Jelenleg 257 vendég és 3 tag online

Toborzás, tagfelvétel

4 hónapja 2 hete - 4 hónapja 2 hete #302162 Írta: FleiszG
Megválaszolva: FleiszG
Szia!!

Azt nem tudom hogy a kicsit miért nem próbálnak összeállni.

De azt tudom hogy kampányban miért nehéz a vegyes klánoknak.

Anno az első klánom viszonlag nagy volt de nem túl aktív, így amikor lehetőség adódott egy aktív tagokból álló csapat átment egy másik klánhoz. Így a lán ki tudott állítani 3 CW csapatot plusz a 6 chipet (3 csapat mind különböző klánból jött össze).

Kb a 3. vagy a 4 napra kiderült hogy csak a chippek miatt kellünk illetve azért hogyha ütközés van akkor tudjon valaki bemenni (5. naptól este 20-24 vagy tovább ott ültünk hátha kapunk egy csontot) 6. napon kb 20-30 mentek el.

Én maradtam a végéig. Volt olyan hogy 23 fame pontot kellett volna szereznem és 4 órán kereszül amikot betett a taktikus, 10 másodpercel előtte kidobott a klán másik tagja, TS pingelő modot küldtek amit csak TS újra indításával lehetett megoldani. A legrosszab CW emlékem.

Ekkor fogadtam meg hogy nem leszek olyan klánba csak CWre áll össze illetve nem vagyok CW előtt minimum 6 hónapja tagja (összeszokás, taktika meg ismerése stb.) 

Szerencsére most olyan klánba sikerült bekerülni ami tetszik.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 2 hete #302163 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

A két utolsó oldalt visszanézve, simán lehetett volna egy komplett 100 fős, és mellé egy 48 fős, akadémia, vagy oktató klánt létrehozni. Azért nem mindegy ám a létszám, hogy mennyi online ember farmolja a kockát, amiből az épületek szintjét emelni lehet, és milyen hatékonysággal.  Értem én, hogy mindenki a saját kupacán szeretne kukorékolni, de a kevesebb néha több.
Sikeres toborzást mindenkinek.

El se hiszed mekkora nagyot mondtál. Anno ugyan ezt mondtam minden kisklánnak, hogy miért nem állnak össze egy nagyobbá. 8-10 klánból lenne 3-4 aktív fullosan. Máig nem értem hol akad el a dolog

Pedig egyszerű. Sok ember szeretne kitűnni valamivel a tömegből, hogy elismerjék, felnézzenek rá. Kell nekik a hatalom, főnökök akarnak lenni, érezni és éreztetni akarják a hatalmukat mások felett.
Nyilván nem mindenki ilyen, de kevés olyan klánparancsnokot láttam, aki szolgálta a klánt, és nem uralkodni akart.

Első klánom egy híres klán újraélesztési próbálkozása volt, egy játékosként gyenge, emberileg még gyengébb vezér alatt. Viszonylag hamar helyettes lettem, felduzzasztottuk 97 fősre a csapatot kb. 1 hónap alatt, pirosaktól kékekig mindenféle játékossal. Minden munkát leosztott a vezető (diplomácia, CW, konfliktusok kezelése, toborzás, stb...), a feszültségkeltés és a szarkeverés maradt meg a kezében, művészi szintre fejlesztve. Aki fellépett ezzel szemben, azt kirakta, egyre kevesebb lett a használható játékos, egyre több a gyenge birka. Ilyen körülmények között én sem akartam maradni, pedig rengeteg időt beleöltem, de leléptem. A klán még 1 hónapot húzta a távozó mag nélkül.

Rövid idő után felvettek a VTEPS-be, ahová azóta vágytam, hogy elkezdtem fórumozni. Itt nem főnök volt, hanem vezető. Sikeresek voltak, rengetegen jelentkeztek hozzájuk, de alacsony volt a fluktuáció. Voltak átlagos játékosaik, de többségében ügyesebb, jó játékosok adták a gerincét a klánnak. Jók voltak az FC-k, a helyettesek, és következetesen építették a klánt, a normális embereket megtartva, a bunkókat kiszórva (játéktudástól függetlenül). Nem volt probléma az aktivitással, 50-60 ember sem volt ritka online egy időben. Nem mi voltunk a legerősebb magyar klán, de jó érzés volt, amikor a chatbe írta az ellenfél, "VTEPS szakasz, akkor buktuk is". :) Bárkihez társulhattál szakaszba, elképesztően összetartó csapat voltunk.
Az elején mindenki elhozta a CW reward tankot, aki akarta, volt event, ami helyett inkább leraboltuk Európát, mert a nagyok levonultak. A törvényszerűen jelentkező feszültségeket példásan rendezték le, nem volt klikkesedés, segítettünk azoknak a klántársaknak, akik nem értek rá (ezért is van több CW csatám idegen accokon, mint a sajátomon). Az évi rendszeres klántalálkozóról már nem is beszélve. 

