a szabályokat és nem tudnak viselkedni, azok repülnek. Maradtunk 6-an, most 14-en vagyunk, de a 6 aktív. Nem minden áron veszünk fel új tagokat. Nem is érdemes beolvadni más klánokhoz sem. Ez a véleményem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #304568 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti
#Off topic volt

Játékbeli név: Tankpeti
Discord név / tag: Tankpeti / tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek, keress privátban!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke, System

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja #304571 Írta: ChertanHussar
Megválaszolva: ChertanHussar
Üdv Tankpeti! Úgy értettem, hogy a csaló modot használtak az ellenfél tagjai és csak azért tudtak nyerni. Jó a játékos értékelésük és mégis csaló modra van szükségük, hogy nyerjenek!? Miért?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #304572 Írta: System
Megválaszolva: System
Eltértek a topic tárgyától, elég nagy kanyarban. Zavaró.

OFF topik - World of Tanks Fórum (wotinfo.hu)

Magyar közösség pedig mindig is olyan lesz, hogy ha lősz 2 lőszerrekeszt mert beadta, akkor te egy aljas csaló vagy... nincs mit tovább tárgyalni ezen a témán. Ha kilőnek, kilőttek. Ha felnyomják az agyvizem csak, felállok és csinálok mást. Nem ez az élet. Csaljon, akinek ennyire fontos. Egyébként meg egész jó köröket lehet menni.

CentOS, Laravel, VueJS, TailwindCSS
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tankpeti

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja #304580 Írta: 93DavidOFFF
Megválaszolva: 93DavidOFFF
Sziasztok!

Kissé rendhagyó leszek, szeretnék jómagam bemutatkozni.

Galyas Dávid vagyok, 2015,2016-ban aktívan játszottam, bele voltam őrülve a játékba. Azóta hébe-hóba hol kicsit többször, hol hetekig fel sem nézek. Változnak a prioritások, ez van sajnos! Egy nagyon kedves barátommal alapítottunk egy klánt aktívabb időszakunkban idestova 4éve. Nem hirdettük magunkat, nem csináltunk igazából semmit, ugyanúgy szakaszoztunk randomban. De elmondhatjuk, hogy ténylegesen egy csapat vagyunk!

Munkámból elfoglaltságaimból kifolyólag rendszertelenül ülök gép elé, ez időszak függő!
De ez nem tántorít el attól, hogy egy jó közösséget szeretnék kovácsolni... haverokat, barátokat! Erre pedig tökéletes lehetőség ez a klán!

Mi lennénk a DD-S (DirtyDozen Squad), jelenleg DuoSquad reméljük ez majd változik a jövőben!

Nem szeretnék nagy kritériumokat felállítani, nem érdekel a wn8 sem a többi. Ha elmúltál 23 éves, van pár jó tankod magasabb tierekben, és úgy érzed tartoznál, illetve kialakítanál egy fasza baráti közösséget, akkor itt a helyed! Mikrofon még pluszban az elvárás, jelenleg nincs kommunikációs felületünk, de a cimborámmal intézzük természetesen!

 A játékban megtaláltok gdavid093 néven, ott elérhető vagyok általában esténként!

hu.wot-life.com...59451/


Üdv mindenkinek!

 

Ha megkell b.szódni, akkor megkell b.szódni!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #304588 Írta: Vihogoo
Megválaszolva: Vihogoo
Rossz gombot nyomtam, miért nincs üzenet törlés?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja #304589 Írta: Vihogoo
Megválaszolva: Vihogoo

Sziasztok!A HFOX (Hungarian Foxes – Magyar Rókák) klán bővíteni szeretné tagjai létszámát 10 fő aktív taggal!
Feltételek, követelmények:
- aktív wot játékosok, akik még nem voltak klánban. Vagy átjönnének más klánokból.
 - Discord használata.
- Betöltött minimum 14. életév.
- Szakaszozás és erődítmény csatákon való aktív részvétel.
 - rendelkezzen Tier 6, Tier 8-as, és tier 10-es tankkal.

Azokat várjuk a klánba, akik a játék szeretetéért WOT-oznak.  Szakaszozni, erődözni szeretnének, ill. versenyeken akarnak részt venni. Elsősorban magyar nyelven kommunikálunk Discordon, amely minden tagnak kötelező.
Jelentkezés:   - Privát üzenetben (a játékon belül) a klánparancsnokoknál:                                        - ChertanHussar 
                  - DarkFox_17
 

Komolyságot vártok 14 éves gyerekektől? Valahol 25 év körül kezdődik hogy valaki megkomolyodik, vagy felelőséget vállal a tetteiért. Nem kioktatni akartalak csak jeleztem hogy előrébb legyetek. 5 éve is ilyen volt 80% ba minden Magyar klán, most sincs máshogy, ezért van annyi klán és még lesz több mert nem férnek el egymástól.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: System

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja - 2 éve 1 hónapja #304728 Írta: Abonyi72
Megválaszolva: Abonyi72
Törölhető

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja - 1 éve 11 hónapja #304740 Írta: CrazyHussars
Megválaszolva: CrazyHussars
A közelgő CW kampányra a F0NIX klán csapatban játszani szerető aktív játékosokat keres!

Mit kapsz:
- Segítőkész csapatot
- Jó játék élményt
- CW és Előrenyomulás (felkészülés a közelgő CW kampányra)
- Boosterek

Követelmények: 
- Tier X tank (TD Heavy Med Light) 
- Minimum 1 Kiválóságjel (GunMark) egy Tier X tank-on
- Mikrofon használata
- Normális viselkedés mindenkivel
- Aktív részvétel a klán mindennapi életében (Gyakorló - CW - SH - Előrenyomulás)

Rólunk annyit, hogy a játék öröméért játszunk elsősorban, de az eredmény sem mellékes.
Jelentkezhetsz a [F0NIX]  oldalon, vagy írj nekem játékon belül CrazyHussars .
 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3, Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.