Jelenleg 211 vendég és 2 tag online

Csak egy kérdés

1 hónapja 4 napja #302664 Írta: sziszifuszi
Megválaszolva: sziszifuszi
121B kötvényért vásárolható tank mikor kap buffot?

Én vidéki gyerök vagyok,de gyümölcsöt még nem öttem,mert mindig mögvertek,ha öszöm a cefrét:)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 3 napja #302666 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

tamás.szabó beküldte:

matyiabagoly beküldte:

tamás.szabó beküldte: Ja, ha meg már erre jártam, akkor volna egy véleményem. Nem kérdés tudom, de...
Szóval a WN8 szerintetek korrekt eredménymutató, mikor prémium fiók mellett nem az alap xp-t számolja, hanem +50%-kal? Mert nekem úgy tűnik...

Akkor aki nem szán erre pénzt, nem olyan jó? Mondjuk jöv.hónapban nem veszem meg, akkor visszaesik? Mondjuk engem nem érdekel annyira, de néha azért jó látni, hogy most szarul toltam, vagy nem. Sokszor csal a memóriám...

Ez hol volt leírva? A WN8-ba csak az alap xp számít bele.

A játékban lent az időszak staisztikáinál a prém.xp van. Ebből gondoltam.

Az teljesen más, annak nincs köze a WN8-hoz (XVM-nél nem tudom hogy van).

1 hónapja 3 napja #302667 Írta: matyiabagoly

sziszifuszi beküldte: 121B kötvényért vásárolható tank mikor kap buffot?

Ma kapott.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sziszifuszi

1 hónapja 3 napja - 1 hónapja 3 napja #302668 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

tamás.szabó beküldte: Ja, ha meg már erre jártam, akkor volna egy véleményem. Nem kérdés tudom, de...
Szóval a WN8 szerintetek korrekt eredménymutató, mikor prémium fiók mellett nem az alap xp-t számolja, hanem +50%-kal? Mert nekem úgy tűnik...

Akkor aki nem szán erre pénzt, nem olyan jó? Mondjuk jöv.hónapban nem veszem meg, akkor visszaesik? Mondjuk engem nem érdekel annyira, de néha azért jó látni, hogy most szarul toltam, vagy nem. Sokszor csal a memóriám...

Mivel a WN8 számítási képletében nem szerepel a kapott xp, így független a felhasználó fióktól is. WN8-ról bővebben: wiki.wargaming....T)#WN8
A játékbeli Personal Rating volt az az értékelés, mely 2014-ig a csata végén kapott xp-t (beszámítva a prémium fiókot) tette a képletbe, de ezt javították. Ennek hagyatéka, hogy a személy értékelésnél a járműlistánál az átlag xp is a prémiumfiók bónuszával van számolva, tehát ha extrém nagy átlag xp-ket látsz sok csatával valahol (pl 1200-1600), az valószínűleg (99%) prémium fiók miatt van, a rendes átlagot megkapod ezek esetében, ha 33%-ot levonsz belőle.
[1300 xp(prémium) - 33% = 867 xp(alap)]

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)

1 hónapja 3 napja #302669 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

matyiabagoly beküldte: A HEAT az a gold lőszer (a sárga, magyarul kummulatív), a robbanó az csak simán HE.

Oké- oké szentségtörő módon elírtam. HE-t akartam. (Tudom itt a HEAT a gold eleve) Előfordult már biztos mással is, higy fórumozás közben megzavar a főnököd csipcsup ügyekkel, és nem érti miért nem figyelsz, mert elönti a vér az agyadat pl a legénység 2.0 miatt... 

1 hónapja 3 napja #302670 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

bandras32 beküldte:

Bulcsu beküldte:

tamás.szabó beküldte: Sziasztok!

A T-54-es ágyúinak a lőszerei sebességét hol tudom megnézni? 
A D-54-es megvan (kb.1000m/s), de a D10T2S-é érdekelne. Az ugyanolyan? Vagy gyorsabb?
Valahogy egy kicsit lassúnak találom, főleg ha 300m fölött használom.
Kicsit úgy érzékelem, ez is olyan tank ami köztes valami, hogy biztos kényszert érezz az Obj.140 kihúzására. Egyenlőre nem vagyok vele megelégedve. Ritkán tudok vele jót menni, kicsit többet vártam.
Elég mozgékony kis tank ez oké, hát a páncélzata...szóval a torony baszott jó, volt hogy 4k-t pattintottam vele. De, a többi nos...lehet én vagyok béna.
Nehéz vele helyezkedni, mert ha nagyon belemászok, akkor tuti rám áll mindenki, ha hátrébb próbálom, akkor meg ergya a löveg. Pontosnak pontos, majdnem Leo1.
Lenne, ha a lövedék sebessége nagyobb lenne. Néha messzebbről rendesen be kell ejteni a skulót, plusz rászámolni, ha mondjuk mozgásban van a másik. De, persze ilyenkor már nincs akkora átütés. Szóval, érdemes megvenni a D10T2S ágyút vagy menjek tovább az Obj.140-re (az lenne a végcél)?
Köszi előre is! Jó játékot!