Itt a fórumon beszélgettem klánparancsnokokkal, javasoltam nekik a folyamatos toborzás helyett az összeolvadást. Néhány alkalommal sikerült is, de hamar széthullottak. Klikkesedés, ki legyen a főnök vetélkedés, következetlenség, széthúzás, sértődés, majd tömeges kilépés. Senki sem akart kompromisszumot kötni, ha mégis, akkor hamar lenyomták és kivágták, mert veszélyforrásként tekintettek rá. 

Én azt javasolnám mindenkinek, aki alacsony aktivitású klánban játszik, hogy lépjen ki, és keressen nagyobb létszámú, aktív klánt normális vezetéssel. Sokkal jobb közlegényként játszani egy aktív, jó klánban, mint tisztként/vezetőként egy inaktív, reménytelenül toborzó tucatklánban. 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mistadabolina, Frankenstein Bourne, Tankpeti, Sezamme, don.t.1t.it

2 hónapja 3 hete #302638 Írta: rmbuburm
Megválaszolva: rmbuburm
Sziasztok!

Olyan klán létezik-e kishazánkban, ahol csak azért van együtt a csapat, hogy a klános feladatok teljesítésével megszerezzék azokat a plussz cuccokat (fragment, kiképzési kézikönyv, stb.), amik 2 hetente lenni szoktak? A jelenlegi csapatban 63-an vagyunk, de kb. öten teljesítjük a napi taskokat, úgy meg nem lehet messzire jutni.

Elköteleződni cw irányba nem szeretnék, csak élvezni ezeket a jutalmakat :D

2 hónapja 3 hete #302640 Írta: Lucky man
Megválaszolva: Lucky man
PIAS

Sziasztok!

Olyan klán létezik-e kishazánkban, ahol csak azért van együtt a csapat, hogy a klános feladatok teljesítésével megszerezzék azokat a plussz cuccokat (fragment, kiképzési kézikönyv, stb.), amik 2 hetente lenni szoktak? A jelenlegi csapatban 63-an vagyunk, de kb. öten teljesítjük a napi taskokat, úgy meg nem lehet messzire jutni.

Elköteleződni cw irányba nem szeretnék, csak élvezni ezeket a jutalmakat :D

2 hónapja 2 hete #302724 Írta: id.balogh.sándor
Megválaszolva: id.balogh.sándor

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fater.Öreg

2 hónapja 1 hete #302742 Írta: lengyel.máté
Megválaszolva: lengyel.máté
Sziasztok!

Klánunk aktív játékosokat keres csatározásokhoz, és cw-hez!
Fontosabb adataink:
Név: [RMH]-Rex Mathias Hungariae, 1552 WN8 értékelés
Követelmények: Aktív játék este 18:00 után kötelező TS használattal, közös csatározásokon CW-ken kötelező részvétel ha online vagy. Minimum 1250 WN8 értékelés.
Elsősorban olyan embereket keresünk akik csapatba szeretnének játszani, akiket érdekel a klánnal történő közös játék, taktikák kidolgozása, és egy kompetitívebb játékstílust szeretnének játszani közösségben! Szeretnénk aktív tagokat keresni, hogy a klánnal elérhető jutalmakért versenybe szálljunk közösen!
Ha magadra ismertél vedd fel a kapcsolatot velem: Szentatya_ vagy parancsnokunkkal: Fuhri_73
Jó vadászatot mindenkinek!

