Jelenleg 183 vendég és 3 tag online

Csak egy kérdés

2 hónapja 2 hete #302983 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron

Üdv 
kérdésem lenne:hogy van az,hogy 2 ugyanolyan prénium jármü esetében esetében eltérö az életerö pontszám?
Jelen estetben többször tapasztaltam,hogy a LÖWE nálam 1650 pont még 1-s gamerek esetében 1820 pontal indul a játékba de ez más tankoknál is tapasztaltam pl:
Obj 705A
Köszönöm a nem "leoltogató" válaszokat

Ha fejlesztett edzés felszerelést raksz a megfelelő slotba, akkor meg tudod növelni a HP-t.
tanks.gg/tank/l....-1.-1
tanks.gg/tank/o....-1.-1

Mielőtt azonban bőszen feltennéd úgy vélem (bár ez játékstílusonként és tankonként eltérhet), hogy sokkal jobban jársz ha inkább az ilyen slotokra egy fejlesztett szellőzést teszel fel. Az a pár százalék az összes (!!!) statodra szerintem bőven többet ér mint az, hogy 1-200 hp-val többel gurulsz (ami őszintén szólva nem sokat oszt/szoroz), a felfüggesztés életereje is olyan dolog, hogy heavy tankkal remélhetőleg húzol egy javítás skillt az embereknek így az se ad annyit.

Ez az én véleményem, aztán megfogadod vagy sem már rajtad áll.

Nem hiszek a tér létezésében...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 2 hete - 2 hónapja 2 hete #302985 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
A mostani Battle Pass teljesítésével lett 18 tokenem. Két tank közül választhatok: Kunze Panzer és K-91-PT (az összes többi megvan már). Szerintetek melyik jobb
Figyelem: Spoiler!
?
Tanks.gg alapján azt látom, hogy alaphelyzetben a Kunze az E50-hez képest picit több DPM-mel és sokkal jobb átütéssel meg csőlehajlással bír, de páncél semmi, és a löveg sokkal lassabban céloz meg pontatlanabb is. Szóval míg az E50 jó kis mindenes tank volt, a Kuncze jobban be van szorítva a mesterlövész szerepkörbe (bár be lehet vinni dombos med dühöngőbe tornyozni, csak vigyázni kell, mert aki eltalálja a kobakod az be is lő). Ostrom módban a pontosság meg a célzásidő feljavul, e ekkor meg a DPM barmolódik el. E50-em van (meg Kampfpanzer is, ami a kisebb DPM-et extra kemény kobakkal, jó csőlehajlással és jó ágyústatokkal kompenzálja), szóval nem biztos hogy kell egy harmadik tier 9-es német med.
K-91-PT viszont jóféle kemény felső frontú TD. Kb. mint egy Obj. 268 V4 gyengébb (balanszoltabb) páncéllal, laposabb profillal és egy elfogadhatóan pontos, de kapáslövésekhez nem elég gyorsan szűkülő ágyúval. Alapvetően szimpatikus darab, ha az ágyú a soft statok mellett is használható.

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Fejlődésben vagyok: 13 tankon 3 GM, szépen kékülgető WN8.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Artyom1986

2 hónapja 2 hete #302986 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna
Állítólag semmi extra csak egy újabb fícsőr ami a javításnak köszönhető. Ez olyankor animálódik le amikor elvileg nem találod el az ellenfelet. Legalábbis nekem ezt írták. Nálam is előfordult, hogy td-vel lőttem és előttem porzott a bokor. Na mondom az enemi blájndol...de csak ez a nyomorult program hiba volt az :D 

2 hónapja 1 hete #302995 Írta: Tank_szemelyzete
Továbbra is várom a K-91-PT, illetve Kunze Panzer tulajok véleményét! Elbizonytalanít, hogy tanks.gg szerint bár az ágyú a K-91-PT-n kicsit pontosabb, mint a SU-101 volt, de lassabban szűkül (és jól emlékszem, hogy a SU-101 ÁLLANDÓAN olyan lövéseket küldött mellé, hogy legszívesebben a hajam téptem volna).
www.wotinfo.hu/...302985

2 hónapja 1 hete #302996 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Én ugyanebben a helyzetben vagyok és nem tudom eldönteni melyiket lenne érdemesebb.

