Jelenleg 287 vendég és 5 tag online

Csak egy kérdés

3 hónapja 1 hete #302755 Írta: wilmots
Megválaszolva: wilmots
Sziasztok!
Hogy a megveszekedett bánatos hajderménkübe van az hogy egy négyzeten belül voltunk 3an.
Én wz 120-1gft vel egy csapattársam p43 bis-el és egy elenség a guard-al!
nálam működött az álcázás a p43 bokor mögött állt én mellette!
mind a ketten ugyan azt a pontot figyeltük csak ott tudott kijönni elénk és lőni!
kilőtt minket ugy hogy nem láttuk!
ez hogy lehet?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 1 hete #302758 Írta: viszket_ott_lent_nagyon
Megválaszolva: viszket_ott_lent_nagyon

Sziasztok!
Hogy a megveszekedett bánatos hajderménkübe van az hogy egy négyzeten belül voltunk 3an.
mind a ketten ugyan azt a pontot figyeltük csak ott tudott kijönni elénk és lőni!
ez hogy lehet?

Erről az egyik kedvenc slágerem jut eszembe: Fórumuser - Replayről álmodom.

3 hónapja 1 hete #302759 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Sziasztok!
ez hogy lehet?

Erről az egyik kedvenc slágerem jut eszembe: Fórumuser - Replayről álmodom.

Ilyen esetekben általában nincs replay.
Mert:
- nem szoktam visszanézni a csatákat, ezért nem is mentem
- túl sok helyet foglal
- nem tudom hol kell bekapcsolni a mentést
- a replay-ból úgy sem derül ki semmi
- stb.
De lehet, hogy ez esetben szerencsénk lesz.

3 hónapja 1 hete #302787 Írta: sziszifuszi
Megválaszolva: sziszifuszi
a tech tree valamiért nem jelenik meg mi lehet a zizi?

Én vidéki gyerök vagyok,de gyümölcsöt még nem öttem,mert mindig mögvertek,ha öszöm a cefrét:)
Mellékletek:

3 hónapja 1 hete - 3 hónapja 1 hete #302788 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

a tech tree valamiért nem jelenik meg mi lehet a zizi?

Talán a használatban lévő mod miatt?

3 hónapja 1 hete #302789 Írta: sziszifuszi
csak gun mark mod van használatban semmi más.ilyen hiba még sosem jelentkezett.

Én vidéki gyerök vagyok,de gyümölcsöt még nem öttem,mert mindig mögvertek,ha öszöm a cefrét:)

3 hónapja 1 hete - 3 hónapja 1 hete #302791 Írta: VaFec

csak gun mark mod van használatban semmi más.ilyen hiba még sosem jelentkezett.

Láttam a képen, pont ezért írtam.
De mindegy is, hagyd csak fenn és várj, hátha valaki megfejti.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sziszifuszi

3 hónapja 1 hete #302792 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
@sziszifuszi
Ez megérhet egy próbát:
eu.wargaming.ne...34216/

(Solo stats, solo marks.)
Youtube: www.youtube.com...videos
Gunmarks: i.imgur.com/58y1iUY.png
Blog: www.wotinfo.hu/...rt=780

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, sziszifuszi

3 hónapja 1 hete #302801 Írta: sziszifuszi
valaki elmagyrázná most mi van?ha elindítom a küldit bukom a parancsokat vagy mi történik,ezt nem értem.

Mellékletek:

3 hónapja 1 hete #302803 Írta: Hornyeky
Megválaszolva: Hornyeky
Az unio 15-ös küldid el van indítva.  (Aktív!)
A képen lévő ablakban az van, hogy ha nem tudod megcsinálni akkor parancsok felhasználásával ki tudod váltani.

Chuck Norris can ram a maus to death driving a loltraktor
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sziszifuszi

3 hónapja 6 napja #302829 Írta: tamás.szabó
Megválaszolva: tamás.szabó
Sziasztok!
Járt már úgy valaki, hogy ha prémium fiókkal játszik akkor rosszabbul megy a játék?
Olyan mintha gyengébb legénység lenne, vagy nem lenne a tank fejlesztve annyira. Vagy többször dob be gyengébb csapathoz, mint prémium nélkül. Nekem pl. a győzelmi arányomon látható mikortól fizettem elő. Szóval, már elég csatát mentem ahhoz, hogy egyre erősebben gyanakodjak. Szinte biztosra veszem...
Ha esetleg nem felejtitek, szerintem megér egy próbát. Tényleg érdekes...

