Csak egy kérdés

2 éve 7 hónapja #303038 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Aki használta a free Haste-t a pingjavításhoz, az meg tudná nézni, hogy működik-e még nála, mert nálam most már ezt írja ki, amikor elindítom:
"Unable to connect haste web services. Try again in a little bit."
Ennél tovább pedig nem jutok vele.

Illetve van-e más ugyanilyen ingyenes program, ami működik is WoT alatt?
 


Ránéztem, nekem is azt írta a korábban telepített progi. Twitteren volt a válasz:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja #303040 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Aki használta a free Haste-t a pingjavításhoz, az meg tudná nézni, hogy működik-e még nála, mert nálam most már ezt írja ki, amikor elindítom:
"Unable to connect haste web services. Try again in a little bit."
Ennél tovább pedig nem jutok vele.

Illetve van-e más ugyanilyen ingyenes program, ami működik is WoT alatt?

 


Ránéztem, nekem is azt írta a korábban telepített progi. Twitteren volt a válasz:

"Köszönöm" Exit Lag, hogy felvásároltátok a Haste-t. :P

Akkor a kérdés még inkább aktuális:
Ismer valaki valami hasonló játékokhoz való ingyenes "pingjavító" progit?
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #303041 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun
.
(nem lapoztam)
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja #303050 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Ezt a harctéri módosítást vissza lehet csinálni valahogy? Vagy eltüntetni, törölni?
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja #303051 Írta: Shunz
Megválaszolva: Shunz

Ezt a harctéri módosítást vissza lehet csinálni valahogy? Vagy eltüntetni, törölni?

A módoítás felső részen van egy kalapács (megsemmisítés) azzal vissza lehet állítani.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja #303052 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Köszi! A harctéri módosítás lapról a kalapáccsal valóbban el lehet tüntetni a korábban kiválasztott eszközt.
Viszont a garázsban, az adott tank felszerelés sorában továbbra is ott az 1-2 mód. Minden csatábalépésnél közli, hogy a finomhangolt módhoz a lőszekészlet hiányos. Akarom e javítni?
Már végteleül unom, mert ez az egész nem ér semmit. Lehet javítani úgy paramétereket, hogy lerontok másokat. Növelhetem a tüzerőt, mondjuk a mozgékonyság kárára. De egyik szituban erre, másik helyzetben arra van szükség. Szóval a kérdés továbbra is az, hogy tudok a korábban próbára kijelölt tank valamennyi megjelenési formájánál - így a garázsban is - szabadulni ennek a módnak minden kellékétől és visszaálni az alaphelyzethez?
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja #303053 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

Köszi! A harctéri módosítás lapról a kalapáccsal valóbban el lehet tüntetni a korábban kiválasztott eszközt.
Viszont a garázsban, az adott tank felszerelés sorában továbbra is ott az 1-2 mód. Minden csatábalépésnél közli, hogy a finomhangolt módhoz a lőszekészlet hiányos. Akarom e javítni?
Már végteleül unom, mert ez az egész nem ér semmit.
 

Ugyanazzal a lőszerkiosztással töltöd fel a lőszerkészletet --- ekkor ez 0 kreditbe kerül és megszünteti azt az unalmas üzenetet.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1, bhaalhun
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja #303061 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun

Ugyanazzal a lőszerkiosztással töltöd fel a lőszerkészletet --- ekkor ez 0 kreditbe kerül és megszünteti azt az unalmas üzenetet.

Köszi, ez jó ötlet, engem is kezdett már tegnap zavarni.
Érteni vélem, hogy van néhány tanknál létjogosultsága (felszerelés/lőszerkiosztás), pálya/tier/SH miatt, de egy "csak  letudós"/nem megtartós tanknál nem sok értelmét látom.

