Jelenleg 252 vendég és 3 tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

3 hónapja 3 hete - 3 hónapja 3 hete #302706 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

... EBR ellen a 13 57 em nagyon piskóta...

Ha 13 57-el voltál egyedüli light, akkor ha jól sejtem egy 7-es kerekest kaptál magad ellen (Hotchkiss), ami bárhogy is nézzük rosszabb majdnem minden szintjén lévő light tanknál: nincs látótáv (max 413, de hülye aki arra a tankra lila felszerelést tesz), sebessége csak 70km/h (melyet még alacsonyabb szintű lánctalpas lightok is lefutnak), az álcája hasonlóan szintez mint egy sima lightnak a szintjén, ráadásul az ágyúja se lehengerlő.

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)
Téma zárolva.
3 hónapja 2 hete #302728 Írta: Tarovics
Megválaszolva: Tarovics
mit is mondhatnék :-)

Mellékletek:
Téma zárolva.
3 hónapja 2 hete #302729 Írta: Figyelő
Megválaszolva: Figyelő
Csak a problémához: az M44 töltésideje 1,8 másodperccel emelkedett.
A többi meg fos lett.

Téma zárolva.
3 hónapja 2 hete #302731 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Ez a játék egy rakás szer lett.

Betanított magfizikus
Téma zárolva.
3 hónapja 2 hete #302732 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon

Az hagyján, de még szar is lett! 
Téma zárolva.
3 hónapja 2 hete #302733 Írta: viszket_ott_lent_nagyon
Megválaszolva: viszket_ott_lent_nagyon

Ez a játékos egy rakás szer lett.

Mellékletek:
Téma zárolva.
3 hónapja 2 hete #302734 Írta: Feri38_HUN

Most komolyan,csináltál egy kamu profilt,hogy ezt ide belinkeld?:D
Bátor gyerek vagy,ha nem mered felvállalni magad:D
A te agyhalott fajtád miatt hagyom ott a csatákat 0-4,0-5-nél.
Az a fajta vagy te is,mint aki a facebookon az anyja profiljáról fenyegette a Kálmán Olgát:D

Betanított magfizikus
Téma zárolva.
3 hónapja 2 hete #302735 Írta: Gyaluskiraly
Megválaszolva: Gyaluskiraly

Most komolyan,csináltál egy kamu profilt,hogy ezt ide belinkeld?:D
Bátor gyerek vagy,ha nem mered felvállalni magad:D
A te agyhalott fajtád miatt hagyom ott a csatákat 0-4,0-5-nél.
Az a fajta vagy te is,mint aki a facebookon az anyja profiljáról fenyegette a Kálmán Olgát:D

100k meccs után nem tudod a szaros 1600 wn8ad sem tartani, recentben az is droppol
Mondjuk vicces hogy 100k meccs után nem tudsz unikum recentet sem hozni. Te azokat szidod akik botok 10k csata után, te meg egy bot vagy 100k csata után. 
Ennyi a történet. Toljál még le 100k csatát talán megsebzed majd a hp-d tier7ben
Téma zárolva.
3 hónapja 2 hete #302740 Írta: Feri38_HUN
Ember.Eljutottam arra a szintre,hogy ha kezdésnél  olyan a felhozatal,már hagyom is ott a majmokat.Nem fogok agyvérzést kapni,mert tele van a játék olyanokkal,akik nem értem mit erölködnek.Lövése nincs a játékról,arról hogy a tank osztélyával mi lenne a dolga.Megindulnak egy oldalon,meglátnak 1 ellenséget és megáll a vonat.Közben a másik oldalról simán behúzzák a bázisunkat.Mekkora újítás ez a névtelenitő.Csata után megnézed,aki használja mind vérpisti.Hulladék lett nagy tierben a játékos állomány,mintha 6 éves ovisok első alkalommal játszanának.Plusz a kerekes szarok,kinyírják a játékot.Ellenél tehetséges ember van vele,már lépek is ki.Mint írtam 0-4,0-5,már lépek is ki.Nem érdekel senkinek a véleménye,nem fogok agybajt kapni full tehetségtelen emberek miatt.3 éve még topon volt ez a játék,de azóta csúszik le a lejtőn.A játék minősége és a játékos állomány is.Szóval ezt vedd alapul a wn8-amnál,ha már ennyire érdekel.Mert engem már kurvára nem.

Betanított magfizikus
Téma zárolva.
3 hónapja 2 hete #302743 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron

Eljutottam arra a szintre,hogy ha kezdésnél  olyan a felhozatal,már hagyom is ott a majmokat.

Ez az Feri, jól bebüntetted őket. Biztos ez után kap mindenki a szívéhez, hogy "jaj ne, ha a Feri lelép akkor mit fogunk mi csinálni?!"

Hulladék lett nagy tierben a játékos állomány,mintha 6 éves ovisok első alkalommal játszanának.

És ott vagy te aki kilép a betöltést követően. Érett viselkedéssel mutatsz példát a népnek Feri, azt kell mondjam.

