Jelenleg 196 vendég és nincs tag online

Csak egy kérdés

4 hónapja 1 hete - 4 hónapja 1 hete #302487 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

Hali.

Tudnátok abban segíteni, hogy xvm nélkül, saját 6. érzék képet szeretnék használni, azt melyik mappába kell elhelyezni?
ismétlem, xvm nélkül ;-) 

Köszike.

Próbáld ide (meghajtó nyilván lehet más), és legyen pont ez az icon neve is. C:\Games\World_of_Tanks_EU\mods\configs\sixthSense\SixthSense.png . Tavaly szarakodtam vele én is azt hiszem így sikerült. Szerk: oké kipróbáltam ez nekem már nem működik. Itt van a tuti ami egy kicsivel több sportolást igényel. Keresd meg azt a fájlt  World of Tanks mappában: /res/packages/gui-part2.pkg.  Nyisd meg Winrar-ral, másold ki belőle akárhova a  sixthSense.swf állományt.  Tölts le egy flash tömörítőt, én a JPEXS Free Flash Decompiler-t használtam. Nyisd meg vele a sixthSense.swf-t. itt találod a "képek" fül a alatt a hatodik érzék ikont. Jobb oldalt cseréld le a saját képedre. Mentés, majd az így szerkesztett sixthSense.swf-t másold ide:  world of tanks mappád/res_mods/1.12.1.2/gui/flash.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mistadabolina, PZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 1 hete - 4 hónapja 1 hete #302492 Írta: mistadabolina
Megválaszolva: mistadabolina

Hali.

Tudnátok abban segíteni, hogy xvm nélkül, saját 6. érzék képet szeretnék használni, azt melyik mappába kell elhelyezni?
ismétlem, xvm nélkül ;-) 

Köszike.

Próbáld ide (meghajtó nyilván lehet más), és legyen pont ez az icon neve is. C:\Games\World_of_Tanks_EU\mods\configs\sixthSense\SixthSense.png . Tavaly szarakodtam vele én is azt hiszem így sikerült. Szerk: oké kipróbáltam ez nekem már nem működik. Itt van a tuti ami egy kicsivel több sportolást igényel. Keresd meg azt a fájlt  World of Tanks mappában: /res/packages/gui-part2.pkg.  Nyisd meg Winrar-ral, másold ki belőle akárhova a  sixthSense.swf állományt.  Tölts le egy flash tömörítőt, én a JPEXS Free Flash Decompiler-t használtam. Nyisd meg vele a sixthSense.swf-t. itt találod a "képek" fül a alatt a hatodik érzék ikont. Jobb oldalt cseréld le a saját képedre. Mentés, majd az így szerkesztett sixthSense.swf-t másold ide:  world of tanks mappád/res_mods/1.12.1.2/gui/flash.

Hali.

Korábban oda raktam be egy sixthsensepontpng-t, de azt nem akarta megjeleníteni. 
Köszi a segítséget, elvileg megcsináltam. Most jön a puding próbája, az evés :-D

update: műkxik :-). köszi szépen a hozzám való jóságod! pacsi

4 hónapja 1 hete #302505 Írta: hunyadipancélos
Megválaszolva: hunyadipancélos
sziasztok  10 éve játszom már a WT vel de még nem jöttem rá hogy kell magam eltüntetni mint a klánosok legtöbbje

4 hónapja 1 hete #302508 Írta: mistadabolina
Megválaszolva: mistadabolina

sziasztok  10 éve játszom már a WT vel de még nem jöttem rá hogy kell magam eltüntetni mint a klánosok legtöbbje

Hali. Amennyiben a játékos nick neved eltűntetését kérdezed, akkor beállítás--> általános fül--> alul játékosnév elrejtése, pipa a kockában. Kész.
Viszont ha használsz valamilyen statisztika módot, akkor nem fog mutatni semmit, amíg el van rejtve a neved.

4 hónapja 1 hete - 4 hónapja 1 hete #302509 Írta: hunyadipancélos
Megválaszolva: hunyadipancélos
Nem arra gondoltam mikor rálőnék az engem lövő tankra egysze csak vagy nem látom honnan lő, ha látom is van néha de idöm nincs visszalöni rá.mert nem látszik. A kérdésem az hogy mikor lövök vagy indulok a tankal  látnak hiába spoton vagyok akkor is. Az a lényeg hogy én hogy tudok nem látszani mert ha nem is lövök messziről is meglátnak többen pedig ful legénységem van  és álcahálóm is..
.

4 hónapja 1 hete #302510 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Nem arra gondoltam mikor rálőnék az engem lövő tankra egysze csak vagy nem látom honnan lő, ha látom is van néha de idöm nincs visszalöni rá.mert nem látszik. A kérdésem az hogy mikor lövök vagy indulok a tankal  látnak hiába spoton vagyok akkor is. Az a lényeg hogy én hogy tudok nem látszani mert ha nem is lövök messziről is meglátnak többen pedig ful legénységem van  és álcahálóm is..
.

Ezt olvastad már?
www.wotinfo.hu/...mir4g3
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mistadabolina, hunyadipancélos

4 hónapja 1 hete #302511 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor

wotinfo.hu/inde...erites
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, hunyadipancélos

4 hónapja 1 hete #302512 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

.