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

2 hónapja 1 napja - 2 hónapja 1 napja #302853 Írta: Piluma
Megválaszolva: Piluma
Sziasztok.
A közelgő CW kampányra keresnék egy olyan klánt akik garantálni tudják, hogy a licithez minimum szükséges ( 5) csatát színeikben le tudom játszani. Ennél nyilván lehet több ( ésszerű kereteken belül) ha igény és idő lenne rá. Játékosnevem megegyezik az itteni felhasználónevemmel. Az előző szezonba részt vettem, vannak CW preferált tankjaim ( EBR, SuperQ, STB, Obj 260, Obj 140, stb...). Természetesen DC és TS is lent van. Ha valaki szívesen látna ezen feltételek mellett vagy ismer hasonló klánt kérem vagy itt vagy a játékba jelezze nekem. Előre is köszi.

U.i.: Ha kisebb klán se baj, számomra nem az eredményességen van a hangsúly ( persze legjobb belátásom szerint teszek a klánért)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tankpeti

1 hónapja 3 hete #302898 Írta: FoxiHUN
Megválaszolva: FoxiHUN
Sziasztok!
Aktiv klant keresnek,ahol lehet szakaszozni,stb..
ahol van dc vagy ts hasznalat.Idosebb korosztalyu klant keresnek mivel mar 30 reg elmultam
ebbol kifolyolag a du-i orakban es este fele vagyok aktiv.
Felhasznalo nevem a jatekban :Foxi_HUN
Tovabbi szep napot!

1 hónapja 3 hete #302924 Írta: CrazyHussars
Megválaszolva: CrazyHussars
A F0NIX klán felvételt hirdet!

Csapatban játszani szerető tagokat keresünk!

Mit kapsz:
- Segítőkész csapatot
- Jó játék élményt
- CW és előrenyomulás
- Boosterek

Követelmények: 
- Tier X tank (TD Heavy Med Light) 
- Mikrofon használata - nálunk nincs DC/TS csak Q
- Normális viselkedés mindenkivel

Rólunk annyit, hogy a játék öröméért játszunk elsősorban, de az eredmény sem mellékes.
Megalakulásunk fél éve alatt épületeink mind X szinten vannak. 
Összes előrenyomulásunk száma 316. Ebből 205 győzelem. - 64.87 Win rate. 
Jelentkezéssel keresd a játékban CrazyHussars vagy írhatsz nekem privátban.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Blue_hun_, gyuri36, _tothjanos_, fabyzol3, Slandyke

1 hónapja 1 hete #302970 Írta: Vargonel
Megválaszolva: Vargonel
Sziasztok!
Új játékosként egy aktív magyar klánt keresek.

2 hete 3 napja #303184 Írta: Amaru01
Megválaszolva: Amaru01
Mindenkit várunk szeretettel, vagy nem de attól még jöhetsz :)
Mellékletek:

2 hete 3 napja #303185 Írta: System
Megválaszolva: System
Családos Tankosok Alakulata
Toborzás | World of Tanks klán | csata.infora.hu

Sziasztok,
   - A World of Tanks számodra is csak egy kikapcsolódási lehetőség?
   - Szeretsz közösségben játszani?
   - Rendelkezel Tier 8 -as és Tier 10 -es szintű tankokkal?
Várunk kötelékünkbe!

Rendszeres aktivitás elvárt, de a ló túloldalára se kell esni. Főképp esti órákban (20:00-22:00 között) aktív a közösségünk döntő része. Klánunkban a jobb kredithozam és játékélmény érdekében főképp erődítmény módban (hétvégente előrenyomulásban is) szoktunk harcolni. Ebben heti legalább egy-pár alkalommal számítunk Rád!

Klán harcokban megmérettetjük magunkat, az ebben való részvétel nem kötelező. Mindenki maga dönti el, hogy szeretne-e másabb hangvételű csatákban társ lenni.

- Játéktudástól függetlenül megválogatjuk a klán tagjait. Nem kell részletezni, hogy mit szabad, és mit nem szabad egy közösségben tenni, és mondani.
- Rendelkezünk Teamspeak 3 szerverrel, ahova nem kötelező belépni. (Miért jó használni? Jobb hallhatóság a közös csaták alatt. Ha a gombnyomásos beszéd akadályoz a játékban, adott lehet számodra ennek elhagyása is.)

Csatlakozáshoz küldj egy rövid bemutatkozást a World of Tanks által kínált jelentkezési menüponton keresztül, vagy keresd fel egyik toborzótisztünket! Bővebb információk a csata.infora.hu  weboldalon.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.