Lenne kérdésem is a hozzáértőkhöz: Van-e ezeknek a duális módosításoknak _valóban_ értelme? Vagy csak elég rátolni az xp-t, hogy meglegyen a (valóban bónusz motorerő/HP), és a második slot is megkapja az első bónuszát?
Tegnapelőtt pl. A-43al mentem több csatát, így kíváncsiságból kimaxoltam, úgymond próbából.
Nem is tudtam teljesen értelmezni, pl. a (talán) 4es szintűt, hogy most akkor mi is változik, még ha csekély mértékben is..
Accuracy (pontosság): +3%, vagy Dispersion (szórás): -3% - mozgás, vagy toronyforgatás közben. Ehhez képest a magyar kliensben még a célkör mérete is bele volt keverve a "magyarázatba". Valahogy nem tudtam fejben elképzelni, hogy akkor most melyik választás is lesz nekem a jó: ha pontosabban lövök, de nagyobb szórással, vagy nem annyira pontosan, de kisebb szórással? 
Vagy igazából itt inkább azt kellene eldönteni, hogy inkább/többnyire állóhelyzetből lövök, vagy menetközben (az adott tankkal)?
 
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja #303062 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Lenne kérdésem is a hozzáértőkhöz: Van-e ezeknek a duális módosításoknak _valóban_ értelme? Vagy csak elég rátolni az xp-t, hogy meglegyen a (valóban bónusz motorerő/HP), és a második slot is megkapja az első bónuszát?
Tegnapelőtt pl. A-43al mentem több csatát, így kíváncsiságból kimaxoltam, úgymond próbából.
Nem is tudtam teljesen értelmezni, pl. a (talán) 4es szintűt, hogy most akkor mi is változik, még ha csekély mértékben is..
Accuracy (pontosság): +3%, vagy Dispersion (szórás): -3% - mozgás, vagy toronyforgatás közben. Ehhez képest a magyar kliensben még a célkör mérete is bele volt keverve a "magyarázatba". Valahogy nem tudtam fejben elképzelni, hogy akkor most melyik választás is lesz nekem a jó: ha pontosabban lövök, de nagyobb szórással, vagy nem annyira pontosan, de kisebb szórással? 
Vagy igazából itt inkább azt kellene eldönteni, hogy inkább/többnyire állóhelyzetből lövök, vagy menetközben (az adott tankkal)?

 

Nagyjából jól látod a helyzetet. A leírás alapján az alábbi kettő lehetőség van:
  1. -2% a célzókör méretéből és +3% a test és toronymozgás közbeni szórásokhoz (összesen -2%; +3%; +3%)
  2. +2% a célzókör méretéből és -3% a test és toronymozgás közbeni szórásokhoz (összesen +2%; -3%; -3%)
Anno az A-43-at a 76 mm-es ágyúval játszottam, de most már lehet hogy inkább 57-es választanám.
Ha a 76mm-essel játszik valaki, akkor az 1. modifikáció, míg az 57mm-essel a 2. modifikációt alkalmaznám. Ennek az oka igen egyszerű (és minden tankra külön le lehet vezetni):
A 76 mm-es ágyú alapvetően pontatlan, tehát snapshotolni vele nem lehet nagyon jól, de ha már nem snapshotolsz, hanem közeli pozícióból, vagy álló helyzetből (távolról) nem számít, hogy mennyire ugrik szét a célkereszt, hiszen nem mozogsz, viszont snpieolsához, mechanikák használatához, jobb ha a löveg pontosabb, ami a modifikációbal megvalósul (-0,1 szórás).
A 57 mm-es ágyúval mivel az átütése rosszabb, alacsonyabb az alfája, és jobb a dpm-je, nyilván a flankelés, a folyamatos mozgás a célod, az ilyen harcra a mozgás közbeni szórás fontosabb. Emellett ezen ágyú minden felszerelés nélkül is igen pontos (0,33) tehát nem is tűnik fel, ha a célzókör kb. 0,005-el pontatlanabb. Ezért a 2-es modifikáció jobb.
Ezen felül a többi már egyéni játék: ha valaki passzívan játszik az 57mm-essel, vagy agresszívan a 76mm-essel, lehet hogy a legjobb, ha egyiket sem veszi ki.

