Csak egy kérdés

2 éve 7 hónapja #303134 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Jól tapasztalom, hogy a töltő megérzés skillje nem ad semmi pluszt az olasz táras tankoknál?
 

Az olasz táras tankoknál az 1. lőszert tölti be gyorsabban a tárba, ha előtte teljesen be voltál töltve.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: VaFec
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja #303135 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Jól tapasztalom, hogy a töltő megérzés skillje nem ad semmi pluszt az olasz táras tankoknál?

 

Az olasz táras tankoknál az 1. lőszert tölti be gyorsabban a tárba, ha előtte teljesen be voltál töltve.

Tehát, csak az elsőre kapod meg a bónuszt?
Érdekes, és mi a helyzet az IS-3A-val?
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja - 2 éve 6 hónapja #303145 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee


Lemaradtam valamiről?

A valódi kérdés pedig, ha valaki csinálja a chapter 2 napi küldetéseket, a szokásos reggel hétig van rájuk idő?
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303146 Írta: Clutch
Megválaszolva: Clutch



Lemaradtam valamiről?

A valódi kérdés pedig, ha valaki csinálja a chapter 2 napi küldetéseket, a szokásos reggel hétig van rájuk idő?

Jó kis WG bot accok  
Reggel 7kor hétvégén lóf*sz sincs fent. Gondolom Excelsior lehet a botoknak beállítva tier5-ben, a kiosztott sebzés is beszédes
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303157 Írta: Csongor910
Megválaszolva: Csongor910
Sziasztok! Most mentem egy csatát Type 64-gyel és szereztem 1993 xp-t, viszont a dögcédulákon valamiért nem jelenik meg ez a rekord (néhány hónappal ezelőtt ugyanez volt, csak T-34-85M-mel). Tudnátok ebben segíteni?
Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303159 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Sziasztok! Most mentem egy csatát Type 64-gyel és szereztem 1993 xp-t, viszont a dögcédulákon valamiért nem jelenik meg ez a rekord (néhány hónappal ezelőtt ugyanez volt, csak T-34-85M-mel). Tudnátok ebben segíteni?
 

 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Csongor910
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303160 Írta: Usul
Megválaszolva: Usul
Koránkelő vagyok így szoktam reggel játszani ha nincs más programom... :(
Viszont ezeket nem lehet kibannolni a fenébe?

Más kérdés folyamatosan tiltok felhasználókat de nem látom, hogy randomban is megjelennének a tiltásaim. (nem reportra gondolok csata közben) Erről tud valaki, hogy hogyan működik a rendszer?

Üdv
U.
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303202 Írta: steelsniper2015
Megválaszolva: steelsniper2015
Sziasztok!
Mi a véleményetek a videómról?

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Vadkakasok /ROTON/
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303203 Írta: szollo
Megválaszolva: szollo

Sziasztok!
Mi a véleményetek a videómról?



Szép kör,volt türelmed kivárni mindig a megfelelő lövést nem kapkodtad el,okosan játszottál.
 

Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303207 Írta: Figyelő
Megválaszolva: Figyelő
Lehet-e törölni a harctéri módosításokat?
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303208 Írta: mistadabolina
Megválaszolva: mistadabolina
Hali.

Ha az zavar, hogy felugrik a lőszerbetöltésre figyelmeztető ablak, akkor ugyan azzal a mennyiséggel töltsd fel mindkét opciót. Egyébként pedig a használt módosítást simán leszereled és ennyi. 
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303209 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
Nektek bejelentkezve elérhetők a profilbeállítások és levelezés?
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303212 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Nektek bejelentkezve elérhetők a profilbeállítások és levelezés?

Igen.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303249 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Megkaptam anno a progetto -t 30 nap kipróbálásra és ki is írta, hogy 1 millio kredit és 9.900 arany áron meg is lehet venni. Viszont a jobbclickes menűben a "vásárlás" nem volt elérhető. Kredit és arany volt nálam, amennyi kell. Arra gondoltam, hogy esetleg a bérleti idő végén meg tudom majd vásárolni. Ma lejárt a bérleti időszak, de a vásárlás továbbra sem elérhető.. Mi lehet, lehetett a probléma? Máshol tudtam volna megvenni (mondjuk a weboldalon)? Most elúszott a lehetőség, vagy valahol még hozzáférhetek? Végülis a garázsban még látom, csak már nem tudom csatába vinni.

 

 
Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303253 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Tudja valaki, hogy vajon miért kaphattam egy S1-et 10 csata erejéig?
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.