Egyetlen tier9-10-es tankom, ahol direktbe húztam a gunmarkot, és vért pisiltem mire meg lett az első, az ez. Én az itteni tankelemzésre hallgatva a a DPM erősebb D10t2s mellett döntöttem, mert 1 s töltési idő, az 1s különbség. Annyi, hogy goldlőszert spammeld, és HEAT-et is érdemes használni, ahogy az előttem szóló is mondotta. A másik ágyút ki se fejlesztettem, csak miután meg lett az első gunmark.
Utána:
Mondhatnám, hogy a másik, a D54 a gyorsabb lövedék és pontosság (ezt én annyira nem éreztem) miatt jobb sniperkedésre, de a lassabb töltés miatt ha lemaradsz a sebzésről, akkor cseszheted, hogy gyorsabb-e a lövedék. Igaz a D-54-gyel több csatát nyertem így, de többnyire  a sor végére kerültem xp alapján. Pont a lassabb töltés miatt.
Összességében viszont a t54-et a maga tierjében elég jónak találtam, ezért miután kihúztam a T62-őt az akkor klánom elvárásai miatt, vissza vettem újra. Attól függően, hogy mik a tier 10-es elvárásaid szerintem tanulmányozd a t62-őt is.Tudom gyűjtői tank, de tier 10-nél már nincs jelentősége. ;) (Bár tudom , most az obj140 trendi )

"Annyi, hogy goldlőszert spammeld, és HEAT-et is érdemes használni" 

Jogos a kiemelés. Hamut szórok a fejemre az elírásért, és a WG részvényes szövegemért is. 

1 hónapja 3 napja #302673 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Sziasztok!Van itt olyan,aki protanki modpackot használ?Kérdésem,be tud-e lépni a hivatalos oldalukra?

Betanított magfizikus

1 hónapja 1 napja #302685 Írta: Usul
Megválaszolva: Usul
Sziasztok!

A Prime-hoz lenne egy kérdésem (volt "fizetős" de megszüntettem):
az ingyeneshez 1 hét is meg kell adni a bankszámlaszámot, hogy a lootot kiszedjem.
Hogyan kell úgy csinálni, hogy ne kezdja meg a havi díj levonását?

Üdv
U.

4 hete 1 napja #302702 Írta: gerencsersz
Megválaszolva: gerencsersz
Sziasztok ,
1.13.0.0 óta nem enged se a Klánba se a boltba , memória problémát ír , hogy nem elég
Tudnátok segíteni  ? A WG amit írt a szokásos dolgokon már túl vagyok ,
1.12 nél a res_mods mappába kellett menteni egy fájlt az akkor megoldotta , most nem

3 hete 4 napja #302720 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3
Az hogy lehet, hogy német tankon csillag lesz kiválóságjel? :O 

3 Kiválóságjel: VK 30.01 (P), P.43 bis, Pz. T 25, T-34S, St. Emil, Nashorn, P.43 ter, Tiger (P), StuG IV,
VK 30.01 (H), VK 30.02 (M), T-150 folyt. köv.

3 hete 4 napja #302721 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

fabyzol3 beküldte: Az hogy lehet, hogy német tankon csillag lesz kiválóságjel? :O 

Mert ez egy Wolverine-nek álcázott Panther, és a csillag is az álcát hivatott segíteni, mivel tudjuk jól, hogy ez a játék hiteles alapokon nyugszik.
Vagy nem, de igazából lényegtelen.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Echiron, fabyzol3, Slandyke

3 hete 4 napja #302722 Írta: matyiabagoly

Figyelem: Spoiler!

Ennek a tanknak érdekes a története. A németek azért építették, hogy az amerikai M10 Wolverine-t imitálják partizán akciókhoz. Azt a céljukat elérték, hogy az amerikaiakat összezeverják, párszor már egymást is lőtték az amerikaiak miután tudomásukra jutott a tank létezése. A szövetségesek összesen 4 Panther/M10-et lőttek ki, többről nem tudni (a németek direkt elhitették, hogy több is van, de több nem került elő később sem).
A T-55A-n meg azt hiszem piros csillag van, mivel NDK-s.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Echiron, fabyzol3

3 hete 16 órája #302745 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
és egy kis fun fact, hogy ezt a Genfi törvények háborús bűnnek minősítették így sok helyen csak úgy hivatkoznak a tankra mint "war crime panther"

Nem hiszek a tér létezésében...

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3

2 hete 6 napja #302748 Írta: Vadkakasok /ROTON/
Megválaszolva: Vadkakasok /ROTON/
Azt ki lehet valahol kapcsolni, hogy ha eltalál egy arty, akkor ne süketüljek meg órákra (na jó, hosszú másodpercekre)?

2 hete 6 napja #302749 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Vadkakasok /ROTON/ beküldte: Azt ki lehet valahol kapcsolni, hogy ha eltalál egy arty, akkor ne
süketüljek meg órákra (na jó, hosszú másodpercekre)?

aslain.com/

v1.13.0.0 #10 (28-06-2021):
- updated XVM nightly [8.8.0_32]
- updated Tricks
- added Disable Stun Sound Effect (by lgfrbcsgo) [#1322]

(Solo stats, solo marks.)
Youtube: www.youtube.com...ylists
Gunmarks: i.imgur.com/M4Kvdv9.png
Blog: www.wotinfo.hu/...rt=780

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Vadkakasok /ROTON/

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.