Kiegészítés: a dispersion (=szórás) minden tankra hasonlóan vonatkozik. Van egy alapértelmezett szórásod, ez magyarul a célzókör legkisebb mérete. Ez a szórás nő, ha a tank teste / tornya mozog, a löveg sérült, vagy ha a tank lövést ad le. A célzási idő azt adja meg, hogy a célzókör mennyi idő alatt szűkül a méretének a harmadára.

Remélem segítettem!
 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun, PZoli
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #303063 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
Ezek a pontosság vs szórás/célzásidő fejlesztések egyébként nagyon gyengén lettek dizájnolva, mivel mindkét oldal lényegében ugyanazt a paramétert változtatja. Ebből kifolyólag, nem igazán van döntés, elméletben lesz egy helyes választás a kettő között. Továbbá, kizárja a harmadik opciót, ami a nem használat.

A helyes pedig általában véve a pontosság lesz. Ha a pontosságunk javul, akkor a célkörünk nem csak teljesen beszűkülve, hanem minden állapotban kisebb lesz. Ergo, a szórás vagy célzási idő büntetés valójában relevánsan kevesebb a feltüntetettnél.

(A lightoknál pontosság vs töltésidő van. Ez a korrekt megközelítés, itt valódi a döntéshelyzet és a 3 opció.)
 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun, PZoli
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja #303064 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun
Köszönöm a választ.. Nem is maga a konkrét tank a lényeg, hanem a gondolkodásmód, de így a példán keresztül azt hiszem sikerül(t) jobban "feldolgoznom". 
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #303066 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano
Én úgy gondolkoztam, hogy a mozgás közben a pontosság-növekedés és az okozott szórás-növekedés kb. kiegyenlíti egymást, álló helyzetben meg csak a pontosság-növekedés érvényesül – így a pontosság-növeló módifikáció a helyesebb/jobb. Még mozgóharc esetén is megállok arra a pár mp-re, ez még tovább növelte a differenciát a nekem amúgy is egyértelmű irányok között. (közelharcbeli mozgásnál meg a pontosság-növekedést kiegyenlíti a szórás-növekedés pont lép életbe)

A legérdekesebbnek az arty-k opcióit találtam:motor-erő vs mozgás közbeni szórás --- elsőre úgy gondoltam, hogy 2 indifferens arty-paraméter, aztán továbbgondoltam: mozgó artyval én meg nem találtam el semmit (szándékosan), motor-erő  meg jól jön, hogy elfoglaljam a kezdő-poziciót vagy poziciót váltsak menet közben. Hasonló a 2. pár arty-paraméter is:  max sebesség vs. tüzelés utáni álca --- nekem nagyon egyértelműen a max sebesség, ami többet ér. A 3. paraméter-pár olyan, ahol döntés szituációt látok, bár azért az általános preferencia itt is megvan.

Gondom az, hogy ez a Field Modifikation tovább növeli a játék balanszolatlanságát és így a különbséget az alkalmi hobby és a profik/ /megszállotak között – de mivel ennél a fejlesztésnél azért alapvetően észhasználatról van szó, még belefér, sőt enyhén pozitív az összbenyomásom. Ám összbenyomáson olyan, hogy a WG elhagyta a játék balanszt, mint célkitűzést  --- és ezzel nagyon nem értek egyet.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja #303067 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec
Az ajánló programban ha toborzóként játszom egyedül, nem számol pontokat, csak akkor, ha szakaszban játszom a toborzottal?
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja #303068 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Az ajánló programban ha toborzóként játszom egyedül, nem számol pontokat, csak akkor, ha szakaszban játszom a toborzottal?
 

Igen. A toborzott ha egyedül játszik, akkor gyűlik a pont, de ha a toborzó játszik egyedül, akkor nem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: VaFec
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja #303070 Írta: fater.Öreg
Megválaszolva: fater.Öreg
Csak a toborzottnak ad pontokat, ha szakaszban játszotok akkor duplán adja a pontokat.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: VaFec
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.