Ezt olvastad már?
www.wotinfo.hu/...mir4g3

Ebben valaki javítson majd, mert a játékban nincs 75%-os bokor. Úgy lenne helyes a megfogalmazás, hogy a bokrok (sűrűségük alapján) adnak 25 vagy 50% álcát, melyek összegének maximuma 80% lehet (ami egy tankra érvényesül).
Illetve a hivatalos wg videók alapján a törzs is ad álcát (de nyilván vékonyat, tehát az utána írt tanács áll).

UI.: + nyilván mivel régi a "cikk" így vannak kimaradt elemek, amik 1.10 alkalmával jöttek be: CVS (Parancsnok látási rendszere), Rádiós felszerelés, Low noise exhaust system, illetve a speciális slotból eredő bónuszok. Ezen a téren ha jól tudom nincs semmilyen magyar (de még csak angol) nyelvű átbeszélő és részletes videó vagy összetett szöveg sem. Mindössze az 1.10-es patchnotok, a fentebb is küldött fórumlinkek (melyek hiányosak), illetve pár hivatalos fórumoldal tárgyalja az adott témákat:

CVS (forrás: Ganymed_II
):
forum.worldofta...ation/
+ Videók (forrás: WG):
forum.worldofta...rules/

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)

4 hónapja 6 napja #302522 Írta: E75
Megválaszolva: E75
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy a karácsonyi leértékeléseket még fel lehet használni, és ha igen, akkor hol?

4 hónapja 5 napja #302523 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy a karácsonyi leértékeléseket még fel lehet használni, és ha igen, akkor hol?

Még akkor (az esemény végéig) kellett volna kiválasztani, hogy mire kéred a kedvezményt. Csak arra nincs időkorlát, hogy mikor veszed meg a tankot, amire már kiváltottad a kedvezményt.

4 hónapja 3 napja #302538 Írta: AMD5
Megválaszolva: AMD5
Lehet buta kérdés. A twitch droppoknak van kiváltási ideje? Megvan a prémnap, de csak jövő hétvégén váltanám ki. Megtehetem vagy egy nap után elesek tőle?

4 hónapja 2 napja - 4 hónapja 2 napja #302539 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun
Ha erre gondoltál:

How do I claim and receive a time-based Drop?You must be watching a participation channel in order to receive progress towards the Drop. When you watch for the required amount of time, a claim message will appear at the bottom of chat area (top of chat on mobile) for a short period of time, where you will be able to claim the Drop. If you miss the claim message, you will still be able to claim the time-based Drop for the duration of the campaign from the  Drops Inventory page .

Vagyis az "event" végéig válthatod ki, ha jól értelmezem, ami pedig:

BC Steel Hunter 4Fri, Jun 11, 7:00 AM - Mon, Jun 14, 7:00 AM GMT+2

Tehát hétfő reggelig.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AMD5

4 hónapja 3 órája #302553 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec
Az Obj. 705-öt melyik ágyúval érdemes használni?
Eddig csak a 122-essel használtam, mert valahogy jobban tetszik az apcr és a heat kombináció. Karakterisztikában és dpm-ben is a 130-as fölött van. Úgy gondolom, hogy a páncélja is használható, lehet vele nyomulni, ezért nem sokat nyerne a nagyobb alfából eredő, lassabban töltő, pekaboo (remélem jól írom) stílussal.
A másik oldalról nézve, talán a 130-as ágyú jobban felkészítene a X-es tankra.
Ti hogy látjátok?

Másik kérdésem, hogy megérne 5000-aranyat a battle passból kivehető 9 tokenes tankok valamelyike? Értem ezalatt, hogy 2 fejezetre megvenném az improved pass-t.
Az már más dolog, hogy ezeknek a 9-es tankoknak nincs emelt kredit hozamuk, és a játékidőm nagy részét a tankágak húzásával töltöm, így nem is biztos, hogy célszerű lenne számomra bármelyik "megvásárlása".

3 hónapja 4 hete #302564 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018

Az Obj. 705-öt melyik ágyúval érdemes használni?
Eddig csak a 122-essel használtam, mert valahogy jobban tetszik az apcr és a heat kombináció. Karakterisztikában és dpm-ben is a 130-as fölött van. Úgy gondolom, hogy a páncélja is használható, lehet vele nyomulni, ezért nem sokat nyerne a nagyobb alfából eredő, lassabban töltő, pekaboo (remélem jól írom) stílussal.
A másik oldalról nézve, talán a 130-as ágyú jobban felkészítene a X-es tankra.
Ti hogy látjátok?

Másik kérdésem, hogy megérne 5000-aranyat a battle passból kivehető 9 tokenes tankok valamelyike? Értem ezalatt, hogy 2 fejezetre megvenném az improved pass-t.
Az már más dolog, hogy ezeknek a 9-es tankoknak nincs emelt kredit hozamuk, és a játékidőm nagy részét a tankágak húzásával töltöm, így nem is biztos, hogy célszerű lenne számomra bármelyik "megvásárlása".  
Szia, a 130as ágyú ugyanaz mint az IS7en,csak rosszabb statokkal, nekem a 122 es jobban bejött,nálam okosabb emberek is azt javasolják.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: VaFec

3 hónapja 4 hete #302568 Írta: Janimperator
Megválaszolva: Janimperator
A Pantherre ti milyen legenysegi skillt ajanlanatok javitast vagy alcazast?

© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.