3 éve még topon volt ez a játék,de azóta csúszik le a lejtőn

Jóideje olyan közhelyek és konteók hagyják el a szádat egy-egy kommentnél, hogy csak pislogok. Mitől volt 3 éve toppon a játék? Mitől nincs most? Feri mond, te olvasod am a játék statisztikáit? Azért bevételek szempontjából még így is bőven ott van, (játékos állomány is) hogy évekig mehet tovább a játék anélkül, hogy megérezné a hiányod...

A játék minősége és a játékos állomány is.Szóval ezt vedd alapul a wn8-amnál (...)

Hát ha az olyanok alapján ítélnénk meg a játékot mint amit te is csinálsz akkor valóban igazad lenne. Az ilyen játékosoknál merül fel bennem, hogy "ez vajon egy bot volt"... és a posztod után se vagyok meggyőzve. De sebaj, mert én úgy vagyok vele, hogy ha te kilépsz akkor több sebzés és kill marad nekem.. mert vannak akik nem adják fel mégha ilyen bot vagy tomató játékosokat kap a csapatába.

Am az még hagyján, hogy a játékban gyerekesen kilépsz de utána miért kell nap mint nap a sírásodat idefröcsögni azt végképp nem értem. Az utolsó 5-6 posztodban csak szapulsz de semmi visszajátszás vagy kép a történtekről csak a meséid. De ha még veszi is valaki a bátorságot, hogy elmagyarázza neked, hogy mi történt az téged nem érdekel mert, nehogy már TE legyél a hibás és nem ez a játék... Meg vagyok győződve róla, hogy ez se fogja az elméd burkát átütni és két nap múlva habzó szájjal fogod ecsetelni a kövi szorit, hogy "hogyan ba**ott ki veled a játék"

Nem hiszek a tér létezésében...

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz, Ba_nshee, Tankpeti, fabyzol3, Slandyke
Téma zárolva.
3 hónapja 2 hete #302746 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Kipróbáltam ezt a pályatesztelős okosságot. Íme pár gyöngyszem akik szintén "tesztelnek". Legalább ezt a modot megcsinálhatták volna úgy, hogy bizonyos "tudáshoz" kötik ki tesztelhet és ki nem. Egy ilyennek, aki a bázis mellett ácsorog heavy-vel vajon milyen észrevétele lehet a pályával kapcsolatban? "túl kicsik a bokrok a bázis mellet és kilóg a VK100-am segge"?

Mellékletek:
Téma zárolva.
3 hónapja 1 hete #302756 Írta: Huntanker
Megválaszolva: Huntanker
Igazad van amikor kilépsz. Én is szoktam. De a csapatokat a wg (direkt kisbetűvel) osztja el. Vajon mitől szar minden második meccs? És miért csak heti 1-2 izgalmas? Nem lenne jó, ha a 3 perces legyalázások lennének hetente 1-2 alkalommal és izgalmas minden második? Tényleg olyan nehéz lenne? Kedves (nem az) Wg? Hmmm?
Bocs, hogy neked írtam.
Téma zárolva.
3 hónapja 1 hete - 3 hónapja 1 hete #302757 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Igazad van amikor kilépsz. Én is szoktam. De a csapatokat a wg (direkt kisbetűvel)

Figyelem: Spoiler!

(Solo stats, solo marks.)
Youtube: www.youtube.com...videos
Gunmarks: i.imgur.com/58y1iUY.png
Blog: www.wotinfo.hu/...rt=780

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Echiron
Téma zárolva.
3 hónapja 1 hete #302760 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna
Másnál is van olyan bug, hogy ellövi magát a célpontra és a saját tank előtt csapódik be a lövedék? Td-vel háromszor lőttem meg egy ellenfelet teljes rálátással és mind a három alkalommal lövés után előttem csapódott be a lövedékem az ellenfél meg vígan botorkált amerre épp akart... ezmiez faszom már?
Téma zárolva.
3 hónapja 1 hete - 3 hónapja 1 hete #302761 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Másnál is van olyan bug, hogy ellövi magát a célpontra és a saját tank előtt csapódik be a lövedék? Td-vel háromszor lőttem meg egy ellenfelet teljes rálátással és mind a három alkalommal lövés után előttem csapódott be a lövedékem az ellenfél meg vígan botorkált amerre épp akart... ezmiez faszom már?

Igen, streamről ismertem a bugot és ma reggel nálam is megjelent. Ugyanakkor, 90% biztos vagyok benne, hogy a bug úgy működik, hogy egyébként sem sebezted meg az ellenfelet, de a környékén lévő becsapódás effekt az ágyúdnál jelenik meg valamiért. Szóval, idegesítő, de nem hiszem, hogy a gyakorlati kimenetelre hatással van.

(Solo stats, solo marks.)
Youtube: www.youtube.com...videos
Gunmarks: i.imgur.com/58y1iUY.png
Blog: www.wotinfo.hu/...rt=780

Téma zárolva.
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.