2 hónapja 1 hete #303004 Írta: Artyom1986
Hát én a K-91 PT-t választottam, tényleg lassan szűkül az ágyú és nálam lőttem vele párszor mellé,nem is kicsit O.O Bár ez néha minden tankkal előfordul

2 hónapja 1 hete #303008 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018

Hát én a K-91 PT-t választottam, tényleg lassan szűkül az ágyú és nálam lőttem vele párszor mellé,nem is kicsit O.O Bár ez néha minden tankkal előfordul

Szerintem ez a K91 PT kicsit az OBJ 268v4re hajaz, kb ugyanaz a stilus amit játszani kell vele. Hasat dugni, a felépitmény meg elég sokat pattint, nem olyan borzasztó az a szűkűlés, nálam spec a V4 legényei ülnek benne 5 skillel

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #303009 Írta: Tank_szemelyzete
Én is a K-91-PT mellett döntöttem (még nem vettem meg, de mindjárt meglesz). Mozgékony, és amíg az alját tudod rejteni, addig nem lő szitává szemből minden kósza lövedék. Szerintem a skill4ltu-féle szerelést ( link ) fogom használni, csak pótkaja nélkül és normál (kredites) felszerelésekkel. Lehet, hogy az Obj. 268 V4-emet is átállítom erre.

2 hónapja 1 hete #303010 Írta: nagypal
Megválaszolva: nagypal
Azt a felszerelést ingyen leszerelő papírlapokat, kártyát vagy ticketet. Bocs nem tudom hogy nevezik, azt hol lehet venni? 

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #303012 Írta: Shunz
Megválaszolva: Shunz

Azt a felszerelést ingyen leszerelő papírlapokat, kártyát vagy ticketet. Bocs nem tudom hogy nevezik, azt hol lehet venni?

Sehol sem tudsz venni. Játékban kapod random, napi, heti küldtesek teljesítése után.
10 aranyba kerül mindegy egyes felszerelés levétel.

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #303013 Írta: Artyom1986
Én távcsővet tettem rá annyit változtattam rajt. Ha eldugod az alját meglepően pattogós,az előbb Himmelsdorfon kipróbáltam, T30,Skorpion, stb egyik sem ütött be 4000 felett pattintott

2 hónapja 6 napja #303030 Írta: wilmots
Megválaszolva: wilmots
Üdv!
Melyik járművet érdemes megvenni kötvényért?

2 hónapja 6 napja #303032 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Üdv!
Melyik járművet érdemes megvenni kötvényért?

Azt is jó lett volna megírnod, hogy melyik tier-ben gondolkozol.
Leginkább egyénfüggő. Neked kell tudni, hogy melyik tankosztályt preferálod jobban, melyik ágat húzod, mivel legénység képzésre használható mindegyik.
Nyilván, amelyik nemzetet húzod, ahhoz érdemes választani.

2 hónapja 6 napja #303035 Írta: tamás.szabó
Megválaszolva: tamás.szabó
Hali!

Már megint nem fasza a ping, időnként kidob. Voda. Járt már valaki így mostanában?
Felraktam a NoPing-et az is épp hogy kordában tartja. 
NoPing nélkül: 100-250 ms.
NoPing-el      : 100-120 ms.
Persze a progi 30-40 ms közé írja, de a játékban 100 ms alá nem megy.
Próbáltam az exitlagot, de az meg nem akart működni.

Ja, mégvalami: Ha, felrakjátok a NoPing-et, akkor ne csodálkozzatok, ha újraindítás után, nincs Cleartype szöveg sehol, szépen elállítja alap szövegkinézetre.

2 hónapja 6 napja - 2 hónapja 6 napja #303037 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
Aki használta a free Haste-t a pingjavításhoz, az meg tudná nézni, hogy működik-e még nála, mert nálam most már ezt írja ki, amikor elindítom:
"Unable to connect haste web services. Try again in a little bit."
Ennél tovább pedig nem jutok vele.

Illetve van-e más ugyanilyen ingyenes program, ami működik is WoT alatt?

© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.