Csak egy kérdés

2 éve 6 hónapja #303254 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

Megkaptam anno a progetto -t 30 nap kipróbálásra és ki is írta, hogy 1 millio kredit és 9.900 arany áron meg is lehet venni. Viszont a jobbclickes menűben a "vásárlás" nem volt elérhető. .... Mi lehet, lehetett a probléma?

 

Próbáld ki az itt leírtakat:
eu.wargaming.ne...34216/

MJ. az 1.14-ben valamit nagyon el..tak.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303259 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Sajnos nem oldódott meg a dolog. Írtam ticketet, bár sok reményt nem fűzök hozzá.
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303269 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano
Pedig ticket alapján ilyen/hasonló ügyeket korrektül intéznek. (ha technikai bibi van, akkor jönnek a tagadó/szemét válaszok --- mondjuk részlegesen megértem, a fals reklamációk okán, de csak részlegesen)
 
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303270 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Tudja valaki, hogy vajon miért kaphattam egy S1-et 10 csata erejéig?

Az eddigi teljesítményedre hivatkoznak. Kapni kellettél egy e-mailt, amiben az elmúlt időszakod eredményeit taglalják, annak a végén volt egy link, amivel megkaptad a tankot. Nálam legalábbis így volt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303271 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Tudja valaki, hogy vajon miért kaphattam egy S1-et 10 csata erejéig?

Az eddigi teljesítményedre hivatkoznak. Kapni kellettél egy e-mailt, amiben az elmúlt időszakod eredményeit taglalják, annak a végén volt egy link, amivel megkaptad a tankot. Nálam legalábbis így volt.
 

Köszi.
Bár email-t nem kaptam. Ezért is volt furcsa, hogy egyszercsak megjelent.
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303272 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Tudja valaki, hogy vajon miért kaphattam egy S1-et 10 csata erejéig?

Szerintem mindenki kapott valamit. Én Caernavron AX-et, klántársam Löwe-t, a másik Strv S1-et.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303274 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

Tudja valaki, hogy vajon miért kaphattam egy S1-et 10 csata erejéig?
 

Ma reggel volt egy micropatch, utána belépve én is kaptam S1-et 10 csatára - emil nem jött.
2 magyarázatot látok:
1) Szombat reggel mentem 2 csatát, indulás után kb.30 mp-el értelmezhetetlen ping+értelmezhetetlen fps, ezután kistérkép szerint teleportált valahova a mapen belül, majd a játék kidobott. Írtam felháborodott, ám jól dokumentált ticketet a Player Supportnak, estére kaptam választ, nekem nem megszokott kitételekkel (megszokott bullshit-kitételek mellett) 
That said you can rest assured that your passion for the game will not go unnoticed. We have forwarded this message to the appropriate department for consideration in future updates.

kárpótlásul+a jelzés elismeréséül kapnám az S1-et???

2) Vasárnap este mentem 5 csatát LeoPatával,mind az 5 alkalommal top-5 voltam + győztünk.Utána jött egy viszonylag szokásos "4 győzelem zsinórban ritkaság" üzenet+ kapcsolódó kupon.

Ekkor meg teljesítmény elismeréséül jött a bérlet??? esetleg kombinált teljesítmény-paraméterek szerint?
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja - 2 éve 6 hónapja #303283 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Köszi.Bár email-t nem kaptam. Ezért is volt furcsa, hogy egyszercsak megjelent.

Nálam ez jött konkrétan, az augusztusi csataeredményeket taglalta. Nem hinném, hogy bármi köze lett volna a patch-hez, hisz a tankot jóval a frissítés előtt megkaptam. 
 
Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja - 2 éve 6 hónapja #303284 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Sajnos nem oldódott meg a dolog. Írtam ticketet, bár sok reményt nem fűzök hozzá.

Megpróbálhatnád modok nélkül is, hátha sikerül a vásárlás.
A másik lehetőség, hogy a mod miatt nem tudtad megvásárolni a bérleti időszak alatt, és mivel lejárt a bérlet, ezért már nem is fogod tudni megvenni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303288 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Igen. Válaszoltak a petícióra, most már nem tudom megvenni sajnos!
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303290 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Igen. Válaszoltak a petícióra, most már nem tudom megvenni sajnos!

Valószínűleg a következő 3 frontline alkalom egyikénél be fogják rakni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303295 Írta: reflmix
Megválaszolva: reflmix
A most indúlt Rankedhez, egy átlagos meló utáni playernek van esélye a X es Reward tankot meglovagolni ? Mondjuk napi 1-2 óra játékkal ? Vagy vak álmokat kergetnék..?
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303296 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

A most indúlt Rankedhez, egy átlagos meló utáni playernek van esélye a X es Reward tankot meglovagolni ? Mondjuk napi 1-2 óra játékkal ? Vagy vak álmokat kergetnék..?
 

A lenti adatok (2 link) annyiban módosultak, hogy 29 a 3., 31 a 2. és 34 az 1. divízióban szükséges stráfok száma (az adott linkek még 15v15 idején írt posztokhoz vezetnek). Emellett viszont ha valakinek nincs egyéni tapasztalata a rankedben, akkor érdemes a saját tapasztalata mentén eldönteni, hogy hajlandó-e rászánni az időt. Ha nem is teljesen, de az ott írt közelítő értékek még mindig állnak, ha az általam írt csataszámokból levonsz kb 10-et (az én esetemben 164 csata volt a ligáig jutás 85%-os teljesítménnyel).
Napi másfél óra játék 2 hét alatt 210 csata lehet (óránként 10-el számolva). Ha legalább 65-70%-os teljesítményt produkálsz, akkor el kell hogy juss ligákig.
Mindeemellett a 10-es tankhoz elég mind a 3 alkalommal csak 1. divíziót elérni, s ebben az esetben egy rosszabb aránnyal is könnyű elég tokent összeszedni.

UI.: A ranked nehézsége nem a játék mennyiségében, hanem az emberi mentalitásban keresendő: sokan stresszelnek egy hosszabb stráfvesztő szérián, esetleg kimerülten próbálkoznak, ami itt nem opció. A csapatban elfoglalt helyed nagyrészt rajtad múlik, s az, hogy a játékmód mennyire kompetitív, megint csak egyéni hozzáállástól függ (szerintem nem az, de egy pontig lehet egyéni játékkal csatadöntő szerepet képviselni), illetve a játéktudástól illetve tapasztalattól (pozíciók, helyzetfelismerés).

Linkek (Tankpeti névvel alulírt kommentek):
1.:
www.wotinfo.hu/...223681
2.:
www.wotinfo.hu/...223651
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303301 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie
Sziasztok!

Battlepassból kapott legénységi tag toborzására van valami határidő?
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303306 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Sziasztok!

Battlepassból kapott legénységi tag toborzására van valami határidő?

Nincs. Amúgy, ha egy legénységi tagra van határidő, akkor azt láthatod az újoncok fülön, a kis képecskéje mellett.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HUNterRichie
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.