3 hónapja 6 napja - 3 hónapja 6 napja #302832 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Sziasztok!
Járt már úgy valaki, hogy ha prémium fiókkal játszik akkor rosszabbul megy a játék?
Olyan mintha gyengébb legénység lenne, vagy nem lenne a tank fejlesztve annyira. Vagy többször dob be gyengébb csapathoz, mint prémium nélkül. Nekem pl. a győzelmi arányomon látható mikortól fizettem elő. Szóval, már elég csatát mentem ahhoz, hogy egyre erősebben gyanakodjak. Szinte biztosra veszem...

"Járt már úgy valaki, hogy ha prémium fiókkal játszik akkor rosszabbul megy a játék?"
Ezt írod te.
Más meg ilyesmit szokott, hogy
"Járt már úgy valaki, hogy ha NEM prémium fiókkal játszik akkor rosszabbul megy a játék?"
Szóval akkor kinek van igaza?!

"egyre erősebben gyanakodjak. Szinte biztosra veszem..."
Magam részéről én nem tapasztaltam különbséget a prémfiókos és anélküli játékaim mintái között sem azon első 8 évem alatt, amikor fizettem a játékért, sem az utóbbi 2 év játéka alapján, mióta nem adtam rá ki pénzt. Ez én vagyok. Az én tapasztalatom. Nyilván lesznek (vagy nem), akik beírnak egyik vagy másik álláspont mellett érvelve és utána az alapján, hogy melyik a több, eldöntheted, hogy "csak benézted és nincs így, hiszen az ide írók többsége nem osztja a nézeteidet" vagy "jól érezted, hiszen többen tapasztalták ugyanazt amit te".
Van aki azt hiszi, hogy csal a a WG (és vagy abba hagyja, vagy ennek ellenére tovább játszik). Lehet igaza van. Van aki azt hiszi, hogy nem csal a WG. Lehet igaza van. Tudni viszont nem lehet, ameddig erre vagy arra nincsen kézzelfogható bizonyíték, addig pedig marad a hit.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete, Tankpeti, fabyzol3, Slandyke

3 hónapja 6 napja #302833 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018

Sziasztok!

"Járt már úgy valaki, hogy ha prémium fiókkal játszik akkor rosszabbul megy a játék?"
Ezt írod te.
Más meg ilyesmit szokott, hogy
"Járt már úgy valaki, hogy ha NEM prémium fiókkal játszik akkor rosszabbul megy a játék?"
Szóval akkor kinek van igaza?!

"egyre erősebben gyanakodjak. Szinte biztosra veszem..."
Magam részéről én nem tapasztaltam különbséget a prémfiókos és anélküli játékaim mintái között sem azon első 8 évem alatt, amikor fizettem a játékért, sem az utóbbi 2 év játéka alapján, mióta nem adtam rá ki pénzt. Ez én vagyok. Az én tapasztalatom. Nyilván lesznek (vagy nem), akik beírnak egyik vagy másik álláspont mellett érvelve és utána az alapján, hogy melyik a több, eldöntheted, hogy "csak benézted és nincs így, hiszen az ide írók többsége nem osztja a nézeteidet" vagy "jól érezted, hiszen többen tapasztalták ugyanazt amit te".
Van aki azt hiszi, hogy csal a a WG (és vagy abba hagyja, vagy ennek ellenére tovább játszik). Lehet igaza van. Van aki azt hiszi, hogy nem csal a WG. Lehet igaza van. Tudni viszont nem lehet, ameddig erre vagy arra nincsen kézzelfogható bizonyíték, addig pedig marad a hit.

Van különbség bőven. Nálam a kis accomon nincs prémfiók,nem is lehet úgy haladni vele mint amelyiken van. Rengeteg dolgot elbukok vele egy csata után,úgyhogy a héten veszek rá egy 30 naposat,aztán megirom a változást

3 hónapja 5 napja #302838 Írta: VaFec

Sziasztok!

Valóban van benne valami, sosem vettem prém fiókot, csak azok voltak, amiket kapni, vagy nyerni lehetett. Vajon most "tomato" lennék, ha prémnapra költöm a fizumat? 

3 hónapja 3 napja #302865 Írta: lemur_catta
Megválaszolva: lemur_catta
Sziasztok!
Eddig mindig teljes képernyős üzemmódban játszottam, a legutóbbi frissítés óta ablakos üzemmódban indul el a játék, mindig vissza kell állítanom teljes képernyősre. Csak egy YasenKrasen statisztika mód van fent. Hogy kéne beállítanom, hogy ne kelljen minden alkalommal állítgatni? Előre is köszönöm a segítséget.

© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.